słowa kluczowe: Flaga Polski, Mosad, ambasada Izraela, instytucje, palenie flagi, premier, prezydent, sejm, senat, szmata.
Humor, satyra2012.09.18 23:39

Prezydent i szmata!!!

 

Kim oni są?!!

 
Jeśli POLSKA flaga jest tylko kawałkiem materiału, to kim jest prezydent przy niej stający. Kim, czym są wszystkie instytucje państwowe wywieszające kawałek materiału podczas uroczystości?!!!
 

Wczoraj przeczytałem art. i zobaczyłem film  zamieszczony na Stop Syjonizmowi o spaleniu Polskiej flagi. Dzisiaj przyszło mi do głowy aby o tym napisać kilka własnych uwag.

Nie znam tematu dokładnie a tam jest brak konkretnego opisu.

Wynika jednak z niego, że ktoś pali Polską flagę i wymiar niesprawiedliwości nie podejmuje dochodzenia w tej sprawie. Nie wiem czy to wyrok sądu czy odmowa wszczęcia postępowania stwierdza, że to tylko kawałek materiału.

A jeśli tak to ja idę dalej. Jak wiemy każdy kawałek materiału jest w pewnym momencie traktowany jako szmata, ścierka itp!!!

Przy takim podejściu do flagi POLSKIEJ możemy stwierdzić kategorycznie, że prezydent w prezydenckich gabinetach ma szmatę i obok tych szmat staje na baczność.

Wszystkie uroczystości panstwowe odbywają się przy kawałku szmaty. Ludzie płaczą widząc tą szmatę, wojsko oddaje cześc, delegacje POLSKIE i zagraniczne są witane szmatą. Można stwierdzic, że szmaciana armia urzędasów z sejmem na czele urzęduje pod szmatą. Czy w związku z tym to są sprzątacze, garozmywacze, ciecie. Kim oni są, że aż tak siebie ośmieszają. Ja wiem, że okupant nienawidzi POLSKIEJ flagi, on się zle przy niej czuje. Jednak narazie musi obok niej błaznować. Czy możemy powiedzieć, że w samochodach rządowych ozdobionych tą szmatą jadą same szmaty?!! Czy prezydenci jadący z flagą Polski na samochodzie to szmaty. Czy posłowie, senatorowie to szmaty itd. Aż się boję odpowiadać, że wiodocznie t.....

Widzieliśmy traktowanie Polskiej flagi w Jedwabnem, w Marszu Niepodległości, gdzie ludzie byli aresztowani, bici za niesienie tej przecież dla przybłędów światowych tylko tej szmaty.

Brak reakcji na spalenie Polskiej flagi wszystkich notabli, wszystkich instytucji tylko to moje wodolejstwo  potwierdza. Ja podaje propozycję, aby wszystkie jak się wydaje nisłuszne tytuły; prezydent, premier, poseł, sędzia itd nadawane przez partie zamienić na szmata przed nazwiskiem!!! Można dodać, szmata urzędująca w POLSCE!!!

Dzisiaj zaglądam do w/w art na Stop Syjonizmowi i widzę, że jest dodany drugi film. Nie mojego artykułu nie będę oceniał. Zobaczcie państwo sami te dwa filmy. Zobaczycie tam państwo, gdzie MY jesteśmy?!!

Ambasada Izraela: Polska flaga no problem, not this one (04.09.12) + Spalenie flagi izraelskiej pod Ministerstwem Sprawiedliwości w W-wie 2012.o9.10 – !!! - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/15/ambasada-izraela-polska-flaga-no-problem-not-this-one-04-09-12/#comments. Pozdrawiam tego pana z filmów.

Oczekuję na reakcję panstwa. Czy ja napewno nie mam racji w moich rozmysleniach?!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich ludzi dla których flaga Polski, naszej Ojczyzny jest święta. A flaga niebieska z gwiazdkami to szmata nie istniejącego tworu wymyślonego przez debili!!!

 
 
!!! 

4649 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Prezydent i szmata!!! 
Paweł Tonderski, 2012.09.19 o 00:35
Palenie flagi polskiej uważam za zło, ale Tobie chyba chodzi o tego człowieka, który palił już wszystkie flagi w proteście i przeciwko hipokryzji, palił flagę Izraela, Ameryki, niemiecką i inne...

Czy o tego człowieka ci chodzi? Ja nie popieram takiego działania, nie popieram palenia flagi polskiej przez Polaka, nawet w słusznej sprawie, bo to jest głupota, natomiast palenia flagi izraelskiej popieram, albo unii europejskiej. Ten człowiek palił flagę polską, aby tym zaprotestować przeciwko Komorowskiemu i temu, co się dzieje w Polsce. Tak przynajmniej to argumentuje.

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 06:07
Paweł Tonderski.
Zgadzam sie z Tobą. Tylko żyjemy w nie normalnych czasach. Nie znam sprawy jak napisałem w art. Zakładam, że jeśli to ten facet spalił Polską flagę to jest zdesperowany. Chce zwrócić na coś ważnego dla niego uwagę. Jedeni siebie podpalają, wieszają się inni wymyślają inne środki protestu. Mogę go zrozumieć. U mnie na wsi tydzień temu powiesiła się młoda kobieta (chyba 45 lat). Wiem, że nie z biedy. Przeciw czemuś zaprotestowała. Takich działań nie popieram calkowicie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!!c 
Adam39, 2012.09.19 o 01:17
Witaj Zenek!
Od dawna oczekiwałem na twój głos.
Cieszę się, że masz trochę wolnego czasu. I nie zaniedbuj polaków. Pisz!
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!!c 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 06:10
Adam39 witaj.
Postaram się. Może właśnie o takich ogólnych sprawach, aby nie zajmować się tematami zastępczymi, co który dureń powiedział. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 06:16
Bitsay.
O ludziach uczciwych już kiedyś pisałem. Dla takich nie ma miejsca w w/w instytucjach. Nawet jak się jakiś trafi to dopada go samobójca. No nie może być ludzi uczciwych w mafii. A o Papieżąch wiem od dawna. Niestety to są fakty. Z obecnych rządzących i partii opozycyjnych nie potrafię Ci wskazać ani jednego uczciwego. W/g mnie uczciwy człowiek nie przyjmie stanowiska w takim towarzystwie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Piotr Świtecki, 2012.09.19 o 15:51
W Polsce, jak wynika z filmu, polską flagę można palić, bo to tylko "płat materiału".
Natomiast wara od izraelskiej.

Może i od rządu "sowieckiego" (raczej chyba sowiecko-niemieckiego?) byłaby lepsza poprzerastana Żydami PiSo-inteligencja, ale czy tylko o to nam chodzi, żeby było ciut lepiej? To wszystko, na co nas stać? I jeszcze mamy postękiwać z rozkoszy? Toż to żywcem rozumowanie z dowcipu o Leninie: "A mógł zabić..."
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 16:19
Bitasay witaj.
A gdzie ja napisałem, że w Polsce nie ma ludzi uczciwych? Przeczytaj jeszcze raz. Z dalszym Twoim wywodem się zgadzam. Czyli, że soviet nadal będzie się utrzymywał a my nadal będziemy "redukowani". Marsze to celowy kanał dla małego upuszczenia krwi, złości z mordowanego Narodu. A więc "na wschodzie bez zmian" na lepsze. Osobiście Gwiazdy nie znam. Nigdy się nim blizej nie interesowałem. Moim zdaniem robił wiele, aby nie zrobic nic konkretnego. Powiem tak, ot taki Maciarewicz czy Korwin. Ja nie popieram palenia symboli Narodowych, ani Polski, ani innych państw. nie wiem, czy nie zbyt wyrażnie piszę, czy Ty mi wciskasz to czego nie napisałem. moim zamiarem bylo pokazanie podejścia rządzicieli do Polskich symboli Narodowych - to tylko kawałek materiału, czyli szmaty. To Orła też chętnie wyrzucą, oderwą ze ścian jak "hitlerowcy czy komuniści". Już dziś chętnie go zastępują gwiazdą czy menorą. Zagłada trwa i się rozwija. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Piotr Świtecki, 2012.09.19 o 17:00
Pan Gwiazda dość dziwne wrażenie na mnie zrobił parę lat temu. Przyłączył się do protestujących w Dolinie Rospudy. +www.google.com A to akurat towarzystwo "Wyborczej" i okolice. Ale nic mu z tego chyba nie przyszło.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 17:10
Bitasay.
Zobacz, poczytaj podany art. przez Muftiego - +polacy.eu.org
Zdaję sobie sprawę, że patrzysz z daleka na Polskę i nasze polskie problemy. Dlateggo moim zdaniem często żle widzisz. Ja dostaję lanie za kategoryczne oceny rzeczywistości. Tylko, że ja się nie gniewam, poprostu rozumie, że punkt widzenia zależy od punku siedzenia. Jak wiesz w przekaziorach zadowolonych mamy zieloną wyspę. Tylko czy tuskomatołkow obchodzi, że już 60% społeczeństwa żyje poniżej ubustwa. Przeca one zarabiają dobrze, nie słusznie tak dobrze!!!
Ta minifestacja jest organizowana nie przez tych ludzi co powinna, ale.... pokrzyczą za zezwoleniem "władzy". Prawdopodobnie też tam będę. Filmów z tego art. nie oglądałem, więc nie wiem co ci krzykacze tam przekazują. Jakieś za bardzo mi znane mordy, szkoda czasu na ich oglądanie. Ciekawy jestem co tY O TYM SĄDZISZ? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
MatiRani, 2012.09.19 o 18:20
Bitsay,
W Polsce, jaki i w USrAelu, jest cale MNÓSTWO uczciwych ludzi. Tylko malo ich, jesli w ogóla bywaja, w rzadach, w sadach, w policjyjnej hierarchii.
Czy rzad jest "sowiecki"-od Rosjii zalezny, to ja watpie, a juz w ogóle odrzucam przymiotnik "sowiecki" bo CCCP to byl tylko "Bardzo Duzy Gulag" zalezny ekonomicznie od Wall Street, zdalnie sterowany na odleglosc. ( zdalne sterowanie na odleglosc jest trudne, wiec , jak auto dziecka z remote contol, jedzie to tu to tak - ale wypadkowa jest zdecydowanie w wybranym kierunku )

Bo Korporatokracja filtruje, hoduje, modeluje, zastrasza, kupuje lub morduje.

Co do flagi, to Izrael jest hacjenda Rotszyldów a Jeuropa Kolchoznicza tez... wiec ich flagi to szmaty. Dla zadnego Zyda gwiazda davida nie reprezentuje nic glebokiego. Palenie wiec tych szmat jest zupelnie do zaakceptowania.

Palic natomiast polska czy amerykanska, to juz jest brak szacunku dla ludzi , którzy za nie umierali.
( smierc ich byla wywolana pazernoscia korporatokracji, owszem, ale oni tego nie wiedzieli, umierali wiec z czystym sercem i sumieniem )

Co Szanowny na to?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 18:26
MatiRani.
Sorki, że się mieszam. Jednak chodzi mi o soviecki. Zawsze podkreślam, że soviecki to nie znaczy rosyjski tylko żydowski. Szkoda, że tak mało ludzi chce to zrozumieć. Pisał już o tym, o ile pamiętam Henry Ford w Poznaj żyda, czy miedzynarodowy żyd ponad sto lat temu - soviet znaczy kahał!!! Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
MatiRani, 2012.09.19 o 18:55
Zenonie,
DOBRZE ze sie mieszasz! Dziekuje i doceniam.

Dyskusje wzbogacaja...
Definicje pozwalaja unikac zbednych dyskusyj.

Tak rozumiany sowiet oczywiscie jest okresleniem poprawnym i dokladnym. Trzeba ta definicje utrwalac bo nawet mi ona uciekla na chwile. Przepraszam.

Sowiet=zydokomuna=Wall Street=KorporatkoKracja
A nad wszystkim jest, po staremu, City of London.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 19:25
MatiRani.
Twoje wyjaśnienie powinno wisieć na naszym portalu na czołowym miejscu. Przedstawiłeś samą esencję. Pozdrawiam i dziekuje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
MatiRani, 2012.09.19 o 21:52
to ja!
( znaczy sie, dziekuje )
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.09.19 o 09:23
Zenku
Gdzie bywałeś? Czyżbyś chorował?
Ale wracasz z nowymi siłami.
Do boju! lance w dłoń!!!...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Adam39, 2012.09.19 o 10:56
Krzysztof Wojtas, i przyjaciele: a wrogów Polski goń.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 13:37
Krzysztof witaj.
Zdrowie w normie jak dla mego wieku. Idzie zima i pszczólki trzeba przygotować do przezimowania. Dodatkowo "wsadziłem się" w zrobienie nowych uli. Zaangażowałem w to dzieło syna. Jednak coś mi strzeliło do głowy, że muszę mieć jeszcze trzydzieści. Połowę daje synowi za robotę. Niech chłopak ma coś swego no i mam nadzieję, że będzie miał kto po mnie "odziedziczyć" pszczółki. Miałeś wpaśc do mnie z żoną i co?!! Niewypaliło. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.09.19 o 19:45
No miałem.
Ale pisanie książki i wszystkie uzgodnienia zabrały czas. Muszę odrobić w domu.
A jeszcze brak kasy (wydana na wydanie) - to teraz sam muszę remont zrobić przed zimą.

Brak mi przynajmnie tygodnia do normalności; jak zdrowie pozwoli.
Ale cieszę się, że u Ciebie w porządku.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 20:19
Krzysztof.
Tak myslałem, że miałeś dużo "roboty" z CP i książką. Gdybym sie wybrał na manifestację to mozna u Ciebie zaparkować?. Może miodu komuś z panstwa potrzeba, to wezmę. A jeśli nie to nie będę targał. Pozdrawiam całą rodzinkę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.09.19 o 21:03
Miejsce jest zawsze.
Miód jeszcze mam - może inni.Może okazja do spotkania w większym gronie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 21:37
Krzysztof.
Ok , dzięki. Pasowało by sie spotkać i iść razem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.09.20 o 06:55
Popieram - jestem za.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Piotr Świtecki, 2012.09.20 o 09:50
Doskonale!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.09.20 o 06:54
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 16:49
Skomentuj siebie samego. A to ciekawe. Jednak znalazłem art. na onecie.Cytuję - " Na znak żałoby flaga miasta oraz flagi województwa zostały opuszczone do połowy." Czyli flagi Polskiej nietu. A więc rozumię o co chodzi z tą szmatą.
Proszę przeczytać - +wiadomosci.onet.pl Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
MatiRani, 2012.09.19 o 18:23
Witam!
Fajny artykul!

Zgadzam sie co do flag, Izrael jest hacjenda Rotszyldów a Jeuropa Kolchoznicza tez... wiec ich flagi to szmaty. Dla zadnego Zyda gwiazda davida nie reprezentuje nic glebokiego ani patriotycznego. Palenie wiec tych szmat jest zupelnie do zaakceptowania, ba, nawet wskazane ;-)

Palic natomiast polska czy amerykanska, to juz jest brak szacunku dla ludzi , którzy za nie umierali.
( smierc ich byla wywolana pazernoscia korporatokracji, owszem, ale oni tego nie wiedzieli, umierali wiec z czystym sercem i sumieniem )
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.19 o 18:33
MatiRani.
Tylko wspomiałem tą oczywistośc- że wojsko oddaje cześć fladze Polskiej. Wiadomo ilu ludzi za nią zginęło. Dzisiaj podejście takie ciemniaków do Polskiej flagi jest prtzestępstwem. Jednak cyrkowcy grają dalej, wykonują tylko rozkazy kahału. Oczywiście masz rację z ginącym wojskiem, to są młodzi chłopcy nie mający pojęcia o swoich morderczych 'rozkazodawcach". Oni mysla, że giną w słusznej sprawie w jugosławii, Afganistanie, Iraku itd,itd. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prezydent i szmata!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.11.17 o 16:50
+stopsyjonizmowi.wordpress.com
Policja depcze Polską flagę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑