słowa kluczowe: Polska., instytucje państwowe, niezależni, premier, prezydent, sejm, sentat.
Humor, satyra2012.09.18 22:02 23:44

Niezależna Polska z niezależnymi instytucjami państwowymi.

 

Eureka!!!

 
Jak wszyscy wiemy, Polska jest niezależnym, demokratycznym  państwem prawa!!! Nu....... aż qń by sie uśmiał.
 

Nie piszę bo nie ma o czym. Czytam w zasadzie tylko tytuły na portalach onetu, nowego ekranu, bibuly itd. Czasami przeczytam kilka zdań i to mi wystartcza. NIC NOWEGO!!!

Bo jak można pisać, jak można czytać jeśli mamy pełną fikcję niezależności.

Zapewne nie zdołam wyliczyć tych niezależnych, ale nie o to chodzi aby ich wyliczyć wszystkich. Chodzi o zaznaczenie tematu niezależności. A dzisiejsze realia niezależności mają się tak jak gdyby .... moja du.a poszła na rynek a przodek do burdelu. Asz cholera to jest niezależność!!!

A więc zgodnie z tym przykładem widzę tak samo niezależną Polskę. A w niej niezależnego : prezydenta, premiera. Mamy więcej!!! Mamy niezależny sejm, senat. Mamy niezależnych posłów, senatorów. Mamy niezależny wymiar sprawiedliwości, niezależne ministerstwo spraw zagranicznych, wszystkie ministerstwa mamy niezależne. Mamy niezależne banki i bankierów, mamy niezależne szkolnictwo i naukę, mamy niezależne partie, mamy niezależne przekaziory, mamy niezależne mafie, mamy niezależną policję. Osz!!! Mamy wszystko niezależne

Najbardziej mnie wkurza to bydło które o tym na okrągło trąbi. No, mają nas Polaków za 100 procentowych durni.

Pisałem już o tym jak to na moim ryneczku pociotek jednego z handlujących straganiarzy został radnym. Straganiarz stał na tzw złym miejscu na ryneczku. I tak to sprawdza się powiedzenie niezależności, że ostatni bedą pierwszymi.

A więc jest obecnie "liderem" rynku. A to tylko przykład z tzw dołów.  Proszę teraz państwa nawet bez wyobrażni specjalnej o przejście w myślach od tego małego bazarku przez w/w instytucje do prezydenta i państwa POLSKIEGO włącznie.

Osz!!! Wiem, mogę się mylić?!!! To może ktoś z państwa wyprowadzi mnie z błędu myślowego, obserwacyjnego, życiowego itp Tak po prostu. Zenon jesteś kiep bo niezależny sędzia daje wyrok piąty czy szósty w zawieszeniu bandycie. Przepraszam, nie bandycie oczywiście, tylko zbieraczowi sztabek złota. A że gość potrafi się dzielić z niezależnymi, więc jest też niezależny od nikogo i niczego.

Czytam dzisiaj, że następnego przestępcę aresztowali - Brauna, bo szwędał się po cmentarzu. Po co się szwęda?!! A mógł zbierać sztabki złota?!! Wtedy pod jego nadzorem byłaby ekshumacja. Taki oto gołodupiec chce patrzeć niezależnym na ręce?!! Myślę, że według niezależnej demokracji należy mu się z pięć lat. I to należy się modlić w tej intencji, aby nie dopadł go samobójca!!! Musicie panie i panowie pamiętać, że bez złota nie będziecie Słowikami na wolności!!!

Aż nie wypada pytać gdzie ci ludzie kończyli, pobierali i pobierają nauki, aby ferowac takie wyroki, takie zachowania. Co innego syn premiera, ten to ma rodzinnie, po ojcu - uczciwy wsród narodów świata.

Resztę przemilczę, bo po co!!! Przecież ten kabaret oglądacie wszyscy codziennie.

Nawet kiedyś niezależny od nikogo Michnikt powiedział całemu państwu, odpie.dolcie się od generała. I ta sowiecka ( sowiet=kahał) obowiązuje do dzisiaj.

Z oczywistych względów nie będę pisał ponownie o wyborach, o Smoleńsku, o dochodzeniach, o wynikach ekshumacji, o Komorach itd, itd, itd.

Pozdrawiam panstwa.

Ps. Czytam ostatnio o wielu odkrywcach. Ostatnio odkryli niezależni, że bieda w Polsce się powiększa.

Następne odkrycie to najlepszym premierem będzie "polak" kwaśniewski, kaczyński, balcerowicz i ktoś tam jeszcze. Nu szkoda tylko, że w Polsce a nie w Izraelu!!! :-))) Pozdrawiam

 
 
!!! 

2253 odsłony średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Niezależna Polska z niezależnymi instytucjami państwowymi. 
Leszek, 2012.09.21 o 22:56
Zenek, nie denerwuj się
"mają nas Polaków za 100 procentowych durni."
ale już dawno mówiono "Polak i po szkodzie głupi" a w międzyczasie sporo mądrych zabili albo z Kraju wykopali...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Niezależna Polska z niezależnymi instytucjami państwowymi. 
Adam39, 2012.09.21 o 23:31
Zenku, takich marionetek-sprzedawców, to na pewno żydzi w Israel'u nie zgodzili by się aby u nich odgrywali jakąkolwiek wiodącą rolę. Najwyżej dali by im schronienie jak innym przestępcom, którzy narobili Polsce i nam Polakom tyle krzywdy.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑