słowa kluczowe: List, Polacy, Polska, hitler, premier, prezydent, tuman.
Polska2012.10.14 17:10 17:28

Tumany nad Polską.

 

Co zrobić aby oczyścić niebo?!!

 
Chciałem zapytać naszych blogerów, cóż to za cisza nad ekspoze premiara?!! Pomyślałem napiszę na ten temat. Jednak widzę, że podobny temat już poruszył Bydzi63 - http://polacy.eu.org/2826/lojciec-prac-/. A więc chyba już nie warto pytać .............
 

Napisałem koment pod art. kolegi Bydzo63

"Bydzio 63.
Oczywiście cały tekst przeczytałem. Mogę powiedzieć hahahahahaha. Oczywiście o tym wszystkim sam pisałem. Na list jest już za póżno i nie ma konkretnego adresata. Do pajaców takich listów się nie pisze. Najemnik jest tylko najemnikiem. Jeszcze ta śmieszna odezwa do pana prezydenta - przecierż sam tusk powiedział że to żyrandolowy. Ja to wiem, widzę, poznajcie ich rody. Jednym słowem ten apel to stek bzdur. Ot jeszcze jedni patrioci nie wiedzący jaki jest układ w Polsce popierany, organizowany przez "swiat". O długi się nie martwcie. Jak pisałem jak dojdą Polacy do władzy to wszystko się wyzeruje a nawet obciąży wszyskich złodzieji łącznie z panstwami które to uczyniły . Jak państwo wiecie hitlerowcy Polsce i Polakom nie zwróciły ani złotówki za zniszczenia, morderstwa, kradzież wszystkiego. Czyli tzw opinia światowa, oczywiście polityczna popiera tą zbrodnię na narodzie POLSKIM. i nie robić rewolucji tylko przyjąć ich sposoby działania. Pisałem i o tym. Wiem, bo widzę, że coraz więcej moich przemyśleń ma poparcie. Szkoda, że tak póżno. Dojdziecie i do tego, że tylko ich sposobami jesteśmy w stanie odzyskać Ojczyznę. Żadne obecne państwo, żadne partie, żadne władze nic nam nie pomogą. Oceniam jako strzał kulą w płot. A płot jest niczemu nie winny. Pozdrawiam"

Czytam ostatnio zachwyty nad przewagą PiSu nad PO. Nie, no ludzie czy wyście naprawdę powariowali i w to wierzycie, że PiS coś zmieni dla dobra Polski i Polaków?!! Jeśli tak ktoś myśli to musi być mocno chory!!!

Czytam skowyt na temat ekspoze premiera. Przyznam uczciwie, że nie czytałem tego "wystąpienia". Jaki jest sens czytanie tego co powiedział jakiś oszust?!!! Jaki jest sens czytanie tego co powiedział nałęcz, miller, palikot, rostowski, itd,itd,itd.

 To tak samo jak ja bym powiedział dzisiaj na portalu, że jutro lecę w kosmos. Może część ludzi mnie nie znających by uwierzyła. Ja jednak mam na myśli kol. i kol. tych którzy mnie znają. Przecież oni pękną ze śmiechu.

To jest tego typu ekspoze, typu lotu na księżyc. Możliwe, że się mylę, bo jak zaznaczyłem nieczytałem.  Nie interesuje mnie co powie gangster czy złodziej który niszczy moją rodzinę, mój dom, moją Ojczyznę.

Zdziwiłem się początkowo, że na naszym portalu cisza na temat tego "pdniecającego" ekspoze pajaca. Potem doszedłem do wniosku, że myślicie państwo tak samo jak ja. Jednak jak czytam po kilka zdań na onecie, całe stado baranów beczy na ten temat jednym głose. Ochy i achy. Zobaczcie pochodzenie i historię tych rodów baranich.

A no niech beczą, dobrze, że Polska i Polacy nie przyłączyli się do tych baranich owacji.  Tylko ten list, tych patriotów jest nie potrzebny.

Chciałem napisać list do partii, aby ten tuman znad Polski ( na załączonym zdjęciu) partia rozwiała, rozgoniła, odsłoniła nam niebo, odsłoniła nam radość, odsłoniła nam .......  Tylko po co, się pytam?!! Tylko do kogo się pytam?!! Czy wy naprawdę nie znacie realiów?!!

Możecie napisać do hitlera i stalina, aby nam zwrócili zamordowanych Polaków, aby nam oddali ukradzione dobra, ziemię, kulturę, sztukę, dzieci , aby nam dali odszkodowania itd,itd,itd.

Zastanawiam się czy napewno ten wasz list nie jest właśnie do jego potomków pisany??? Czas dorosnąć mości panowie, albo zajmijcie się sadzeniem roślin, warzyw w ogródku!!! O ile pamiętam to już były gruszki na wierzbie.

Pozdrawiam państwa.

Ps. Dopisek po pewnym czasie.

Wczoraj miałem okazję być na "XII Ogólnopolski plener malarski"  w Międzyrzecu Podlaskim. Oczywiście spotkanie z malarzami i ich pracami. Oglądanie, oglądaniem, ale wstęp na takiej imprezie musi być. I oto jeden z malarzy mówi coś takiego. O polityce nie bedziemy rozmawiać, ale zawsze najpierw sztuka a za "nimi "klasa robotnicza. Już chciałem beknąć, że g...... prawda, ale ugryzłem się w jezyk. Mała mieścina, wszyscy się znają, powiedzieliby wariat!!! A chciałem tylko zapytać, jeśli tak to gdzie byliście od 1989 roku, od 1945, od w 19........ Ach te moje moherowe rozumowanie. Nie "wypada" w tak doborowym towarzystwie....... Pozdrawiam

 
 
!!! 

3447 odsłon średnio 4,3 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Tumany nad Polską. 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.14 o 18:34
Ja jak daję piątkę to nic nie piszę, chyba, że nikt jeszcze nie dał komentu, to zaczynam jako pierwszy ...... . Nigdy nie dawałem mniej, taką mam zasadę. Nie podoba mi sie art. nie oceniam i nie komentuje. Nie oczekuję takich zachowań od innych. Moim zdaniem jednak gdybym dał cztery, trzy, dwa, czy jeden to napisałbym dlaczego. Jeśli mogę prosić moich komentatorów j/w o merytoryczne uzasadnienie własnej oceny. Ułatwi mi to samodokształcenie itd. A tak to wielka milcząca niewiadoma....... Zastrzegam, że ie oczekuje piątek, tylko własnie mniej, ale i merytorycznej rozmowy. a nie nap........ i uciekł. Pozdrawiam:-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską.   
bydzio63, 2012.10.14 o 19:37
Witam serdecznie
Niezależnie czy dobrze zrobili pisząc list do Unych twierdzę iż jest to ważny ruch.
Polacy po tylu czystkach w wykonaniu Unych zaczynają podnosić swój umęczony Ród z kolan.
Osobiście popieram kaźdy ruch którego celem jest Wolność Polski spod jarzma Unych.
Czy mamy nic nie robić? Siedzieć cicho i z załoźonymi rękoma?
Uny szaleją już każdego dnia gdziekolwiek się przyjrzeć są Uny! Codziennie otrzymują Nasze Obywatelstwo i zamierzają doprowadzić Nasz kraj oraz Naród Polski do ruiny tylko by Nas wykupić i byśmy byli jak bydło na jarmarku. Spodoba się koń? to kupi i wykorzysta.
Prędzej oddam swojego ducha w walce przeciwko Unym aniźli będę im usługiwał.
Jestem POLAKIEM i żadna nacja czy to Niemiec,Rus czy Uny nie złamał Nas.Jesteśmy potomkami walecznych ludzi.
Pamiętajmy o tym!
Wierzę w Naszą młodzież że gdy nadejdzie odpowiednia chwila będą walczyć o Polskę i będą dumni iż są Polakami.
Uny lepiej niech się zaczną zastanawiać co czynią bo koniec Naszej Tolerancji dobiegł końca.
Co do komedyii z expose to lepiej dać sobie spokój, to wszystko to cel Unych.
Zerknijmy na każdego kto jest w sejmie? Czy ja mam omamy i nie widzę facjat Piastowskich?
Czy to Polacy czy Uny są większością w tym (nie! ) rządzie?kto głosuje i uchwala ustawy?
Polacy czy Uny? No kto jest większością? czy nawet jesli PIS teraz ma wyższe słupki w sondażach i może nawet usunie tego złego płemieła to dla Nas Polaków coś to zmieni?
NIE !!!!!!! NIC SIĘ NIE ZMIENI !!!!!! TO SĄ CIĄGLE UNY !!!!!!
A NIE RODOWICI POLACY !!!!!!!!
Moim zdaniem wszystkie partie to ryj w korycie, każda to UNY z namiastką Polaków.
Mają jeden cel !!!!! ZNISZCZYĆ POLSKĘ I POLAKÓW !!!!!!
Ale nie doczekanie!
Polska i Polacy To BÓG HONOR OJCZYZNA.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.15 o 15:20
Bydzio63.
Całkowicie się z Tobą zgadzam. A ten list - jak pisze mi MatiRani - jest potrzebny niewiedzącym. A ja myslałem, że już wszyscy o tym wiedzą. Pozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
Piotr Świtecki, 2012.10.15 o 18:11
Niektórzy mają to po prostu gdzieś. Nawet nie to, że korzystają z tego układu, jaki jest, ale po prostu żyją swoim życiem, walczą o przetrwanie z dnia na dzień.
Widzę dużo młodzieży szczęśliwej, kolorowej. Piękni, zdolni młodzi ludzie. Jakoś i k... na ulicy mniej słyszę. Ale może mi zaczyna na starość słuch i wzrok szwankować ;) Albo ci mniej szczęśliwi i kolorowi nie pchają się przed oczy, albo wyemigrowali.
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.15 o 19:33
Mufti.
Ja widzę w mojej małej mieścinie. Ludzie jak by powymierali. Za komuny było pelno zakładów. Dużo na trzy zmiany. Miasto było cały czas pelne ludzi. Knajpy były zapchane, tzw skwerek też. Obecnie knajpy puste, skwerkowiczów wykończyli rojalem, młodych bardzo mało. Sporo wyjechało i wyjeżdza na czasowo za chlebem. Można by powiedzieć - WYMARŁE MIASTO!!!Żydzi jednak budują supermarkety. Ale o tym pisałem. Widocznie nic bym nie zrozumiał i tak z ekspoze ...... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską.   
Matren, 2012.10.14 o 21:45
Cóż ja mogę powiedzieć na owo EXPOSÉ? Po prapremierze Tumana w 1996 przypuszczałam, że to to "mesjasz" afer i przekretów:

+www.youtube.com

Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi
Wstańcie pasterze układ Magdalenkowy się wam zrodził
Czym się prędzej wybierajcie
Do UE i NATO pospieszajcie
Przywitać Pana, przywitać Pana
Czym się prędzej wybierajcie
Do Netajahu, Obamy i Merkel pośpieszajcie
Przywitać Pana, przywitać Pana

Nie mam też wątpliwości co do "mesjanizmu" PiS i wszelakich odprysków POPiSdzielców /PJN, SP, RP/ i siedzących na ławce rezerwowych = JKM'68 & Michałkiewicz'a

serdecznie pozdrawiam:)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
MatiRani, 2012.10.14 o 21:52
Dokladnie.
Trzeba sobie JASNO zdac sprawe, kto rzadzi.
A rzadzi KORPORATOKRACJA .
Ten kto placi - ten wymaga.
A KTO finansuje kampanie wyborcze? No KTO!?

W USrAelu robi to Goldman Sachs glównie. A u nas? Fundacja Batorego?
Jak bedziemy wiedzieli kto placi to bedziemy wiedzieli ktos rzadzi.
Z poprawka na siepaczy ze wschodu.
pozdrawiam
MLR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.15 o 15:39
MatiRani.
Gdzieś czytałem, że prawdzie jest trudno się przebić 'do ludu". I tutaj zapewne nie chodzi o agenturalne przekaziory, to też oczywiście. Jednak ludzie prawdy nie chcą przyjąć. Oni wolą- bo w telewizji "gadali". Widzę, że to jest prawda. Ja pisałem o "Batorym". Pisałem min. dlatego, że widziałem na własne oczy jak po tzw zwycięstwie Kaczynskiego zza kotary wyprowadzał go Smolar. No cóż, pisałem, że ja patrzę inaczej, widzę inaczej. Przeciętny telewidz widział tylko Kaczynskiego i owacje. Pełna zgoda z tym co piszesz. Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
MatiRani, 2012.10.15 o 16:46
Mamy wiec sytuacje chazarska - jak w Edenie Lema czy jak za Stalina.
Jest rzad ale go nie ma, nie wiadomo kto rzadzi, Kagan w cieniu. ( Lew Kaganowicz którego córka wyszla za Jelcyna )
Nawet wkurwiony naród, jak powstanie, to zlikwiduje marionetki, zamach na polityków mija sie z celem bo rzadzi kto inny , ukryty w cieniu.
Trzeba by sie dobrac do skóry 8 rodzin... albo zmienic system finansowy likwidujac ich dominacje nad pieniadzem.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.15 o 16:57
MatiRani.
Pożytecznych idiotów powinno się "likwidować" - bo wbrew wszystkiemu są świadomi tego co robią. A więc są to parszywe, nasłane "robaczki". Nie wiem czy o tym pisałem, czy tylko tak cały czas mam to zakodowane w głowie - pełna likwidacja tych parchów swiatowych. Bo tak sobie myslę. Prezydenci Ameryki, niemiec, Francji, Rosji, Anglii mogą wydać rozkaz do jednoczesnej akcji na tych parchów - wojsko załatwi blyskawicznie. Tylko jest jedno ale, ...... tych prezydentów osadzili te parchy!!!! Pozdrawiam :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
MatiRani, 2012.10.15 o 17:26
Likwidacja parchów: slyszalem o takim planie. Niektórzy w Pentagonie maja dosyc panoszenia sie szajki 6 rodzin i robia plany - pojawiaja sie na ten temat info na activistpost na przyklad.
Tylko ze sztuka zarzadzania "matrixem" jest gleboka. Jest masa ludzi, sa elity i sa vqoorvieni.
Mozna ich uspokoic ersatzem dzialania ( pisanie na blogach ), nadzieja na zmiane ( plany wyduszenia szyldów ) lub neurotoxynami...
Troche nadziei pokladam w Chinach a raczej w Chinczykach. Pare tysiecy lat historii, duzo filozofii i duza sila przebicia bo sa 1.5 miliarda. Równiez z Indii moze przyjsc cos pozytywnego. Japonia mnie zawiodla, mimo ze sami Japonczyca sa przekonani ze "Occident" jest skazany za zaglade bo rzadza nim Zydzi, to kazdy wyraz krytyki dziennikarekiej wewnatrz jest szybko karany wycofaniem funduszy na reklame. wiec jako kraj tez sa opanowani ( i to od dawna, wojne z Rosja wywolal Schiff pracujac nad tym od 1890r)
Marzy mi sie utopijna akcja mas - zwykly bojkot, ale biedni nie moga sobie na to pozwolic, wola umierac od cukrzycy pijac napoje light i miec zawaly jedzac margaryne...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.15 o 19:23
MatiRani.
Dzięki. Wiesz więcej. Ja jako tylko jedno jezyczny już jestem ubogi. Nie wiem tylko czy to nie są puszczane bąki przez parchów. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
MatiRani, 2012.10.16 o 03:12
Zenonie, bez jezyków da sie zyc:
+vimeo.com
o poczatkach nowozytnej wojny z KK we Francji, genialnie przedstawione przez Kosseckiego
pozdrawiam
MLR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.15 o 15:24
Matren.
Piękny i zarazem smutny wiersz. My to widzimy, inni nie - dlatego dalej szpanuje JKM i Michalkiewicz. Ja dodaję do nich jeszcze Macierewicza. Co Ty na to? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
w.red, 2012.10.14 o 23:07
W samo sedno : "..Jaki jest sens czytanie tego co powiedział jakiś oszust?!!! .."
A co do PiS znasz moje zdanie. To coś o słusznej posturze i podobne do impotenta. Słyszeć i zauważyć się da, tylko na tym koniec. Po ostatnim głosowaniu w knesejmie nad przyjęciem ustawy o
"chorobach zakaźnych" która to praktycznie zlikwidowała teraz i na przyszłość wszelkie prawa obywatelskie. A którą to ustawę poparli bodaj wszyscy osłowie to PiS stanął w jednym szeregu z rządzącymi. Taka to i "opozycja".
Takie coś dzieje się nie tylko w naszym kraju, ale i w innych "demonkracjach zaawansowanych".
Pisałem dawno temu, że gdy okrzepnie nowy system obudzimy się w innym świecie. To jest kres cywilizacji jako takiej kształtowanej przez ludzi, a znanej nam od wieków. Nie wiem czy ktoś powiązał to z "wielkim uciskiem" o którym mówiły pisma oraz wizjonerzy. To się dzieje na naszych oczach. Ale Nostredamus napisał, że odrodzą się ponoć królestwa na Ziemi po tym czasie ucisku i upadku tak jak zapowiedział Chrystus.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tumany nad Polską. 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.15 o 15:28
w.red witaj.
Jak zapewne wiesz pisałem o swiatowym obozie koncentracyjnym, szykowanym nam wszystkim. No cóż pełna zgoda - jak zwykle. Wybieraj się do Malejwandy Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑