słowa kluczowe: 100 000 dzieci, Aszkenazi, Ben Gurion, Izrael, Sefardyjczycy, holocaust, napromieniowanie, żydzi.
Polska2012.03.29 17:05 22:44

Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3

 

Biznes holocaust, holocaust biznesem.

 
Przeglądałem wczoraj moje "zbiory"i natrafiłem na zachowaną kartkę gazety.Pewnie temat jest znany, napewno nie wszystkim. Można powiedzieć holocaust po "holocauście". Tym razem w Izraelu na 100 000 młodych Sefardyjczykach....
 

Kilka dni temu pisałem o "Mit holocaustu w świetle dokumentów prasowych" - http://polacy.eu.org/1991/mit-holocaustu-w-swietle-dokumentow-prasowych/

Dzisiaj znów przyszło mi pisać o żydach. Kolega Mufti zawsze mnie pytał a kto jest żydem, skąd wiesz, jak rozpoznać itd. Im więcej czytam tym bardziej sam tego nie wiem. Ciekawy jestem czy żydzi wiedzą???

Bo oto proszę państwa przy obecnym sztucznym wrzasku zbrodniarzy nad "zagładą" żydów , a to w Jedwabnem, a to ostatno pani Engelking - http://polacy.eu.org/1931/jedwabne-w-kazdej-wsi-polskiej-trwa-/

Jak po wojnie była cisza o "zagładzie" żydów, tak obecnie jest nawał, sztuczny tłok informacyjno-propagandowy. Otwierasz lodówkę i żyd wyskakuje. Koniecznie , za każde pieniądze, już teraz muszą wcisnąć Polakom zbrodnie dokonane przez siebie. Obciążyć Polaków tymi zbrodniami. Jak wiemy nawet zbrodniarz ma prawo do obrony. Nie ma jednak prawa zwalać tych zbrodni na uczciwy Naród Polski. Mówię w imieniu Polaków - won wszarze, w Polsce ten numer nie przejdzie!!! Ja osobicie ten temat traktuję jako temat zastępczy, aby odwrócić uwagę Narodu Polskiego od zbrodni popełnianej obecnie na Polsce i Polakach. My to widzimy, my to wiemy..... poeta pamięta, zapisze wasze niecne czyny i rozmowy. Zabijesz go morderco, narodzi się nowy......

Zobaczcie państwo sami, co robi naród sześć lat po wojnie w której to zginęło "6 000 000" żydów. Co robi ta bestia - "nie cieszcie się ze śmierci tego drania (Hitlera) bo suka która go zrodziła znów ma ruję" Bertold Brecht - nadal morduje własnych "obywateli" żydów dla kasy!!!

Tytuł w gazecie "Więc słuchajcie mnie zwierzęta"

Przedstawię streszczenie art. z Tylko Polska nr 1 (225) 2004 rok.

14 VIII 2004 roku o godzinie 9.00 rano izraelska stacja telewizyjna "Kanał 10" ujawniła jeden z najohydniejszych sekretów syjonistycznych lejberzystowskich założycieli  Izraela - umyślną , masową radiacje wszystkich młodych Sefardyjczyków - "100 000 napromieniowanych" (to chyba z żalu po 6 000 000. Zobaczmy co i kto - oni robili, ci dzisiaj tak płaczący nad holocaustem dopisek ZJ)

W 1951 roku naczelnik ministerstwa zdrowia (!!!) , Czaim Szeba, wrócił z USA (tam też obecnie wrzeszczą na Polaków - a to ta sama mafia - ZJ) z 7 rentgenowskimi maszynami, które podarowała mu armia amerykańska. miały one zostać użyte (i zostały ZJ) w masowym eksperymencie na całym pokoleniu Sefardyjczyków, służących jako króliki doświadczalne. Każde dziecko Sefardyjskie miało dostać  35 tysięcy razy większą od dopuszczalnej dawkę promieniowania, skierowaną bezpośredno w głowę.

Za to doświadczenie rząd amerykański płacił 300 mln lirów izraelskich, co stanowi równowartość współczesnych miliardów dolarów. Dla porównania , cały budrzet ministerstwa zdrowia Izraela wynosił 60 mln lirów (czysty geszeft ZJ) Dzieci zabierano rodzicom tłumacząc że to zabezpieczenie przeciw grzybicy i pasożytom (Chyba Mengele to był anioł ZJ).

Wkrótce po napromieniowaniu 6000 dzieci zmarło (zostało zamordowanych ZJ) a te które przeżyły do dziś umierają z powodu raka i innych chorób. Zanim zmarły, ofiary cierpiały na ataki epilepsji, zanik pamięci, chorobę Alzheimera, przewlekłe bóle głowy i psychozę.

David Deri zauważa, że tylko sefardyjskie dzieci zostały napromieniowane: "Byłem w klasie, gdy przyszli po nas ludzie (czy to napewno ludzie, czy to napewno naród wybrany?!! ZJ), aby wziąć na wycieczkę (do napromieniowania ZJ) . Dzieciom Aszkenazi kazano zostać w klasie.....

Historyk podaje, że operacja grzybica była programem eugenicznym , wymierzonym w usunięcie słabszych szczepów ze społeczenstwa ( nie kojarzycie panstwo tego z tzw holocaustem chałaciarzy w IIwś ?!! ZJ)

Może to pozwoli państwu zobaczyć holocaust w prawidłowym świetle (ZJ) Film cytuje dwóch znanych antysefardyjskich, rasistowskich przywódców Izraela; Nahuma Goldmana i Levi Eszkola. Goldmann spędził czas holocaustu w Szwajcarii, gdzie dopilnował, by jedynie niewielu uchdzców znalazlo schronienia (tak, tak, proszę jeszcze raz przeczytać to zdanie ZJ). następnie poleciał do Nowego Jorku gdzie stanął na czele Światowego Kongresu Żydów kierowanego wtedy przez Samuela Bronfmana. (Tutaj następna ciekawostka łamiąca holobajki ZJ) Bronfman zawarł z kanadyjskim ministrem Mackenze Kingiem umowę, uniemożliwjającą przybywanie żydowskim emigrantom do Kanady (do USA bylo to samo, zapewnie nie tylko tam ZJ)

A oto skład rządu w tym czasie w Izraelu; premier David Ben Gurion, minister finansów - Eliezer Kaplan, minister osadnictwa Levi Eszkol, minister zdrowia Jodef Burg, minister pracy Golda Meir, minister policji Amos ben Gurion. (To są same autorytety do dzisiaj a, że mordercy..... taka kultura.... ZJ).

Proszę panstwa, jak widzicie znam temat od dawna. Postanowiłem go dzisiaj panstwu przypomnieć widząc co robią ci sami z Polską i Polakami. Krzyczę i krzyczę, tylko po co............... Jak już kilkakrotnie pisałem, nie chcę zgadywać co oni szykują nam POLAKOM jeśli to zrobili swoim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Dlatego krew mnie zalewa jak ktoś pisze bajki o wyborach i nie tylko........

Nie chce mi się więcej pisać na ten temat. Dlatego poszperałem w internecie. Temat jest dostępny. Pierwsza lepsza strona np. http://wolnemedia.net/zdrowie/100000-napromieniowanych-dzieci/

Na mój rozum trzeba spokojnie czytać zdanie po zdaniu i samemu wyciągać wnioski dla siebie, porównując do dnia dzisiejszego w Polsce. Ja nie będę panstwu narzucał własnych "mądrości". Może ja za dużo widzę........

Jeśli państwo stwierdzą, że warto to nastepną polowę art. streszczę następnym razem. zachęcam jednak do poszperania w internecie.

Won oszuści z POLSKI.

Pozdrawiam państwa.

 

 

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

6004 odsłony średnio 4,7 (10 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. 
Piotr Świtecki, 2012.03.29 o 17:18
Przepraszam za sardoniczne poczucie humoru, ale co by nie powiedzieć wyjdzie "antysemityzm".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 17:32
Mufti.
Ja zacznę od tego, że nie wiem co to jest antysemityzm. Jeśli Ty wiesz, to znaczy, że antysemicka Izraelska telewizja puściła ten film. No i jak ja mam się z Tobą kłócić jak nie widzę punktu zaczepienia. No, że bajkopisarze uznają ten tekst za antysemicki - od tego są psychiatrzy. Pozdrawiam :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Prośba o zmianę zdjęcia 
Piotr Świtecki, 2012.03.29 o 17:54
Mam prośbę o zmianę lub usunięcie zdjęcia.
Jest OBRZYDLIWE. Odrzuca od portalu. Wcale nie "wstrząsa" ani nie "porusza", tylko BRZYDZI. A wcale nie jest potrzebne jako ilustracja artykułu.
I nie jest w porządku wobec sfotografowanej osoby używać jej zdjęcia jako jakiejś osobliwości.
W "Zasadach", a dokładniej w jednym z punktów pod linkiem "FAQ" mamy wskazanie, że należy dbać o estetykę.
Jeśli ktoś lubi oglądać takie fotki, to niech to robi we własnym towarzystwie albo na jakichś serwisach dla ludzi o podobnych skłonnościach.
Dziękuję.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prośba o zmianę zdjęcia 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 18:00
Mufti.
Zdjecie zmienię na striptizerke. Będzie fanie i bajkowo. I kto tutaj mówi o multi kulti. Zdjecie jest straszne, bo takie ma byc. To nie jest opis kabaretu tylko faktu wymordowania ludzi.
O piątki mi nie chodzi, bo nie dla piątek piszę. Tylko fakty historyczne oceniać tak nisko. Ja poproszę o uzasadnienie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prośba o zmianę zdjęcia 
Piotr Świtecki, 2012.03.29 o 18:01
O uzasadnienie czego?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prośba o zmianę zdjęcia 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 18:09
Mufti.
Uzasadnienie oceny gwiazdkowej głosujących, oceniających art. Obecnie fajnowskie zdjęcie, ja zresztą tutaj też widzę zagładę na tym zdjeciu.To na wszelki wypadek gdyby ktoś widział tylko nogi. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prośba o zmianę zdjęcia 
Piotr Świtecki, 2012.03.29 o 18:17
Dla kogo Ty piszesz i wstawiasz te zdjęcia?
Uzasadnienie jest w moim wcześniejszym komentarzu.
Ja chcę mieć możliwość pokazywać ten portal znajomym. Już wystarczy, że im "antysemickie" mentalne bezpieczniki strzelają. Jeszcze potrzeba obscenicznych ilustracji???
Chciałbym żeby te strony były NA POZIOMIE. A to między innymi znaczy, że nie będą epatować seksem, przemocą, zniekształceniami ciał itd. Takie strony kto lubi sobie znajdzie.
(Ani nie będą zawierały wulgarnego lub agresywnego języka, wyzwisk itd., jesli już o tym mowa.)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prośba o zmianę zdjęcia 
Christophoros Scholastikos, 2012.03.29 o 18:18
Anstysmickie mentalne bezpieczniki, w dodatku strzelają - doskonałe! Z jednej strony powierzchowne oceny świadczą o słabym podejściu oceniających, z drugiej żeby zdobyć czytelnika ma się często zaledwie kilkadziesiąt sekund. Wierzchnia warstwa wtedy decyduje i nie możemy się na to obrażać.
Aktualne zdjęcie symbolizuje świat postawiony na głowie?
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prośba o zmianę zdjęcia 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 18:21
Mufti.
Zdjęcia zawsze dobieram do treści artykułów. Pierwsze zdjecie przedstawiało w 100% człowieka po napromieniowaniu. Ponieważ stwierdziłeś, że napromieniowany powinien być elegancki. Więc podałem następne. Ja na nim widzę chaos, ludzi w transie itp. Jeśli ktoś widzi tylko seks w tym zdjeciu to niech się podszkoli z wiedzy - o widzeniu artystycznym. Miło pozdrawiam ;-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prośba o zmianę zdjęcia 
Piotr Świtecki, 2012.03.29 o 18:26
Brawo. W ten sposób na pewno coś zwojujemy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prośba o zmianę zdjęcia 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 18:34
Mufti.
Nie wiem czy coś zwojujemy, ale podoba mi sie męska rozmowa. Tylko sie nie pogniewaj. Zdjecie, jak obraz pokazuje to co ogladający chce zobaczyć. Na tym polega myk artyzmu. Bo jeśli wszyscy widzą to samo, to mija sie ze sztuką. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenek 
w.red, 2012.03.29 o 20:55
Nie przejmuj się, artyści prawie zawsze nie są rozumiani :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenek 
Piotr Świtecki, 2012.03.29 o 20:56
A na Onecie ilu tych artystów! Zatrzęsienie!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti 
w.red, 2012.03.29 o 21:15
Na złonecie i w wielu innych miejscach króluje "comercha".
Ale nie uchylam się od dyskusji na tematy "artystyczne".
Tyle że raczej w realu :D
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenek 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 21:42
w.red.
Ośmiałem się, bo chyba mnie za arystę nie bierzesz. Co prawda kiedyś starałem się rzeżbić a rok temu "uczyłem" się malować. Nabazgroliłem kilka "obrazków". Oczywiście widzę błędy, nieudolność, ale jako obrazki podobają mi się. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prośba o zmianę zdjęcia 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 18:29
Mufti.
Jak mi miło, że Christo rozumie. A, że Twoi znajomi mniej, to zmień................ piszącego. Zaproponuj im aby czytali moje art tylko pod "humor,satyra". Jak tak czytam uzasadnienie, to powinniśmy na tym portalu pisać i cytować tylko zdechłe ryby. Niestety na poniżenie mojego ego nie mogę sobie pozwolić i bajek pisał nie będę. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. 
w.red, 2012.03.29 o 20:56
Rozwiń temat bo warto.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 21:50
w.red.
Pewnie, że warto. Nawet powiązania tego żyda ze Szwajcarii z zagładą przez żydów żydów Węgierskich. Gdzieś o tym pisałem. To jest jeszcze jeden dowód, że mordercy żydowscy potem kierowali organizacjami żydowskimi a dzisiaj wrzeszczą aj waj, Polaku dawaj. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 22:21
w.red.
Dzisiaj jak patrzę to okupant ma sytuację wyśnioną w Polsce.
Jak za Hitlera, Stalina czy innych amerykanców. Zobacz pod pozorem demokracji; Tusk premierem, Palikot opozycjonista, Miller komunista, Prezydent Komorowski myśliwy pod okiem KGB, Kopacz od przekopania lotniska, Nowak jakiś wice marszałek, Pawlak czysty jak zła. Lepszego zestawu tak jawnego chyba nie ma nigdzie na świecie. To jest straszne!!!I to wszystko zamiast siedzieć w więzieniach (delikarnie mowiąc)robi za auuuutorytety. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów.   
Matren, 2012.03.29 o 21:30
Terror Żydów przeciw Żydom

Masowe napędzanie Żydów do Palestyny /Irak 1950r./:

"Bomba eksplodowała 19go marca, 1950, w “American Cultural Center and Library” bibliotece uczęszczanej przez Żydów w Badgadzie, bez strat w ludziach. Druga bomba była wrzucona do restauracji El-Dar El-Bida Café, 8go kwietnia, 1950, gdzie Żydzi święcili Passover. Cztery osoby były ranne. Ulotki sjonistyczne nawoływały Żydów do natychmiastowego opuszczenia Iraku.

Zydzi nie posiadający nieruchomości zatłoczyli biura emigracyjne, zrzekali się obywatelstwa w Iraku i składali podania o pozwolenie na wyjazd do Izraela. Żydowska firma samochodowa Beit-Lawi Automobile Company była uszkodzona granatem 10go maja, 1950, bez poranienia kogokolwiek. Granat wybuchnął nieszkodliwie 3go czerwca, 1950 w żydowskiej dzielnicy El-Batawin. Równocześnie sjoniści posłali telegramy do Izraela w sprawie podniesienia kwoty na przyjazd większej ilości Żydów. Następny żydowski budynek był uszkodzony bombą (bez strat w ludziach) przy ulicy El-Rasjid. Trzech Żydów zginęło 14go stycznia, 1951, kiedy granat uszkodził przewody wysokiego napięcia przez synagogą Masouda Shem-Tov.

Wówczas exodus dzienny osiągnął 600 do 700 Żydów. W przeciwieństwie do propagandy sjonistycznej, Giladi pisze: ”Straszną prawdą jest, że granaty które zabijały i okaleczały irakijskich Żydów i niszczyły ich majątki były rzucane przez Żydów.” Ulotki sjonistyczne drukowane nielegalnie w Iraku przez Żydów 16go Marca, 1950 i 8go kwietnia, 1950 wzywały Żydów do natychmiastowego wyjazdu z Iraku do Izraela.

Wilbur Crane Eveland, agent CIA napisał w 1988 roku: “W celu tworzenia obrazu jakoby anty-amerykańskich Irakijczyków, oraz w celu terroryzowania Zydów w Iraku, sjoniści podkładali bomby w bibliotece amerykańskiej i w synagogach, poczem rozrzucano ulotki nawołujące Żydów do ucieczki do Izraela... Miejscowa policja w Iraku udowodniła ambasadzie amerykańskiej, że bombardowanie synagog i bibliotek, jak również anty-żydowskie i anty-amerykańskie ulotki, były dziełem poziemia sjonistycznego w Iraku. Niestety media światiwe podawały raporty, że terroryści arabscy spowodowali ucieczkę Żydów z Iraku, których to uciekinierów sjoniości niby ratowali, a naprawdę sjoniści powiększali, za pomocą uciekinierów, ilość Żydów w Izraelu.” (Wilbur Crane Eveland, “Ropes of Sand: America’s Failure in the Middle East,: N.Y. Norton, 1980, pp 48-49).

Dobrze udokumentowana książka Naeim Giladi, Żyda urodzonego w Bagdadzie, opisuje i udokumentowuje szczegóły zawarte w tytule jego książki: “Skandale Ben-Gurion’a: Jak Haganah i Mossad Zabijało Żydów.”


pozdrawiam:)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 21:58
Matren.
Dzięki. Gdzieś o tym czytałem. Warto takie sprawy przypominać oprawcom Polaków i Polakom nie znającym tematu. Oszustom prosto w ślepia prawdą. To dzięki tym oszustom żydowskim, mam ich bajkoholocaust głęboko..... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów.   
Matren, 2012.03.29 o 22:14
Zeniu jeśli możesz zmień tytuł artykułu na Żydzi Żydom cz.3 to ja pociągnę /a raczej zaciągnę od Kogoś/ cz.4 o tym żydowskim terrorze:)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 22:29
Matren.
Ok. Nie ma sprawy. Tylko podpowiedz mi który jest nr1, nr2 bo ja już się pogubiłem.Z tego zrobię nr 3 i przydałoby się jutro dopisać dalszą część z rego art jako nr4. Bo jak zaznaczyłem, ten art dzisiejszy to połowa. Wiesz jak jest, mnie się wydaje, że jak ja wiem o tym 8-10 lat to wszyscy wiedzą. Jednak jak w.red pisze muszę jutro dokończk. Zgoda? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów.   
Matren, 2012.03.29 o 22:46
Cz.1
+mufti.polacy.eu.org

Cz.2
+polacy.eu.org

Zenuś dzisiejszy art zmienisz na cz.3 jutro dopiszesz cz.4 a ja cz.5 OK?:)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 22:53
Matren.
Dzięki za linki, bo już się pogubiłem. Bardzo "dobra". OK :-)))Ja myślałem, że to ja piszę już trzecią część i zapomniałem. Taka zemnie gapa. A to piszemy wszyscy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.29 o 22:31
Przepraszam wszystkich czytelników za błędy, ale mam łysą klawiaturę i czasami wychodzą dziwne słowa. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 
Leszek, 2012.03.30 o 23:47
też odniosłem wrażenie, że zdjęcie przedstawia świat stojący na głowie.
Co ciekawe, sefardyjczycy tym się różnili od aszkenazych że byli bogatsi i potrafili się integrować. I zdaje się, że ich pochodzenie śródziemnomorskie nie ulega wątpliwości. Ciekawe.
A Mufti chyba robi za tego good guy'a, nie tak?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑