słowa kluczowe: 100 000 dzieci, Aszkenazi, Ben Gurion., Izrael, Sefardyjczycy, napromieniowanie, żydzi.
Polska2012.03.30 21:07

Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd

 

Biznes holocaust, holocaust biznesem.

 
Jak państwo widzicie na zdjęciu, artysta widzi. Szkoda, że widzi to samo, tak mało Polaków, tak mało ludzi Europy!!! A podobno nad faktami się nie dyskutuje - widocznie to nie prawda. Zapraszam na ciąg dalszy części trzeciej.....
 

Część 3  Żydzi żydom - http://polacy.eu.org/2035/wieczna-zaglada-zydow-przez-zydow-/ 

Ciekawych Polaków odsyłam do wieści na Wikipedii dotyczących tych autorytetów przedstawionych w artykule. Zobaczycie państwo jakie jest zakłamanie, jakie oszustwo, czysty faszyzm, komunizm, ........... 67 lat po IIwś.

Film cytuje dwóch znanych, antysefardyjskich, rasistowskich przywódców Izraela: Nahuma Goldmana - wspomniałem o nim w części 3 - i Levi Eszkola.

Rola Levi Eszkola podczas holocaustu też nie ograniczyła się tylko do zaniechania ratowania życia (jak nam wmawiają, wszyscy żydzi byli prześladowani, mordowani. A to następne kłamstwo ZJ) Był wręcz zajęty odbieraniem życia!!!

Musimy wierzyć oficjalnej witrynie rządowej Izraela na temat biografii Eszkoli (reszty możemy  się tylko domyślać ZJ) : W 1937 roku Eszkol odgrywał kluczową rolę w ustanowieniu Kompani Wodnej Mekorot, będąc tym, który przekonywał rząd niemiecki, aby zezwolił na emigrację żydów do Palestyny, pozwalając im zabrać ze sobą część majątków, głównie w formie wyposażenia zbudowanego w Niemczech. Podczas gdy żydowski świat bojkotował nazistowskie Niemcy lat 30. Agencja żydowska w Jerozolimie popierała Hitlera. Zawarto umowę, tzw. Zezwolenie Transferu, na mocy której hitlerowcy mieli wygonić niemieckich żydów do Palestyny, a lejburzystowscy syjoniści mieli zmusić imigrantów do wydania swych majątków na zakup wyłącznie niemieckich towarów.

Gdy Agencja żydowska miała już niemieckich żydów, na których jej zależało (!!! ZJ), zostali oni potajemnie indoktrynowani antyżydowskością Sabbataja Cwi oraz Jakuba Franka. Wtedy pozwolono (!!! ZJ) nazistom zająć się żydami pozostałymi w Europie. Holocaust był programem eugenicznym ( czytaj likwidacja żydów uznanych przez żydów jako mniej wartościowych ZJ), a Levi Eszkola odgrywał w nim znaczącą rolę (te wieści wszyscy powinni sobie obsadzić w ramki i codziennie czytać . Wrzaski oszustów holocaustu, powinniśmy olewać ciepłym moczem jak się wyraził żyd Rokita o ile pamiętam w Żyrardowie -ZJ)

Na ekranie filmu kobieta marokańska pyta, dlaczego nikt się nie znalazł sprawiedliwy który by zatrzymał ten holocaust na żydach Sefardyjskich w Izraelu. Inny uczestnik nie może znależć dokumentów z tych mrocznych czasów Izraela - oczywiście spłonęły (skąd my to znamy?!! ZJ)

Zobaczmy dlaczego "spłonęły". Oczywiście w celu ukrycia tych rządzących zbrodniarzy. Barry Chamish który napisał ten art. pisze do czego sam doszedł. A więc. " Około 6 lat temu badałem sprawę porwania 4500 jemeńskich niemowląt i dzieci w pierwszych latach panstwowości Izraela. Spotkałem się z przywódcą ruchu na rzecz dzieci jemeńskich, rabinem Uzi Meshulum, uwięzionym z powodu próby ujawnienia prawdy na ten temat. Póżniej został wysłany do domu w stania całkowitego wyniszczenia, z którego nigdy się nie wykaraskał. Powiedział mi wtedy, że wszystkie te dzieci zostały wysłane do AMERYKI, w celu przeprowadzenia na nich testów nuklearnych (możemy zobaczyć tutaj dlaczego dzisiaj ci zbrodniarze popierają zbrodniarzy w sprawach antypolskich - ZJ). Amerykański rząd zakazywał eksperymentów na ludziach, więc potraktował ich jako króliki doświadczalne. Rząd Izraela zaoferował tych ludzi na ten cel, w zamian za pieniądze oraz nuklearne tajemnice.. Inicjatorem izraelskiego projektu jądrowego był przewodniczący Rady Obrony Izraela Szimon Peres. Rabin Jerozolimy, David Sevilia, potwierdził tę zbrodnię.Póżniej widziałem zdjecia blizn popromiennych na kilku niemowlętach, które przeżyły, oraz KLATKI, w których przewieziono je do Ameryki!!!  Autor na te tematy opublikował książke pt. "Save Izrael" (Ocalić Izrael). Premierem w tym czasie był Ben Gurion który dla pewności, tajności zrobił syna ministrem policji.

Jutro napiszę cd. o tych wszystkich "wybitnościach" rządzących w tym czasie Izraelem. Na tej podstawie możemy śmiało stwierdzić gdzie znajdował się  i znaduje faszyzm, bandytyzm, terroryzm itd. Słyszymy, że to największa demokracja na tamtych terenach!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam państwa.

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

2757 odsłon średnio 4,9 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd 
Piotr Świtecki, 2012.03.30 o 21:43
Jak państwo widzicie na zdjęciu, artysta widzi. Szkoda, że widzi to samo, tak mało Polaków, tak mało ludzi Europy!

Jak to? Klechę, nauczającego "spiskowej teorii dziejów"?..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.30 o 21:58
Mufti.
Ja nie jestem antyklechitą. Jednak dopiero po Twoim komencie na to zwróciłem uwagę. Czyli to prawda, człowiek patrzy i nie widzi. Niech już tak zostanie moja ślepota. Ten artysta się nawróci i zrezygnuje z szekli. :-))) Pozdrawiam i dzięki.
Ps.Mufti a to nie jest przypadkiem bydłoszewski w stroju profesorskim?. Przeca on gada, że warto być uczciwym. To un jak nic.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd 
Adam39, 2012.03.30 o 22:16
Klecha, nie klecha, ale na tablicy rysunek symboli, jest jak najbardziej zgodny z prawdą. To właśnie się działo i dzieje nadal i ukryć się tego nie da.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.30 o 22:38
Adam39.
Właśnie tutaj jest pies pogrzebany, zapatrzyłem się na tablicę nic więcej nie widząc. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd 
Piotr Świtecki, 2012.04.05 o 13:19
Gwiazda Dawida - czemu ona wpisana w okrąg, a nie sama? O coś tu chodzi? O co? Czy tylko "artyście" bezpieczniki strzeliły i nie zdobył się na rysunek po prostu Gwiazdy Dawida?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd 
MatiRani, 2012.04.01 o 00:10
Symbole na tablicy swietnie ulozone - widac zwiazek od dawna... no i czekam na wiecej, na obiecany ciag dalszy!
serdecznie
MLR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.01 o 00:15
MatiRani.
Dzięki. Dzisiaj już wystarczy. Może jutro końcówka. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑