słowa kluczowe: 100 000 dzieci, Aszkenazi, Ben Gurion, Izrael, Sefardyjczycy, napromieniowanie, żydzi.
Polska2012.04.01 11:38 11:47

Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd-cd

 

Biznes holocaust, holocaust biznesem.

 
Możemy chyba śmiało stwierdzić, że Izrael powstał i się rozwijał dzięki zaplanowanej i zrealizowanej śmierci setek tysięcy żydów. O czym świadczy treść i tytuł art. o czym często piszę. To żydzi żydom i światu zgotowali ten los!!!
 

Zobaczcie państwo sami, że ci mordercy byli premierami Izraela , byli sławnymi politykami z którymi spotykali się politycy świata. Możemy stwierdzić, że ci bandyci gorsi od Hitlera stali się autorytetami, salonowcami świata, obrońcami "prawdy". Ba, nawet Noblistami!!! A to banda morderców, żywiązych się śmiercią - takie menu jak w restauracji. Dania do wyboru do koloru, jednak podstwa to śmierć i złoty cielec, dodatki dowolne, od Rosji przez Polskę, Niemcy, USA, Maroko do Izraela. Nigdy nienażarci, zawsze pragnący jeszcze sławy. Dowody sławy tych morderców mamy w Polsce i świecie do dnia dzisiejszego w formie propagandy, w formie pomników, w formie nazw ulic, w formie zakłamywanej-fałszywej historii itd.

Przyjrzyjmy się następnemu oprawcy tego spisku, ministrowi finansów Eliezerowi Kaplanowi. To on zajmował się zyskami z tej śmiertelnej transakcji. W nagrodę za zbrodnie jego imieniem nazwano szpital (popatrzcie państwo jaka żydowska przewrotność ZJ) w pobliżu Rehovot.

Czaim Szeba, rasistowski bigot, który przewodził  "Korporacji Grzybica" , nadał swe imię całemu kompleksowi medycznemu.

Kolejny jest Josef Burg, którego przywódcy ruchu Dzieci Jemeńskie czynią odpowiedzialnym za porwania ich niemowląt. Jako minister zdrowia, odegrał zapewne kluczową rolę w morderstwach "przeciwgrzybicznych". To wyjaśniałoby póżniejsze dziwne zachowanie jego syna, Avrahama Burga, jako rozjemcy pokojowego. Nie zapomnijmy o Mosze Szarretcie, który w Aleppo w 1944 roku aresztował rabina Joela Branda za propozycję uratowania 800 tyś. żydów uwięzionych na Węgrzech ( Pisaliśmy na ten temat w którejś części ZJ)

Levi Eszkol w okresie "grzybiczym" służył jako minister osadnictwa, a następnie przejął funkcję ministra finansów od Kaplana. Cytat z jego życiorysu: " W 1951 Eszkol został ministrem rolnictwa i rozwoju. dekada lat 1952-1963 charakteryzowała się bezprecedensowym wzrostem gospodarczym, pomimo ciężaru finansowania fal emigrantów ( czyżby przyjeżdzali do Izraela żydzi zagazowani w obozach ZJ) . W 1956 roku, podczas kampanii Synaj, rozpoczął on służbę jako minister finansów. W latach 1949-1963 Eszkol był również szefem osadniczego oddziału Żydowskiej Agencji. Przez cztery pierwsze lata izraelskiej panstwowości był rownież skarbnikiem Agencji, odpowiedzialnym za zdobywanie funduszy na rozwój kraju, napływ fal licznych emigrantów i wyposażenia armii.  Eszkol był odpowiedzialny za emigrantów czyli i tych których wysyłal na śmierć w komnatach radiacyjnych tortur.

Wreszcie "Golda Meir". Nie znamy jej roli, ale znała tą tajemnicę i została wynagrodzona. Zauważcie, że w póżniejszym czasie każdy premier mianowany do roku 1977, do wyborów Menachema Begina, pochodził z tej bandy morderców. Następcy tych rzeżników przynieśli nam "pokój" w Oslo i są oni gotowi wymazac osadników z Judei, Samarii i Gazy równie skutecznie, jak załatwili podrzędnych, śniadych żydów, którzy dostali się w ich szpony 50 lat wcześniej. Proszę sobie wyobrazić ciężką pracę rządu rozpatrującego sprawę  dzieci Jemeńskich   , wysłać ich za geszeft do USA na zagładę czy zlikwidować ich na miejscu.  Proszę sobie wyobrazić naradę na temat ilu i jakich żydów musimy wymordować w IIwś i ile wezniemy za to zlotego cielca. Właśnie o takich sprawach dyskutowali sabbajaniści - założyciele Izraela.

Oczywiście w tych sprawach nie ma oficjalnych dochodzeń sądowniczych. Nawet Szimon Peres brał udział w tych zbrodniach. Dla 'smiechu" podaję panstwu cytat z Wikipedii - "W listopadzie 2008 Peres otrzymał od królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II honorowy order św. Michała i św. Jerzego[24].Dziwi się autor, że udało się komuś ten film puścić w telewizji Izraelskiej. Jeśli zabójstwo Icchaka Rabina nie pogrzebało lejberzystowskiego syjonizmu na dobre, miejmy nadzieję, że "100 000 napromieniowanych" to w końcu zrobi.

Kto na ziemię Ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła.
Stefan Żeromski
  A tutaj podaję panstwu stronę z cytatami "najbardziej pokojowych i demokratycznych ludzi na świecie". Proszę spokojnie je poczytać - Napis na budynku Knessetu
(Knesset to odpowiednik parlamentu w Izraelu.)
„Od Eufratu aż do Nilu, oto wasza ziemia, o synowie Izraela”. Całość -

- http://www.polskapartianarodowa.org/tp/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=29&Itemid=77

Pozdrawiam państwa serdecznie.

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

2969 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd-cd 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.01 o 17:22
Może ktoś z państwa wie dlaczego "zatrzymały się" Iskry.pl. Portal ten ma ostatni wpis z - Sposób na rządzenie

Napisany przez Wojciech Reszczyński, z 16-03-2012 08:04Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd-cd 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.01 o 22:00
Koalicja PO-PSL dała pieniądze na uhonorowanie zbrodniarza - +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd-cd 
MatiRani, 2012.04.01 o 23:49
JEST! Czytam dalej i rozsylam linki po przyjaciolach ;-)
uklony
Maciej
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wieczna zagłada żydów przez żydów. Żydzi żydom część 3 cd-cd 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.02 o 14:52
MatiRani.
Witaj. Rozsyłaj dopóki nam oddziały śmierszy głów nie poucinają. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑