słowa kluczowe: Marsz Niepodległości, PO, PSL, Palikot-owcy, PiS, SLD, wybory.
Polska2011.10.10 10:24 10.16 15:02

Do blogera Mik-iego oraz moja nieśmiała prośba o wzięcie naszego udziału w Marszu Niepodległości w dniu 11-11-2011 r.

 

Na marsz Polacy. :))

 
Musimy jako portal spotkać się na zbliżającym się Marszu Niepodległości, który odbędzie się niebawem w Warszawie 11-11-2011 roku. :)


 


Panie Mik panu płacą za tę tanią agitkę dla PiS-u? Dla partii, która nie potrafi albo nawet nie chce zająć się ludźmi, którzy swój czas oraz zapał poświęcali przez poprzednie kilka miesięcy właśnie dla PiS-u i tylko dla niego mając nadzieję na to, że Polska będzie wolna, suwerenna i niezależna!? Co takiego PiS, by zrobił po objęciu władzy w Polsce, wyszlibyśmy z UE, działalność lóż masońskich w Polsce zostałaby zdelegalizowana, wyszlibyśmy z układów z Bankiem Światowym, Funduszem Walutowym albo z Fundacją Batorego? Przecież pan doskonale wie, że z piszących na tym portalu tylko pan wyznaje tego typu pro pisowskie poglądy? Czy pan nie rozumie, że Polacy nie mają już zamiaru popierać żydowskiej i masońskiej partii, która udaje polską, patriotyczną i narodową? :))

Nie zamierzam już wybierać mniejszego zła!

Przecież pana PiS nie przegrał, będzie miał swoich przedstawicieli w polskim parlamencie, PiS wyciął wszystkie propolskie partie - LPR oraz Samoobronę, wyciął Nową Prawicę, Nowy Ekran, teraz będzie świecił propolskim i pro narodowym światłem, będzie mógł to czynić tym bardziej lepiej i jaśniej, gdy popatrzy się na partie, które zasiądą obok polityków z PiS-u w ławach poselskich, Ruch Palikota, SLD, PO, PSL... Nieźli przeciwnicy, porównując ich do PiS-u, naprawdę nie trudno grać rolę partii dbającej o polskie i narodowe interesy jednocześnie zrzeszając w swoich szeregach dawnych partyjniaków, masonów, żydostwo i materialistów...

Ja nie byłem na głosowaniu, nie będę podwyższał im frekwencji, aby nie byli zbyt pewni swojego mandatu, który po tych wyborach będą sprawować w imieniu całego polskiego Narodu, po to aby potem nie mówili, że rządzą w imieniu większości Polaków. :))) Żeby nie mówili, że sprzedają Polskę w imieniu większości Polaków. :)))

Panie Mik pan ma jeszcze polskie obywatelstwo, ma pan czynne i bierne prawo wyborcze mieszkając na obczyźnie? Był pan na głosowaniu?

 Każdy postąpił tak jak mu podpowiadało jego sumienie i wiedza, którą posiada na dzień dzisiejszy, z tego powodu nie zamierzam się na nikogo obrażać, nie zamierzam rozpalać stosów i nie zamierzam stawiać innych Polaków z tego powodu pod mur.

 Zresztą Jarosław Kaczyński oczekuje, że Warszawę w niedalekiej przyszłości czekają wydarzenia, które miały niedawno miejsce w Budapeszcie. I ma rację, taki scenariusz dla Polski jest bardzo prawdopodobny.

 Niech pan nie traci ducha, tylko dlaczego na czele państwa po tych przyszłych wydarzeniach mieliby stanąć ludzie tak naprawdę nieróżniący się prawie niczym od ludzi, którzy teraz rządzą Polską, którzy nie różnią się prawie niczym od PO, SLD i PSL-u a teraz i Palikot-owców?

p.s.

 Kiedyś Polacy wybrali na 10 lat Kwaśniewskiego na prezydenta Polski, potem dwukrotnie SLD z małą przerwą na AWS, a teraz dwukrotnie PO, i ja mam wierzyć w to, że te wybory są prawdziwe i niesfałszowane, i że one już wcześniej nie były ustalone?! Wolne żarty. :)))

 p.s. 2

 I na koniec jak zwykle polecam do obejrzenia kolejny filmik z kolekcji narodowej. Autorem filmiku jest KrzychuLDZ.

 Cytaty Narodowych Radykałów.

 "Trzeba obalić wszelkie stosunki,
 w których Naród jest upodlony,
ujarzmiony, opuszczony i wzgardzony."


 
 
Chwała Wielkiej Polsce! 

2935 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Zauwazam,   
Mik, 2011.10.10 o 10:49
ze to portal dla Polakow.Jezeli to jest prawda, zyczyl bym sobie, zeby przed przyjsciem tutaj, co niektorzy, umyli chociaz twarz. "Nie wzywaj Pana Boga nadaremnie"

Nie boj sie tez prawdy o sobie, nawet gdy nie wiesz kim chcesz pozostac.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do blogera Mik-iego oraz moja nieśmiała prośba o wzięcie udziału naszego portalu w Marszu Niepodległości 11-11-201 
Christophoros Scholastikos, 2011.10.10 o 11:11
Dodam tylko, że organizatorzy zbierają środki na ten marsz. Jeśli ktoś przybyć nie może lub nie chce, ma możliwość wysłania przelewem choćby 10 zł na wsparcie idei. 25zł to jedna biało czerwona flaga.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do blogera Mik-iego oraz moja nieśmiała prośba o wzięcie udziału naszego portalu w Marszu Niepodległości 11-11-201   
Mik, 2011.10.10 o 11:40
Brak slow na wyjasnianie bzdurnych apeli.
Ktos znow cos organizuje za nie swoje, a moze tylko
proba dla zauwazenia go?

Jezeli napisze, ze to wszystko przedstawia sie bardzo prymitywnie, to wyjasnia wszystko.

PS.Interesuja mnie konkretne dzialania, a nie lament przegranych.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do blogera Mik-iego oraz moja nieśmiała prośba o wzięcie udziału naszego portalu w Marszu Niepodległości 11-11-201 
Paweł Tonderski, 2011.10.10 o 12:23
Które to są te konkretne działania PiS-u według pana?

Proszę wymienić panie Mik choćby trzy. :)

Czy pan wie, co robi PiS w terenie, że PiS jest w koalicji z Rasiem, że na listach PiS-u byli "Rasiowcy", że ludzie, którzy chcieli być w komisjach wyborczych mężami zaufania zostali przez działaczy PiS-u kompletnie zignorowani, że działacze PiS-u w oficjalnych listach do nich pisali im w odpowiedzi na ich listy, że nie mają do nich zaufania i dlatego nie zrobią nic, aby ci ludzie znaleźli się w komisjach wyborczych jako mężowie zaufania.

To PiS chciał wygrać te wybory, czy chciał je przegrać, czy tylko udawał, że chce wygrać? Na czym polegało to PiS-owskie konkretne działanie? Na wylansowaniu Ruchu Palikota, a na zniszczeniu trzeciej oddolnej siły politycznej, bo Opara i Łażący Łazarz, bo dawni ubecy, bo ludzie o niejasnej przeszłości, no to mają Palikota w polskim parlamencie i jego 10 % poparcie wśród polskiego społeczeństwa. :))


To są właśnie ci, którzy lżyli starszych ludzi pod Krzyżem pod pałacem namiestnikowskim, to są ci, którzy robili przedstawienia pod Krzyżem Świętym, to ci którzy chcą palić trawkę i chcą zniszczyć polski Kościół, to ci którzy chcą się tylko bawić oraz w razie czego nie chcieliby walczyć o Polskę z bronią w ręku, bo są przecież pacyfistami. To ci, za którymi stoi Policja i Straż Miejska opłacane za nasze pieniądze, to ci, którzy w dziesięciu napadają na jednego, to ci, którzy w miejscu publicznym oddają mocz na Krzyż Święty, a przecież ich wizerunek jest zupełnie inny, który pokazuje się na co dzień w polskojęzycznych mediach, że anarchistę i jednego lewaka atakuje banda zdziczałych ogolonych na pałę neonazistów z organizacji narodowych, którzy są skinheadami o narodowo-socjalistycznej poglądach. :))

Proszę o odpowiedź na moje pytanie panie Mik, czy pan mieszkając na obczyźnie ma jeszcze polskie obywatelstwo?


Ludzie biorący udział w Marszu Niepodległości sami ze swoich pieniędzy finansują ten marsz, a pan pisze, że to są bzdurne apele i zła idea?! Proszę sobie wyobrazić, że PiS posiadając miliony złotych na swoich kontach nie potrafi w Polsce wyprowadzić na ulice Warszawy oraz innych dużych polskich miast nawet 10 tysięcy ludzi, a przecież tę partię popierają podobno miliony Polaków, gdzie są pieniądze, które PiS posiada, gdzie są one wydawane i na co? Gdzie są te sztaby ludzi pracujących na rzecz tej partii?! Gdzie są te efekty i konkretne działania w wykonaniu tej partii? Dlaczego PiS nie popiera finansowo Marszów Niepodległości, dlaczego na tych marszach nie można spotkać żadnych znanych ludzi z PiS-u?!!!

Jedyną zasługą PiS-u jest wpuszczanie w maliny Polaków i wykorzystanie ich zapału oraz przywiązania do Polski i polskich wartości i tożsamości do pisowskich partykularnych potrzeb politycznych tylko i wyłącznie dla PiS-u, jest to również skanalizowanie polskich narodowych i patriotycznych zachowań i odczuć wśród Polaków oraz rozbicie wszystkich propolskich inicjatyw!

To są największe zasługi PiS-u, którymi może się poszczycić.

p.s.

Czy teraz PiS po przegranych wyborach prze tę partię będzie chciał unieważnić wyniki tych wyborów, polegając na wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie polskiej ordynacji wyborczej, która jest źle sporządzona, która w wielu punktach jest bezprawna i mająca postanowienia niezgodne z polską konstytucją?!

To dopiero, by było konkretne postępowanie w przypadku PiS-u. :))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do blogera Mik-iego oraz moja nieśmiała prośba o wzięcie udziału naszego portalu w Marszu Niepodległości 11-11-201 
Hindukusz-Milena, 2011.10.29 o 21:33
W ostatnich dniach otworzyły mi się oczy na "patriotyczny" aspekt działań PiS, Gazety Polskiej i jej klubów oraz pewnych pseudopatriotycznych portali. Te środowiska nie interesują się w ogóle Marszem Niepodległości, nie ma ich działaczy w komitecie jego poparcia, a co z tego wynika, mają Polskę w "głębokim poważaniu". Dlatego nie liczę na nikogo, tylko sama wybieram się na Marsz. Przynajmniej będę tam wśród prawdziwych Polaków.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do blogera Mik-iego oraz moja nieśmiała prośba o wzięcie udziału naszego portalu w Marszu Niepodległości 11-11-201 
Paweł Tonderski, 2011.10.31 o 15:41
My tutaj prawie wszyscy, kiedyś byliśmy zwolennikami PiS-u i widzieliśmy w PiS-e szansę na istnienie Polski wolnej i suwerennej, jednak nam tutaj spadły zasłony z naszych oczu już dawno. Mnie PiS straszliwie zawiódł, dla mnie PiS to syjonistyczna i masońska przykrywka dla naiwnych, którego zadaniem jest niszczenie wszystkiego co polskie i co zaczyna funkcjonować w szeroko pojmowanej świadomości Polaków. Przepraszam, że wypowiadam się w imieniu wszystkich naszych portalowych blogerów i komentatorów - Polaków, ale mam tę przyjemność, że większość z piszących tutaj ludzi znam osobiście.

Chwała Wielkiej Polsce.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Roboty w akcji   
Mik, 2011.10.31 o 15:49
Nie chce wnikac w to, kto pierwszy dal o tym znac. Fakt jest bezsporny, ze to ja duzo, duzo wczesniej pisalem o
robotach przemienionych z ludzi. Mozna wiecej o tym pisac,ale czy z robotami jest mozliwa dyskusja?
Cytuje art wyjasniajacy wszystko zamieszczony na prawica net. Czynie to po to, zeby roboty mogly zrozumiec skad biora sie takie Palikoty, czy te partie, ktore zwia sie oszukancze. Baba ze wsi tez o tym trajkocze na internecie, ale w tym wszystkim brak jest uzasadnien. Czlowiek bladzacy, pyta o droge, a tutaj wszedzie tylko sami bladzacy. Ja wiem jak z tego wyjsc i zaradzic zlu panoszacemu sie wszedzie.Ale czy to do mnie nalezy, gdy na kazdym kroku spotyka sie roboty bladzace? Jest kupa, ale nie ta smierdzaca, czasu, zeby
spotkac sie i zaczac pisac program dla Polski. Pozniej jak znalazl. Gdy wszyscy beda uczestniczyli w tworzeniu czegos takiego, to nie bedzie problemow przy nastepnych wyborach. Mnie po prostu smiesza takie marsze, czy jakies nowe teorie nie wnoszace niczego do naprawy kraju, a wrecz przeciwnie, lansujace nowego Palikota.
Poczytaj ze zrozumieniem ten moj, ale juz innymi slowami pisany art. a byc moze zrozumiesz o co i mi chodzi i co bedzie sluzylo i tobie. W tym wszystkim, to nie idzie o Zydow, Ruskich czy Niemcow. Nimi sie gra!
A to ten art.
+www.prawica.net
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Marsz Niepodległości w dniu 11-11-2011 
Jacek, 2011.10.28 o 14:46
Decyzja słuszna. Trzeba iść na Marsz. Dzisiaj usłyszałem w radiu, że siły lewackie i całe antynarodowe zło Europy chce organizować kontrmanifestacje ( m in. w Berlinie, Wiedniu i Paryżu)Przecież to już jest jawne działanie antypolskie i antynarodowe! Tym powinny się zająć odpowiednie służby! Coś podobnego. Czy Polacy kontrują czyjekolwiek święto narodowe? Co oni mają do tego? Czerwony smok podnosi łeb.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑