słowa kluczowe: OFE, PO, PSL, PiS., Polska, SLD.
Polska2010.12.31 15:26 18:06

Przejęcie naszych pieniędzy z rąk jednych złodziei z OFE do rąk innych złodziei z PO i PSL-u.

 
 
Polska, Polacy, PO, PiS, PSL, SLD, OFE.
 
www.youtube.com/watch?v=ADM9QFSJD7w

Koalicja ITI, Agora, PO, ABW - porządzi jeszcze kilkanaście lat. Oczywiści, to dotyczy tylko Polski, he, he...Bo, to jest nasza polska specjalność, niespotykana nigdzie indziej na świecie.

www.youtube.com/watch?v=BmhujVFumFo

Niestety, uważam, że stoimy na przegranej pozycji jako naród. PiS w Polsce nie dojdzie do władzy, będzie wieczną opozycją dla naiwnych, nic się w Polsce nie zmieni, Polacy wcale nie chcą zmian w Polsce, jest, im dobrze w krainie długich kiełbas, krótkich przemów i medialnego matriksu oraz zielonej wyspy, na której dorabiają się koncerny finansowe w postaci firm ubezpieczeniowych, które za przyzwoleniem niepolskiego rządu SLD kiedyś zagarnęły nasze ciężko zarobione pieniądze na tzw. OFE -y tylko po to , aby po pewnym czasie oddać je ponownie pod jurysdykcję Państwa Polskiego, którego namiestnikami na dzień dzisiejszy jest niepolski rząd, który sprawuje partia miłości PO z jego wiernym pomagierem na trudne chwile partią chłopską, która już dawno przestała być chłopska z tzw. PSL-em. Do tej pory z naszych polskich pieniędzy zarządy i właściciele tych firm ubezpieczeniowych potworzyły sobie niemałe fortuny. Na dzisiaj powiedziano, że OFE już jest niepotrzebne w Polsce i, że i tak przyszłych emerytur nie będzie albo będą bardzo małe. W tym samym czasie ludzie zarządzającymi naszymi pieniędzmi zgromadzonymi na OFE żyją dzięki ich inwestowaniu i za prowizje, które im zapewnił niepolski rząd w dobrobycie. Wystarczy, im to na dalsze ich życie w luksusie do końca ich życia, nawet ich następne pokolenia będą z tego żyły naszym kosztem.

Śmierć polskim frajerom, liberałom gospodarczym, wolnościowcom i polskiemu społeczeństwu, które daje się oszukiwać żydowskim korporacjom. Czy Polacy z tego powodu zamierzają coś z tym zrobić w Polsce? Będzie kolejny Sierpień w naszej polskiej historii? Będzie, jak na czele kolejnego powstania Polaków staną żydzi lub masoneria. Polska jest zbyt słaba i niemrawa, Polacy nie mają siły i są na wszystko obojętni, honor dla wielu, to nic nieznaczące slogany. Przecież trzeba dbać o swój własny interes i dobro własnej rodziny, innym frajerom naszym rodakom śmierć, co mnie inni obchodzą, przecież mamy w Polsce wolność, demokrację i liberalizm gospodarczy?! Nie stać nas na to jako naród, aby coś zmienić w swoim pięknym i dumnym kraju Polsce. Polacy chcą być mądrzejsi od innych, ale w sumie takich samych ludzi jak oni sami, chcą być jednocześnie ważniejsi od wszystkich innych, nie wiedząc tak naprawdę nic o naszej polskiej historii i ludziach, którzy w Polsce sprawują od dekad realną władzę... Niczego nie chcą się dowiedzieć, jednak dla jednych Polaków wyrocznią jest PiS a dla drugich PO, ta sytuacja przypomina mnie tę, która istnieje od wielu pokoleń w Stanach Zjednoczonych (tam to nazywa się wolnością i demokracją, również tak jak u nas z tą różnicą, że tam biedotę stać na więcej dóbr konsumpcyjnych!), w stanach, w których co pewien czas elity rządzące tym krajem wymieniają się między sobą sprawowaniem władzy dla hecy i, że niby oni chcą DOBRZE DLA AMERYKAŃSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA, tylko ci niedobrzy demokraci im przeszkadzają albo dla odmiany ci źli republikanie. Czy to Państwu nie przypomina naszej ukochanej Polski i naszej obecnej sytuacji politycznej w Polsce? Jednak czy taki sam zwyczaj jaki jest obecny w Stanach Zjednoczonych i tradycja polityki dwupartyjnej zakorzeni się i w Polsce? Wątpię, u nas nawet taka ściema nie jest nikomu potrzebna. Polaków można o wiele łatwiej walić w nasze polskie rogi niż "mądrzejszych" od nas Amerykanów, nauczonych jak korzystać z dobrodziejstw wolnego świata i demokracji w swoim wolnym kraju również opanowanym przez żydostwo i masonerię, tych samych Amerykanów, którzy za prezydenta wybierają pierwszego czarnoskórego, który tak naprawdę jest żydem z krwi i kości, które współpracuje na wielu płaszczyznach z takimi znanymi rodzinami jak Rockefellerowie i ich fundacjami założonymi prze właśnie te rodziny.

www.youtube.com/watch?v=_if7AU9bxOY

W tym samym czasie na naszej zielonej wyspie opłaty za prąd coraz większe, ceny paliwa napędowego osiągnęły niebotyczną granicę 5 złotych za litr benzyny, VAT od 1 stycznia 2011 roku idzie o jeden punkt procentowy w górę, wszystko znowu w Polsce zdrożeje, jednak w tym samym czasie pensje będą stały w miejscu. Nie wiem jak Polacy będą sobie w tym dobrobycie dawali dalej radę? Być może w nowym roku znowu z milion albo więcej Polaków poszuka szczęścia na Wyspach Brytyjskich albo w Stanach Zjednoczonych albo na Antypodach...Któż to wie? Trzeba się w tej sprawie skonsultować z Vincentem od polskich pieniędzy znanym na świecie ekonomistą i doradcą w żydowskich bankach. Co z tym fantem zamierzają zrobić żydowskie korporacje finansowe zarządzające polskimi złotówkami, które tak naprawdę są tylko polskie z nazwy? Jakie w tej sprawie dostanie dyrektywy prezes Narodowego Banku Polskiego pan Belka?

W przychodniach lekarskich w zbliżającym się nowym roku za wizyty trzeba będzie zapłacić, bo wiele z nich nie podpisało kontraktu z NFZ-etem (z rozmysłem, czy tylko z głupoty, a może po to , aby już całkowicie położyć polską Służbę Zdrowia?!), jeżeli będziemy chcieli dostać zwolnienie lub receptę na lekarstwa albo, żeby dostać skierowanie na badania specjalistyczne u lekarza specjalisty, ale w tym samym czasie nadal z naszych pieniędzy będą potrącane składki na Ubezpieczenie Społeczne, Ubezpieczenie Zdrowotne, Fundusz Pracy i na Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, z których tworzy się zasiłki dla bezrobotnych.

Życzę w zbliżającym się Nowym Roku wszystkim Polakom dużo zdrowia i szczęścia oraz przede wszystkim rozwagi w podejmowaniu rozsądnych decyzji, które będą ważyły na nasze przyszłe losy naszej Ojczyzny Polski, ale tym samym będą decydowały o naszym prywatnym dobrobycie i pomyślności. 

2390 odsłon średnio 4,8 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Przejęcie naszych pieniędzy z rąk jednych złodziei z OFE do rąk innych złodziei z PO i PSL-u. 
Adam39, 2010.12.31 o 19:10
Bardzo trafne spostrzeżenia, smutne ale prawdziwe. Jak na razie jesteśmy bezsilni. Dopóki Polacy nie będą potrafili przeciwstawić się istniejącemu złodziejskiemu i zakłamanemu reżimowi, to czeka nas niestety, ale wiele jeszcze nieprzyjemnych niespodzianek.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przejęcie naszych pieniędzy z rąk jednych złodziei z OFE do rąk innych złodziei z PO i PSL-u. 
w.red, 2011.01.01 o 04:02
Słuszne jest Twoje rozgoryczenie. Ale to tylko konsekwencja realizowanego planu eksterminacji naszego narodu. Trzeba nam łączyć się na poziomie personalnym i budować niezależne od jakichkolwiek układów struktury. I nie dopuszczać w żaden sposób kretów usiłujących je zawłaszczyć i skanalizować. A przy tym cały czas, nieustannie apelować do ludzkiego rozsądku. Bo nieunikniona jest sytuacja w której każdy z nas stanie przed ścianą bezsilności wobec niemożliwości zapewnienia bytu sobie i bliskim. A hołdowanie zasadzie "jakoś to będzie" i dbania tylko "o swoje" w żaden sposób nam i bliskim nie pomoże. Nie można budować przyszłości na iluzji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑