słowa kluczowe: Grecja, Jewropa, PJN, PO, PiS, Polska, UE, kołchoz, rozłamowcy, wybory, ziobryści.
Polska2011.11.05 17:57 19:26

Znów PiS dnęło

 

Porzućcie nadzieję.

 
Kto chce niech prześledzi dzieje działalności w partiach Kaczyńskiego. Ci co wierzyli w PiS jako polską partię prawicową, powinni ostatecznie porzucić nadzieje w jej działalność dla dobra Polski i Polaków.
 

Ile razy ta partia mąciła, dzieliła się, wyrzucała, zrywała umowy i koalicje. Nawet sama zrezygnowała z rządzenia. Bo tak jak pisałem wielokrotnie, to nie jest partia polska tylko antypolska jak wszystkie inne. To jest partia która ma za zadanie skanalizować ludzi patriotycznych, aby potem się podzielić, nic nie mieć do powiedzenia w Polsce. Pomine wczwśniejsze rozbicia z Samoobroną, LPRem. Potem oddanie władzy PO. Następny rozłam z PJN i obecny. Partia jest zadowolona z wyników "wyborów". Nie mają zastrzeżeń do tych wyników pomimo protestów wielu ludzi i komitetów wyborczych.

Chociaż są nawet takie fakty jak ten - KTO NA­PRAW­DĘ WY­GRAŁ WY­BO­RY? - http://warszawskagazeta.nowyekran.pl/post/36336,kto-na-praw-de-wy-gral-wy-bo-ry. Nawet nikomu nie przeszkadza wynik ponad 100 stu procentowy.

Szeremietiew napisał art. w którym wkleil swój dawny art. opublikowany w gazecie. Proszę zobaczyć jak tam działał Kaczyński. A co jeszcze "dziwne" koniecznie chciał wsadzić TW Boniego na prezydenta Warszawy. Jak państwo widzicie ten i wielu innych szpicli trzymają się mocno do dzisiaj z Bonim na czele. Czy jedność jest możliwa?- http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/36362,czy-jednosc-jest-mozliwa.

Mieszanie trwa cały czas. Zwolennicy PiSu macie nowy problem do rozwiązania, specjalnie wam przygotowywany. Na kogo będziecie obecnie głosować, na PiS, na PJN czy na nowych tzw ziobrystów. Kto w/g was jest tym uczciwym, tym propolskim ?:-)))

Dlatego piszę porzućcie nadzieję. Bo żydzi nigdy nic nie zbudowali i nie zbudują dla ludzi traktowanych jako zwierzęta - i to wcale nie jest śmieszne tylko faktyczne ,potwierdzone życiem.  Nic nam nie zbudują Kaczyńskie, Ziobry, PJNy, Hofmany, Karskie, Tuski  i inne Mikki.

Polskę tylko mogą i zbudują Polacy. Wróg, okupant nie jest od budowania tylko grabierzy, zniszczeń, bandytyzmu. Czego mamy historyczne i obecne przykłady.

Porzućcie nadzieję na budowę demokracji czy UEuropejskiej. To jest tylko fałsz i obłuda która ich prowadzi w wyznaczonym im kierunku dla ich dobra.

Na fałsz demokracji macie państwo dziesiątki, setki przykładów. Od oszustwa Europy wolnych Narodów, przez niedemokratyczne obsadzanie wszystkich stanowisk w tym kołchozie, poprzez sfałszowane wybory po ostatni przykład Grecji.  Premier Grecji ogłosił referendum ku niezadowoleniu oszustów jewropejskich. Szybko został wezwany na dywanik przez Merkozy i ustawiony do pionu. Referendum odwołane.

Rosjanie też już widzą zagładę Rosji. Ci co widzą już siedzą w więzieniach. - Orędzie pułkownika Kwaczkowa do Wszechrosyjskiego Zjazdu Oficerskiego z dnia 1.11.2011 roku - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/04/oredzie-pulkownika-kwaczkowa-do-wszechrosyjskiego-zjazdu-oficerskiego-z-dnia-1-11-2011-roku/#more-14750

Musicie się obudzić wszyscy jeśli chcemy żyć, jeśli chcemy przetrwać. Zdjęcie też nie jest przypadkowe ( jak zawsze). Tłumacząc na Polski - Zamienię rządy sovieckie ( ja "polskie") na jednego pułkownika. Takiego pułkownika.

Quo Vadis, Polonia?... Piosenka Makowieckiego - http://www.youtube.com/watch?v=hfKkB0y9dLQ&feature=player_embedded

 

 
 
"Koniec świata" 

4535 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Znów PiS dnęło 
w.red, 2011.11.05 o 18:30
"..Musicie się obudzić wszyscy jeśli chcemy żyć, jeśli chcemy przetrwać.."

Coś mi się wydaje że najpierw przyjdzie im coś stracić i woda podejść do oczu by mogli coś zauważyć. Przecie śnić jest tak błogo... :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.05 o 19:37
W.red.
Miło Cię powitać. Dziękuję. Zobacz jeszcze dokleiłem do tekstu pieśn Makowieckiego. Przesłuchaj - bo mnie aż ciarki przechodzą. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło   
Były bloger, 2011.11.05 o 20:13
Witaj W.redzie! Cały czas polecam dwutomową opowieść brytola J.B. Priestley'a "Londyn" i "Za miastem". Gdzieś po bibliotekach to powinno być, wydawnictwo z końca lat 60-tych, może z roku 70-tego. Tam w zabawnej formie wszystkie te manewry z podziałami są opisane. Przy czym tworzenie matriksów jakie dzisiaj znamy ma nazwę "imagistyki społecznej".
Z najcieplejszymi pozdrowieniami!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Paweł Tonderski, 2011.11.05 o 19:30
No już wśród zwolenników PiS-u są i takie głosy, że Ziobro razem z Kurskim, Kempą, Mularczykiem i Cymańskim stworzą polski nacjonalistyczny i narodowy Jobbik (sic!), albo, że Ziobro razem ze swoimi ludźmi założą nową partię ze Schetyną i jego ludźmi. Jeszcze lepiej. He, he, he... Jednak większość zwolenników PiS-u stoi dalej murem za ich Jarosławem, Ściosem i Macierewiczem...

A ja się pytam, czy ci ludzie już do końca oczadzieli, czy oni naprawdę nie widzą tego, że ich po prostu robią w konia, inaczej w wała?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.05 o 19:42
Paweł Tonderski.
Witaj.Jak pisałem odrazu po "wyborach" zagrywka zadana. Znów w tym matriksie zabraknie czasu - cztery lata- na powstanie prawdziwej POLSKIEJ PARTII. I o to chodzi !!! O Schetynie pisałem - agent nr jeden. Reszta też nic sobą nie reprezentuje. To nie są przedstawiciele silnej wolnej Polski. Wysłuchaj pieśni którą obecnie wstawiłem do art.gł. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Paweł Tonderski, 2011.11.05 o 20:18
Znam ten utwór, mnie się podoba bardziej ta wersja, która nie jest autorska...ale piosenka owszem bardzo dobra...

+www.youtube.com

W tym nagraniu jest tylko jeden dysonans, ci żołnierze na początku filmiku. :))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.05 o 20:37
Paweł Tonderski.
Oczywiście są różne punkty widzenia artystycznego. Dobrze, że ktoś montuje różne podkłady filmowe. myślę, że naszym obowiązkiem i przyjemnością jest zamieszanie takich artystów na naszym portalu. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Jacek, 2011.11.05 o 23:42
Ziobro, Cymański, Kurski na baczność przed...Karskim! To jest hit miesiąca! Cóż za dostojna egzekutywa! Pan H.P. napisał ,że to jest wzorzec antropologiczny czyli wiadomy. A p. Ziobro głosował za traktatem czyli zdrajca. Co za autorytety i figury. A są ich setki. Mącą dokłdnie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Krzysztof J. Wojtas, 2011.11.06 o 09:06
czoraj w Ładzi spotkałli się ludzie z różnych srodowisk i stron kraju - kontynuując tzw. Porozumienie Łódzkie.
Powstał zalążek Konwentu Patriotycznego - pierwsze, luźne struktury organizacyjne.
Czy coś z tego wyjdzie - nie wiem.
Jest przeforsowana sugestia, aby budować na idei jednoczącej opartej na CP.

Spotkania Konwentu mają odbywać się co ok. 1,5 miesiąca w różnych rejonach kraju mobilizując i integrując lokalne środowiska.
Czy to coś da? Zobaczymy przed świetami - na następnym spotkaniu. Czy da się włączyć nowe środowiska.

Wśród zebranych były i środowiska zdecydowanie katolickie, ale większość z dystansem odnosiła się do roli Kościoła. Nawet osoby wywodzące się z Akcji Katolickiej z okolic Torunia. Traktowały swą przynależność raczej jako pierwszą możliwość kontaktu. Bo brak jest jekichś możliwości organizacyjnych w mniejszych ośrodkach.
A ruch odbudowy musi być powszechnym.

Na pewno winniśmy modlić się i prosić Boga o wsparcie, ale nie należy liczyć na wsparcie ze strony struktur kościelnych. Takie zdanie przeważało.

Myślę, że teraz najważniejszy jest udział w Marszu Niepodległości - i tego jak będzie przebiegał.

A co do PiS - chyba nie było złudzeń.
W zasadzie rozłam jest bardzo na rękę możliwości tworzenia prawdziwie polskiego ugrupowania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Adam39, 2011.11.06 o 11:14
Odnośnie pis,(nie chce mi się pisać z dużej litery, bo ani to duże , ani Polskie i z prawem i sprawiedliwością mające niewiele wspólnego, poza nazwą), chodzi im o "zagospodarowanie" prawicy. To jest taka sama łże-partia jak i pozostałe będące w układzie magdalenkowym.
Konwent Patriotyczny jest nadzieją. Ale obecnie, też uważam, że jak największy udział Polaków w Marszu Niepodległości jest najważniejszy.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konwent Patriotyczny 
Jacek, 2011.11.06 o 11:43
Jeśli takie coś powstaje i jest nasze, polskie i wiarygodne to potrzebne są bliższe informacje na ten temat- idea, program,zalożenia, cele. Jeśli to nie będzie w żadnym punkcie antypolskie, rozwinie się w mig po kraju i zyska zwolenników. O ile nie zostanie przechwycone przez wroga lub zdelegalizowane. Też mam nadzieję, że może to będzie wreszcie to. Musimy działac lokalnie, każdy w swoim terenie z podaniem linków.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Konwent Patriotyczny 
Krzysztof J. Wojtas, 2011.11.06 o 14:29
Myślę, że jest wiarygodne, ale wszyscy traktują to jak pies jeża.
Proszę poczekać kilka dni; niech uformuje sie strona organizacyjna.

Zaproponowałem, aby ten portal potraktować jako miejsce spotkania netowego.
A ten zbiór ludzi - w części był zorientowaby, a w części - chcieli wykrzyczeć swoje bóle.
Wielce prawdopodobne, że następny Konwent - odbędzie się we Wrocławiu.
Byłoby wskazane włączanie się doń różnych lokalnych organizacji.
Ale nie partii.
Na tym etapie ma to być szeroki ruch społeczny z wspólnym odniesieniem - Polską.
Do partii - daleka droga, ale zależy też od woli uczestników Konwentu - jeśli uzgodniony zostanie program.

Ciekawostką jest sugestia, aby wybierać kożdorazowo nowego szefa - lidera. Tak, aby organizował Konwent w swoim regionie i wciągał do tego lokalne grupy.
Bez wodzowskich zapędów.
Dopiero w połowie przyszłego roku nastąpiłby wybór władz - z tych, którzy wykazali się zdolnościami organizacyjnymi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.06 o 13:33
Krzysztof Wojtas.
Właśnie mam taką nadzieję, że z PiSem i innymi rozłamowcami trzeba skończyć raz na zawsze. Zakładać Polską partię /wszystkich Polaków/ bez udziału KORowców, okrągłostołowców i innych kanapowców. Co prawda nadzei w tym kierunku nie mam. Dlatego napisałem, że będzie to zmarnowane następne cztery lata. Bo nastąpią teraz kłótnie, wyścigi, jednych za PiS drugich za PJN, trzecich za ziobrystami itd. To dobrze, że coś powstaje w Łodzi. Tylko spotkania co 1,5 miesiąca nic dobrego nie wróży. Pisałem o tym kiedyś, że trzeba brać przykład z żydokomunistów po wojnie. Zebrania były robione we wszystkich wsiach itd. Bo to że zbiera się jakaś czapa nic nowego nie przyniesie. Na zasadze - aby te książki trafiły pod strzechy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Krzysztof J. Wojtas, 2011.11.06 o 14:31
Powoli, powoli - to i tak bardzo wiele, jak na dotychczasowe metody budowy ruchu patriotycznego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.06 o 15:22
Krzyszrof Wojtas.
Ja jeszcze mam cichą nadzieję, że życie wyprzedzi tych wszystkich budowniczych Polskiej partii. Bo to co obserwuje przez lata to tempo iście żółwiowskie. Moje, tylko wodza brak jest ciągle aktualne. Może walenie sie kolchozu cos zmieni i wykreuje prawdziwego wodza. Oby. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Olga, 2012.05.13 o 09:06
Wie Pan co ? Nie tu się Pan powinien wypowiadać, a na stronach PO i innych przciwników PiSu. Pana wywód jest tyleż tendencyjny, co nieprawdziwy. Jedyną formacją, która jest warta poparcia (patriotyzm, tradycje, brak afer, przyzwoitość itd.) - to właśnie PiS, dopóki nie ukształtuje się lepsza formacja, ale hołdująca nie nacjonalizmowi, a patriotyzmowi szeroko pojętemu. Panu , zadfje mi się, jest to pojęcie obce.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Olga, 2012.05.13 o 09:07
Zrobiłam błąd - miało być "zdaje mi się", a wyskoczyła jakaś literówka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Znów PiS dnęło 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.13 o 09:50
Olga witam.
Ja oczywiście pozostaję przy własnym zdaniu. Jak już pisałem nie skromnie, widzę więcej, widzę dalej, widzę inaczej. A tak po prostu to jest mój punkt widzenia. Pani zdaje się nie widzi rzeczywistości i tego co piszę. Mówi pani wręcz 'telewizorem". Bo jeśli jestem przeciw PiS, to "jestem" za PO. Nie. Jestem przeciw wszystkim wrogom Polski i Polaków. Jestem wręcz za "partią" której jeszcze nie ma. Dla mnie poparcie, wybory - to gra dla gawiedzi. Jeśli pani nie rozumie, że wszystko jest ustalone wcześniej. To pani problem. Podawałem przykłady tak dobitne, ze nie ma o czym dyskutować. Zakładamy, że wybory są uczciwe ( mam na myśli liczenie głosów). Ja wiem, że wygra dżuma lub cholera. Pani tego nie rozumie. Ma pani przykład Buzek-Szultz, Miedwiediew-Putin, Sarkozy-Holande itd, itd,itd. Wszarzy musimy się pozbyć co do jednago. Inaczej będzie tak ak obecnie z kierunkiem na coraz gorzej. Zapewne widziała pani następne ruchy pozorowane tzw Solidarności z Dudą na czele. Pokrzyczeli i się rozeszli. A pachołki rządowookupacyjne i tak rozkazy wykonały, uchwalając zagładę ludzi starszych - emerytury po 67 latach. Ale to oczywiscie tylko moje zdanie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑