słowa kluczowe: Kafel, Roman Kafel, Słowianie, historia, kłamstwo, manipulacje, młodzi, młodzież, nazizm, polityka, pradzieje, rasa, rząd, społeczeństwo, słowiańszczyzna.
Linki, cytaty, nowiny2012.05.19 18:49 21:38

Nazizm - najwygodniejszy sposób przekierowania emocji i inwencji

(poleca )
 
Kolejna warta zacytowania wypowiedź p. Romana Kafla (przytaczam za zgodą Autora)
 
(c.d. z poprzedniej strony)
 

Nie tak dwno na takie zwykłe grillowanie na urodziny syna przyszli jego koledzy z rodzinami, i tak przy beczce dobrego Shiner Bock jeden z nich z doktoratem z psychiatrii powiedział, że człowiek nie kłamie... Że został stworzony, żeby nie kłamać! I powiada, że doszedł do tego na podstawie zdolności do wykrywania kłamstwa. Otóż jeśli człowiek kłamie, to natychmiast reaguje cały jego biologiczny system. Na tej zasadzie zbudowano wykrywacz kłamstw.
Mówi tak: "psyche potrafi gwałcic physis. A ta reaguje - jak na gwałt. I jest to tylko reakcja jednokierunkowa... Tylko na linii psyche-physis".
Mało; kiedy to zauważył, zaczął eksperymentować i jest przekonany, że najłatwiej rozpoznać osobniki psychopatyczne właśnie poddając je testowi na kłamstwo. Jeśli kłamią jak z nut bez reakcji - jest 100% pewności, że to psychopaci. I teraz tylko należy dokonać kategoryzacji chorobowej.
A ponieważ organizm reaguje bardzo ostro i co najważniejsze destrukcyjnie, samodestrukcyjnie, na co wskazuje fizjologia, doszedł do wniosku, że to nie jest normalne i nie może być stanem normalnym!

Pytam go, jak do tego doszedłeś? Mówi mi: "wie pan, Marcin opowiedział mi o Słowianach i zacząłem szperać w zapiskach Porfirogenety. Jak pan wie jestem Grekiem i znam język... Znalazłem jeszcze więcej, za każdym razem jak jechałem do rodziny w Grecji. I tam nabrałem całkowitej pewności, że Słowianie doskonale wiedzieli o tym sprzężeniu. Wiedzieli o dualizmie natury człowieka i tych wzajemnych zależnościach, o wyższości i nadrzędnej roli psyche i podporządkowaniu jej physis... Ale wiedzieli też o negatywnych skutkach kłamstwa dla physis, dlatego uważam rozmyślnie i z pełną odpowiedzialnością uprawiali prawdomówność i prostolinijność. Miało to bowiem wpływ na ich zdrowie... Tzn. ZDROWIE, całej ich Rasy! Bo oni traktowali się jako rasę! Szanowali swoją odrębność. Ale nie WYWYŻSZALI!"

Widzi pan, to mądre młode chłopaki... To od nich wyszedł pomysł rozwiązania i zakończenia przypadku w ciągu pierwszych 48 godzin po zbrodni, czy wydarzeniu... I wiele ciekawych sposobów wyciągania informacji... :-) Np. kiedy powiedzieli, że tortury są absolutnie nieskuteczne dla 70%, czyli dla normalnych ludzi, gdyż nie ma tego sprzężenia zwrotnego i torturując ciało nie zmieni pan postawy psyche... A skuteczne dla pozostałych 30% typów psychopatycznych, o prymitywnej czy całkowicie zwyrodniałej psyche... I wiele innych ciekawych rzeczy, jak np. że wprowadzanie do życia społeczeństw zakłamania i kłamstwa w mass mediach jest procesem samodestrukcji społecznej :-)))

Młodzi nie są głupi, panie Stasiu. Nie ma ich wielu... Ale jest ich więcej, niż w naszym pokoleniu, mają o wiele lepsze wykształcenie i umiejętność szukania informacji. Wielu z nich rozwija się interdyscyplinarnie i, jak widać po zespole syna, umieją się doskonale uzupełniać.

RomanK 
 
Na ilustracji: prasłowiański symbol "ręce Boga" +www.rbi.webd.pl 

« poprzednia strona   str. 2 z 2 (ostatnia)
4329 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Nazizm - najwygodniejszy sposób przekierowania emocji i inwencji 
MatiRani, 2012.05.21 o 04:37
Pan Roman dobrze pisze, choc czasami ponosi go ..pióro - eufemizujac.
Ma ciekawa ksiazke napisana, niewydana, wiec CR mamy w ...d..uzym powazaniu:

+es.scribd.com

interesujace ale.,.. na mój gust troche za bardzo Zydów usprawiedliwia, ze juz niby tacy sa. Skorpiony tez take sa i dlatego sie je tepi srodkami owadobójczymi, nieprawdaz?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nazizm - najwygodniejszy sposób przekierowania emocji i inwencji 
Piotr Świtecki, 2012.05.21 o 08:45
Tutaj jest w wygodniejszym być może formacie i po doczyszczeniu tekstu, uzupełnieniu polskich znaków: +egawlas.homeunix.net
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nazizm - najwygodniejszy sposób przekierowania emocji i inwencji 
MatiRani, 2012.05.21 o 20:42
Nieodzalowana Pani Gawlas! Gdyby nie ta jej fascynacja ideami nawiedzonego jaszczurkami Icka ...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑