słowa kluczowe: Dołęż, Dołęża, Niemcy, Polacy, Słowianie, germanie, historia, manipulacje, prasłowianie, prehistoria.
Linki, cytaty, nowiny2017.09.21 19:49 2017.09.21 19:54

Bitwa nad Dołężą

(poleca )

Sto lat przed wojną trojańską

 
Okazuje się, że Polak, nawet ten starożytny, potrafi wywinąć żart niemieckim i  "polskim" zakłamanym naukowcom.
 
Swoimi pogruchotanymi kośćmi, pozostawionymi w błotach słowiańskiej rzeki Dołęży, oraz swoim DNA pobranym z tych kości nasi przodkowie dali świadectwo prawdzie.

Jest to bitwa o której milczą wszystkie kroniki, mity, sagi i  inne źródła pisane i  mówione. Na szczęście archeologowie niemieccy znaleźli i  zbadali pozostałości po tym starciu. Z rozmiarów znaleziska i  kontekstu militarno-historycznego wynika, że był to prawdopodobnie tylko jeden z epizodów wielkiej jak na owe czasy wojny paneuropejskiej. A  część uczestników bitwy (nie widomo jak wielka, ale chyba znaczna) miała genotyp odpowiadający genotypowi współczesnych Polaków.


Całość: +www.slowianieiukrytahistoriapolski.pl Zob. też przypisy na powyższej stronie, oraz np. +archeowiesci.pl ("niektórzy woje są blisko spokrewnieni ze współczesnymi Skandynawami, inni z Polakami, a kolejni ze współczesnymi południowymi Europejczykami"), co potwierdza nawet +pl.wikipedia.org ("Analizy polimorfizmu DNA i zawartości izotopów w zębach wskazują, że [...] niektórzy z nich dają się w ten sposób powiązać z dzisiejszymi południowymi Europejczykami oraz ludźmi mieszkającymi we współczesnej Polsce i Skandynawii"). 

2593 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑