słowa kluczowe: Polska, faszyzm, ukraina.
Polska2014.08.23 18:54 08.25 17:43

Inny punkt widzenia.

 

A co!!?

 
Wszyscy widzimy odrodzenie faszyzmu na Ukrainie. Aby było ciekawiej dla nieznających histori ludzi, popierają ten stan rzeczy wszyscy demokraci zachodu?!!
 

Mamy polskie rządy które są śmieszniejsze od wszelkich kabaretów. Dzisiaj rozpatrywac sytuacje polskich rządów po tzw wyciekach prasowych jest normalnym idiotyzmem jak te tzw rządy.......... i kamieni kupa. Nie bardzo rozumię dlaczego kamieni a nie durni i to DURNI z dużej litery.

Pisałem o tym w innych art. Jak to jest i kim jest W. Putin. Kiedys pisałem, że Hitler i Stalin w "jednym stali domku" Czyli byli sterowani z jednego punktu tzw swiatowego. Dzisiaj po tzw rewolucji Libii, Iraku, Afganistanu, Jugosławi, Czechosłoacji itd. Po rewolucji Gruzji, Po wysadzeniu blokow w Moskwie, po wysadzeniu, wymordowaniu ludzi w tzw teatrze moskiewskim. I z drugiej strony lądu po wysadzeniu tzw wież oraz pentagonu w Ameryce. Większość ludzi myśli lnformacjami telewizyjnymi.

Dlatego pytam inaczej niż wszsyscy o tym mówi ą- Kim jest Putin, kim jest Merkel i w co grają???  Podłe są interesy niemiec na ukrainie, podłe są interesy żydokomunofaszystów zainstalowanych w Polsce dotyczące ukrainy.

Mam nadzieję, że wszyscy widzimy tych ukraino faszystów zainstalowan ych w Polsce do umoczenia Polski i Polaków w zbrodniach tzw ukraińskich, czytaj żydowskich na ukrainie. W/G muftiego są to zapewne bruneci - szkoda mi muftiego. Obiecuję, że nie bedę psuł mu jergo portalu.myślałem naiwnie, że ten portal jest nasz, POLSKI.

Jeśli ktoś z państwa ma wąt[liwości do tego o czym piszę , proszę sprawdzić początki. Pisałem wtedy pełny ufności - Mufti, wypływamy na szerokie wody. Mogę podać link.

Nie wiedziałem, że od tej chwili ktoś ma za zadanie psucie naszego portalu . Celowo skierowanego na boczny tor. . Chyba dlatego dzisiaj Mufti mi pisze, Zenon nioe psuj mi mojego portalu.

Wiara czyni cuda. Po otwarciu moich oczu na tzw kolegów zrozumiałem, że " Zenon nie psuj dobrego imienia portalu". Portalu Brunetów, portalu prawdziwych polaków, portalu Żżydów, portalu ..........

Dlatego dzisiaj cisza na temat żZydów n a ukrasinie, na temat morderców UPA itp. Ot tematy zastępcze typu religijnego z uwzględnieniem czy Bóg jest B.g i kto to pisze. Gdybym ja tak napisał, byłbym antykatolikiem, o ale wiadomo, że mufti jest wyrozumialy dka niek.............

 

Zaraz bedą wybory, wybierzemy zapewne PiS, zodnie z zapotrzebowaniem żydokomunofaszystów.  Pozdrawiam państwaa.

 

3635 odsłon średnio 3,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Inny punkt widzenia. 
Zenon Jaszczuk, 2014.08.25 o 21:27
Widzę, że potrzeba wiele pisania, aby panstwo piszący na Polakach zrozumieli co jest ważne mniej ważne i nie ważne. Dziękuję za dwa głosy. Reszcie proponuję zobaczyć filmy i przemyśleć sprawę osobiście. Antysemityzmem niech się zajmują zawodowy. Wy musicie myśleć.......... sami.
A oto filmy zamieszczone przez internautów na NowymEkranie w tym art. +adnovum.neon24.pl
Odessa, jak to było...
materiał nt Odessy, 1,5 godziny, od początku do końca.....

+www.youtube.com

mam nadzieję że udało mi się
2) +www.youtube.com
3)@Stara Baba 14:21:12
zgoda, ale nie co do ilości,

wbrew pozorom, najbardziej przerażające nie są zdjęcia z pogromu w Odessie, tylko z marszu ku czci SS.

ktoś już wklejał
+www.youtube.com
nadużycie link skomentuj
interesariusz z P
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Inny punkt widzenia. 
MatiRani, 2014.08.25 o 21:34
Zrozumiec sytuacje na Ukrainie? Proste:
+exignorant.wordpress.com
21 listopada 2013: Szczyt UE na Litwie, w którego trakcie prezydent Janukowycz wprawił w zakłopotanie Unię Europejską odrzucając jej porozumienie na rzecz przyłączenia się do wspólnej unii Rosji z pozostałymi członkami Wspólnoty Niepodległych Państw.

27 listopada 2013: Dopiero 23 lutego 2014 roku hakerzy ukraińskiego Anonymous ujawnili serię e-maili od doradcy litewskiego rządu do przywódcy opozycji i byłego boksera Witalija Kliczki w sprawie planów zdestabilizowania Ukrainy. Na przykład:

„Nasi amerykańscy przyjaciele obiecują złożyć wizytę w najbliższych dniach, możliwe, że spotkamy się z Nuland lub kimś z Kongresu.” [7.12.2013]

„Twoja koleżanka przyjechała… Jej usługi mogą być potrzebne nawet po zdestabilizowaniu kraju.” [14.12.2013]

„Myślę, że utorowaliśmy drogę bardziej radykalnej eskalacji wydarzeń. Czy nie jest to właściwa pora, żeby przejść do bardziej zdecydowanych działań?” [9.01.2014]

29 listopada 2013: Dobrze zorganizowani demonstranci byli już na ulicach Kijowa, kiedy przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuela Barroso zapowiedział, że UE „nie zaakceptuje weta Rosji” w sprawie umowy.

13 grudnia 2013: Jakby chcąc dostarczyć niepodważalny dowód zaangażowania USA na Ukrainie, zastępca sekretarza stanu USA na Europę i Eurazję Victoria Nuland dumnie poinformowała uczestników Międzynarodowej Konferencji Biznesu, sponsorowanej przez Fundację amerykańsko-ukraińską, że Stany Zjednoczone „zainwestowały” ponad 5 miliardów dolarów i „pięć lat pracy i przygotowań”, aby zrealizować to, co określiła mianem „europejskich aspiracji Ukrainy”. Będąc świeżo po powrocie ze swojej trzeciej w ciągu ostatnich pięciu tygodni podróży do Ukrainy, Nuland chwaliła się swoją „skoordynowaną dyplomacją wysokiego szczebla” i trwającą ponad dwie godziny „trudną rozmową” z Janukowyczem. Znając już Nuland jako rzecznika byłej sekretarz stanu Hilary Clinton, można sobie wyobrazić jej impertynencki ton i sposób bycia, kiedy mówi, że „dała [Janukowyczowi] jasno do zrozumienia”, że Stany Zjednoczone domagają się podjęcia „natychmiastowych kroków”, aby „wznowić rozmowę z Europą i MFW.” Podczas gdy zachodnie media przedstawiały Janukowycza jako „słabego” lidera, wzmianka Nuland o „trudnym” spotkaniu może tylko oznaczać, że oparł się jej groźbom i zastraszaniu. Wzruszająca musiała to być chwila, kiedy Nuland mówiła o użyciu siły przez rządową policję wobec demonstrantów, którzy „śpiewali pieśni i modlili się o pokój”.

Tym, czego Nuland nie ujawniła w dniu 13 grudnia 2013 roku były jej spotkania z „kluczowymi interesariuszami Ukrainy” – liderem neonazistowskiej partii Swoboda Ołehem Tiahnybokiem i szykującym się na premiera Arsenijem Jaceniukiem z Naszej Ukrainy. Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy Nuland prowadziła rozmowy z ekstremistami, senator John McCain oraz senator Chris Murphy pojawili się na scenie w Kijowie z Tiahnybokiem, deklarując swoje wsparcie i sprzeciw wobec obecnego rządu. Partia Swoboda, której korzenie sięgają grup antysemickich, od tego czasu otrzymała co najmniej trzy prestiżowe stanowiska w rządzie tymczasowym, w tym wicepremiera. Nie ma wątpliwości, że sukcesorzy historycznych, neonazistowskich bandytów zachodniej Ukrainy, którzy walczyli u boku Hitlera są obecnie sprzymierzeni ze Stanami Zjednoczonymi reprezentowanymi przez Victorię Nuland.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Inny punkt widzenia. 
Zenon Jaszczuk, 2014.08.25 o 22:22
MatiRani.
Victorię Nuland też ma słuszne pochodzenie, gdzieś o tym czytałem. Zresztą czytając niektórych polaków wszyscy mamy to samo słuszne pochodzenie:-))).
Pełna zgoda - "Nie ma wątpliwości, że sukcesorzy historycznych, neonazistowskich bandytów zachodniej Ukrainy, którzy walczyli u boku Hitlera są obecnie sprzymierzeni ze Stanami Zjednoczonymi reprezentowanymi przez Victorię Nuland." Zobacz trzeci film. To ty napisałeś - ja nie chciałem nic nikomu sugerować:-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Inny punkt widzenia. 
Jacek, 2014.08.25 o 22:24
Same zakulisowe kwiatuszki: sprzymierzeńcy, fundatorzy, inwestorzy.
Nie ma nic w korespondencji między nimi o pospolitych zdrajcach, sprzedawczykach, łajdactwie, kłamstwach i zbrodniach.
Można sobie wyobrazić,że podobny, choć nie tak krwawy był scenariusz pierestrojki w Polsce.
Tylko wtedy nie było jeszcze dostępu do sieci i utrudniony był przekaz wiadomości.
Wpuścić takie szuje do kraju to narobią sporo szkód.
Otwarta Rzeczypospolita, otwarte granice i ...róbta co chceta.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Inny punkt widzenia. 
Zenon Jaszczuk, 2014.08.27 o 21:13
Jacek witaj.
Aż nie chcę nic więcej pisać na te tematy - bo widzę, że jakaś chora atmosfera panuje na portalu.
Zobacz te filmy koniecznie w/w. Chciałem ich umieścić w nowym art. pod tyt. Marsze!!! Jednak zrezygnowałem, zamieściłem ich w komencie. Brakuje mi tu filmu z Marszu Niepodleglości w Warszawie gdzie szukano faszystów.
Jeśli znajdziesz (lub pamiętasz ) taki film o ataku na poboczu Marszu jakiego budynku z "obrońcami" na dachu (koktaile Mołotowa). Porównaj ten film z filmem Odessy. Ta sama SZKOA, TA sama mafia, te same metody........ Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Inny punkt widzenia. 
Jacek, 2014.08.31 o 23:27
+www.youtube.com
Ta sama szkoła
Nic się nie ukryje
Internet- otworzono puszkę pandory,
niejeden chciałby to zamknąć
Stworzono dwa światy
1) świat oficjalny, rządowy, zakłamany, niszczycielski, oderwany od rzeczywistości, iluzoryczny.
2) świat drugiego obiegu informacji, szukający prawdy, wytykający niecne działania pierwszego, ludzi oburzonych.
Jak długo może trwać taki stan?
Jak długo można udawać,że nic się nie stało i wszystko jest ok?
Jak długo będą kłamać w żywe oczy?
Coraz więcej ludzi o tym wie i mówi a jednak brną dalej.
Jest to zwykłe pajacowanie w teatrzyku kukiełek.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Inny punkt widzenia. 
Zenon Jaszczuk, 2014.09.01 o 14:38
Jacek, dzięki za film. Sam zobacz - na dachu już czekali "palacze" na ofiary. Tylko moim zdaniem nie udała się prowokacja. Kilku przebierańców atakuje drzwi, widząc, że nie ma za nimi tłumu małolatów - odchodzą. Akcja spaliła u podstaw. Nu i na darmo były ustawione kamery. Gdyby małolaty poleciały do środla - zapewne bylyby wyniesieni jako spaleni żywcem itd,itp. Pozdrawiam
Ps. Chyba było zamówienie u Ziemkiewicza na normalny art. dotyczący Ukrainy.:-)))+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Inny punkt widzenia. 
Zenon Jaszczuk, 2014.08.27 o 21:32
Polska wysłała pierwsze tiry z pomocą dla żołnierzy ukraińskich - +wiadomosci.onet.pl
Poczytaj komenty pod art.
POMOC HUMANITARNA dla zbrodniarzy. Boże- co za czasy!!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Inny punkt widzenia. 
Zenon Jaszczuk, 2014.08.31 o 18:04
W czerwcu USA i Rosja rozmawiały w tajemnicy o Ukrainie-+neon24-wiadomosci.neon24.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Inny punkt widzenia. 
Zenon Jaszczuk, 2014.09.15 o 18:43
Osz cie pieron z tymi niedobrymi Rosjanami. Czy ja dobrze widzę, że pomimo tzw sankcji, współpraca wre na całego - "Unia Europejska podpisała część polityczną umowy z Ukrainą w marcu w geście wsparcia dla władz w Kijowie w czasie zaostrzających się napięć z Rosją i kryzysu politycznego; gospodarczą część umowy, dotyczącą przede wszystkim wolnego handlu, podpisano w czerwcu. Jednak w piątek w Brukseli przedstawiciele UE, Rosji i Ukrainy oświadczyli, że wdrażanie umowy o wolnym handlu UE-Ukraina zostanie odłożone do 31 grudnia 2015 roku. Do tego czasu Ukraina nadal będzie korzystać z jednostronnego zniesienia ceł przez UE."
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑