słowa kluczowe: Putin, Rosja, lewactwo, manipulacje, nacjonalizm, opozycja.
Linki, cytaty, nowiny2014.04.07 20:49

Rugowanie 5 kolumny w Rosji

(poleca )

Argonauta - NEon24.pl

 
Należy wyraźnie dostrzegać różnicę pomiędzy cywilizowanym przeciwstawianiem się władzy, a służeniem cudzym interesom narodowym, kosztem własnego kraju - Władimir Putin
 
Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin oświadczył, że jej władze nie dopuszczą do tego, by organizacje pozarządowe (NGOs) były wykorzystywane do destrukcyjnych celów na terytorium Rosji, jak stało się to na Ukrainie.

Całość: +argo.neon24.pl 

4226 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Jacek, 2014.04.07 o 22:43
Może Putin jak Stalin pogoni to tałatajstwo aż do Renu?
Oj nie zaszkodziłoby.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.07 o 23:03
Jakoś "to tałatajstwo" nie przeszadza Niemcom budować nowego cesarstwa, być równorzędnym dla Rosji partnerem.
I, prawdę mówiąc, jak chyba wolę "to tałatajstwo" w ustroju, który mi daje możliwość wyboru, niż turański zamordyzm.
Oj, dobrą ludzie mają pamięć, tylko że krótką... A historia magistra vitae est to tylko takie pobożne porzekadło.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.08 o 03:46
To tatałajstwo jednym daje możliwość wyboru, innym nie! Okazuje się, Muftiemu dało.
Natomiast w obecnie panującym w Polsce ustroju, pracownicy najemni mają możliwości wyboru, albo niewolnicza praca za głodowe zarobki,(dobrze jeśli w ogóle jest), albo zdychaj z głodu i bez mieszkania. A dorosła młodzież bez pomocy i kosztem wielu wyrzeczeń rodziców nie jest w stanie samodzielnie się utrzymać. Poza tym brak dla nich możliwości rozwoju w bliższej i dalszej perspektywie.
Putin udatnie niszczy 5 kolumnę w Rosji po latach smuty spowodowanej przez nią, natomiast u nas ona rozwija się w najlepsze i opanowała już prawie wszystkie dziedziny życia zabijając Polsce prawo do wybicia się na niezawisłość i niepodległość. A Polska jako państwo stała się wasalem a nawet niewolnikiem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.08 o 05:29
A Pan dalej swoje, że to akurat "to tałatajstwo" wywołuje w Rosji "smutę". A przecież zacząłem swój komentarz od pokazania, że jakoś "to tałatajstwo" w Niemczech smuty NIE wywołuje.
Gdzie tu logika i szacunek dla faktów?

Taaak, dobry wujaszek Putin, wszystkim da... po równo... To jest aż nieprawdopodobne, jak tęskno niektórym ledwo po ćwierćwieczu za "okresem słusznie minionym", "bratnim wsparciem" i turańszczyzną na co dzień. I to ma być patriotyzm i "prawdziwa polskość", tak?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.08 o 11:55
Mufti o ile chodzi o szacunek dla faktów, to własnie na tym przykładzie widać jaki jest twój. Odnośnie logiki, czasami w twoich wypowiedziach daje się zauważyć jej brak. A dlaczego w Niemczech nie wywołała smuty, tylko w Rosji, właśnie nad tym można było by pochylić się i zastanowić a nie wypowiadać się w podobnie bzdurny sposób jak chłopcy z "Krytyki Politycznej".
Co znaczy że niektórym tęskno do "okresu słusznie minionego"?
Porównaj Kodeks Pracy z lat 70 ubiegłego wieku z obecnie obowiązującym a wyciągniesz odpowiednie wnioski. Jednak wtedy pracownicy mieli większe prawa i nie było systemowego bezrobocia upadlającego człowieka. Jak chcesz, mogę ci pożyczyć. I nie strzelaj z turańszczyzny, bo obecne partie polityczne w Polsce w jeszcze większym zakresie działają właśnie na tej zasadzie. A rządziciele również. Dziś jej eksponentami są oligarchiczne partie polityczne zbudowane według turańskiego modelu, jako obóz wojskowy. W turańszyżnie, państwo i wojsko jest własnością chana. Tak jak obecnie partie są własnością jej bossów partyjnych, a największą cnotą jest służalczość. Posiadanie własnego zdania jest traktowane, jako zdrada.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.08 o 12:11
Mufti o ile chodzi o szacunek dla faktów, to własnie na tym przykładzie widać jaki jest twój. Odnośnie logiki, czasami w twoich wypowiedziach daje się zauważyć jej brak.

Proszę o konkretne wskazanie, gdzież to powyżej nie uznaję faktów lub wykazuję brak logiki.

Porównaj Kodeks Pracy z lat 70

No właśnie, tęskno do zapyziałości - wszyscy mieli po równo... nic.
Ewentualnie coś tam skapnęło z gierkowskich kredytów, noo, żyć nie umierać!
Ale bezrobocia nie było! "Czy się stoi, czy się leży"... Miało się "równo".

Tęskno do cenzury i esbecji? Do codziennej niemocy? Marazmu? Bo, przypominam, to sprzedaż wiązana była.

No chyba, że ktoś ma z PRLu znacznie lepsze wspomnienia, niż ja.

bo obecne partie polityczne w Polsce

Ja nie mówię o "obecnych partiach politycznych", tylko o ludzkiej mentalności. Proszę nie wekslować na boczny tor.

Tyle się wałkuje o Konecznym, cywilizacjach - i jak grochem o ścianę. Putin i Rosja to TURAŃCY, to nie jest Polska ani polskość!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.08 o 20:30
Głupstwa wypisujesz coraz bardziej. Ja piszę o Kodeksie Pracy a ty wyjeżdżasz z zapyziałością, miast merytorycznie porównać tamten i obecny kodeks. A kiedy to w PRLu wszyscy mieli w Polsce po równo? Natomiast prawdą jest że nie było takich kominów płacowych jak obecnie, gdzie zarobki kształtują się nawet jak jeden do kilkuset.
A kogo dotyczyło hasło, czy się stoi, czy się leży? Czy może nie aparatczyków z nadania swojaków, często ustawianych na stanowiska właśnie przez tatałajstwo uważające się za wybrańców. Przede wszystkim płaca robotnika oparta była na akordzie a pracownika umysłowego - mówię o przemyśle - motywowana premią zadaniową, czasami uznaniową. O ile chodzi o warunki socjalne dla pracowników i ich dzieci, opiekę lekarską w szkołach - to obecnie zostaliśmy cofnięci o kilkadziesiąt lat wstecz, do czasów bezpośrednio po II W. Św. Znajdź szkołę w której jest dentysta i opieka lekarska dla uczniów. A wtedy była to norma w każdej szkole. I coroczne, prawie bezpłatne wyjazdy na kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, nawet jeszcze w latach osiemdziesiątych. I mimo retorsji jakie spotkały nasz naród ze strony zachodu, który już i tak wcześniej sprzedał nas chazarii, jeszcze w czasie II W. Św.
Nie należy milczeć o tym co było wcześniej lepsze, niezależnie od ustroju w jakim to się działo! Trzeba porównywać, bo świat powinien iść z postępem ku lepszemu i jaśniejszemu życiu społeczeństw. A demagogiczne posługiwanie się pijarowskimi hasłami stworzonymi w celu ogłupiania ludzi jest co najmniej nie na miejscu, szczególnie na portalu noszącym dumną nazwę Polacy. Tak a pro po, jestem ciekaw ile miałeś lat w roku 70, ponieważ twoja wypowiedź o tamtych czasach jest po prostu demagogicznie bezrefleksyjna.
Starasz się uderzać poniżej pasa, inkryminując mi tęsknotę do cenzury i esbecji? Gdzie ją widzisz u mnie, jak również do „Do codziennej niemocy? Marazmu?”
Napisałeś „Tyle się wałkuje o Konecznym, cywilizacjach - i jak grochem o ścianę.” – do kogo to się odnosi, czy pijesz do mnie? Jeżeli tak, to jak kulą w płot. Nie ten adres młodszy kolego!
A czy ktoś na tym portalu napisał, że Putin to jest Polska i polskość - ja jak na razie nie zauważyłem. Mimo kilkudniowej przerwy staram się uzupełnić czytanie wpisów.
Prawdą natomiast jest, że podziwiam Putina za zrzucenie, choć jaszcze nie w pełni, jarzma narzuconego Rosji przez własne i zewnętrzne tatałajstwo. Jeżeli on się skutecznie im nie przeciwstawi, wtedy my popadniemy w jeszcze większą zależność i niewolę chazarsko-aszkenazyjską.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.09 o 02:01
Księżycowa gospodarka, zacofanie, a przede wszystkim stłamszenie i niewola. Pan to wszystko już zapomniał? Wyrywa z całości pojedyncze wygodne do porównywania rzeczy, zabarwione na różowo filtrem pamięci. Może chociaż jakiś film Barei Pan by obejrzał, choć to tylko lukrowana rozrywka a nie ówczesna rzeczywistość, i w ten sposób odświeżył pamięć życia w krainie niemocy i absurdów?
Ta sama wybiórczość dotyczy zachwytów Putinem. Powierzchowny pozór bierze się za dobrą monetę. Jak tak można, znając historię? A nawet nie znając historii, wystarczy obserwować w ostatnich latach rosyjskich urków prowadzących śledztwo smoleńskie.
"Prawdziwki" lubią tropić Żyda i wyzywać się od agentów. Na szczęście Zenon z Bydziem już wytropili, że jestem nieprawdziwy, więc przynajmniej daruję sobie wyzywanie od agentów.
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.09 o 07:00
A ty nadal swoje. Cały czas posługujesz się piarem. Pewno z czegoś to wynika.
To na razie tyle.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.09 o 07:48
A konkretniej? Argumentami - można prosić? Przede wszystkim o wskazanie tego mojego rzekomego "braku logiki i szacunku dla faktów"?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.09 o 19:06
A konkretniej, to proszę przeczytać swoje polemiczne odzywki związane z powyższym artykułem. Znajdziesz tam to o co prosisz.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji - ZERO tresci u Muftiego 
MatiRani, 2014.04.10 o 04:41
Konkretnie to Mufti nigdy nic nie pisze. ZERO wlasnego wkladu myslowego.
Zawsze tylko przedruki albo glupie pytania pozytywne dla paso Zydów a niekorzystne dla Polaków.

To, ze sie z kims wypilo czy pogadalo nic nie znaczy.
Wartosc ma TYLKO to co sie czyni. Co sie pisze.

Zawsze wszelkiego rodzaju cwaniaki i oszusci lapia naiwnych na charyzme, podarki, drinki, pochlebstwa i klepanie po plecach.

Patrzmy na to CO JEST rzeczywiscie, nie na to co sie mówi ze MA BYC.

Tylko czysta logika, nic wiecej.

( Adamie - to tylko ogólne rozwazania, nie specjalnie kierowane do Ciebie, ok? )
Uklony
M
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
MatiRani, 2014.04.09 o 03:44
O Putinie dobrze:
+actualidad.rt.com
tu chyba po niemiecku: +www.nrhz.de

a tu o Putinie sami Rosjanie: +www.youtube.com

Fatky sa faktami- Yeltsyn, ozeniony w zydówka chazarska, córka Lwa Kaganowicza, zniszczyl 240 wielkich zakladów produkcyjnych a Putin ponad polowe z nich odbudowal.

Oczywiscie, musimy pamietac, ze swninie sie tuczy przed ubojem...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.09 o 19:12
Witaj Mati, kilka dni nie było mnie na Polakach. Podany przez ciebie poprzednio link dotyczący Putina nie dało się zrozumieć poprzez zlewające się głosy tłumacza i tekstu orygiału. Znalazłem link do oryginalnego tego czteroseryjnego filmu o Putinie. Oto link:
+www.youtube.com
Wprost trudno uwierzyć jak wielkim egoizmem kierowali się żydzi rządzący Rosją w czasach Jelcyna. To nie była turańszczyzna a bezwzględny talmudyzm. Okazuje się, że zmarło w tym czasie w samej Rosji za czasów tej "talmudycznej demokracji" ca 12 000 000 ludzi. (dwanaście milionów)
Pokazano jak w bestialski i nieludzki sposób traktowali ludzi w celu dorobienia się miliardów dolarów w niewyobrażalnie krótkim czasie. Okazuje się że na północy Rosji, gdzie wydobywają gaz i ropę, zimą temperatura w żłobkach, przedszkolach i szkołach nie przekraczała 1 stopnia Celsjusza powyżej zera.
Moim zdaniem czasy Jelcyna można porównać do gołodomoru w całej Rosji sowieckiej w latach trzydziestych ubiegłego wieku, kiedy rządziła wtedy ta sama mniejszość.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
MatiRani, 2014.04.10 o 01:33
Witaj. Smutne to i straszne. Na Sachalinie wlasnie, gdzie wydobywano rope, ludzie nie mogli sie dogrzac.
A przy tej wiedzy, szabes goje bronia pasozytów!
Nie wiem co jest gorsze - okrucienstwo sprawców czy usprawiedliwienia sayaninów.
uklony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
MatiRani, 2014.04.09 o 03:39
Adamie, w Niemczech V kolumna pasozytwska jak najlepiej sie ma, zaciska petle na szyjach normalnych ludzi systematycznie.
Mieli wiecej zamoznosci, wiec dluzej to trwa, ale Niemiaszkom juz nie zyje sie dobrze jak 30 lat temu. Przypomnijmy jak dostali po kieszeni z wprowadzeniem Yeuro... y jak teraz musz lubic sodomitów, gomorytki i kochajacych dzieci inaczej.
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.09 o 07:15
Mati, wniosek z tego nieodparcie nasuwa się sam: W tych krajach gdzie oni się zadomowią, a szczególnie kiedy przechwycą władzę, tam zaczyna się źle dziać i ludziom jest coraz gorzej. Następuje upadek praktycznie wszystkiego, począwszy od kultury i moralności, oraz więzi międzyludzkich. Doprowadzają do atomizacji społeczeństwa, ponieważ wtedy łatwiej nim manipulować.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
MatiRani, 2014.04.10 o 01:35
Dokladnie.
Pomagaja im wszedzie tacy jak wlasnie jak Turbanator.
Swiadomie lub z braku pomyslunku przysluguja sie mordercom
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.10 o 11:08
Znalazłem link: Mariusz Kolonko "Mówi jak jest" - Rosja nie boi się sankcji"
+www.youtube.com
Jeszcze coś ciekawego, link do blog-spotu Ewidentnego Oszusta w którym opisuje w jaki sposób znalazł się w posiadaniu filmu p.t.:"Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi", który celowo nie jest nagłaśniany, ponieważ jest dla syjonistów wyjątkowo niewygodny.
+ewidentnyoszust.blogspot.com
Film "Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi" warto obejrzeć, ponieważ mądrzy Żydzi wiedzą do czego prowadzi syjonizm. Widzą i zdają sobie sprawę że rządzący Izraelem syjoniści i wspomagający ich międzynarodowi, a przede wszystkim USraelscy banksterzy, w bezwzględny, niszczący moralność i godność człowieka, bardzo często w krwawy sposób dążą do opanowania świata i modelu rządzenia opartego na ich talmudycznych zasadach.
+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.10 o 13:31
Informację/link sam dałem swego czasu w polecankach.
+polacy.eu.org
Zapewne w ramach żydohasbarskiej prowokacji, jakem szabes-goj!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.10 o 15:10
Zapomniałem, widzę że dałem wtedy pięć, dziś również tak bym ocenił. Było to już dość dawno, w lipcu ub. roku a w międzyczasie tyle się wydarzyło.... Myślę, że wielkiego faux-pas nie popełniłem podając link po raz drugi do Ewidentnego Oszusta nie zaznaczając że ty już wcześniej to zrobiłeś. A jeżeli, to najmocniej przepraszam.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.10 o 14:20
Coś tu jest dla mnie niejasne. Jeśli "syjoniści" to żydowscy nacjonaliści, to co w tym złego? Co Pan rozumie przez "syjonizm"? Szowinizm?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.10 o 14:49
Niemieccy naziści to również nacjonaliści i też można by się zapytać co w tym złego. Moim zdaniem należy porównać te dwa nacjonalizmy i wyciągnąć wnioski.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.11 o 08:43
Zastanawia mnie, czy Pan w ogóle zostawia jakieś miejsce do życia dla owych Żydów/żydów?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.11 o 12:46
Każdy powinien mieć miejsce do życia. Ale nie ma prawa szkodzić innym ludziom obojętnie jakiej nacji, czy wyznania. Należy postępować zgodnie z prawdą.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.11 o 12:56
Zgoda - pamiętając o przysłowiu, że "prawda jest jak d... - każdy ma swoją".

Mimo, że dyskusja niezbyt przyjemna, poruszyła mi sporo zastałych myśli. Nie wiem jeszcze, czy coś wartych ;) Może się uda odksztusić parę w formie notki, dla weryfikacji.

Kłaniam się.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
MatiRani, 2014.04.14 o 04:14
Ale prymityw: "prawda jest jak d..."
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
MatiRani, 2014.04.14 o 04:16
No widzisz. Dla normalnych ludzi to oczywiste. Dla zlych ludzi to juz jest do zniuansowania, to zaczyna byc wzgledne.
Dla psychopatów to juz sa tylko puste slowa
A dla pasozydów ludzie to sa tylko oni sami, reszta Ludzkosci to zwierzetya.
Ale trolle to wysmieja.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Jacek, 2014.04.11 o 23:36
Już nie chodzi o tych dwóch, ani o nostalgię do czasów minionych, ani o turańszczyznę.
Chodziło o chwilę fantazji, myśl nieuczesaną, prawo do marzeń.
A wogóle to o złapanie świeżego oddechu, wyzwolenia się choć na chwilę od ponurej rzeczywistości.
A jak wyszło? To co poniżej.
Wniosek- trzeba wyrażać się jednoznacznie, bez cienia wątpliwości.
Czasy minione, czas teraźniejszy, to właściwie historia.
Czy potrafimy stworzyć coś nowego znając historię, mając doświadczenie?
Czy ciągle stoimy w miejscu nie mogąc się oderwać od komentowania i oceny tych dwóch czasów?
Pisząc komentarze, stwarzamy jakiś klimat, rzeczywistość.
Ale czy o taką rzeczywistość nam chodzi?
Życie jest z pewnością o wiele bogatsze, ciekawsze i nie ograniczajmy się do jednej komóreczki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Piotr Świtecki, 2014.04.12 o 00:05
Panie Jacku, na pewno potrzeba czegoś nowego. Tylko że nauczyliśmy się "nowego" bać, dostając ciągle trucizny.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.13 o 16:01
To że trzeba czegoś nowego, całkowita zgoda. Uważam, zawsze istnieje niepewność z nowością związana, czy to będzie lepsze. Natomiast w trudnych czasach jest ona znacznie większa. Podejście hurra optymistyczne również nie jest wskazane. Konieczna jest trzeźwa analiza oparta na realiach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
MatiRani, 2014.04.14 o 04:19
Nowe , w aktualnej s.ytuacji, musi byc raczej starym.
Musimy zaczac przemiany od rygorystycznego stosowania zasad etyki uniwersalnej: ni zabijaj, nie kradnij, dotrzymuj slowa.
To wyeliminuje psychopatów z zycia publicznego.
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
Adam39, 2014.04.14 o 05:11
Podane zasady są proste, ale ich przestrzeganie jest niezbędne do normalnego ludzkiego życia: nie zabijaj, nie kradnij, dotrzymuj słowa, powinno być wpajane wszystkim ludziom począwszy już od najmłodszych dzieci, jak pacierz. A że tak się nie dzieje, widzimy i odczuwamy coraz bardziej. Jedni ludzie są wychowywani w takim duchu, podczas gdy inni nauczani są jak oszukiwać i pasożytować na innych ludziach w myśl zasady - po trupach do celu. I niestety ta opcja, szczególnej reprezentacji w postaci banksterów i ich pomagierów, jak na razie zaczyna panować. Co widać nie tylko na przykładzie Polski. Uczciwość i prawda w postępowaniu ludzi, poprzez mainstream służący właśnie banksterom spychana jest coraz bardziej na margines i jest propagowana jakby no trendy.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rugowanie 5 kolumny w Rosji 
MatiRani, 2014.04.15 o 00:51
Dlatego wprowadza sie tzw. "tolerancje" - nie chodzi o zadne prawa mniejszosci sodomitów, tylko o powiekszenie totalnej tolerancji na aberracje i zboczenia spoleczne. Zwiekszenie tolerancji dla normalnych przestepstw ekonomicznych.
Powoli ruguje sie zdrowy roszsadek normalnych ludzi z powszechenj opiniei publicznej i jeszcze troche, jeszcze pare pokolen i juz nie bedzie etyki wsród ludzi.
uklony
M
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑