słowa kluczowe: Partia X, Polska, Stan Tymiński, Stanisław Tymiński, Tymiński.
Linki, cytaty, nowiny2014.03.07 21:46 03.08 09:39

Moja droga

(poleca )

Stan Tymiński

 
Stanisław Tymiński: Mimo, że jestem narodowym socjalistą to moje poglądy są ulokowane dokładnie w politycznym centrum – ani na lewo, ani na prawo.
 
Ja „człowiek znikąd” pochodzę z miasta-ogrodu, Komorowa pod Warszawą. Jak to ktoś niedawno powiedział jestem „wyklętym politykiem”. W mojej teczce w IPN ostatni wpis wysokiego oficera MSW z końca lat 80-ych głosi: „Tymiński to niebezpieczny człowiek. Zawiadomić mnie za każdym razem, kiedy wróci do kraju”. Wrogie mi media nazywają mnie „Peruwiańczykiem”, mimo że większośc swego życia spędziłem pracując w Kanadzie. Jestem dumny z tych określeń pod moim adresem, ponieważ są one dowodem strachu ludzi, którzy permanentnie dzierżą polityczną władzę i manipulują mediami w Polsce. Ja z kolei mam swoją wersję, jak zasłużyłem na ich strach i  nienawiść. Ta nienawiść jest skrajnym antypolonizmem.

Ciąg dalszy: +rzeczpospolita.neon24.pl 

2108 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Moja droga 
Piotr Świtecki, 2014.03.08 o 09:45
Niewątpliwie p. Tymiński zafundował "układowi" potężnego pietra. Zagroził interesom zarówno "oddającym" władzę, jak i nowym siłom postępu z okolic Gazety Wyborczej (pamiętam do dziś przedziwne artykuły o p. Tymińskim).
Pocieszyć się możemy jedynie tym, że jednak nie wiadomo, jak by w praktyce było - gdyby było.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Moja droga 
Adam39, 2014.03.08 o 21:07
Teraz możemy tylko gdybać, to już jest historia. Tym nie mniej warto poczytać jego przemyślenia i wysnuć wnioski. Na przykład,że bez pieniędzy partii się nie zbuduje, jak również nie można w dzisiejszym świecie bez pieniędzy wygrać wyborów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑