słowa kluczowe: 2015, Korwin, Kowalski, Marian Kowalski, Polska, Tymiński, dusza, serce, wybory prezydenckie.
Linki, cytaty, nowiny2015.04.05 09:35

KORWiN

(poleca )

Stanisław Tymiński

 
"...jedynie Marian Kowalski ma zdolność wyczucia naszego umęczonego narodu i wystarczającą charyzmę, aby być naszym prezydentem. Jest on moim bohaterem od 2012 roku kiedy to w czasie Marszu Niepodległości w krytycznym momencie z mikrofonem w ręku utrzymał porządek między uczestnikami marszu i policją"
 
Faktem jest, że Korwin nigdy normalnej pracy nie miał. Urodzony w przysłowiowym czepku żyje z majątku pozostawionego mu przez rodzinę oraz publikacji w tygodniku „Najwyższy Czas”, do którego prawdopodobnie trzeba stale dokładać pieniędzy. Odnoszę wrażenie, że Janusz Korwin Mikke, jako urodzony „arystokrata” chciałby podawać rękę ludziom pracy w rękawiczkach, aby się nie ubrudzić. Nie wiem jak ludzie tacy jak Jarosław Kaczyński czy Korwin, którzy nigdy nie mieli normalnej pracy mogą mieć empatię wobec ciężko pracującego człowieka.

Mimo wszystko lubię Korwina za jego rozrywkowość, błyskotliwą inteligencję oraz energię, która go motywuje do dalszego kandydowania w wyborach mimo podeszłego wieku. Sam fakt, że jest on mistrzem Polski w grze w brydża świadczy, że jest dobrym strategiem jako szuler.

Całość: +rzeczpospolita.neon24.pl 

1746 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑