słowa kluczowe: 2015, Polska, jasnowidz, polityka, przyszłość, spiskowa teoria dziejów, spiskowe teorie dziejów, wybory, wybory prezydenckie, zamach.
Polska2015.05.19 09:36 10:06

Co nas czeka w najbliższej

 
 
System, poddany naprężeniom, zaczyna trzeszczeć. Nie tylko w internecie, ale i w „realu”: trzeszczą wieści o przyszłości!
 
Ma otóż dojść do przejęcia władzy przez tzw. opozycję (PiS), a następnie do bezlitosnego obnażenia stanu, w jakim jest struktura i finanse naszej istniejącej tylko teoretycznie Ojczyzny.

Wywołany w taki sposób kryzys - choć to z pozoru nie brzmi logicznie, jednak w procesach społecznych wydaje się rozsądne - zmiecie ze świecznika nowych rządzących, a do władzy dojdzie ekipa z „autentycznie nowego rozdania”. Rozdanie będzie oczywiście równie nowe, co starannie przeprowadzone; karty znajdą się (kolejny raz) w nieprzypadkowych rękach…

Cytowany w Gazecie Warszawskiej jasnowidz posuwa się jeszcze dalej, sugerując ciężką chorobę albo śmierć jednego z zakwalifikowanych do drugiej tury wyborów prezydenckich kandydatów i zapowiadając wypadek, lub zamach na miłościwie nam panującego króla Europy, Tuska.

Pożyjemy - zobaczymy. Póki co, mamy narracyjkę z dreszczykiem i okazję, by poćwiczyć powściąganie wyobraźni. 

2702 odsłony średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑