słowa kluczowe: 89, 1989, KOR, Kossecki, Nowy Ekran, Partia X, Polska, Stanisław Tymiński, Tyminski, Tymiński, komuna, polityka, powrót do polityki, prawda, przemiany, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2013.02.10 11:15 11:56

Stanisław Tymiński: mój powrót do polityki?

(poleca )
 
Kiedy patrzę na Was z odległej Kanady, jest mi was bardzo żal bo widzę że pod wpływem prowokatorskich mediów często atakujecie siebie wzajemnie jak wściekłe psy.
 
Polacy mają wielkie wymagania od swego prezydenta. Oczekują, że jak dobry i rozumny ojciec zajmie się narodem.

[...]

(O okresie przemian:) Mój udzial w wyborach i bliski kontakt z tym co działo sie w Polsce pozwolił mi na szybką ocenę tego co widzę. Z przerażeniem odkryłem ze jesteśmy wszyscy świadkami niebywałej mistyfikacji i oszustwa na skalę historyczną!

[...]

Doc. Kossecki, nasz patriota jest dziś na czarnej liście, nękany przez pseudonaukowców z IPN za to, że od samego początku zaistnienia Komitetu Obrony Robotników (KOR) ostrzegał w swoich książkach i felietonach przed niecnymi zamiarami tej grupy, która z pomocą z zagranicy miała na celu przejęcie władzy politycznej, aby zniewolić i upodlić nas, Polaków.

[...]

prawda jest taka, że Partia X zniknęła bo nie było na nią zapotrzebowania w Polsce, przynajmniej nikt nie chciał na jej pracę przysłac żadnych pieniędzy

[...]

A przecież nie chodzi tu o niewiśc tylko o uczciwą walkę polityczną aby tych ludzi, którzy nami gardzą i nas nienawidzą raz na zawsze odstawic od koryta. Niech sami sobie a nie nam stworzą własne żydowskie ugrupowanie polityczne aby jasno powiedziec jakie mają zamiary w stosunku do Polski.

[...]


Całość: +rzeczpospolita.nowyekran.pl 

2961 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Stanisław Tymiński: mój powrót do polityki? 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.10 o 22:25
Stanisław Tymiński gratulował nowemu redaktorowi naczelnemu NE. Wymagałbym od takiego doświadczonego zawodnika większej przenikliwości i wyrażania bardziej atrakcyjnych prawdziwością ocen i osądów. Może tylko się czepiam..
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stanisław Tymiński: mój powrót do polityki? 
Piotr Świtecki, 2013.02.10 o 22:51
No cóż. Takie teraz czasy, że powiedzieć o kimś, że jest "niejednoznaczny" to prawie komplement... ;-/
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑