słowa kluczowe: AWS, Kaczyński, Michał Kamiński, PIS, PJN, PO, europarlament, placówka dyplomatyczna.
Linki, cytaty, nowiny2013.12.29 21:59

Krytyczne podsumowanie kariery Michała Kamińskiego

(poleca )

O sztuce utrzymywania się na powierzchni

 
"Chusteczka, w którą płakał po „przyjacielu Leszku” nie zdążyła jeszcze wyschnąć, a Kamiński wbił nóż w plecy Jarosława, odchodząc z partii i tworząc PJN."
 
 Miesiąc temu zadeklarował odejście z polityki. Tydzień temu dowiedzieliśmy się, że rozważa ubieganie się o fotel senatorski z poparcia PO w 2015 roku.

Jednak, żeby sobie wychodzić ciepłą posadkę po przyszłorocznym końcu brukselskiego eldorado lub zainstalować się w ambasadzie ciepłego kraju, gdzie można pić do woli i palić cygara – zakupione na koszt państwa - Kamiński utopi w łyżce wody każdego, kto stanie mu na drodze. To bezwzględna bestia, o czym wiedzą tysiące osób, które sprzedał na kolejnych etapach kariery.

 

Zaczynał jako szeregowy działacz Narodowego Odrodzenia Polski, a jego podstawowym zajęciem było przynoszenie kolegom, rezydującym na szlaku nadwiślańskim, piwa z pobliskich sklepów. Do stołu mógł siadać dopiero po trzeciej kolejce. Potem był ZCHN i bezpardonowe przepychanie się od szeregowego członka koła akademickiego, po rzecznika prasowego i członka władz stronnictwa.

Czytaj całość:

+www.prawy.pl 

2720 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Krytyczne podsumowanie kariery Michała Kamińskiego 
Adam39, 2013.12.29 o 23:57
Po raz pierwszy zobaczyłem i usłyszałem w jednym z pierwszych, a może nawet jego pierwszym wystąpieniu sejmowym. Sprawił na mnie wrażenie młodego bezczelnego przygłupa i ustawionego cyngla, jakby harcownika mającego za zadanie przekrzyczeć przeciwników. Zacząłem na niego zwracać uwagę i zastanawiać się kto stoi za tą miernotą, jakim cudem to guano zostało posłem? Im więcej o nim się dowiadywałem, patrzyłem ze zdziwieniem na to zakłamane byle co, na jego karierę polityczną. W końcu przestałem się nim interesować. Tym nie mniej, nurtuje mnie pytanie o jego rodzinę, ich pochodzenie i o ludziach którzy pomogli mu w dość błyskotliwej karierze politycznej. Zresztą nie tylko jemu - na naszą Polski i Polaków zgubę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Krytyczne podsumowanie kariery Michała Kamińskiego 
Christophoros Scholastikos, 2013.12.30 o 00:00
Artykuł przytoczyłem bo jest ostry i kompleksowy. Nigdy do tego pana nie "pałałem" ale zaskoczyła mnie charakterystyka aż tak peioratywna. Za bardzo świat goni by sprawdzać dokładnie swoich posłów.. Może powinno być ich mniej by łatwiej ich sobie posprawdzać..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Krytyczne podsumowanie kariery Michała Kamińskiego 
Adam39, 2013.12.30 o 05:59
Myślę, że problemem jest nie tylko ich ilość, co niepełne i często zakłamane życiorysy pomagające w windowaniu ich na odpowiedzialne społecznie stanowiska. To jest możliwe z uwagi na brak dostępu do mainstreamu prawdziwych opinii o tych ludziach, historii i dziejącej się rzeczywistości. Przez co społeczeństwo polskie w swojej masie niestety jest bezczelnie i bezkarnie manipulowane. Prawda praktycznie nie ma dostępu do mediów głównego nurtu będących w niepolskich rękach i reprezentujących rzeczywiście niepolskie interesy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑