słowa kluczowe: Agnieszka Radwańska, Radwańska, fotografia, golizna, media, nagość, popularność, sesja zdjęciowa, sport, sława, tenis.
Linki, cytaty, nowiny2013.06.28 11:20

Radwańska o rozbieranej sesji: to dla mnie wyróżnienie

(poleca )
 
Agnieszka Radwańska, która wystąpi w rozbieranej sesji dla magazynu "The Body Issue", przyznała, że nie była to dla niej typowa sytuacja.
 
Polka dodała jednak, że jest to dla niej spore wyróżnienie - podaje Sport.pl.

To była niecodzienna sytuacja, na pewno było to dla mnie przełamanie jakiejś bariery. To także spore wyróżnienie - stwierdziła krakowianka.

Polka pojawi się tegorocznej edycji "The Body Issue", magazynie wydawanym przez amerykańską stację ESPN. Tegoroczny numer ukaże się 12 lipca, oprócz Polki znajdzie się w nim 20 innych sportowców z całego świata.

W 2009 roku na okładce "The Body Issue" znalazła się Serena Williams. W ubiegłorocznej edycji wdzięki prezentowała Daniela Hantuchova.

pr, Sport.pl
Źródło: +www.wprost.pl
ESPN: +espn.go.com 

2100 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Radwańska o rozbieranej sesji: to dla mnie wyróżnienie 
Piotr Świtecki, 2013.07.15 o 11:45
BBC o wykluczeniu Radwańskiej z "Nie wstydzę się Jezusa" +www.pch24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Radwańska o rozbieranej sesji: to dla mnie wyróżnienie 
Marek Stefan Szmidt, 2013.07.15 o 18:44
Pan Jezus przyszedł na ten świat nagi i podobnie* wisiał na Krzyżu, na którym zmarł, więc nie rozumiem pychy organizatorów "Nie wstydzę się..."
___________

* "odcisk" na Całunie Turyńskim pokazuje nagiego Mężczyznę, a w sztuce ukrzyżowany Jezus ukazywany jest z przepaską biodrową, o ktorej ni słowa w przekazach:
1. dla ochrony moralności nieletnich panien
2. aby nie było widać, że był Żydem

PS. szczegóły anatomii Pani Radwańskiej nie wzbudzają w Konserwatyście żadnego zainteresowania, ani emocji

PPS. Pani A. Radwańska była OK, jak chadzała w marszach, zrobiła kuku chamstwu w Izraelu i wygoniła TVN, a teraz co, nagle jest beeee bo pokazała to, co każdy Mężczyzna zna "na pamięć"?

PPPS. od trzech dni mam za niskie ciśnienie (100/57 puls 57) i leżę w barłogu, więc dziękuję za ten wpis, który polepszył Moje samopoczucie :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Radwańska: nie wzięłam pieniędzy za rozbieraną sesję 
Piotr Świtecki, 2013.07.19 o 19:45
"Zdjęcia nie miały nikogo urazić, a odczytywanie ich jako niemoralne jest wyraźnie sprzeczne z profilem magazynu [...] "Dla tych z moich fanów, którzy nie są zaznajomieni z tematem - magazyn ESPN The Body Issue ukazuje piękno wysportowanego ciała najlepszych sportowców na świecie. [...] "Niektórzy przedstawiciele prasy (i nie tylko) insynuowali, że otrzymałam za tę sesję wynagrodzenie, a to nie jest prawda. Ani ja, ani inni sportowcy nie otrzymali takiego wynagrodzenia. Zdecydowałam się na udział w tej sesji, by zwrócić uwagę młodych ludzi, szczególnie dziewcząt, na ich kondycję i zdrowie oraz zachęcić do regularnych ćwiczeń" - podsumowała Radwańska.
+www.wprost.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑