słowa kluczowe: Appelbaum, Applebaum, Nowy Ekran, Polska, Reagan, Sikorski, Wrzodak, agentura, agentury, obce służby, polityka, wojna informacyjna.
Linki, cytaty, nowiny2012.12.26 22:07

Kto nami rządzi???

(poleca )

Zygmunt Wrzodak - Nowy Ekran

 
Która agentura rządzi Polską - ta ze Wschodu, czy ta z Zachodu?
 
Polska jest krajem rządzonym przez zachodnią agenturę. Nawet wielu b. agentów komunistycznej SB i sami oficerowie SB, służący wcześniej KGB i interesom ZSRR przewerbowali się na służbę CIA i Mosadowi. (za Jelcyna na masową skalę handlowano teczkami agentów KGB z bloku wschodniego, najwięcej przejeli teczek Mossad i CIA). Przecież wielu agentów SB, WSI, kontrwywiadu nie zostało ujawnionych, ponieważ przeszli ,,pozytywną” weryfikację i oni nadal są agentami służb. Pełną lustrację wraz z otwarciem teczek agentów bezpieki komunistycznej zablokował Pis i ich Prezydent. Najzdolniejsi z nich – byłych sowieckich agentów, którzy się przewerbowali jeżdżą na zloty Grupy Bilderberga i na Komisję Trójstronną (Olechowski, Belka), albo jak Czempiński (oficer wywiadu SB) otrzymują najwyższe odznaczenia USA za zasługi dla CIA. Inni agenci SB zostają szefami jewro-parlamentu. A hasbara wciąż udaje, że w Polsce “ściga” ruską razwiedkę. To zwłaszcza PiS i Kaczyńscy wciąż głośno krzyczeli i krzyczą, że Polską rządzi ruska agentura nie ,,widząc” rzeczywistych agentów z mossadu i CIA, BND czy MI5 nie widząc, kto rozgrabił majątek narodowy, kto zadłużył Polskę, kto przejął banki, rozbroił armię, czyje wojska okupują Polskie terytorium.

Oczywiście, że Rosja ma w Polsce wywiad, ale jest on tępiony jak CIA w czasach PRL. A ci, co jeszcze nie zostali namierzeni, muszą się ukrywać i nie mają praktycznie żadnych wpływów na politykę.

Były szef rządu Oleksy musiał podać się do dymisji po tym, jak oskarżono go o to, że spotykał się z rosyjskim szpiegiem. Choć tego faktu nawet mu nie udowodniono. A gdy Kaczyński jako prezydent w Telavive spotkał się na rozmowie w cztery oczy z szefem Mossadu, to nikt go nie oskarżał o szpiegostwo na rzecz Izraela.

Macierewicz, prowokator “ściga” ruskich agentów, a nie zauważa, że CIA miała tajne więzienia w Polsce, a prokurator prowadzący śledztwo smoleńskie w tajemnicy spotykał się z agentami CIA i FBI, którzy instruowali go jak wykorzystywać ,,śledztwo smoleńskie” w ataku na Rosję, a BBN po zbadaniu tej sprawy, oświadcza, że nikt nie steruje ,,śledztwem smoleńskim” z zewnątrz!!!!!!! Na tym właśnie polega oszukiwanie Polaków – straszy się ich ruskimi szpiegami, a agenci Mossadu towarzyszący wycieczkom młodzieży z Izraela do Auschwitz chodzą po polskich ulicach z bronią na wierzchu. A “polska” policja nie ma prawa ich zatrzymać.

Olechowski (Bilderberg) założył PO i wypromował na premiera Tuska. Belka, (Komisja Trójstronna) był szefem europejskiej sekcji MFW, lobbysta przy prywatyzacji PZU (wyceniał i sprzedawał akcje PZU) a obecnie jest szefem NBP. A rząd z Tuskiem na czele w lutym ubiegłego roku był na wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela w Jerozolimie. Lech Kaczyński i jego przyjaciel od biznesu Tusk zgodzili się na powrót do polski wielu żydów oraz obiecali pomoc Izraelowi w razie ataku na Iran. A mimo to hasbara wmawia Polakom, że PO, Komorowski i Tusk to ruscy agenci (tzn. gorsi agenci w ich rozumowaniu), ale nie zarzucają im, że są ulegli CIA, mossadowi to im wybaczają, według nich można być agentem swoich prześladowców.

I niestety miliony w te brednie wierzą.

Katastrofa smoleńska od prawie trzech lat wykorzystywana jest przez hasbarę do kilku celów:

- Przez propagandę PiS, niedobitków (wciąż ślepo antykomunistycznej) Solidarności i rydzykopodobnych pseudo-patriotów, łże-katolików, łże-antykomunistów eksploatuje się i wzmacnia nastroje antyrosyjskie, zwalając winę za katastrofę na Rosję. Najbardziej rydykalni “patrioci-antykomuniści” oskarżają Rosję i Putina wręcz o zamach na elitę polskiego baraku Unii. Nie widząc po swojej stronie kardynalnych błędów i zwykłej głupoty w samej organizacji wylotu oraz lądowania.

- Utrzymuje się kult “męczennika” za sprawę – Kaczyńskiego, który był beznadziejnym i wyjątkowo szkodliwym prezydentem Polski. Lech Kaczyński w III RP ciągle pełnił wysokiej rangi stanowiska w Polsce, począwszy od szefa BBN przy Lechu Wałęsie. Odszedł w wielkim skandalu, gdy jego podwładny M. Zaleski uprzedził Baksika i Gąsiorowskiego o ich aresztowaniu a ci uciekli do Izraela z walizkami $. Następnie H. Suchocka powołała go na szefa NIK, żadnej afery nie rozliczył, NIK fatalnie zarządzany, ostry konflikt z Solidarnością w NIK, przykryta afera z spółką Laktopol, rozbudowanie potężnej administracji NIK.

Minister Sprawiedliwości, katastrofa, wstrzymał ekshumację pomordowanych żydów przez Niemców w Jedwabnem, co ma nie obliczalne skutki dla nas, nic nie zrobił w sprawie zablokowania haniebnej prywatyzacji PZU, blokowanie ekstradycji do Polski Mei Bara architekta Art.,B. Prezydent W-wy – chaos w administracji, setki lewych umów zleceń, blokowanie budowy pomnika KV Warschau,

 Prezydent Polski – pasmo nieszczęść i sprzedajność na rzecz Niemieckiej UE ( TL) i NY (popieranie wojny w Iraku i Afganistanie), Tel Avivu (patrz teksty Ewy Ziomeckiej)

- Macierenko i Kaczyński wraz z swoimi ślepo wierzącymi zausznikami z Pis, strasząc Ruskimi i zimnym czekistą jeszcze mocniej wpychają Polskę w łapska Unii i NATO oraz w łapska światowej żydowskiej finansiery mających nas przed Rosją niby obronić. Środowisko pisowskie, jeżeli już mówi dobrze o Rosji to w obronie tzw. ,,więźniów politycznych” jak komunista, żyd Chodorkowski i jemu podobni. Wielu takich złodziei z KGB trafiło do więzienia za gigantyczne rozkradanie majątku rosyjskiego za czasów alkoholika Jelcyna. Takich jak Chodorkowski środowisko Kaczyńskiego broni, czyli są też ,,dobrzy” z KGB, bo nasi.

- Takim działaniem odwraca się uwagę od wielu istotnych i realnych zagrożeń wiszących nad Polską i światem w tym przede wszystkim zezwala się na dalsze rozbiory Polski przez tzw. ,,zachód”. 
 
Źródło: +wrzodakz.nowyekran.pl 

3017 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Kto nami rządzi??? 
Christophoros Scholastikos, 2012.12.27 o 00:52
Czytałem ten wpis na ekranie, miałem linkować ale oficer Mufti zadbał o komfort mojego lenistwa ;-).

Generalnie cenię Wrzodaka ale tak jakby też upraszczał. Czy Rosja jest zupełnie nam neutralna? Przecież cała historia naszych relacji wskazuje, że zawsze chciała nas mieć pod butem, jeszcze przed czerwoną rewolucją wymyśloną wiadomo przez kogo. Imperialne dążenia wielkiego państwa w dodatku z mentalnością azjatycką nie są moim zdaniem bezpieczne. Wrzodak zupełnie pomija ten czynnik, tak jakby Rosja miała stać się nagle naszym przyjacielem gdy w końcu pogoni tych złych wiadomo kogo. Trąci to dla mnie lekkim uproszczeniem, aczkolwiek komentarze bardzo fajne z replikami autora włącznie.
Pozdrowienia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto nami rządzi??? 
Piotr Świtecki, 2012.12.27 o 07:44
Fakt, komentarze. Ciekawie na nie popatrzeć też pod kątem PiSowskiej "piany na oczach" - zupełnie leminża, jak na Niepoprawnych.

Swoją drogą tez mam wrażenie, że jednak jest "przegięcie" w stronę Rosji. Być może p. Wrzodak zapomina, że to inna cywilizacja... Ale my to wiemy :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto nami rządzi??? 
Christophoros Scholastikos, 2012.12.27 o 11:09
No tak, jeśli umyka mu rozróżnienie cywilizacyjne to wnioski będą częściowo zafałszowane :-). Trzeba przyobserwować jak dalej będzie się toczyć debata z Panem Zygmuntem. To naprawdę duży plus NE, że takie rozmowy można podpatrzeć.
Pozdrowionka
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kto nami rządzi??? TV Trwam inaczej: 
MatiRani, 2013.02.04 o 13:54
+gazetawarszawska.com

Telewizja ojca Rydzyka „Trwam” od lat tresuje swoich widzów w zakresie autokontroli, mającej na celu wystrzeganie się u tychże werbalnych aktów antysemityzmu i ksenofobii, które to tak łatwo przejawiają się podczas programów na żywo.

W tych programach „na żywo”, zaproszeni goście coś tam mówią o kolejnej już wyprzedaży byłego PGR, a i to nawet razem z ludźmi, więc poruszeni telewidzowie dzwonią do redakcji, aby coś powiedzieć, ale zaraz wszystko schodzi na żydów, więc dyżurny ojciec redaktor odpowiedzialnie daje znaki telefonistce, która natychmiast wyłącza antysemitę i zamiast niego słyszymy słuszne reprymendy ojca dyżurnego.

Najczęściej ojciec redemptorysta mówi o odpowiedzialności oraz o wdzięczności za dar Radia Maryja i TV Trwam. Dar ten trzeba umieć szanować i natychmiast daje on nam do zrozumienia, że wróg wolnego słowa nasłuchuje i wypowiedzenie słowa „żyd” w jakieś tonacji sugerującej może brak należnego szacunku wobec tego „pokrzywdzonego przez Polaków” narodu, może sugerować i antysemityzm, i inne brzydkie rzeczy, które w tej niebiańskiej telewizji nie mogą się wydarzyć, bo byłaby to łyżka miodu w beczce dziegciu (miałem na myśli odwrotnie).

Te telefony do programów na żywo, które przed ok. 15 laty były często dużo ciekawsze niż sama audycja, jakoś dziwnie poznikały i nie wiemy, czy ci telefoniści poumierali, zostali zidentyfikowali przez ojców redaktorów i przekazani do ABW lub centrum Wiesenthala, a to celem ze wszech-miar pożądanej sanacji takiej zakażonej osoby. Nie jest też wykluczone, że żydowskie sądy kapturowe w ramach episkopatu tak zawładnęły sercami i umysłami ojców redemptorystów, że ci popadli w jakiś medialny syndrom sztokholmski(+). Redakcja Trwam wprawdzie nie chce, ale się zgadza.
... cd na linku
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑