słowa kluczowe: 2012, Józef Kossecki, Marsz Niepodległości, Solidarność, cybernetyka, doc. Kossecki, rewolucja.
Linki, cytaty, nowiny2012.11.20 08:21 08:22

Docent Kossecki o trockistowskich prowokacjach podczas Marszu Niepodległości AD 2012

(poleca )
 
Nagranie wystąpienia doc. dra Józefa Kosseckiego z dnia 16 listopada 2012 roku w Poznaniu podczas seminarium z metacybernetyki.
 
Przewidywania docenta Kosseckiego (obecne w wypowiedzi sprzed miesiąca +youtu.be) co do prowokacji się sprawdziły. We wrogim, czy też jawnie lub skrycie przeciwnym ruchowi narodowemu układzie organizowanie marszy jest zbyt ryzykowne, więc raczej należy skupić się na innych formach walki o odzyskanie niepodległości. Warto zwrócić uwagę, że mimo sukcesu frekwencyjnego zabrakło wyraźnego narodowego przesłania, które gdzieś zniknęło pod naporem różnorodnych haseł. Za to pojawiły się hasła i nawoływania, które można odczytać jako przejaw infiltracji trockistowskiej lub ignorancji historycznej.Józef Kossecki (ur. 18 stycznia 1936 r. w Kaliszu), syn generała Stefana Kosseckiego; wybitny uczeń cybernetyka i fizyka prof. Mariana Mazura; współtwórca polskiej szkoły psychocybernetyki i cybernetyki społecznej; propagator i kontynuator nauki porównawczej o cywilizacjach; twórca logiki aksjomatyczno-informacyjnej jako podstawy zaksjomatyzowanego systemu nauk; metodolog nauk społecznych; demograf; autor wielu cennych książek z zakresu historii i metod wojny informacyjnej, dziennikarz i publicysta. Wybitny działacz pierwszej podziemnej narodowo-demokratycznej organizacji politycznej Ligi Narodowo-Demokratycznej oraz patriotyczno-narodowej ZP Grunwald. 

2727 odsłon średnio 4,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Docent Kossecki o trockistowskich prowokacjach podczas Marszu Niepodległości AD 2012 
Piotr Świtecki, 2012.11.20 o 08:48
Pan Docent przecenia moim zdaniem intelektualne uporządkowanie i historyczną lojalność krzyczących.
Tego rodzaju skandowane hasła podlegają licentia poetica.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Docent Kossecki o trockistowskich prowokacjach podczas Marszu Niepodległości AD 2012 
Adam39, 2012.11.20 o 16:43
A może Docent Kossecki chciał zwrócić uwagę na słabe przygotowanie organizacyjne dotyczace zapowiedzi powstania nowej organizacji, czy partii, ze strony przemawiających na pomarszowym wiecu.
I to nawiazanie do IV Międzynarodówki opanowanej przez trockistów, też ciekawa wiedza, raczej trudno dostępna a na tle tej wiedzy skandowane jedno z haseł, zresztą nie tylko podczas tego Marszu. Również zwrócenie uwagi na poglądy Dmowskiego, oraz geneza powstania ONRu w drugiej RP i występujące różnice.
Odnośnie wcześniejszego wystąpienia: "J. Kossecki o Marszu Niepodległości oraz katastrofie demograficznej w kontekście debaty sejmowej" to docent Kossecki ukazał przerażającą paralelę pomiędzy sposobami wyrażonymi i wprowadzanymi w życie w planach niemieckich zaborców a mającymi doprowadzić do zmniejszenia populacji Polaków a dzisiejszą rzeczywistością, w której rządzący nami w Polsce, powiem wprost - żydzi, działają w stosunku do nas, jakby w oparciu o hitlerowską instrukcję wyniszczenia Polaków.
U nas w Polsce, działają prawie pokojowo, zgodnie lub prawie w zgodzie z ustanowionym przez siebie prawem. Zapewne niedługo, jak nie potrafimy się im przeciwstawić, będą postępowli jak z Narodem Palestyńskim, dążąc do szybkiego, bezwzględnego i siłowego unicestwienia niewygodnego im bydła ludzkiego.
Mam na myśli rozwiązania puki co jeszcze dostepne, choć bardzo trudne w realizacji, a mianowicie, stworzenie nowej silnej i pro polskiej partii potrafiacej przeciwstawić się uzurpatorom.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑