słowa kluczowe: antypolonizm, judeochrześcijaństwo, judeopolonia, multi-kulti, polin, polska tożsamość otrzęsiny, polskie obyczaje, polskość, syjonizm.
Idee2012.09.20 18:58

Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad!

 
 
W ogóle polskość, to nienormalność zdaniem wielu Polaków, tak więc zapalmy świeczki po raz kolejny w naszych oknach i dążmy do tego, aby Polska stała się ziemią obiecaną dla żydów ich Polin, albo od razu ogłośmy Polskę Judeopolonią.
 
Ta promocja Izraela w polskiej telewizji publicznej trwa od dekad.

Ale w ostatnich latach się nasiliła, a to bartnictwa w telewizji Kultura, w której rządzi pan Sierakowski, a to uroczystości z marszu żywych obstawiane przez Mossad, ich agentów uzbrojonych po zęby. Walka z polskim Krzyżem Świętym, rugowanie tego symbolu z życia polskiego narodu, a to rozmowy na temat oddawania gminom żydowskim "ich" własności, które znajdują się w granicach RP, a to mówienie o "żydowskim" holokauście i żadnym innym, a to relacje z powstania kolejnego muzeum żydowskiego oraz relacje z koncertów z muzyki żydowskiej i relacja z otwarcia nowej synagogi. A to w serialu o lekarzach w polskiej telewizji publicznej pojawia się pani doktor Izraelka, która odnajduje w tym szpitalu swojego brata lekarza żyda, który o tym nic nie wiedział. A to promowanie pani Sendlerowej zamiast pani Zofii Kossak Szczuckiej. A to w filmach cały czas żydzi, a to żyd nakręca film o Solidarności, Katyniu i o Bitwie Warszawskiej oraz o Pianiście, a to wreszcie nasz "polski" prezydent zakłada na swoją głowę myckę i zapala chanukowy świecznik oraz wstrzymuje ekshumację w Jedwabnem, natomiast w dzień pamięci katastrofy smoleńskiej Polacy zapalają w swoich oknach świeczki zamiast zniczy...

Dodać do tej listy trzeba koncerty organizowane w Polsce przez żydów, którzy od lat promują żydówkę Madonnę, w dniu 15 sierpnia, a potem w dniu 1 sierpnia. W dniach świętych dla każdego Polaka, uświęconych krwią tysięcy Polaków!

I tak to się wszystko toczy, a nasze samoloty myśliwskie, stacjonują w Izraelu lub w Gruzji albo w Azerbejdżanie, a nasze Polskie Wojsko jest wysyłane na żydowskie wojny do Iraku, Afganistanu, Libii, Syrii, a już wkrótce do Iranu.

Program nauczania w polskich szkołach pod bacznym okiem żydów z ich ministerstwa spraw zagranicznych, w których zapoznajemy się z historią holokaustu narodu żydowskiego "Szoah" (który trwał dopiero od końca 1942 roku!), natomiast nie ma w nim ani słowa o tym, że najpierw mordowano w niemieckich obozach koncentracyjnych tylko chrześcijan Polaków. Na polskich stadionach MIECZYK CHROBREGO zakazany pod groźbą kary finansowej, zakazu stadionowego albo nawet kary więzienia, ponieważ ich zdaniem Mieczyk Chrobrego jest znakiem nienawiści i gloryfikowania zachowań antysemickich.

Ale skąd żydzi i ateiści mogą o tym wiedzieć, że to jest polska tradycja?

Oni wiedzą, że obrzezanie nie jest upokarzające i zakazane w Unii, wtedy żydowskie trąby dopiero grają na larum na cały świat, że im ktoś czegoś zakazuje, i że to antysemityzm, wtedy nawet są gotowi połączyć się z Arabami i islamistami, aby razem przeciwko tej jawnej nieuczciwości wspólnie zaprotestować.

Natomiast, to zachowanie przez nowych wspaniałych Polaków, Europejczyków i światowców ukształtowanych w nowej i doskonalszej Polsce, kojarzone jest przez nich z pedofilią, i na pewno nagłaśnianie tej sprawy przez polskojęzyczne media znajdujące się w rękach żydowskich dla nich na pewno nie jest żadnym antypolonizmem.

O tym możemy przeczytać tutaj:

reign77.nowyekran.pl/post/74554,glodnemu-chleb-na-mysli-czyli-co-sie-wydarzylo-w-lubiniu

I to chyba jednak nie jest pianka do golenia tylko bita śmietana.

Kolejna żydowska i komunistyczna "afera", która ma pokazać, że w Polskim Kościele Katolickim mamy duchownych pedałów i pedofilii...

Natomiast o tym, że są u nich poświęcane dzieci gojów w darze dla ich boga, o tym cisza, jak makiem zasiał, że są z martwych ciał islamistów wycinane narządy wewnętrzne wykorzystywane potem do przeszczepów, również cisza, że judaiści, ich rabini uważają, że współżycie seksualne z młodą nieletnią gojką albo gojem, to nic złego, że poświęcenie dzieci gojów dla ratowania życia żyda, to dla nich powinność i konieczność i na pewno w tym nie ma nic złego. O tym też w polskojęzycznych mediach znowu cisza!

Niestety, my Polacy jeszcze nie jesteśmy gotowi na wprowadzenie w Polsce kultury multu-kulti, nie dorośliśmy do tego, ponieważ, dopóki w Polsce będzie mieszkał chociażby jeden Polak, to na to nie pozwolimy. Sami sobie w Izraelu albo w swoich synagogach wprowadzajcie multi-kulti, a od naszych polskich obyczajów wara.W ogóle polskość, to nienormalność, tak więc zapalmy świeczki i dążmy do tego, aby Polska stała się ziemią obiecaną dla żydów ich Polin, albo od razu ogłośmy Polskę Judeopolonią z wiarą judeochrześcijańską, jako przewodnią i obowiązkową, a urzędowym językiem w Polsce uczyńmy hebrajski, zamiast polskiego.

Nic z tego, w Polsce jeszcze na szczęście mieszkają, pracują i żyją Polacy!

p.s.

"Każdy katolik u nas powinien być nacjonalistą, a każdy nacjonalista przynajmniej filo-katolikiem."

- o. Józef Franciszek Emanuel Bocheński


 
 
Tormentia - Cena Idei.

 

2952 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad! 
Hindukusz-Milena, 2012.09.21 o 00:04
Jeśliby trzymać się tego, co powiedział kiedyś były premier-komuch Cimoszewicz ("Polska jest krajem, gdzie występuje antysemityzm bez Żydów")to znaczy, że przynajmniej oficjalnie nie ma Żydów w Polsce. A skoro tak - nie ma podstaw do utworzenia Judeopolonii.
Taki wniosek wysnułam z wypowiedzi typowej dla zakłamanej politycznej poprawności obowiązującej w "naszym" kraju.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad! 
Hindukusz-Milena, 2012.09.21 o 00:23
W sprawie incydentu w salezjańskim gimnazjum, uważam że ksiądz wykazał się złym smakiem inicjując taką formę "otrzęsin".To było prymitywne, wulgarne i wysoce niestosowne. Tacy księża kompromitują Kościół ! Nie wiadomo tylko czy to głupota czy celowe działanie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad! 
MatiRani, 2012.09.21 o 03:08
MOZE TEN KSIADZ TO ZYD, JAK LUSTYGER?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad! 
Paweł Tonderski, 2012.09.21 o 08:27
Na pewno i mason na dodatek. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad! 
Piotr Świtecki, 2012.09.21 o 11:10
Gdzieś czytałem komentarz, że taka forma otrzęsin jest tam tradycją od ponad dekady.

Proszę zauważyć, kto "nakręca" to oburzenie i przeciw komu? Czy przypadkiem nie Gazeta Wyborcza i okolice przeciw było nie było chrześcijańskiej szkole? I kto ma "kosmate myśli"? Kto jest tak strasznie zatroskany i czy aby to nie bezczelna, monstrualna hipokryzja?

Na jakiej podstawie w tym przypadku ferujemy "własne" oceny?..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad! 
Hindukusz-Milena, 2012.09.21 o 19:53
Mufti,
Nieważne co piszą w GW. Stać mnie na obiektywizm i stwierdzam, że udział księdza w otrzęsinach w takiej formie był kompromitujący. Jeśli taka forma praktykowana jest od lat to niestety źle świadczy o Kościele. Sami się proszą o atak ze strony GW i palikociarni. Gdyby wierni Kościoła i zwierzchnicy tego księdza wcześniej reagowali na te kuriozalne otrzęsiny to GW nie miałaby się teraz do czego czepiać.
Polacy w ogóle stali się bezwolni wobec władzy tak świeckiej jak i kościelnej.Niewiele od obu wymagają i jeszcze mniej otrzymują.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Promowanie syjonizmu i judaizmu w Polsce trwa od dekad! 
Paweł Tonderski, 2012.09.21 o 14:08
A pani zna osobiście jakiegoś pedała lub pedofila księdza?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑