słowa kluczowe: Jedwabne, Kościół, Mazowiecki, Mosze Michlis, antypolonizm, antysemityzm, hierarchia, holocaust, holokaust, judeochrześcijaństwo, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2011.07.13 13:19 13:20

Żydzi przepraszają żydów w Jedwabnem

(poleca )
 
CyprianPolak pisze na niepoprawni.pl
 
Zawsze myślałem że Żydzi chcą by za Jedwabne przepraszali Żydów Polacy, ale okazuje się że wolą inaczej. Wolą by za Jedwabne przepraszali Żydów Żydzi.

Dziwne to dosyć, ale cóż kultura śródziemnomorska zderza się (wedle określenia profesora Konecznego) z cywilizacją żydowską, a są tam zapewne meandry nam profanom nie znane.

Przepraszał Aleksander Kwaśniewski. Teraz zaś w imieniu prezydenta przeprasza specjalnie wydelegowany Tadeusz Mazowiecki. (10.07.2011)

A może doprawdy trudno znaleźć sprzedajnego Polaka, nie chcącego żyrować tej hucpy i tego kłamstwa. Pocieszające to bardzo dla mnie i dla wielu rodaków. Myślałem że z Polakami jest gorzej.

Trzecią ważną osobą z tego grona jest Andrzej Kunert, uważany do niedawna przez wielu za patriotę polskiego i rzetelnego historyka, który po ataku na Polskę 10 kwietnia, „ataku na mózg państwa” jak to określa Suworow, odsłonił przyłbicę.

Ale coś w tej logice trzeba przyznać jest : Mówi się że przy okrągłym stole dogadali się agenci ze swymi oficerami prowadzącymi. No i tak najlepiej dogadać się: prawilno. W tym kontekście czyż można się dziwić że Żydzi wolą dogadywać się z Żydami?

No i mamy jeszcze biskupa Cisło. Wypowiedź była straszna, fatalna. Na tym samym poziomie co oficjalnych Żydów. Zamiast powiedzieć że Polacy bezprzykładnie ratowali Żydów na tle innych narodów, a to jest incydent, który nie powinien być stawiany, tak jak jest, na przeciwległej szali wszystkich zasług Polaków (choć i tak mówiąc żyrowałby hucpę) powiedział że w narodzie były, jak wszędzie dobre i czarne charaktery, ple, ple, ple i w tej wypowiedzi zrównał wszystkie zasługi ratowania Żydów przez Polaków z owym Jedwabnem właśnie.

Poprzednim przewodniczącym ds. dialogu z judaizmem był biskup Pieronek. (Wedle źródeł Mosze Michlis). Ba, jeśli Żydzi wolą się dogadywać że swoim narodem, to dlaczego w przypadku komisji do spraw dialogu z judaizmem miałoby by inaczej. Jak konsekwencja to konsekwencja, czego my Polacy możemy się od Żydów uczyć. Zatem nie mam prawa sądzić że w przypadku następcy do spraw dialogu z judaizmem ta konsekwencja została złamana.

Źródło: +niepoprawni.pl 

4072 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Żydzi przepraszają żydów w Jedwabnem 
Adam39, 2011.07.14 o 07:15
I to jest w Polsce największy problem, że Polacy pozwolili się ogłupić podstawionym liderom Solidarności i przy pomocy "Papierza Polaka" sami weszliśmy w przygotowaną przez żydów pułapkę. Pozwoliliśmy na to by Żydzi/żydzi przejęli całkowitą kontrolę nad naszym państwem... i dogadywali się sami z sobą o sprawach nas dotyczących.
I podstawowe pytanie - jak z tego wyjść?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi przepraszają żydów w Jedwabnem 
Zenon Jaszczuk, 2011.07.14 o 13:06
Mufti.
Moje zdanie na ten temat znasz. To że żydzi żydom i światu zgotowali ten los pisałem wielokrotnie. Czyli to jest reakcja prawidłowa, że się przepraszają. Szkoda tylko, że robią za Polaków i przepraszają w imieniu Polaków, ale my o tym wiemy. Będziemy tym oszustom to przypominać cały czas. W koncu 150 tysięczna armia żydów napadła z niemcami na Polskę. Dużo żydów za morderstwa na Polakach i obywatelach polskich czyli żydach dostało odznaczenia. Jak wiemy żydzi mieszkający w Polsce witali chlebem i solą, budując bramy powitalne mordercom z niemiec i Rosji w czasie II wś. Liczyli że wymordują Polaków a im oddadzą Polskę. Judeorajum dla żydów miało być w Judeopoloni. Widzimy że nic się nie zmieniło, dzisiaj naszym kosztem budują sobie to "gniazdko" w naszym domu - Polsce. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydzi przepraszają żydów w Jedwabnem 
Paweł Tonderski, 2011.07.17 o 03:39
Żydzi udający Polaków uwielbiają przepraszać żydów w imieniu całego narodu polskiego za domniemane i nigdy nieudowodnione zbrodnie Polaków dokonane jakoby na polskich żydach w czasie trwania II wojny światowej.

Stara wyświechtana śpiewka naszych żydowskich elit, które rządzą Polską w zasadzie od Przewrotu Majowego.

p.s.

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑