słowa kluczowe: Niemcy, Polacy, Rosjanie, antypolonizm, bolszewizm, komunizm, leninizm, marksizm, nazim, trockizm.
Świat2012.02.18 15:52 17:27

Symbole komunistyczne promowane i propagowane na całym świecie przez ludzi ogłupionych przez syjonistów oraz masonerię.

 

Dlaczego nikt na świecie nie wydaje wojny propagowaniu przez ludzi symboli komunistycznych i komunizmu, który wymyślili żydzi oraz masoneria?

 
To konkretne narody dokonywały mordów na innych narodach, w Katyniu mordowali Polaków żydzi, żydów w czasie II wojny światowej mordowali Niemcy, a Polaków mordowali Niemcy, Sowieci, żydzi i Ukraińcy, a nie żaden mityczny totalitaryzm, nazizm albo komunizm.
 
   Jest wielu ludzi w Polsce, którzy zawsze wtedy, gdy można zniesławić Polskę albo zrobić z Polaków zbrodniarzy i morderców odzywają się i krzyczą, że to Polacy byli szmacownikami, że to my tworzyliśmy obozy zagłady, że to my prześladowaliśmy ludzi zamieszkujących Śląsk zaraz po zakończeniu II wojny światowej, że to my wypędzaliśmy Niemców z ziem odzyskanych, w odróżnieniu od tego, gdy zaczyna się rozmawiać o tym, że twórcami bolszewizmu, a więc leninizmu-marksizmu oraz rewolucji bolszewickiej w Rosji byli żydzi, co za wybiórczość i jednostronność w interpretacji wydarzeń historycznych, w których brali swój udział Polacy, ale przecież jako ofiary tych wydarzeń, a nie jako ich twórcy, czy bezpośredni pomysłodawcy oraz wykonawcy tych ideologii i zbrodni, i tutaj mam na myśli zbrodnie komunistyczne, inaczej żydowskie i zbrodnie nazistowskie, inaczej niemieckie.

   Ci wszyscy ludzie odzywają się zawsze wtedy, gdy można dokopać Polakom i wtedy, gdy trzeba bronić syjonistów, żydostwa i masonerii, no i wtedy, gdy można poszczuć Polaków na Białorusinów lub rdzennych Rosjan na Polaków lub na odwrót, którzy byli cząstką Związku Radzieckiego, Sowietów, bolszewizmu - leninizmu - marksizmu i ludzi radzieckich...

   To konkretne narody dokonywały mordów na innych narodach, to konkretni ludzie znani z imienia i nazwiska dokonywali tych zbrodni, w Katyniu mordowali Polaków żydzi, żydów w czasie II wojny światowej mordowali Niemcy, a Polaków mordowali Niemcy, Sowieci, żydzi i Ukraińcy, a nie żaden mityczny totalitaryzm, nazizm albo komunizm.

   Jednak leninizm-marksizm jako ideologię stworzyli żydzi, którzy często byli masonami, a nie Rosjanie i to oni ponoszą bezpośrednią winę za te wszystkie zbrodnie i wydarzenia.

   Najważniejsze jest, kto wydawał rozkazy, dopiero w drugiej kolejności, kto je wykonywał, jednak w tym przypadku karze się wszystkich zbrodniarzy, za wyjątkiem jednej grupy etnicznej, do której należą tylko i wyłącznie żydzi, ich nikt nie karze i nikt nie rusza ani nie ściga, chyba jedynym takim wyjątkiem był Adolf Eichmann, ich nikt nie ukarał za zbrodnie komunistyczne dokonane przez nich w Polsce na Polakach, na Rosjanach, na Niemcach, na ludności mieszkającej na Śląsku, taka jest zależność i taka jest prawda o tamtych wydarzeniach.

   Dlaczego nikt nie karze żydowskich zbrodniarzy wojennych i nie ściga się ani nie domaga ukarania zbrodniarzy wojennych i powojennych, którzy byli żydami, którzy mieli korzenie żydowskie lub byli powiązani rodzinnie z żydami?

   Ale cóż się dziwić, jak w Izraelu nadal komunizm i stalinizm ma się doskonale, a symbole komunistyczne są tam na co dzień propagowane i utrwalane w pamięci następnych pokoleń wśród młodzieży żydowskiej.
Za czyją przyczyną Niemcy nam nie zapłaciły za ich zbrodnie dokonane na narodzie polskim podczas trwania II wojny światowej?

1. Rząd Londyński.
2. Władza komunistyczna - żydokomunistyczna, która rządziła Polską po 1945 roku.
3. Porozumienia jałtańskie i teherańskie.
4. Żydowski interes związany z przemysłem holocaustu.

   Przecież komuniści polscy nie chcieli żadnych odszkodowań ze strony zachodnich Niemiec i ta polityka rządzących Polską od zakończenia wojny w stosunku do Niemiec się nie zmieniła, ponieważ Polską nie rządzą Polacy!

  A  co ze zbrodniami sowieckimi dokonanymi na narodzie polskim, co ze zbrodniami ukraińskimi dokonanymi na narodzie polskim?

   W Polsce liczą się tylko zbrodnie dokonane na narodzie żydowskim oraz interesy komunistów, którzy o swoje już dawno się upomnieli, natomiast tysiące Polaków w Polsce nadal obowiązują dekrety stalinowskie oraz nigdy się z nimi nie rozliczono z majątku zostawionego przez nich za Bugiem.

 

Natomiast na Śląsku toczy się od pewnego czasu dyskusja na temat tzw. polskich obozów śmierci dla Ślązaków.

   Moim zdaniem, jednak każdą taką dyskusję powinno się zaczynać się od zadanie tego pytania oraz od odpowiedzi na nie.

Jaki odsetek Ślązaków, tylko tych prawdziwych wstąpiło  wtedy na ochotnika do Wermachtu albo podpisało folkslistę?


    To powinni najpierw sprawdzić ludzie przed rozpoczęciem dyskusji na temat "polskich" obozów koncentracyjnych stworzonych przez komunistów sowieckich oraz polskich dla ludności Śląska.

   W tych obozach przetrzymywano również Polaków, którzy byli wrogami władzy ludowej oraz śmiertelnymi wrogami Związku Sowieckiego, były tam również obozy pracy, były również kopalnie śmierci, które istniały na Śląsku, w których umierali wszyscy wrogowie internacjonalistycznego komunizmu, nie tylko tzw. Ślązacy...

   Bo teraz na Śląsku to większość ludności, która tam mieszka jest ludnością napływową zwłaszcza ze wschodu, z Polskich Kresów, która ze Śląskiem nie ma nic wspólnego, teraz ci ludzie chcą ogłosić, że są narodem śląskim, który w rzeczywistości nigdy nie było i nie ma, ponieważ to są albo Niemcy albo Polacy albo Czesi, i ci ludzie mają czelność pisać oraz mówić coś o "polskich" obozach koncentracyjnych stworzonych dla nich na Śląsku przez polskich i sowieckich komunistów zaraz po zakończeniu II wojny światowej?!

A co z obozem koncentracyjnym tylko i wyłącznie dla Polaków stworzonym w Warszawie "KL Warschau", w którym wymordowano ok. 200 tysięcy Polaków?

A poniżej zamieszczam filmik z ogłupionymi Hiszpanami, którzy na swoich "manifach" odwołują się do ideologi i symboli komunistycznych, tak przypominających "nasze" związane z oburzonymi, Antifą, antyfaszystami oraz organizacjami żydowskimi działającymi w Polsce przeciwko odradzającemu się jakoby w Polsce polskiemu faszyzmowi i antysemityzmowi.A poniżej zamieszczam filmik z polskimi komunistami z SLD (Jeden z tych panów występujących w tym filmiku dzisiaj jest już w Ruchu Palikota), którzy odwoływali się jeszcze niedawno w polskim sejmie do symboli komunistycznych, których propagowanie w Polsce podobno jest zakazane i może być taki uczynek ścigany przez polski wymiar sprawiedliwości.

 
 
WILCZE STADO - Katyń 1940.

 

2223 odsłony średnio 5 (9 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Symbole komunistyczne promowane i propagowane na całym świecie przez ludzi ogłupionych przez syjonistów oraz masoneri� 
w.red, 2012.02.18 o 15:59
Migalskiego &consorses głowa rozboli ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Symbole komunistyczne promowane i propagowane na całym świecie przez ludzi ogłupionych przez syjonistów oraz masoneri� 
Paweł Tonderski, 2012.02.18 o 16:17
No tak, bo to przecież Migalski kiedyś biegał z pacyfką przed wyborami prezydenckimi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Symbole komunistyczne promowane i propagowane na całym świecie przez ludzi ogłupionych przez syjonistów oraz masoneri� 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.18 o 18:55
Paweł.
Komuna wiecznie żywa. Jak widzisz, ja zawsze piszę żydokomunofaszyści. I nie piszę, że rządzili, bo oni rządzą nadal. Rządzą dzisiaj w Polsce, Rosji, Węgrzech, Francji itd. Piszę, że ci mordercy rządzili i rządzą, mordowali i mordują do dnia dzisiejszego włącznie. Pamiętam coś takiego- nu, nasz rząd, nasz sąd. A to mówi wszystko o czym piszesz. Wolność, równość i braterstwo jest zastępczym tematem rzuconym gojom. Patrz na realizację. Oni pod tymi bzdetami mordują do dzisiaj wszystkie narody. Zobacz na Polskę, którą to "wyzwoliliśmy" z kołchozu sovieckiego, aby nas wsadzić w ten sam kołchoz pod żółtymi gwiazdami jewrokołchozu. Tego ludzie nie rozumieją. Tego Polacy nie rozumieją. Dlatego bo jest zero przeciw działan. Jak czytam portale - ludzie, czym wy się zajmujecie?!! Dlatego żydokomunofaszyści mają się bardzo dobrze. Przełomu nie widzę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑