słowa kluczowe: NKWD, NSDAP, anonimowi, bolszewizm, komunizm, leninizm, oburzeni, polscy narodowcy, polska, syndykaliści polscy, trockizm.
Polska2012.02.20 14:55 05.11 21:53

Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKWD.

 

Rozmowy oburzonych i anonimowych z polskimi faszystami oraz z sympatykiem ONR-u.

 
Rewolucja wiecznie żywa, towarzyszu Trocki, Dzierżyński, Marchlewski, Stalinie, Leninie, Che, Mao, towarzysze i rewolucjoniści powstańcie z grobów! Rewolucja jest już blisko i nasze ostateczne zwycięstwo nad ciemnogrodem, antysemityzmem homofobią, wiarą i zabobonami.
 
Syndykaliści oraz Nowa Lewica, a może nawet Krytyka Polityczna oraz Ruch Palikota i SLD, oburzeni oraz tzw. anonimowi, będą w Polsce oraz na całym świecie wszczynali następną światową rewolucję anarch-komunistyczną w imieniu sprawiedliwości i równości społecznej, a krew z wrogów tej rewolucji przy tym będzie się lała z nich znowu strumieniami...

Co można przeczytać w przemyśleniach jednego z tutejszych syndykalistów, cytuję:

 [...]Co do Pana porównań historycznych, sytuacja nie przypomina Rosji w 1917 r., ale bardziej Republikę Weimarską w latach 30 tych. System liberalny się kompromituje i niebawem się rozpadnie, a pretendentem do władzy jest nowa NSDAP, czyli Wy, a nowymi szturmowcami są ci kibice, których udało się wam zindoktrynować. Wasz program jest taki sam: winić za wszystko mniejszości, a potem jakoś to będzie. To oczywiście nie działa, można co najwyżej prowadzić gospodarkę rabunkową dopóki starczy siły militarnej. Wasza diagnoza obecnej sytuacji jest z gruntu fałszywa. Uważacie, że rozpad ekonomiczny jest spowodowany przez degrengoladę kulturową. Jest dokładnie odwrotnie: degrengolada kulturowa i bezideowość społeczeństwa konsumpcyjnego jest objawem, a nie PRZYCZYNĄ problemów społecznych. Nie można rozwiązać problemu jeśli próbuje się wpływać tylko na jego objawy. Naprawdę Pan wierzy w to, że prześladując nielicznych homoseksualistów zmieni Pan sytuację gospodarczą kraju? To szamanizm wzięty prosto z jakiejś afrykańskiej wsi, nie przymierzając. Kozły ofiarne potrzebne są tylko ludziom o prymitywnej mentalności. Orientacja seksualna jest sprawą prywatną, tak jak wiara i nic Panu do tego. Nie ma też absolutnie nic wspólnego z problemami które dręczą społeczeństwo. Co do Nowej Lewicy - raczej już ten twór nie istnieje, a Ikonowicz połączył się z Palikotem, co jak dla mnie przekreśla jakikolwiek sens współpracy z tym panem. Nie dlatego, że Palikot promuje swobodę obyczajową (to jest dla mnie neutralne), ale dlatego, że Palikot realizuje politykę antypracowniczą która sprzyja jedynie bogatym pod maską "lewicowca". Nie oczekuję, że ktokolwiek na tym forum zrozumie to co napisałem, a tym bardziej, że się zgodzi. Proszę jednak przyjąć do wiadomości, że jest niemało ludzi którzy mają takie poglądy i ich nie zmienią w wyniku terroru który próbujecie wprowadzić. Próba narzucenia waszych poglądów przemocą całemu społeczeństwu nie pójdzie wam łatwo.[...]

za:
fiatowiec.nowyekran.pl/post/53156,dzien-gniewu-21-marca-cala-polska-wychodzi-na-ulice#comment_383511

I moja odpowiedź na ten rewolucyjno bolszewicki bełkot:

   To nie my polscy narodowcy wsadzaliśmy do obozów koncentracyjnych innych ludzi, nawet naszych wrogów ideologicznych i ludzi, z którymi się nie zgadzaliśmy poglądowo, tylko to pana ideologiczni towarzysze z NSDAP wsadzali naszych polskich narodowców do tych obozów, to oni z pana ulubieńcami z NKWD ręka w rękę polskich narodowców w pierwszej kolejności rozstrzeliwali w masowych egzekucjach w Polsce, vide Palmiry i inne miejsca kaźni polskich narodowców.

   To jest właśnie wasz język i wasza retoryka, a NSDAP to tacy sami lewacy jak wy, jednak z niewiadomych mi przyczyn dzisiaj się od nich odcinacie. No ale jak trzeba to ich wzywacie na pomoc i zapraszacie do Polski, tak jak kiedyś żydokomunistów bolszewików, aby tutaj na miejscu zrobili porządek z polskimi faszystami i reakcjonistami.

   Oczywiście wszystkie imperia rozpadły się, dlatego bo nie były jednolite kulturowo, językowo, tożsamościowe, narodowe i religijne, natomiast społeczności multi-kulturowe, wieloreligijne, wielonarodowe prowadzą do upadku narodów i Państw narodowych, imperiów, związków krajów i narodów, żeby to wiedzieć, wystarczy spojrzeć wstecz w historię ludzkości. Imperium Osmańskie, Związek radziecki, Starożytny Egipt, Grecja Aleksandra Wielkiego, Persja, Babilonia, Imperium Rzymskie, Imperium Brytyjskie, Austro-Węgry, a dzisiaj Unia Europejska i Stany Zjednoczone Ameryki Północnej...

   Każda rewolucja przynosi więcej szkód niż korzyści, każda rewolucja przynosi ze sobą niewyobrażalne cierpienia, śmierć, głód i męki zwykłym ludziom, natomiast to jest właśnie polityka ludzi, którzy za nią optują od wieków, bo dzięki niej zawsze oni na niej korzystali, wszystko się dookoła rozpadało, a oni przetrwali. To stara metoda, skłócić wewnętrznie, stworzyć wroga, jak go nie ma do go sprowadzić do danego kraju, wywołać zamieszanie, ogłupić ludzi, zmienić historię, niewygodnych i krnąbrnych zamordować, a potem nasłać jednego na drugiego, przed tym jednak trzeba ich na siebie poszczuć.

   I wy to robicie, jesteście tak jak wasi poprzednicy marionetkami masonerii i żydostwa.

   Takiej głupoty można było się spodziewać tylko po was, że my chcemy kogoś wsadzać w dniu dzisiejszym albo kiedykolwiek w naszej historii do obozów zagłady. He, he, to nas wsadzano, to nas zamykano w Berezie Kartuskiej, to nas Niemcy i "Rosjanie" ludzie radzieccy, naziści i bolszewicy mordowali, a wy jesteście spadkobiercami tych ideologii, które na swoim sumieniu mają setki miliony istnień ludzkich i mimo tej wiedzy nadal się do tych samych symboli i do tej samej zbrodniczej ideologii w swoich programach politycznych i symbolice odwołujecie, ale mało tego, wy jeszcze ofiarom tych ideologii przypisujecie morderstwa i zbrodnie dokonane przez swoich własnych ideologicznych poprzedników.

   Jeszcze trochę a się dowiemy więcej ciekawostek, tylko tak dalej, niech pan nie zasłania twarzy pod kominiarką, tylko niech pan się ujawni, przecież nic panu tutaj nie grozi. :))) Już mnie sprawdziliście, ile mam lat? Szybcy jesteście i "Czeka", by się was nie powstydziło. :))))

   Republika Weimarska była pokłosiem Traktatu Paryskiego, który z jednego z największych narodów w Europie chciał zrobić biedaków i nędzarzy oraz niewolników masonerii, banksterów i komunistów.

   Dzięki żydowskim knowaniom oraz zakulisowym gierkom masonerii w Niemczech do władzy doszedł Hitler ze swoim bandyckim lewackim NSDAP! Ale to chyba pan powinien wiedzieć, czy jeszcze nie było na ten temat jakiegoś szkolenia?

   Dzisiaj rzeczywiście mamy podobną sytuację w Polsce, ale to wy jesteście marionetkami i ludźmi, których pośle się w pierwszej kolejności do robienia zadym, zamieszek, niepokoi społecznych, to wy będziecie mordować innych ludzi w imię światowej rewolucji anarcho-komunistycznej, będziecie burzyli kościoły i inne miejsca, gdzie ludzie zbierają się, aby się pomodlić do Boga, a potem i was ktoś załatwi, tak jak kiedyś zrobiono to z marynarzami z Kronsztadu, z anarchistami niemieckimi, którzy walczyli w wojnie domowej w Hiszpanii, czy tak jak to zrobiono z rosyjskimi anarchistami, którzy walczyli po stronie bolszewików w Rewolucji Październikowej - Bolszewickiej, a winę za wasze zbrodnie zrzuci się, na przykład na Niemców, Polaków albo Rosjan, samemu zostając w cieniu tych zbrodni i ludobójstw.

   To syndykaliści polscy uważają, że polscy kibice piłkarscy nie mają swojego rozumu, że nie wiedzą i nie widzą, co się dzieje w Polsce, że będziecie ich ogłupiali swoją masońską, żydowską i bolszewicką pieśnią o równości, tolerancji i sprawiedliwości dla wszystkich, ale bez waszych wrogów, których czeka jedynie śmierć?

 p.s.Nie jesteśmy faszystami, ani hitlerowcami, przede wszystkim dlatego, że jesteśmy ruchem czysto polskim, nie potrzebujemy obcych wzorów. Nie uważamy się za faszystów ani za hitlerowców również dlatego, że oba te ruchy mają wiele wad, a nawet grzechów, którymi obarczać się nie chcemy. Nie są to wzory, które chcielibyśmy naśladować.

Pacyfizm jest równie doktrynerski, jak wegetarianizm, ale nierównie od niego szkodliwszy. Gotowość do ekspresji nie jest celem narodu, ale warunkiem jego istnienia. Społeczeństwa niechętne wojnie ginęły zawsze w ciągu dziejów i zawsze ginąć będą.

Źródło: Wczoraj i Jutro, 1938
                                                                                         - Jan Mosdorf 

3479 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
w.red, 2012.02.20 o 16:24
Już skomentowałem na NE. tutaj pozwole sobie tylko dodać że stwierdzenie :
"..Pacyfizm jest równie doktrynerski, jak wegetarianizm, ale nierównie od niego szkodliwszy.."
jest delikatnie mówiąc błędne. Nawet jeżeli jego autorem jest ten pan :)
Pacyfizm w moim odczuciu bardzo przystaje do chrześcijaństwa (wegetarianizm zresztą też). Tyle ludzkość mimo upływu 2000 lat do tego nie dorosła. Poza tym dotychczasowa dieta wymusiła zmiany na tyle istotne. Że przejście na wegetarianizm mogłoby się źle skończyć ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Jacek, 2012.02.20 o 23:50
Dobre! panie Pawle i dziękuję.
Wredzie pacyfizm jest be (symbol złamanego krzyża)
Poczytaj o wcześniejszych ruchach pacyfistycznych.
Wegetarianizm też od rogatego pochodzi.
Pan Jezus powiedział,że można jeść wszystko.
Wspierajmy się wiedzą.
Podobno marsjanie już sobie latają nad Polską (ćwiczenia)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
w.red, 2012.02.21 o 00:33
Widzę że się nie rozumiemy. Pacyfizm w znanej mi definicji nie jest jakimkolwiek ruchem czy ideą. Lecz tylko określeniem ludzi którzy wyrzekają się przemocy w jakiejkolwiek formie. I tu nie widzę nic sprzecznego ani z moją wiarą ani światopoglądem. Znak którym się określa tych ludzi jest zupełnie sprzeczny z przyjętymi zasadami postępowania. To że ich ubrano w takie buty jak dla mnie jest odegraniem się złego na tych którzy wzorem Chrystusa chcą nieść przesłanie pokoju.
Wegetarianizm zaś także nie jest niczym złym. Przeciwnie jest to korzystne tak dla tych, którzy są pożerani i dla samych pożerających.
Ale nie w tym rzecz. Bo idzie tu o sprawę o wiele ważniejszą. Poszanowane życia, które do istnienia powołał Pan. Nie bez przyczyny św. Franciszek (i nie tylko on) mówił o zwierzętach i ptactwie "braciszkowie".
To wyraz poszanowania dla wysiłku Boga który dał im życie tak jak nam. Zatem jak dla mnie jest to rozwinięcie przykazania miłości obejmującej całe dzieło stworzenia.
Do dyskusji jest czy w naszej strefie klimatycznej można zostać wegetarianinem bez uszczerbku na ciele i zdrowiu. Ale to inny poemat.

W każdym razie tak to postrzegam :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Tak na mój gust 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2012.02.20 o 16:32
to ciągle ten sam diabeł miesza swoją chochlą w naszym garnku...
Tyle.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Hindukusz-Milena, 2012.02.20 o 17:27
Panie Pawle, gratuluję wspaniałego wpisu !
Zastanawiam się co to za ludzie tzw. syndykaliści. Czy ich organizacja ma jakąś konkretną nazwę ? A może jest ich więcej? Słabo orientuję się w tej dziedzinie, a warto wiedzieć przed kim ostrzegać naiwną młodzież, która zaczyna interesować się polityką. Najwyraźniej główna specjalność tych syndykalistów czy anarchistów to robienie wody z mózgu maluczkim, aby zrobić z nich bydło robocze bez umiejętności logicznego myślenia. Jako przykład przewrotności podaję cytat z przemyśleń syndykalisty:"Orientacja seksualna, tak jak wiara jest sprawą prywatną i nic Panu do tego"
Otóż narodowcom ( czyli mnie także) nic do tego jak wygląda życie seksualne moich sąsiadów, znajomych,pracowników itd. Co innego, gdy ze swojej seksualności chcą zrobić sztandar, pod którym maszerują tymi samymi ulicami, którymi chodzimy z naszymi dziećmi. A więc to oni wchodzą nam w oczy ze swoją kontrowersyjną prywatnością, żądając dla niej już nie tylko tolerancji ale poparcia!Na to nigdy nie wyrażę zgody !
Co do wiary, to jakoś narodowcom nie przeszkadzają wyznawcy innych religii, a właśnie nasza polska wiara katolicka spotyka się z prześladowaniami na każdym kroku. Wystarczy sobie przypomnieć "happening" pod Krzyżem w stolicy w zeszłym roku. Tak więc nie trzeba daleko szukać, aby obnażyć fałsz syndykalistycznych idei. Potrzebna jest tylko dobra pamięć, zmysł obserwacji i umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków na podstawie tego co się wokół dzieje.
P.S. Nie wiem, czy Fiatowiec z NE tylko przekazywał te rewelacje, czy są to jego poglądy ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Paweł Tonderski, 2012.02.20 o 18:07
Nie wiem czy akurat fiatowiec jest syndykalistą albo anarchistą, z wcześniejszych jego wpisów na nowym ekranie raczej z nich to nie wynika, jednak mój jeden komentarz pod tym wpisem zniknął. Pisałem w nim, że jestem sympatykiem ONR-u i, że syndykaliści to komuchy jakich mało, że oni pierwsi by mordowali, palili i grabili, tylko im na to pozwolić. Niestety wielu ludzi myśli, że polscy "oburzeni" i tzw. "anonimowi" to oddolny ruch społeczny, który wyłonił się na świecie z wykształconych ludzi pracujących w korporacjach i bankach, którym przestało odpowiadać taki stan rzeczy, że chcą walczyć z systemem, jednak często na ich spotkaniach i "manifach" można spotkać systemowych polityków oraz dziennikarzy. Taka jest prawda o polskich oburzonych i anonimowych. To są również środowiska homoseksualistów, zielonych, hipisów, pacyfistów, "przypalaczy" marihuany i zwolenników lekkich narkotyków alterglobalistów i różnych dewiantów seksualnych, cała menażeria..

U nas w Polsce obawiam się, że jest zupełnie inaczej, ale tylko po części, cali ci "oburzeni" oraz anonimowi, to komuchy, anarchiści, Nowa Lewica, palikoty, SLD, środowiska związane z Krytyką Polityczną i taka jest prawda o naszym polskim ruchu związanym z protestami przeciwko ustawie ACTA, wielu ludzi myśli, że tym odsuną od władzy PO i innych, mylą się, ponieważ w większości przypadków ci ludzie to osoby związane z ugrupowaniami lewackimi i anarchistycznym, m. in. z Antifą, to taka wymiana pokoleniowa wśród rządzących Polską, kolejna ściema, to są dzieci i wnuczkowie dawnych towarzyszy, to są syjoniści i spadkobiercy UB, SB, Informacji Wojskowe i innych zbrodniczych organizacji, które mordowały polskich patriotów i tych z AK, WiN-u, NSZ, SN, BCh - AK i PSL, ONR-u i innych, nie dajmy się na to nabrać.

Ja nie przyjmuję do swojej świadomości, że ci ludzie to już zupełnie inni ludzie, bo młodzi i nieskalani myślą i ideą komunistyczną i bolszewicką, wystarczy z nimi tylko trochę porozmawiać i wziąć ich na spytki, a zaraz ujawnia się w nich kłamstwo, obłuda, fałsz, i komunistyczny oraz bolszewicki sposób na życie i postępowanie, zabrać bogatym, żeby samemu stać się bogatymi, zniszczyć wiarę, wszystkich wierzących przede wszystkim chrześcijan i katolików, posługując się przy tym bandyckimi metodami rodem z Czeka, NKWD czy Gestapo...

Połowę tzw. organizatorów tych protestów stanowią ludzie związani z Syndykalistami, Ruchem Palikota, z SLD, a tylko jakaś mała część ludzi zaangażowanych w te wydarzenia to ludzie spoza tego układu, których po prostu się wykorzystuje politycznie...

Pozdrawiam.

p.s.

A na marginesie dodam, że sam jestem zagorzałym przeciwnikiem ustawy ACTA, ponieważ to kolejny krok ku zachipowaniu ludzkości.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Hindukusz-Milena, 2012.02.20 o 19:06
Całkowicie zgadzam się z Panem.
Oczywiście także w kwestii ACTA.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Christophoros Scholastikos, 2012.02.20 o 21:42
Przyłączę się do pochwał! Pawle, dobrze, że jesteś ze swoją wiedzą i zacięciem do promowania polskiego punktu widzenia.

Dodam tylko, że na ostatniej manifestacji antyacta we Wrocławiu, na której miałem przyjemność (-16C) być, organizatorzy odcięli się od ruchów anarchistycznych. Sporą część drogi, mikrofon trzymali narodowcy.

Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Paweł Tonderski, 2012.02.20 o 21:54
No i bardzo dobrze, nie możemy dać się w tym przypadku wykorzystać politycznie, to ma być nasza polska "rewolucja" dla polskości i Polaków. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Christophoros Scholastikos, 2012.02.20 o 22:00
Dołożyło się trzy grosze ;).
Kto nie skacze ...
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela, wolność słowa, nam odbiera.

Pozdrowienia dzielny wojowniku! :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Piotr Świtecki, 2012.02.20 o 22:14
Ooo, to ciekawe, mi ta cała zadyma z Anonymous mocno pachnie lewako-anarchistami, zatem to świetna wiadomość!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Piotr Świtecki, 2012.02.20 o 21:24
Podpisuję się obiema rękami pod wypowiedzią Hindukusz, dla mnie ten cytat też był sztandarowy jeśli chodzi o "umeblowanie" głowy cytowanego osobnika. No i przede wszystkim dziękuję Pawle za wspaniały, rozsądny polski głos!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.20 o 21:26
Paweł.
Może nie na temat, ale warto zobaczyc - +www.youtube.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Hindukusz-Milena, 2012.02.21 o 19:52
Filmik świetny !
Właśnie obejrzałam i posłałam dalej.
Znakomicie i obrazowo obnaża manipulacje stosowane przez polityków i media wobec społeczeństwa. Należy rozpowszechniać ten materiał bo im więcej ludzi go zobaczy, tym szybciej pozbędziemy się tego rządu!
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Syndykaliści polscy oskarżają narodowców o jakoby nasze związki z ich ideologicznymi poprzednikami z NSDAP oraz z NKW 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.21 o 21:50
Hindukusz
Zbieram sie aby napisac nowy art. z zebranymi kilkoma tematami. Zobacz jak Polki z Polakami "robią" zapewne nazistów. Matka Polka synonimem ukrytego rasizmu - zobacz co wszarze wymyśliły -
- +www.bibula.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑