słowa kluczowe: II WW, Niemcy, Obama, Polacy, Polska, antypolonizm, holokaust, obozy koncentracyjne, syjoniści, żydzi.
Świat2012.05.30 14:43 06.03 10:05

Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych?

 

Metody nauczania w polskim szkolnictwie wyższym oraz planowe fałszowanie historii II wojny światowej.

 
Obama prezydent Stanów Zjednoczonych przyjaciel obywateli polskich "narodowości" żydowskiej, a dokładnie chazarskiej i syjonistycznej oraz judaistycznej nie może o tym wiedzieć, że to są niemieckie obozy koncentracyjne, w których mordowano najpierw Polaków, a potem dopiero żydów z całej Europy.
 
Dobrze, że tym razem na słowa prezydenta Stanów Zjednoczonych pana Obamy natychmiast zareagował nasz niezastąpiony Jarosław Kaczyński.

O tym można przeczytać tutaj:

http://baltowcom.nowyekran.pl/post/63848,oswiadczenie-prezesa-prawa-i-sprawiedliwosci-ws-slow-prezydenta-usa

I tutaj, ale już w innym kontekście:

http://polacy.eu.org/2292/cenzura-na-wprost-pl/

Czy po tej wypowiedzi pana Jarosława Kaczyńskiego po dojściu do władzy w Polsce PiS-u, z tego powodu wyjdziemy z Afganistanu i Iraku, czy nie będziemy wysyłali do Libii swoich najemników, nie będziemy dozbrajali najemników w Syrii, nie będziemy wysyłali swoich myśliwców na szkolenia do Izraela?

Mam nadzieję, że po tym wszystkim nasze polskie dzieci w polskich szkołach już nie będą nauczane zafałszowanej historii II wojny światowej, ale zaczną poznawać prawdę na temat "Ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej" zaplanowanego w Niemczech przez Niemców oraz obywateli niemieckich pochodzenia żydowskiego, oraz przez dygnitarzy gestapo, SS (Wielu z nich było żydami.) oraz przez koncern niemiecki IG Farben - I.G. Farbenindustrie AG (skrót od Interessen-Gemeinschaft Farbenindustrie, niem. Wspólnota Interesów Przemysłu Farbiarskiego), w których skład i rady nadzorcze wchodzili również żydzi, a większościowe udziały w tym koncernie posiadały rodziny żydowskie zamieszkujące na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej?!

 
Prezydent Stanów Zjednoczonych Obama przyjaciel obywateli polskich "narodowości" żydowskiej, a dokładnie chazarskiej i syjonistycznej oraz judaistycznej nie może o tym wiedzieć, że to są niemieckie obozy koncentracyjne, w których mordowano najpierw Polaków, a dopiero potem żydów z całej Europy. Ponieważ nikt go o tym nie nauczał, a także dlatego, ponieważ wokół siebie ma samych syjonistycznych doradców, którzy od lat oblegają "Biały Dom" i doradzają kolejnym prezydentom Stanów Zjednoczonych.

 Amerykanie a dokładnie ich rząd federalny dowiedzieli się o zbrodniach niemieckich dokonanych na narodzie żydowskim dopiero za pośrednictwem śp. pana Karskiego. Dopiero po zapoznaniu się z treścią raportu pana Karskiego, poznali "całą" prawdę o żydowskim holokauście. Przed tym wydarzeniem jakoby rząd amerykański nic o tym nie wiedział, co się dzieje w Niemczech opanowanych przez NSDAP oraz nie wiedział na ten temat nic, iż na przykład bogaci żydzi z Niemiec musieli zrzec się swoich majątków na rzecz NSDAP oraz musieli także zrzec się swoich niemieckich obywatelstw, aby dzięki temu mieć możliwość wyjechania z Niemiec opanowanych przez NSDAP, na przykład do Szwajcarii, aby potem znaleźć schronienie w Stanach Zjednoczonych?

Dlatego też Obama przyjaciel Polaków (według doradcy prezydenta Polski Komorowskiego) może do tej pory o tym nic nie wiedzieć, iż obozy koncentracyjne były stworzone od początku przez Niemców, którzy byli w tym względzie niejednokrotnie dowodzeni przez żydów obywateli Niemiec, którzy pokończyli szkoły rabiniczne, a którzy zaplanowali ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej w Europie dopiero pod koniec 1942 roku, a nie wcześniej.

Przecież może o tym nie wiedzieć, ponieważ nikt go tego nie nauczył na lekcjach z historii II wojny światowej o tym, że w tych obozach mordowano najpierw tylko Polaków i innych Słowian - chrześcijan, a nie samych żydów.


Smutna prawda o Auschwitz i Rządzie Londyńskim.Dlatego Obama powiedział, to co powiedział, ale przecież tego typu słowa z ust Obamy nie padają po raz pierwszy, najprawdopodobniej powodem jego haniebnych słów jest to, iż Obama ma wokół siebie doradców, którzy też tak jak on sam są przyjaciółmi Polski i Polaków, ale "niektórzy" z nich są syjonistami i żydami. Trzeba również zdawać sobie z tego sprawę, że Obama ma tych samych doradców, których posiadał jego poprzednik prezydent Stanów Zjednoczonych Bush junior.

Dlatego pewnie z tego powodu w czasie trwania II wojny światowej nie zrzucono nawet z jednego alianckiego bombowca, na przykład z Wellingtonów albo z Moskitów (bombardowania punktowe) jednej bomby na krematoria oraz komory gazowe w żadnym z niemieckich obozów koncentracyjnych. Może dlatego tak się działo, ponieważ w niektórych niemieckich obozach koncentracyjnych, na przykład na Majdanku i Treblince nie było żadnych krematoriów, a w Auschwitz prawie do końca 1942 roku mordowano tylko Polaków.


A tak opisuje się komory gazowe znajdujące się jakoby w Treblince, proszę zwrócić szczególnie swoją uwagę na rozmiary komór gazowych, ilość ludzi mieszczących się jednorazowo w takiej komorze gazowej oraz rozmiary dołów, do których wrzucano popioły po spalonych martwych ciałach więźniów tego obozu oraz, w jakim czasie to wszystko się odbywało. Nie ma natomiast w tych wspomnieniach w ogóle mowy na temat krematoriów, ponieważ w tym obozie w ogóle ich nie było. Jakoby spalono ciała pomordowanych, których było około miliona, wrzucono do dołu o rozmiarach boiska do piłki nożnej

Oczywiście cytują za niezastąpioną wikipedią:

[...]Powstał późną wiosną 1942 roku, w ramach Einsatz Reinhard, obok istniejącego już karnego obozu pracy. Istniał do listopada 1943. Pod względem liczby ofiar był to drugi – po Birkenau – obóz zagłady Żydów. Obóz miał kształt trapezu o wymiarach 400 × 600 metrów, otoczonego dwoma rzędami ogrodzenia i zasiekami z drutu kolczastego. Wewnętrzne ogrodzenie miało 2-3 metry wysokości i było poprzetykane gałęziami po to, aby uniemożliwić wgląd z zewnątrz. Drugie ogrodzenie  40 - 50 metrów od pierwszego – były to przeszkody przeciwczołgowe i zasieki z drutu kolczastego. Pomiędzy nimi była jałowa ziemia – bez żadnych roślin i miejsc do ukrycia – łatwa do obserwowania przez strażników. Ogrodzenia przedzielały również teren obozu. W każdym z rogów wybudowano 8 - metrowe wieże strażnicze. Dodatkowe wieże wzniesiono także wokół południowej granicy – w pobliżu komór gazowych.

Obóz został podzielony na trzy strefy: obszar mieszkalny (Wohnlager), obszar przyjęć (Auffanglager) i obóz zagłady (Totenlager). Obszar mieszkalny znajdował się w północno-zachodniej części obozu. Składały się nań koszary SS i strażników ukraińskich oraz budynki administracyjne – biura, zbrojownia, magazyny i warsztaty. Kwatery mieszkalne esesmanów były skoncentrowane w jednym miejscu. W ogrodzonej części obszaru mieszkalnego – kwadracie 100 × 100 metrów – mieszkali więźniowie żydowscy. Obszar przyjęć znajdował się w południowo-zachodniej części obozu i właśnie tam przyjeżdżały transporty Żydów. Był tam peron oraz 300-metrowa bocznica kolejowa. Na końcu toru znajdowała się drewniana brama otoczona drutem kolczastym przetykanym gałęziami. Z przodu peronu znajdował się duży budynek – tam magazynowano mienie ofiar.

Z początku przy peronie i bocznicy kolejowej nie było żadnych znaków czy tablic, które wskazywałyby, że jest to stacja kolejowa. Te – zegar, strzałki, rozkłady jazdy, fikcyjny bufet i napisy – powstały w późniejszym okresie istnienia obozu. Obok peronu, na północ od magazynu, znajdował się otwarty teren, a za nim „plac – rozbieralnia”, na który wchodziło się przez bramę. Przy bramie oddzielano mężczyzn od kobiet i dzieci. Po obu stronach placu znajdowały się dwa baraki. W tym po lewej stronie kobiety i dzieci rozbierały się i deponowały kosztowności. W prawym baraku rozbierali się mężczyźni. Dalej na południe znajdował się „plac – sortownia”, gdzie sortowano ubrania ofiar. Na jednym końcu placu  w południowo - wschodnim rogu obozu – były duże doły dla tych, którzy zmarli podczas transportu. Obszar eksterminacji znajdował się w południowo - wschodniej części obozu. Był to teren całkowicie odizolowany od reszty obozu.

Całość miała wymiar ok. 200 × 250 metrów. Komory gazowe stały wewnątrz obszaru eksterminacji w dużym murowanym budynku. Przez pierwsze miesiące działania były 3 komory gazowe – 5 × 5 metrów, na 2,6 metra wysokie. Następnie wybudowano 10 nowych komór gazowych z czerwonej cegły, znacznie większych - 7 × 7 metrów. 

W przybudówce przy budynku znajdował się silnik diesla, który dostarczał gazy spalinowe do komór gazowych oraz generator, który dostarczał prąd do całego obozu. Drzwi wejściowe do komór gazowych prowadziły do drewnianego korytarza. Każde z drzwi do komór miały 1,8 metra wysokości i 90 cm szerokości. Drzwi były zamykane hermetycznie od zewnątrz. W samych komorach – naprzeciwko drzwi wejściowych – były drzwi szersze (2,5 na 1,8 metra). One również były zamykane hermetycznie. Komory gazowe do pewnej wysokości były wyłożone kafelkami, a na suficie zainstalowano prysznice – wszystko po to, aby utrzymać wrażenie, iż jest to łaźnia. Rury służyły do dostarczenia gazu do komór. Kiedy drzwi były zamknięte, w komorze nie paliło się światło. Na wschód od komór gazowych były ogromne doły na ciała ofiar. Miały 50 metrów długości, 25 szerokości i 10 metrów głębokości.[potrzebne źródło]

Do ich wykopania użyto koparek sprowadzonych z kamieniołomów obozu karnego w Treblince. Żeby ułatwić transport ciał do dołów zbudowano tory kolejki wąskotorowej. Ciała dowożone były do dołów wagonikami pchanymi przez więźniów. Na południe od komór postawiono barak dla więźniów zatrudnionych na obszarze eksterminacji. Cały barak i malutki placyk przy nim był otoczony drutem kolczastym. Furta wejściowa znajdowała się naprzeciwko komory gazowej. W baraku znajdowała się również kuchnia i toaleta. W centrum obszaru eksterminacji wybudowano wieżę strażniczą i wartownię. Nadzór nad obozem pełniło 20 - 25 SS (Niemców i Austriaków) oraz 80 -120 Ukraińców. Więźniów do obsługi transportów i grabieży mienia, wyłapywanych z transportów, było każdorazowo około 700-800. Obsługę komór i palenie zwłok pozostawiono ok. 300 więźniom oddzielonym od reszty. Wśród tych ostatnich rotacja była niesłychanie duża.

 Gazem trującym był tlenek węgla pochodzący z gazów spalinowych. Śmierć następowała powoli, przez około 10-15 minut i w straszliwych męczarniach. Zastosowanie gazów spalinowych do uśmiercania w komorach było bardzo wygodnym z powodu łatwej dostępności paliwa i tanim dla nazistów rozwiązaniem w przeciwieństwie do cyklonu B.

Czas od otwarcia wagonów do zamknięcia komór wynosił około 20 minut. W komorze gazowej więźniowie musieli stać z podniesionymi do góry rękami. W ten sposób można było jednorazowo zmieścić większą liczbę ofiar. Na wierzch tej zbitej ludzkiej masy wrzucano malutkie dzieci. Gazowanie spalinami silnikowymi trwało około 25 minut. Początkowo zwłoki zagazowanych ofiar wrzucano do dołów. Jednak po wykryciu przez nazistów zbrodni wojennych dokonanych na polskich żołnierzach przez Stalina m.in. w Katyniu, Himmler wydał rozkaz wykopania i spalenia wszystkich zwłok w celu zatarcia śladów.[potrzebne źródło] (Rozkaz ten nie do końca został wykonany, w Obozie Zagłady w Bełżcu naziści zostawili kilka masowych grobów). Wykopywanie i palenie zwłok trwało kilka miesięcy. Od tego czasu zwłoki zagazowanych ofiar były już na bieżąco palone. Kolumna robocza żydowskich więźniów przenosiła je na miejsce, gdzie zainstalowano specjalne ruszty z szyn kolejowych. Przekładano je drewnem i po oblaniu łatwopalnym płynem, podpalano. W 2-3 godziny po transporcie liczącym 2 tysięcy Żydów komory były już wyczyszczone, ciała płonęły, ubrania były sortowane a sztuczne zęby ze złota wyrwane. Dziennie Treblinka II mogła "przyjmować" nawet do 12-14 tysięcy osób.[potrzebne źródło] [...]

za:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Treblinka_%28KL%29


Potrzebne źródła?  W 2-3 godziny od przybycia transportu 2 tysiące żydów było już zagazowanych i komory były wyczyszczone z ich ciał, z komór o rozmiarach 7m x 7m, w których mieściło się 1000 - 2000 osób?!
Czy można kogoś otruć przy pomocy spalin wydobywających się z silników diesla? Czy państwo wiedzą, ile zajmuje miejsce przeznaczone na popioły po spalonych ciałach ludzkich, których w przybliżeniu było około miliona, i jaką powierzchnię musiałoby się poświęcić na to, aby je w jakimś dole zakopać, i jaką głębokość musiałby mieć te doły? Czy ktoś z Państwa kiedykolwiek nad tym zagadnieniem się zastanawiał?


 
O tym wszystkim polskie dzieci oraz inne na prawie całym "wolnym" świecie są nauczane na lekcjach historii. Jednak o tej prawdziwej historii niemieckich obozów koncentracyjnych nikt ich nie naucza oraz o tym, że w nich byli na początku mordowani przede wszystkim Polacy, przemilcza się tę historię lub zakłamuje się te fakty, bo przecież w polskich szkołach Polaków nie naucza się takiej historii, a tym bardziej nikt o tym nie dowie się w szkołach amerykańskich, angielskich, czy kanadyjskich...

Ponieważ program nauczania, na przykład w Polsce w tym względzie jest tworzony pod bacznym okiem organizacji żydowskich, na przykład takich, jak "Nigdy Więcej" pod wiele mówiącym tytułem programu Szoa - Shoah. W tworzeniu programu nauczania w polskich szkołach na temat holokaustu i ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej biorą udział ministerstwo spraw zagranicznych Izraela i nasze tzw. "polskie" ministerstwo spraw zagranicznych. Tak, tak drodzy państwo, dobrze przeczytaliście izraelskie MSZ.

p.s.

Jeżeli coś poplątałem, to proszę mnie poprawić.

p.s. 2

Na dole zamieszczam przykład takiego programu nauczania o tematyce, o której wspomniałem powyżej:

Program dydaktyczny Pracowni Pytań Granicznych na rok akademicki 2011/2012 - Semestr letni

A. Wykłady interdyscyplinarne

Porzucić etyczną arogancję.

Humanistyka wobec ofiar Szoa Prowadzący: zespół wykładowców koordynacja mgr Beata Anna Polak, prof. Tomasz Polak

Charakter zajęć: wykład interdyscyplinarny
Godzin: 30
ECTS: 2
Semestr: letni
Termin miejsce zajęć: środa, godz. 18.45-20.15,
Collegium Maius UAM, Sala Śniadeckich; pierwszy wykład 22 lutego 2012

Opis:
Cykl nawiązujący do projektu badawczego zakończonego publikacją „Porzucić etyczną arogancję. Ku redefinicji podstawowych pojęć humanistyki w świetle wydarzenia Szoa” (Poznań 2011).

Zadaniem tej publikacji było: uchwycić, nazwać i umiejscowić krytycznie ujawnioną w tragicznych wydarzeniach historii wewnętrzną blendę humanistyki – i to zarówno w aspekcie mechanizmów, z których ona się rodzi, jak i sposobu odnoszenia się do generowanych przez nie tragicznych skutków, uniemożliwiającego autodiagnozę i samonaprawę.

Milczenie panujące wokół tego gwałtu, to milczenie zarówno dotychczasowych ofiar, podwójnie skrzywdzonych – raz samym wydarzeniami, ponownie zaś odmową prawidłowego usytuowania znaczenia ich krzywd w wymiarze realnym i symbolicznym, jak i milczenie ofiar potencjalnych, i milczenie ich potencjalnych krzywdzicieli, bowiem skoro milczenie to obejmuje nadal uczestników przestrzeni społecznej, wystawia żyjących w niej ludzi na dalsze możliwe skutki symbolicznej i realnej przemocy. Proces, który należy tu przeprowadzić, to proces odkrywania, przywracania, wydobywania i skutecznej recepcji znaczenia tego, co się stało – przede wszystkim znaczenia tego, co dotknęło ofiary Szoa. To proces, w którym każdy szczegół, każdy fragment i strzęp pamięci o krzywdzie i winie powinien być wyeksponowany, bo tylko tak mogą zostać uchronione godność i prawa ofiar.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany całością, to proszę wejść pod ten adres:

http://studenci.amu.edu.pl/studia/doktoranckie/wyklady-ogolnouniwersyteckie-dla-doktorantow-rok-akad-2011-2012/program-dydaktyczny-pracowni-pyta-granicznych-na-rok-akademicki-20112012-semestr-letni

O tego typu nauczaniu w polskim szkolnictwie decyduje polski MSZ pod baczną kuratelą izraelskiego MSZ oraz innych organizacji żydowskich zajmujących się tzw. holokaustem.
 
 
Pierwszy Transport do KL Auschwitz - Część 1 - The first transport to Auschwitz - 14.06.1940r

 

3915 odsłon średnio 5 (8 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych?   
bydzio63, 2012.05.30 o 14:56
W obozie zgineło 6.000.000 żydów?toż to kłamstwo w biały dzień!
Ichny holokaust to żart w biały dzień!
Ludzie którzy byli od samego początku w obozie nigdy nie słyszeli o takiej ilości żydów a co dopiero o takim holokauście!Kłamstwo żydoskie sięga Zenitu!
No cóż! Bisnes is bisnes!
Ja jako Polak mam dość tych kłamstw!
Holokaust istnieje obecnie na Narodzie Palestyńskim!ale oni nie będą szantażować innych nacji o kasę jak to czynią żydoskie śmiecie!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Piotr Świtecki, 2012.05.30 o 15:35
O, właśnie! Jak to jednak z bliska lepiej widać. A tu kolejne potwierdzenie: Tajemnica poliszynela jest to, ze lobby proizraelskie otoczylo szczelnie prezydenta Obame i doradza mu w kazdej sytuacji. +slepamanka.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.30 o 15:19
Paweł Tonderski.
Ja myśle prosę pana, ze pan Obama sie przejęzyczył dlatego, aby nie być zwolnionym z pracy.:---))))))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych?   
bydzio63, 2012.05.30 o 15:30
Temat naprawdę ważny!
Lecz zostanie olany!
Agenci z Naszego portalu nie pozwolą na dalszy ciąg!
Lepiej olać!
Pożyjemy zobaczymy! Kto się wypowie!
Zacieram ręce!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.30 o 15:42
Bydzio63.
Ja dodam do art. Pawła, o czym już pisałem. Z obozu Auschwitz i Birkenau zyski ciągnęli też amerykanie. Jednym z nich był ociec i dziadek prezydentów Bushów ( o ile pamiętam nazywał się Preskot). Możemy się tylko domyślać, że w nagrodę Bushowie zostali prezydentami. A, ze żydzi 'wybierają" prezydentów Ameryki - to staje się wszystko jasne. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych?   
bydzio63, 2012.05.30 o 16:03
Super odpowiedź!wymijająca!
To że żydki rządzą US to wiadomo nie od dziś!
Ameryka jest żydokomunizmem!więc nie będę wchodził w szczegóły!Nie interesuje mnie komunizm!
LeczPolska wolna i niepodległa!od komunizmu i socjalizmu!
Polska to kraj nacjonalistyczny!wierzący jak w Boga!
W wolnych Polaków, bez ograniczeń!
Czegoś zapomniałem?
Pozdrawiam Zenku z całej duszy i serca.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.30 o 16:34
Bydzio63. Proszę o konkretne pytanie. Jeśli dam radę z wiedzą własną to Ci odpowiem. Bo takie pisanie - "Super odpowiedź!wymijająca!
To że żydki rządzą US to wiadomo nie od dziś!" . Widocznie nie wszyscy o tym wiedzą, a ja nowej, wymyślonej historii nie będę pisał.
Jeśli jak słusznie piszesz żydki rządzili i rządzą USA. jeśli jak wiemy, żydki zaplanowali wojny. To tym samym jest to odpowiedż na wszystkie pytania. Taka jest moja wiedza. Jeśli się ktoś nie zgadza proszę o dyskusję - rzeczową. Pozdrawiam
Ps. Nie wiem czy masz chęć poczytać moje wszystkie art. na naszym portalu. Poprostu o tym wszystkim pisałem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych?   
bydzio63, 2012.05.30 o 19:03
Zenku czytałem i wiem co wypływa z Twojego serca i duszy.
Oby takich jak Ty było 400000000 Polaków! Wtedy nie będę się martwił o Polskość i Polaków!
Niech Bóg Ci Błogosławi iabyś miał same szczęście w życiu.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Piotr Świtecki, 2012.05.30 o 22:13
Oprocz s.p. Kaczynskiego .NIKT.

Ja znowu nie rozumiem... Tyle razy podsuwaliśmy linki o "pucowaniu się" w Fundacji Batorego, o robiciu narodowych partii Samoobrony i LPR, o wstrzymaniu ekshumacji w Jedwabnem i B'nai B'rith, ogólnie spolegliwości ze środowiskami żydowskimi i ogólniej syjonistycznymi, o podpisaniu Traktatu Lizbońskiego, o tym, że Kaczyńscy od blisko ćwierćwiecza kręcą się w kręgach władzo-opozycji i siłą rzeczy przykładali się do tego, co jest, o tym, że celowo Jarosław potyka się o własne nogi aby broń Boże nie wygrać żadnych wyborów, ale nadal pozować na męczennika (w końcu bliźniak, nie?) i zawłaszczać wszelkie resztki patriotyzmu Polaków - a do, przepraszam ale to jakaś prawidłowość - do kobiet to nie przemawia! Jak grochem o ścianę. Jak można uważać, że Kaczyński jest autentyczną, dobrą, rzeczywiście i w 100% (pro)polską opcją?
Ja tego nie rozumiem...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Hindukusz-Milena, 2012.05.31 o 14:58
Niestety sytuacja w USA nie wygląda tak optymistycznie jak przedstawia -Bitsay. Owszem prości ludzie na prowincji to patrioci i tradycjonaliści głosujący na republikanów. Niestety nie stanowią większości, bo rośnie liczba kolorowych jest dużo Żydów i pseudointelektualistów wykształconych przez żydowskich profesorów a ci są zarażeni bakcylem komunizmu. Tak więc nieprawdą jest, że Ameryka jest nacjonalistyczna i nie klęka przed nikim. Niewątpliwie Żydzi mają ogromny wpływ na politykę w tym kraju
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.30 o 21:16
Bydzio63
Miło poczytać, że mnie w jakiś sposób doceniasz. Jak wiesz prawdziwą wiedzę mamy 'marną". Moja wynika z czytania dobrych książek. Dziekuję za dobre słowo. Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych?   
bydzio63, 2012.05.30 o 19:50
Bitsay wybacz ale ja jestem nie kumaty englisch?co znaczy Bitsay?:-)bez urazy ok!:-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
teli, 2012.05.30 o 21:23
w.red znaczy wybitny redaktor dla przyjaciół white red biało czerwony ale i tak wszyscy czytają wredny :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych?   
bydzio63, 2012.05.30 o 21:32
bydzio63 znaczy bydgoszcz 63! jestem z 63 rocznika a jestem z bydgoszczy szwederowa!najbardziej wrednej dzielnicy bydgoszczy! A zarazem z najwspanialszej dzielnicy skad pochodza waleczni bydgoszczanie! Pozdrawiam
Lecz nie rozumiem nadal co znaczy Bitsay!!a tłumaczenie że takie tam nie odbieram za konkretne!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Christophoros Scholastikos, 2012.05.31 o 15:25
Panie Bydzio, kto według Pana jest agentem na naszym portalu? Proszę podać nick z uzasadnieniem i dowodami. Jeśli miarą tego oskarżenia jest tylko Pana wrażenie bez obiektywnych dowodów to proponuję się zastanowić nad używanymi wyrażeniami.
Połowa z tutejszych blogerów została opluta jadem agenturalności. Nie nauczyliśmy się ważyć słowa?

Żałosne jest okrzykiwanie się nawzajem tym epitetem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Jacek, 2012.05.30 o 21:16
Przy wręczaniu medali był Adam R. dlaczego nie zareagował na oszczerstwa?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Obama "przejęzyczył się" po raz kolejny w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych? 
Hindukusz-Milena, 2012.05.31 o 15:02
Dlaczego Daniel Rotfeld nie zareagował na "przejęzyczenie" Obamy ?
Zapewne z wrodzonej nieśmiałości (jakże typowej dla swej nacji) nie poprosił o głos gdy była po temu najlepsza okazja.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑