słowa kluczowe: Hitlerowcy, Pakt, Rybentrop - Mołotow. Święto Niepodleglości Polski. mordercy, Socjaliści, bojówki, niemcy, okupanci, złodzieje.
Polska2011.11.11 18:58 23:42

Świeto Narodowe Polski.

 

Bojówki Hitlerowsko-Leninowskie atakują ludzi w centrum stolicy Warszawy.

 
Ile trzeba przejść, aby znależć się w tym samym miejscu. Znów bandyci Ribentrop - Mołotow grasują po stolicy Polski, Warszawie. 
 

Proszę państwa jest godzina 23;30 i poprawiam mój wstęp. Widzę, że zrobiłem pomyłkę pisząc , że "Znów bandyci Ribentrop - Mołotow grasują po stolicy Polski, Warszawie" Oni oczywiście grasowali i grasują od czasów II wś. Dzisiaj wyszli oficjalnie na ulice. Czyli opanowali Polskę całkowicie. Już nie muszą udawać, już nie muszą się chować, kamuflować. Jak państwo widzicie na filmie w komentach - Strach być Polakiem w Polsce. Bo oto Polaka niosącego flagę Polski , bojówki hitlerowsko leninowskie osaczają i biją , mordują. Czyli to są łapanki na Polaków jak w czasie II wś w biały dzień w centrum stolicy Polski Warszawie. 

Czytam już kilka dni wiadomości w internecie i jestem smutny. Jestem smutny bo widzę co nam przygotowali okupanci Polski. Tyle się na te tematy opisałem. Pewnie u nie jednego czytelnika zostałem wariatem. Sam czasami myśle, że nie plynąc z nurtem szamba jedeynie sluszne władze mogą mnie wsadzic do psychiatryka. Doświadczenie mają ogromne, wyprubowane na poligonach Rosji - ZSRR, Niemiec i całej Europy. Ludzi piszących, mówiących prawdę Hitlerowcy i Leninowcy mordowali w pierwszej kolejności. Niestety te czasy i metody pozostały do dnia dzisiejszego włącznie. 

Setki tysiące Polaków zostało wymordowanych podczas wojny przez oba socjalizmy Hitlera i Lenina. Bezpośrednio po wojnie ci sami oprawcy wymordowali następne setki, tysiące Polaków. Mordowali i mordują do dzisiaj, bezkarnie. 

Świeto Narodowe Polski, pomyślałem, zobaczę to w telewizji. Piekna Warszawa, piękni Polacy, piękne defilady. Tylko nijak nie pasujący do tej sytuacji okupanci Polski. 

Jak widzę kto zasiada na trybunie honorowej to robi mi sie nie dobrze. Jak słysze, że Polska jest wolnym ,sprawiedliwym i demokratycznym państwem - szlag mnie trafia. Proszę panstwa sprawdzcie sami życiorysy tych trybunowych, honorowych. Sami oszuści, okupanci, TWu i inne badziewie. 

Wielka rocznica, wielkie święto i takie szambo. 

Pisałem o tym jak to ponad stu pięcdziesięciotysieczna armia żydów w niemieckich mundurach jako część armi Hitlera napadła na Polske w 1939 roku. To jest armia która była większa od dzisiejszej armi Polskiej. Bardzo dużo żydowskich oprawców w niemieckich mundurach za mordowanie Polaków w tym i żydów dostała najwyższe odznaczenia od Hitlera. 

Pisałem o tym jak to 17 - IX - 1939 roku taka sama armia żydów - sovietów napadła na Polskę ze wschodu. Słynny pakt Rybentrop - Mołotow dotyczący wymordowania Polaków i następny rozbiór Polski. 

Dzisiaj proszę panstwa po latach fikcyjnego spokoju żydzi nadal szkalują, mordują Polskę i Polaków. można by starać sie zrozumiec, że ci mordercy w mundurach niemieckich i sovieckich chcą sie wybielić. Bo jak to wygląda, że żydzi żydom i światu zgotowali ten los. Dlatego mając przekaziory w swoich łapskach kłamią na całym świecie. Mało tego, swoimi mordami chcą, obciążają innych, w tym Polaków i Polske. 

Pisanie jednak dla nich to za mało, ta suka jak wampir żywi sie krwią. Jak wiadomo bez krwi nawet wampir zdycha. 

I oto doczekaliśmy sie nastepnej wyżerki. Na wielkie święto Narodowe Polski i Polaków zaprosili swoich dawnych Hitlerowskich socjalistycznych sprzymierzenców z Niemiec do jawnego atakowania Polaków w centrum stolicy Polski Warszawie. Bandyci oczywiście stawili sie w komplecie. 

Jak by malo tego bylo, to prosze panstwa ci bandyci zaproszeni przez żydów ( dla śmiechu tzw żydów polsich) dostali zezwolenie wjazdu do Polski, do stolicy.

Nie pytam, gdzie są władze Polski, nie pytam gdzie można sobie wsadzić słowa Komorowskiego, że Polska jest wolnym, sprawiedliwym i demokratycznym panstwem. Jak to można okreslić? Naprawdę nie wiem, chociaz podobno słów tzw mocnych mi nie brakuje. 

Moze ja żle rozumuje, ale to potomkowie Rybentropa-Mołotowa okupujący Polskę i szykujący kolejne rozbiory Polski zaprosili tych bandytów. 

Jak pisalem na początku. Ile trzeba było przejść, ile zamordowac ludzi, aby znów być w tym samym miejscu.

Pisałem, że najpierw nas okradną, a potem wymordują. Świat jest na to przygotowany przez żydów. Bo świat wie, z żydowskich rasistowskich, zakłamanych przekaziorów, że to Polcy wymordowali żydów. Przekaziory żydowskie w Polsce tez mają kart blansz na szkalowanie Narodu i Państwa Polskiego. Chyba zbędne jest pytanie, dlaczego!!!. Nawet nie jestem ciekawy jakie nazwiska mają ci niemcy!!!

Niech żyje Polska moja Ojczyzna. Niech żyją Polacy. Okupantom, złodziejom, mordercom - mówę won wszarze. 


 
 
Boże, widzisz i nie grzmisz!!! 

4041 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.11 o 20:31
Jak państwo widzicie policja leje spokojnego przechodnia polskiego - +www.youtube.com
A tutaj jak panstwo widzicie, hitlerowcy z palami są nienaruszeni, są pod ochroną policji.
+www.youtube.com
Ja policjantem nie jestem. Gdy bym był. Wydałbym rozkaz- ręce do góry, na ziemie padnij bo strzelam. Ci szkopi którzy sie nie podpożądkowali są chowani na śmietniku albo w niemczech, reszta do pierdala. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Jacek, 2011.11.11 o 21:52
W relacjach tv były nieprawdziwe informacje. A.Zawisza mówił telefonicznie do studia TVP Info ,że my idziemy spokojnie (na Rozdrożu) i nie ma tu żadnej bójki. A na pasku u dołu ekranu był napis,że narodowcy starli się z policją. Marsz Niepodległości nie był pokazywany wogóle w tv. Manipulacja na 100%. Po czasie wszystko wyjdzie na jaw.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.11 o 22:25
Jacek.
Pisałem kiedyś o tym, że telewizję musi przejąć społeczenstwo. Pisałem, że g.wno wbiórcze powinno być skasowane. Pisałem, że wydawnictwo Znak nie powinno już istniec itd. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.11 o 20:44
miło poczytac podobnie myślących Polaków - @space
Po co jątrzysz, i to głupio?
Trzeba było TAM iść, nadstawić głowę na te czarne pały - i dopiero się mądrzyć!

A tak BTW: skoro mozna było skutecznie zatrzymywać autokary z Polakami PRZED Warszawą, legitymować ich, sprawdzać czy nie wiozą base-balli i Mołotowów...to JAKIM CUDEM ta banda niemieckich neonazisto-komunistów, uzbrojonych w niebezpieczne narzędzia dotarła kilkoma autokarami do CENTRUM STOLICY ?

2) To ciag dalszy wojny przeciwko Polakom wypowiedziany 10 kwietnaia 2010 roku
tymi bandami prowokatorow kieruje UKLAD to nie jest spontanicznosc to jest przygotowana akcja pacyfikacyjna wszelkich ruchow narodowosciowych Polski. Polska ma nie istniec tak zadecydowali Niemcy Rosjanie i Zydzi i za pomoca swoich POcholkow eksterminacja Polakow trwa a posluszne PObolszewickie sady dokonaja reszty ujazmienia narodu.
Jak sie Polacy nie obudza i sila nie zmiota tej rzadzacej cholty to zgina albo zaostana niewolnikami.
nadużycie link skomentuj
wiki

A może po prostu....na zaproszenie polskich władz....?
nadużycie link skomentuj
Vindice 11.11.2011 19:15:20
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zenon 
w.red, 2011.11.11 o 21:50
Witaj

Nie będę pisał o rzeczach oczywistych dla nas wszystkich. Ja w swojej przedostatniej notce wyraziłem pewien pogląd wskazując na niedostatki organizacyjne, które mogą się zemścić. Całe szczęście, że się to spełniło w niewielkim stopniu bo mogło być zupełnie inaczej. "Wszechpolacy" nie mają za sobą doświadczenia, ale już ONR powinien. Tym bardziej, że należało by wziąść pod uwagę ich korzenie. Kiedyś była to formacja paramilitarna, a w pewnym okresie stricte wojskowa. Dlatego tu poprzeczkę umieściłbym znacznie wyżej. Stąd i moje oczekiwania okazały się mocno na wyrost.
Nie chcę tu krytykować nikogo, ale uważam że powinno zwrócić się uwagę na błędy i niedociągnięcia by uniknąć ich w przyszłości.
Marsz wydaje mi się, że był tylko częściowo udany. Ludzie mogli się "policzyć". I przypomnieć o sprawie Polski szerszemu ogółowi społeczeństwa. Na tym jednak lista sukcesów się zamyka (o ile nie wspomnieć o uniknięciu większych prowokacji). Z wojskiem nie mam nic wspólnego, ale wydaje mi się, że przeprowadziłbym to lepiej (jeśli idzie o planowanie i organizację).
Nie w tym jednak rzecz najważniejsza. Brak jest silnych struktur o odpowiedniej wiedzy i tych z którym wiedzę takową można by przekazać. Wiesz Zeniu co mam na myśli. Przy odpowiedniej organizacji nie popełniono by błędów na etapie planowania. A nawet gdyby w nim coś zawiodło można by nagonić organizacyjnie. Wydaje się, że w dużej mierze poszło to raczej "na żywioł" zamiast być zaplanowaną i zorganizowaną akcją (choć zaznaczyć trzeba że organizatorzy starali się jak mogli). Miałem nadzieję, że marsz jak walec (lub jesli wolisz rzymski legion) będzie zmierzał do celu. Dając tym samym pokaz siły, organizacji i determinacji. To ludziom było naprawdę potrzebne. Bo (jak by mawiał imć Onufry) "duch w narodzie zdechł".
Przy okazji czytając na NE komentarz naszej bez kropki wyszła ponownie poruszana kieyś u nas sprawa. Wielostronnej edukacji naszej młodzieży.
Takie to moje refleksje "na gorąco" Zeniu. Brak silnego przywództwa, brak armii i na dobrą sprawę brak "zaciągu". No bo jak tworzyć armię kiedy brak struktur, uczelni i.. woli. Nie dziwota, że rekruta nam bajerują obcy i naród upada :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.11 o 22:22
W.red Witaj,witaj
Doswadczenie niewiele da jeśli masz okupacyjne struktury państwa przeciw społeczenstwu polskiemu. Jak widzisz policja w cywilu i umundurowana leje Polaków nie niemców. Znając doświadczenia komuny, moge powiedziec, że policja cywilna może byc wystawiona do wywolywania burd, aby potem je kasować. Co z tego, że my wiemy co robic, musisz wiedziec że wszystkie struktury silowe są antypolskie.Pomijam pojedynczych policjantów - chodzi o rozkazy i wierchuszke. Pamiętam wypowiedz jakiegos policjanta ( zapewne nie orientowal sie w "polityce"), że honorem policji jest wykrycie morderców generała Papały. A wiec trudno sie tutaj doszukiwac honoru. Pamiętaj że jesteśmy pod okupacja miedzynarodową. Niby wszyscy sojusznicy, jak w 1939 roku. Wiem, ze "oszalałem"- nie,nie wprost przeciwnie, widzę co się dzieje. Tak jak pisalem, potrzebny wódz i zaufani ludzie we wszystkich instytucjach osadzonych w Polsce. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.11 o 23:27
W.red.
Przed chwlą czytam na onecie kłamstwa komoruskiego - Komorowski: to po prostu narodowy polski wstyd -+wiadomosci.onet.pl
Szuka winnych wśród organizatorów. A to oczywista wina, zapewne na zamówienie, wydających zezwolenie na manifestacje w tych samych miejscach . Ja nie jestem prezydentem. Wszystkim manifestacjom dałbym inne ulice i po ptokach. Nie podejżewam, że tam siedzą aż tacy durnie. Czyli rozruby na zamówienie onych.A zmiana prawa panie komoruski to trend światowy - czytaj wprowadzenie zamordyzmu. czy pan nie potrafi mówić wprost o co chodzi - tylko musi to wytykac panu magistrowi chłop ze wsi. Pan tylko wykonuje rozkazy i nadymanie sie pana jest śmieszne . Zamordyzm już dawno wprowadził Bush w hameryce. Aby być człowiekiem, zawsze możesz zrezygnowac ze stanowiska. Tylko o czym ja pisze jak zostałes świnią wynikającą ze sprawy Szeremietiewa. Czy swinia może robić za człowieka - dzisiaj widocznie tak. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.11 o 21:06
Byłam na swiecie Niepodleglości - +niepoprawni.pl

+niepoprawni.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Adam39, 2011.11.11 o 22:17
Byłem na Marszu. Wrażenia opiszę jutro. Dziś jestem już strasznie zmęczony. Ale warto było. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.11 o 22:32
Adam39.
Mam nadzieję oczywiście , że opiszecie wszyscy. Może wtedy pojawi sie jakiś konkretny obraz. Jak widzisz antypolskie łze mendia to oszuści nr 1. Czyli i taka sama klasa okupacyjna. Bo w innym przypadku, wszyscy by wylecieli na pysk. Chodzi o falszywy przekaz dla swiata o święcie Polski i Polaków, jako faszystów. Jednym slowem szkalowanie - o czym piszę w art. Wiadomości nie oglądałem, dlatego nie znam przekazu. Tylko z opisu tych co oglądali, że fałsz 100% - a więc na zamówienie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Christophoros Scholastikos, 2011.11.12 o 00:50
Polsat news przez 40 minut pokazywał tylko i wyłącznie zadymę. Podpisywał, że uczestnicy marszu niepodległości atakowali policję. Widziałem ciągle tych samych chuliganów walczących z policją. Nie widziałem ponad 10tys Polaków manifestujących dumę ze swej narodowości.
Denerwuje mnie to przestawianie proporcji. Kłamstwo non stop. Za tydzień Wrocław publicznie powie NIE kłamstwu.
Pozdrowienia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Isc dalej   
Mik, 2011.11.12 o 09:34
Organizacje jak MW i inne powinny wniesc protest oficjalny do rzadu Niemiec, ze ich obywatele wraz z faszystami podszywajacymi sie pod zydow
spowodowaly zamieszki na ulicach W-wy. Wylapac sprzeczne z prawda fakty
ukazywane w meiach i zaskarzyc do sadu. To nic, ze sady sa w ich rekach,ale w ten sposob ukazemy przyszle dzialania w stosunku do tych bandytow polskosci. Tego nie mozna przepuscic! To musi byc naglosnione z prawda a nie manipulacja!

PS.Wysmienita okazja do ukazania swiatu prawdy i tych "biednych sjonistow"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.12 o 13:41
Christo.
Jak pisałem ich wszystkich miejsce jest w kopalniach. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.12 o 15:11
Christo.
+polacy.eu.org
Czy to nie przypomina wam sterowanych rozruchów żydowskich w Polsce i Europie w latach 1968. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świeto Narodowe Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.12 o 21:31
+dziennikarze.nowyekran.pl - proszę poczytać komenty i zobaczyć filmy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑