słowa kluczowe: Ameryka, Anglia, Francja., Krym, Putin, Rosja, UPA, Ukraina, cywilizacja, majdan, niemcy, rewolucja, świat.
Humor, satyra2014.03.19 22:27

Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych.

 

Putin nie jest głupi i prezent przyjął.

 
Putin się śmieje i świętuje z okazji przekazania mu Krymu przez faszystów banderowskich z rewolucjonistami światowymi. Pewnie się zdziwicie - też się cieszę!!!
 

Zawsze zastrzegam, że nie wiem kim jest Putin i czy nie gra razem z tzw NWO. Czyli może to być hucpa międzynarodowa z tą Ukrainą. Zakładam, że tak nie jest. Bo łatwiej jest przy takim założeniu pisać.

A więc psy szczekają Putin idzie dalej. Chyba nikt z tych rewolucjonistów nie przewidział takiego prezentu dla Putina:-)))

A jak obecnie te biedaki ukraińskie i światowe szczekają. Obszczymurki nie rewolucjoniści. Jak łatwo jest mordować dzieci, kobiety, starców. Jak można przy tych mordach urządzać zabawy, wymyślać tortury nie znane światu.

Oto na naszych oczach ten przekrzyczany tzw cywilizowany świat ( ja powiem świat moredrców) przemilczał te zbrodnie. Przecież to byli mordowani tylko POLACY!!! Mało było tym mordercom i oto wznowili działalnośc po wielu latach - wyszli z nory i chodzą jako zwyciążcy.........

Normalnie to powinien być wstyd, to powinna być hańba dla rządzących Ameryką, Anglią, Francją, niemcami, ukrainą. Nie wspomnę tutaj o pachołkach tych panstw osadzonych w Polsce.

Ci wszyscy to zapewne żydokomunofaszyści. Bo normalnymi ludzmi to oni nie są i nie mogą być przez nas za takich uznani.

A jeśli tak, to te wszystkie deklaracje dotyczące demokracji, praw człowieka ( oczym pisałem wielokrotnie) to fałsz i obłuda.

Mam tylko nadzieję, że wszyscy normalni ludzie to widzą i tak jak ja odbierają.

Jeśli to nieprawda to kto zaprzeczy???

Mamy całą sieć filmów i zdjęć tych faszystów banderowskich i odwiedzających ich rządzicieli ze świata.

Rewolucja wyrzucenia legalnie wybranego prezydenta Janukowicza - nie powiodła się. Zostały połamane wszystkie normy, wszystkie dobre obyczaje ludzi cywilizowanych.

Podpisali się podczas tzw porozumienia o cywilizowanym odwołaniu prezydenta.

Śmiech mnie ogarnia z tego porozumienia aprobowanego przez .....kogo???. Przez wszystkich........... :-)))

Kiedyś podobno nawet zbuje mieli własne zasady.

Dzisiaj natychmiast po podpisaniu porozumienia bandy banderowsko faszystowskie z rewolucjonistami światowymi  w sposób bandycki zrobili przewrót i przejęli władzę samozwańczo.

Oczekują oklasków, oczekują uznania od normalnych ludzi świata - wykluczam z tych normalnych wszystkich rządzących.

Tutaj oczywiście pojawja się nam natychmiast jako jedyny sprawiedliwy prezydent Rosji Putin!!!

I w tej sytuacji, w tej sprawie, ja jestem za Putinem. Bo to co wyprawiają banderowcy i rewolucjoniści światowi to wstyd, to hańba , to podłość na oczach świata.

Nie będę wyliczał ich dorobku, to wszystko zostało już opisane.

Natomiast jest mi szkoda wielu normalnych ludzi na Ukrainie.  Wiem, że oni nie mieli i nie mają wpływu na rewolucjonistów światowych zainstalowanych na tzw majdanie.

Szkoda, bo ja jako mieszkaniec wsi, staram się żyć zgodnie ze wszystkimi sąsiadami. Wiem jaka to jest dobra sprawa, przyjemnośc. Nawet czasami wypijemy kielicha. Tak samo chcę żyć z moimi sąsiadami Polski. Chcę się napić kielicha i przywitać u siebie z Rosjaninem, Ukraincem, niemcem, Czechem itd. Z wieloma z tych ludzi piłem kielicha - zawsze w zgodzie.

To co dzisiaj wyrabia z moją Ojczyzną agentura - to jest tragedia Polski i Polaków. Myślę, że nikt normalny z Polaków nie identyfikuje się z nimi.

To są też tylko psy ( co prawda bardzo szkodliwe) ale my Polacy musimy iśc dalej, musimy jakoś sobie radzić, musimy żyć. Tak wiecznie być nie mo że, tak wiecznie nigdzie, nigdy nie było. Bo podobno wiecznośc jest tylko jedna. Reszta to przerośniete ego durni swiatowych.

Polecam państwu dwa moje ostatnie art. Jakie one były prawdziwe, jakie są aktualne. Aż się chce krzyknąć do tych normalnych Ukrainców, a nioe mówiłem - zostańcie na Majdanie, bo ci samowybrancy to przebierancy.......

Tylko już wy, zwykli, normalni, nie dostaniecie poparcia, nie dostaniecie.......

 

Putin i co dalej?! - http://polacy.eu.org/#/4637/putin-i-co-dalej-/

Koniec rewolucji w Kijowie-http://polacy.eu.org/#/4599/koniec-rewolucji-w-kijowie/

No i dzisiejsze wystąpienie agentury - Tusk: nie akceptujemy agresywnej polityki Moskwy - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-nie-akceptujemy-agresywnej-polityki-moskwy/tkgwv

Oczywiście akceptujemy politykę OUN UPA - tego tusk boi się powiedzieć glośno!!!

Pozdrawiam państwa.

 
 
!!! 

7274 odsłony średnio 4,5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Adam39, 2014.03.20 o 01:13
Zgadzam się Zenek z tym co napisałeś!
Tego oficjalnego, bezczelnego, wciskającego się wszędzie w mainstreamie zakłamania, ogłupiana Polaków ale i innych nacji, nie chce już się słuchać, czytać i patrzeć. Człowieka szlag już trafia, na te polityczne zakłamane szuje, które cały czas odwracają kota ogonem, kłamstwo przedstawiają jako prawdę. Cieszę się że Putin przytarł im trochę nosa. Mnie martwią i oburzają antypolskie działania uprawiane przez te sterowane z zewnątrz marionetki obecnie nami rządzące. Przez nich my Polacy stajemy się wrogami Rosjan, Białorusinów i innych nacji, ponieważ oni w większości postrzegają nas przez przez pryzmat działań rządzących. Podjudzają (ciekawe słowo i z jakiej przyczyny znalazło się w polskim słownictwie?) nas do wojny z Rosją, z którą jako z sąsiadem powinniśmy żyć w przyjaźni.
W kontekście ogłupiania narodów, warto obejrzeć film oparty na książce Naomi Klein - Doktryna Szoku:
+www.youtube.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piotr Świtecki, 2014.03.20 o 12:03
No proszę, polecany jest film żydówki o komunistyczno-lewackich rodzinnych korzeniach - a podobno straszny antysemityzm kwitnie na portalu :)
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Adam39, 2014.03.20 o 17:29
To zależy jak dla kogo. I co kto rozumie pod postacią antysemityzmu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Paweł Tonderski, 2014.03.20 o 18:02
Towarzysze to jak trzeba to z antysemitów potrafią z siebie uczynić komunistów ateistów albo judaistów, albo najbardziej wiernych katolików, a jutro znowu będą wyznawcami Swaroga, Perkuna oraz Światowida, a potem zostaną demokratami i liberałami, a jak przychodzi taka potrzeba - mądrość etapu, to znowu zostają neofitami w dowolnej sferze politycznej i wiary, i tak aż do swojej śmierci...

Czy to nie jest przypadkiem zachowanie typowego dla talmudysty?

Putin komunista i ateista stal się nagle rosyjskim monarchistą i wiernym prawosławia, odnowicielem monarchii Romanowów, obrońcą wiary, tradycji i Wielkiej Imperialnej Rosji, która jest nastawiona przyjacielsko do wszystkich narodów słowiańskich...

Czy Ukraińcy w takim razie nie są Słowianami?

Pan specjalista od żydów i żydowskości u innych powinien to wiedzieć najlepiej? Stąd moje pytania.

To pańskim zdaniem Putinowi z jego oczu patrzy żydem, czy prawdziwym Rosjaninem Słowianinem, a może to neofita i tylko tak udaje po żydowsku, a nie jak były komunista i rodowity Rosjanin?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Adam39, 2014.03.20 o 19:31
Co chcesz pan przez to powiedzieć? Przecież to co powyżej napisałeś jest to trolowanie. Próbujesz pan zaistnieć a prawdę powiedziawszy ośmieszasz się.
To tyle z mojej strony.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Paweł Tonderski, 2014.03.20 o 22:01
Proszę nie unikać odpowiedzi, to jak jest z tą żydowskością Putina i Żyrinowskiego zdaniem pana?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
MatiRani, 2014.03.20 o 22:24
Dokladnie... w kryzysie zawsze wychodza z pozornie normalnych ludzi trole czy sajaniny.
To jak z trucizna. Mozna ja miec w pojemniku schowana latami az ... pewnego dnia... zostanie uzyta i kogos zabije.
Stosujac zimna analize FAKTÓW widac z kim sie ma do czynienia.
Funta klaków warte sa wtedy lata popijania czy gaworzenia razem przy kielbaskach na dzialce. Trucizna dziala i zabija.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 19:06
Paweł Tonderski.
Cytat " - To jest barbarzyński rząd, to są barbarzyńskie ustawy. To państwo nie ma prezydenta, to państwo nie ma premiera. A cała reszta, która tu łazi i nas omija, to są kukły - nie kryje wzburzenia Elżbieta Karasińska, jedna z protestujących w sejmie matek. - Pani Marszałek, jeśli nas zaprasza na rozmowę, to my tu jesteśmy. W obecności kamer i mikrofonów. Już nie ma cichych rozmów i głupich pustych słów - dodaje zbulwersowana matka niepełnosprawnej, 15-letniej Agaty." +wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 18:16
Adam39.
Wybacz, że dopiero dzisiaj. Wiatr mi uszkodził antenę i nie miałem odbioru. Adam to co napisałem o błazenadzie tzw cywilizacji zachodniej jest w 100% prawdą. Wszyscy to widzimy. Kolega Paweł ma jakieś migotanie "klepek", ale nie warto sobie tym ...... zawracać. Mogę ci Adamie polecić dzisiejszy art na onecie. Poczytaj komenty - Prawy Sektor: Ukraina nie może porzucić swoich dzieci-+wiadomosci.onet.pl
Dla przykładu zacytuję - ~A.B. : Polsko.Europo,Ameryko.
To jest własnie rzeczywista władza Ukrainy.
Oni "w obronie "swoich " dzieci-t,j.żołnierzy gotowi sa wysadzać rurociagi paliwowe i powodować eksplozje nuklearne w elektrowniach jadrowych.
Oni ostrzelali samochód Janukowicza .Oni ,mimo podpisanego porozumienia ministrów sprzw zagranicznych Polski,Francji, i Niemiec z Janukowiczem chcieli atakowac na nastepny dzień siedzibę prezydenta.
To ich snajper(snajperzy ) strzelali do walczacych na Majdanie chcąc zerwać porozumienie .
POwtarzam,jak mantrę ,ze bez likwidacji tej ekstremy-Prawej Strony Majdanu nie bedzie mowy o jakimkolwiek porozumieniu na Ukrainie.
To jeden z niewielu z którymi się zgadzam. Mało tego, widać, że myślę tak samo jak większość ludzi tam komentujących. Jak wobec tego wygląda Paweł??? Bo ja o siebie się nie martwię. Pozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Jacek, 2014.03.20 o 06:44
Kowalowi marzy się nawet wciągmnięcie Polski w wojnę z Rosją. Pomysł niepoważny i głupi.
+wolna-polska.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Krzysztof J. Wojtas, 2014.03.20 o 09:13
Cóż. Kiedyś, w ramach rodzinnej integracji, byliśmy na mszy w świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie.
I pojawił się tam ... Kowal właśnie.

Chyba nie dziwi, że mam zastrzeżenia względem takich przejawów katolickości.
Jakoś kojarzę to z okresem upadku Rzeczpospolitej, który zapoczątkował Zygmunt III Waza wchodząc na tor konfrontacji ze Wschodem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Jacek, 2014.03.20 o 13:46
Z jednej strony wszechobecne kłamstwa, z drugiej ściganie ludzi jeszcze myślących i widzących zło. Do czego to doprowadzi?

+wolna-polska.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2014.03.20 o 09:02
Braw Ci Zenek bić nie będę bo gdybyś jakiegoś zgrabnego łamańca propagandowego zrobił (tak jak nasze presstytutki od Michnika, Sakiewicza i Rydzyka)to może doceniłbym "kunszt".
100% prawda. Wstyd i poruta.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 18:33
Spirito.
Witaj. Te moje majaki biorą się chyba z nieczytania michnikoidów, nie oglądania michnikoidów, nie słuchania michnikoidów . A więc widzę lepiej, widzę w2ięcej, widzę wyrażniej. Broilery co innego:-))) Pozdrawiam, czytam Ciebie na NE.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piotr Świtecki, 2014.03.20 o 12:03
Zenon. Tobie naprawdę po drodze z Putinem?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Paweł Tonderski, 2014.03.20 o 17:07
Dla jednych Putin to śmiertelny wróg Polski i Polaków, a dla drugich to wielki człowiek i przyjaciel Polaków, wróg Banderowców i tych spod UPA.

To taka bolszewicka propaganda podobna do tej pisowskiej, że jak nie jesteś za Ukrainą toś bolszewik i agent sowiecki, a w drugim przypadku zakamuflowany żyd, syjonista i zdrajca najprawdziwszych Polaków spod sierpa i młota.

I znowu Natolin walczy z Puławami. :))))))

ps

Komunizm wiecznie żywy...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 18:36
Mufti
Cytuję z art - " w tej sytuacji, w tej sprawie, ja jestem za Putinem. Bo to co wyprawiają banderowcy i rewolucjoniści światowi to wstyd, to hańba , to podłość na oczach świata." Pozdrawiam
Ps. Ty naprawdę jesteś za rezunami i ich "popieraczami" światowymi???? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piotr Świtecki, 2014.03.21 o 19:27
Że niby "w tej sprawie" tylko za Putinem? Tak się da?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 19:54
Mufti
"Ty naprawdę jesteś za rezunami i ich "popieraczami" światowymi????"
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piotr Świtecki, 2014.03.22 o 04:22
"Jak nie Unia, to Białoruś?" :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.22 o 20:13
Mufti.
Chyba nie. Tuska racją stanu jest walka o Ukraine - takie wytyczne. Można zapytać czyje wytyczne. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piotr Świtecki, 2014.03.22 o 20:16
No, wiadomo że Żydów, ale przecież nie o to chodzi w naszej rozmowie. Chodzi o stosunek do Putina i Rosji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.22 o 20:37
Mufti.
Trudno jest być pewnym jakichś racji nie znając "kim jest Putin". Może być Rosjaninem i gra o Rosję jak na męża stanu przystało. Może być jednym z graczy NWO i grać Ukrainą pod batutą. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piotr Świtecki, 2014.03.23 o 03:58
Skoro tak, to czemu "jesteś za Putinem"? Jak tak można wiedząc, czym była i jest Rosja i jak się odnosi(ła) do Polski?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.23 o 19:43
Mufti.
Tak cię czytam i widzę już dawno , że wyrobiłeś się (wg ciebie) na cwaniaka:-)))Lubisz rzucić takie malutkie pytanie i czekasz na ofiarę. Jeszcze mało kto wie o co ci chodzi? Nie jestem pewien czy sam wiesz na jaką odpowiedz czekasz?!!. A może jak szczeniak wypuszczony przez mafię kopiesz wszystkich po kostkach - a co???
Wiem kim była Rosja. Wiem kim były niemcy, żydzi, Ameryka, Anglia, Francja, OUN Upa i co jeszcze???. A ja tylko napisałem, że durnie światowi (oszuści) podarowali Krym Putinowi. Możesz się z tym zgadzać lub nie. Tylko wolę konkretne pytanie, a nie z twoich serii gównolotnych./
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Paweł Tonderski, 2014.03.20 o 16:58
To pewnie jak Putin dostał menorę i otwierał żydowskie muzeum to też żyd, a już to, że spotykał się z ważnymi żydami w Rosji to na pewno potwierdza. :))))) Albo na odwrót, jak tam sobie stryjenka akurat zażyczy...

A Żyrinowski to bohater i rosyjski patriota, czy jednak Putin to patriota i antysemita neofita, wyzwoliciel Rosji i wszystkich Słowian, od Kamczatki aż po samą Portugalię? :)))

ps

To jest właśnie panowie wasza retoryka, którą można bardzo łatwo ośmieszyć, jednak panowie albo tego nie rozumiecie, albo po prostu czynicie to z premedytacją i rozmysłem, aby sprawę polską ośmieszyć, albo po prostu czynicie to w dobrej wierze, jednak swoim postępowaniem się kompromitujecie i ośmieszcie, to że ośmieszacie się sami to wasza prywatna sprawa, ale że ośmieszacie Polskę, to już tą waszą prywatną sprawą nie jest...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Krzysztof J. Wojtas, 2014.03.20 o 20:04
Pawle
A może byś zostawił gdzieś w najbliższym grajdołku te wszystkie dyrdymały o Żydach, masonach, katolikach i innych pierdolnikach, a zaczął rozważania o tym, co jest dobre dla Polski, Polaków i polskiego stylu życia?
Rozejrzał się, że słoneczko świeci a dzieci biegają za piłką, ptaszki świergolą i się ...
I że może należałoby chcieć, aby to jeszcze jakoś trwało?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Paweł Tonderski, 2014.03.20 o 21:59
To dobra rada, jednak uważam, że powinna być skierowana pod adresem innych ludzi...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piwowar, 2014.03.21 o 01:17
Na dzien dzisiejszy proweniencja putka ma mniejsze znaczenie jak to, ze jego obecnosc odwlec moze powtorke z Wołynia dla nas. Tak dlugo, jak sie go boja, mamy chwile wzglednego spokoju. Co nie oznacza, ze nie mamy mieć oczów szeroko otwartych na rzeczywistosc.

Tak misie wydaje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 18:45
Piwowar.
Dlatego napisałem, że w tej konkretnej sytuacji popieram Putina. Putin nie jest z mojej bajki. On bardzo żle się zachował w stosunku do Polski po tzw pierestrojce. I ta cena za gaz i te świnie podrzucone i te..... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piwowar, 2014.03.21 o 20:57
A jaki on ma miec w tym giszeft, zeby sie w stosunku do Polski zachowywac preferencyjnie? On ma na celu (mam nadzieje) interes Rosjan.

Te swinie to nie tyle podrzucil, ile wykorzystal sytuacje. Polske on ma w dupie (excuse le mot), ale chcial na przykladzie Polski (bo najslabsza i sie nie odwinie) pokazac światu gdzie brukselka rośnie.

Natomiast on zna doskonale kulisy Smolenska (tego jestem pewien), choc watpie, zeby bral czynny udzial w tej hucpie. Nie, putek to takze nie moja piosenka i nie nasza (Polacy sa narodem muzycznie gluchym i nikt u nas jak putek nie spiewa), ale generalnie i z zazdroscia powiedziawszy, ruskie piosenki sa takie piekne i melodyjne...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 18:39
Krzysztof masz piątkę!!!
Za _ " może byś zostawił gdzieś w najbliższym grajdołku te wszystkie dyrdymały o Żydach, masonach, katolikach i innych pierdolnikach, a zaczął rozważania o tym, co jest dobre dla Polski, Polaków i polskiego stylu życia?
Rozejrzał się, że słoneczko świeci a dzieci biegają za piłką, ptaszki świergolą i się ...
I że może należałoby chcieć, aby to jeszcze jakoś trwało? " :-)))))))))))))))
Z Pawłem coś niedobrze. Widział go ktoś ostatnio??? :-)))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...] 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 19:23
Może jednak bez wulgaryzmów, ok?
(Piotr Świtecki 2014.03.21 19:23)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć   ocenzurowany
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 13:42
Witam państwa.
Wiatr mi uszkodził antenę i nie mogłem korzystać z internetu. Już fachowcy naprawili. Wieczorkiem poodpowiadam, bo lecę do moich pszczółek. Pozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
MatiRani, 2014.03.21 o 14:04
A jak milusinskie? Zdrowe?
Zdrowia Tobie i Pszczólkom zyczymy!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piwowar, 2014.03.21 o 17:49
Ponoć jewrokołchoz planuje wypuścić pszczoły zmodyfikowane GMO. Nie wiem, na ile to prawda, ale po współczesnej nauce wszystkiego można się spodziewać. Zresztą Apokalipsa przewiduje plagę, czy też inwazję jakichś pseudoinsektów i nawet opisuje dość dokładnie ich wygląd.

Ciekawe, czy miód od takich GMO pszczół będzie zdatny na miodowe piwo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 18:43
Piwowar witaj.
Coś tam cały czas majaczą o modyfikowanych pszczołach. Gdzieś o tym już pisałem. Mam nadzieję, że im się uda jak zawracanie rzek, jak budowa człowieka niemieckiego, radzieckiego itd . Po tych durniach można wszystkiego się spodziewać. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 18:05
MatiRani.
Zrobiłem przegląd tylko 13 rodzin. Trochę namieszałem, poprzestawiałem i są ok. Jutro muszę zrobić przegląd reszty rodzin. Ja zapopiegawczo zawsze daję na wiosnę /przed przeglądem, bo zimno/ ciasto pszczele wszystkim rodzinom. Oby ich krzywda nie spotkała z mojej jesiennej niedbałości. Narazie żyją moje wszystkie 40 rodzin. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piwowar, 2014.03.21 o 20:25
Co to jest ciasto pszczele?

(ups, niekoniecznie na temat)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 21:14
Piwowar.
Mieszanina cukru pudru z miodem :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piwowar, 2014.03.21 o 21:18
Acha, rozumiem. Nie wiedzialem, ze tak sie robi. Wiedzialem, ze sie podaje syrop, ale mieszanina z miodem to cos nowego.

Uczymy sie cale zycie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.22 o 20:08
Piwowar.
Podawanie tzw syropu z cukru plus woda bardzo wczesną wiosną jest szkodliwe. Taki syrop pszczoły muszą przerobić przed spożyciem. Wyczerpuje to zimowe pszczoły, które muszą wychować nowe wiosenne pokolenie. Dlatego podaje się ciasto. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Jacek, 2014.03.21 o 23:46
Zenuś filmik dla Ciebie.
Inni też wstęp wolny
+youtu.be
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.22 o 20:10
Jacek
Dzięki, tylko nie wiem kiedy tyle czasu znajdę :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 18:20
Jeśli komuś nie odpowiedziałem, proszę dać mi znać. Pisałem o tym wielokrotnie - nie otwiera mi się strona najnowsze komentarze - więcej. W związku z tym nie wiem czy ktoś z państwa kierował do mnie pytania w tym art. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.21 o 19:01
Co prawda nie o Polakach, ale - Louis Alliot: w skład ukraińskich władz wchodzą naziści - +wiadomosci.onet.pl
I - Co nosi w sercu Ołeh Tiahnybok - +wiadomosci.onet.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.22 o 17:48
Co mówi prof. a no, że to są durnie.
Prof. Stanisław Bieleń: pod wieloma względami Ukraina znajduje się na granicy upadku
+wiadomosci.onet.pl
Oczywiście nie ze wszystkim się zgadzam. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.22 o 18:05
Na onecie odkrycie stu lecia - oto premier Rusk!!! :-)))) Pozdrawiam
"Rusk podkreślił, że jeśli PO chce w przeddzień europejskich wyborów przekonać Polaków, że eurowybory "to najważniejsze wybory w historii, to nie ma lepszego dowodu na to niż Witalij Kliczko i jego przyjaciele z Majdanu". - Bo oni pokazali tak niedawno, że Europa dla ludzi z tego regionu, tej części świata jest tak ważna, że można za nią oddać życie - powiedział. - Dziękujemy za dramatyczną lekcję historii i lekcję nadziei - dodał premier."
+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.22 o 19:12
Nie dziwmy się zatem, że błędy przeszłości co do naszego stosunku do żydów, przyniosły upadek naszej Ojczyzny i powtarzane obecnie niczego dobrego nam nie dają, wyniszczając Naród i Państwo. Aby zatem Polskę ratować, trzeba zmienić ten stan rzeczy i odbudowę Ojczyzny prowadzić w zgodzie z nauką Kościoła Świętego. - całośc - +wolna-polska.pl :-))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Adam39, 2014.03.22 o 20:11
Witaj Zenek!
Podałeś link do interesującego artykułu.
Dziś czuję się już zmęczony, jakieś osłabienie, od kilku dni temperatura 35,6 stopni. Pobieżnie przeczytałem, później a może dopiero jutro z ciekawością zagłębię się w treść owego. Na dziś zakładam jakieś krótsze opracowania.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piotr Świtecki, 2014.03.22 o 20:15
Panowie. Miejcież rozsądek...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Adam39, 2014.03.22 o 20:23
Mufti, dopowiedz, bo nie zrozumiałem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Piotr Świtecki, 2014.03.23 o 04:07
Była okazja zaobserwować na naszych stronach, że co "prawdziwsi" Polacy łykają jak młode pelikany wszelką brednię, byle tylko była obtoczona siarczystym "Hajże na Żyda!"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.22 o 20:16
Adam39.
Może tzw przesilenie wiosenne. Machnij setkę i temp. się wyrówna. Zdrowia życzę i pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Adam39, 2014.03.22 o 20:22
Zenek, gorzały nie mam, ale dobrego czerwonego, wytrawnego wina spróbuję.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.22 o 20:39
Adam39.
Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale czerwone wino jest zalecane nawet codziennie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Adam39, 2014.03.22 o 20:50
Zenek, spróbowałem słuszny kielich i jakby lepiej.
Dziękuję za radę i pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.23 o 19:34
Adasm39.
No!!! To jak pomogło, to dlaczego dzisiaj się nie odzywasz?! :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Adam39, 2014.03.23 o 21:45
Zenek, pomogło oczywiście, ale miałem dość ciężki dzień, cały czas byłem czymś zajęty. I teraz już czuję się trochę zmęczony. Ale rano trochę korespondowałem z Muftim. Może czytałeś. Oczywiście zdawałem sobie sprawę z podpuszczania przez niego poprzez zadawanie dziecinnych(nie chcę napisać głupawych) pytań i czekania na jakieś potknięcie. Odpowiadałem uczciwie i zgodnie z moją wiedzą, czekając jednocześnie na jego szerszą wypowiedź przewidując, że będzie jak zwykle tendencyjna, naciągana a często niepoważna. Ale tym razem prawie mnie zaskoczył, przytaczając cytaty przez niego zmanipulowane, jako moje. Dają się coraz bardziej zauważyć niektóre jego polemiczne wypowiedzi jakby pochodziły z Krytyki Politycznej. Szczególnie dotyczące rządzących nami przebierańców. Jest inteligentny, to wiem, natomiast nie wiem czy tak musi się zachowywać jak to robi, czy robi tak bo chce?
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wielki prezent dla Putina od faszystów ukraińskich i rewolucjonistów światowych. 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.23 o 22:22
Adam39.
Moje zdrowie też ok. Miałem ciężki tydzień. Postanowiłem dzisiaj sobie odreagować. Właśnie konczę 1/2 ukraińskiej gorzały. Jakie to wszystko niby bez znaczenia a jednak na czasie. kupiłem dzisiaj na bazarze 1/2litra wódki z Ukrainy i piwo Chmilnoje, micne, kraszcza cina. Ta sama etykieta z drugiej strony - Chmilne piwo, mocne, lepsza cena itd.Etyykieta w języku Ukraińskim i Polskim. Widziosz Adamie??? Jestem stratny. Rzuciłem palenie - to niby zysk?!! Tylko, że na to konto zerzrę więcej, wychlam pół litra i piwo i jak widzisz piszę do ciebie chyba w miarę dobrze. Jakiś twardszy łeb. Pytam kolegi zaopatrzeniowca czy cię nie załukli Ukraińcy na granicy. E tam, mówi, wsio normalno tylko pograniczniki stoiat z kałachami. Sklep dla Polaków blisko granicy - oni z Polaków żyją. A co się dzieje na dalszej Ukrainie to oni mają w d..... Pozdrawiam . A Mufti to jak partyjna chorągiewka :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑