słowa kluczowe: Ameryka, Apel, Europa, Ludzie, Polacy, Polska, Rosja, Rządy, SOS, mordercy, państwa, świat.
Świat2012.11.13 17:31 18:01

SOS do Narodów świata z Polski

 

Zwracam się do ludzi dobrej woli na świecie.

 
Zwracam się do ludzi świata. Nie zwracam się do "rządów" Europejskich państw, nie zwracam się do " rządów" tzw Rosji, nie zwracam się do rządów tzw Amerykańskich ani innych rządów sługusów mamony. Zwracam się do normalnych ludzi w tych państwach. Czy to naiwne??? Pewnie tak, ale.....
 

Jakoś tak widzę historię mojej Ojczyzny Polski, że mendy świata zawsze zaczynają zagładę ludzkości od Polski, od Polaków. Widzę, że obecnie znów są na tym etapie, na tej tzw "mapie drogowej".

Ponieważ rządy w/w państw to pachołki morderców świata, zwracam się do normalnych zwykłych obywateli świata.

Zapraszam wszystkich wolnych ludzi do odwiedzenia przyjaznych Polaków w ich, mojej Ojczyznie. Zapraszam was wszystkich abyście zobaczyli naocznie likwidację Polaków i Polski w życiu codziennym.

Likwidację Polski jak podczas rozbiorów, jak podczas II wś, jak po IIwś, jak po tzw pierestrojce w 1989 roku.

Polska jest pod okupacją od 1939 roku do dnia dzisiejszego. Jeśli nie wierzycie mi panstwo na słowo, proszę sprawdzić życiorysy "rządzących" Polską od IIwś. Proszę sprawdzić życiorysy prawdziwe a nie napisane na zamówienie.

Zapewne mało z was zna prawdziwą historię Polski po IIwś. Zapewne mało z was zna bojowość żołnierza polskiego na wszystkich frontach świata. Zapewne mało z was zna zdradę Polski przez tzw sojuszników w IIwś. A więc przez Francję, Anglię, Amerykę itd.

Ta zdrada trwa do chwili obecnej. Po tzw pierestrojce w 1989 roku sterowanej przez w/w antypolskie państwa , Polska została przez nich doszczętnie okradziona, zdewastowana.

To przez w/w państwa zostały postowione ich marionetki na wszystkich urzędach państwowych w Polsce. Ci bandyci zlikwidowali całkowicie przemysł Polski, Polską naukę, Polską sztukę, Polską przedsiębiorczość, Polską bankowośc , Polskie rolnictwo słynące na świecie. itd.

Obecnie ci bandyci dążą do rozerwania Polski, do odcięcia od Polski Śląska, Mazur, Kaszub....

Ci bandyci wprowadzili w Polsce płace na poziomie mniejszym jak dla czarnych niewolników Amerykańskich.

Stan materialny Polek, Polaków, dzieci jest coraz bardziej straszniejszy. Ja oceniam w przenośni ten stan do niemieckich i sovieckich obozów koncentracyjnych zainstalowanych w Europie, Rosji i Polsce podczas II wś i bezpośrednio po.

Dzisiaj na zamówienie świata rządzącego wszystkie ich przekaziory szkalują Polskę, Polaków, moją Ojczyznę.

Fałszują prawdę, fałszują historię, fałszują wszystko.

Dzisiaj Polacy wtłoczeni przez w/w do kołchozu europejskiego z kołchozu sovieckiego są poddani ponownej zagładzie.

Przez celowe zniszczenie wszelkiego przemysłu, Naród Polski jest traktowany jak wiezniowe w obozach zagłady. Milony Polaków nie pracuje, miliony Polaków wygania się za granicę za chlebem tym samym ci Polacy odbierają wam miejsca pracy w waszych Ojczyznach - to jest specjalna robota morderców swiata.

Polacy odbierają sobie masowo życie z głodu, braku pracy, braku perspektyw. Odbierają życie sobie, swoim rodzinom, dzieciom nie mogąc patrzeć na głodujące dzieci.

Polaków, dzieci, kobiety, mężczyzn mordują w Polsce za noszenie naszej Polskiej Flagi. Mordują codziennie głodem, wyrzucaniem z mieszkań, brakiem opieki zdrowotnej, brakiem perspektyw na normalne a nie jakieś bogate życie.

Nie zwracam się do w/w rządfów bo to są sprawcy tych mordów, tej zagłady Narodu i Państwa Polskiego. Jeśli by się upierali, że to nie oni mordują to stwierdzam kategorycznie, że zezwalając na takie zachowania w centrum Europy są mordercami. Mordercami świadomymi.

Dlatego zwracam się do ludzi, normalnych obywateli tych panstw - zróbcie coś!!! Zróbcie wszystko co w waszej mocy. Nie pozwólcie na całkowitą, swiadomą likwidację Narodu Polskiego, bo potem przyjdzie czas na was. Historia to potwierdza. I nie proszę was o przysyłanie Polakom pieniędzy, tylko o interwencję u waszych pseudowładz.

Czy mam nadzieję na waszą pomoc??? Bardzo nikłą, ale jednak trzeba spróbować.

Proszę nie przyjmować tej odezwy jako płaczu, tylko zwrócenie się do panstwa, do ludzi dobrej woli, do ludzi honoru.

Wiem, że http://www.youtube.com/watch?v=YSRqnKqOxpg.

A może jednak ludzi dobrej woli jest więcej - http://www.youtube.com/watch?v=gzACDJCfQvs

A zwracam się i dlatego, że w Polsce, centranym kraju Europy w XXI wieku bandyci przebrani za policjantów za zezwoleniem "rządzących "strzelają do spokojnych dzieci, Polek, Polaków w centrum naszej stolicy Warszawie.

A więc "hitlertyzm, komunizm" te dwa zbrodnicze systemy nigdy nie opuściły granic Polski za przyzwoleniem waszych rządów. Wręcz przeciwnie, są uznawane, przyjmowane przez tzw demokratyczne rządy światowe!!!

Zaiste dziwne pytanie, dlaczego mordercy Polski nie zezwalają nam na - http://www.youtube.com/watch?v=ePNUSmH3dMI&feature=related

Pozdrawiam państwa.

 
 
Ja mogę tylko apelować!!! 

3647 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: SOS do Narodów świata z Polski 
Zenon Jaszczuk, 2012.11.14 o 20:32
Jak na moje zawołanie, znalazłem -
- "~dorotka z kansas:
~dorotka z kansas

Użytkownik anonimowy
Tagi: Samobójstwa, Pieniądze, Zgony, Kryzys ekonomiczny
Fala samobójstw w Polsce, tak źle jeszcze nie byłodzisiaj, 08:06
Coraz więcej osób jako ostateczne rozwiązanie problemów życiowych wybiera samobójstwo. Jak informuje "Rzeczpospolita", tylko w tym roku doszło do ponad 3,8 tys. prób odebrania ... rozwiń całośćsobie życia, czyli o blisko 20 proc. więcej niż w tym samym okresie zeszłego roku.

Specjaliści alarmują, że zdecydowanie częściej niż jeszcze kilka lat temu powodem podjęcia próby samobójczej są problemy ekonomiczne.

- Kiedyś na decyzje samobójców miały wpływ problemy emocjonalne czy zawody miłosne. Teraz doszły do tego pułapki związane z czarną wizją ekonomiczną przyszłości. Brak pieniędzy, pracy czy lobbing są ostatnią kroplą, która przepełnia czarę goryczy i skłania ludzi do targnięcia się na życie – mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" prof. Zbigniew Nęcki, psycholog społeczny.

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji w okresie od stycznia do końca września br. 3818 osób podjęło próby samobójcze, a 2869 z nich zakończyło się śmiercią.

Dla porównania w całym ubiegłym roku takich zamachów było 4184, a finałem 3062 był zgon.

Więcej na '
+wiadomosci.onet.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: SOS do Narodów świata z Polski 
Piotr Świtecki, 2012.11.14 o 22:27
No, to są twarde dane.
Liczę i wychodzi mi prognozowany wzrost o 36% względem poprzedniego roku!
Czy to jest sytuacja normalna?!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: SOS do Narodów świata z Polski 
Zenon Jaszczuk, 2012.11.15 o 13:33
Mufti.
Przynajmniej bandytom coś rośnie. Smutny to rekord. Bezpośrednimi mordercami tych ludzi, nas Polaków są "rzundzoncy". To oni zlikwidowali miejsca pracy, odebrali chleb tym ludziom - czyli doprowadzili do zagłady. Myślę, że to nie koniec wzrostu. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: SOS do Narodów świata z Polski 
w.red, 2012.11.15 o 12:15
Jak zwykle chodzimy podobnymi ścieżkami :) Też to czytałem, ale tego nikt nie chce widzieć.
Szkoda że podobna statystyka nie była robiona od czasu "transformacji". Dopiero byłaby jazda bez trzymanki. Bo gdyby się zastanowić to chyba każdy w swoim otoczeniu mógłby podać przykład "z życia wzięty".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: SOS do Narodów świata z Polski 
Zenon Jaszczuk, 2012.11.15 o 13:38
w.red.
To jest tylko sucha statystyka. Wystarczy trochę rozwinąć. Powiedzmy w moim mieście jest około 16 000 000 ludzi. Ile takich miasteczek wymordowano od "pierestrojki"?!! Zapewne nie jeden Katyń od 1989 roku. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑