słowa kluczowe: Flaga Polska, Hitlerowcy, KL Warschau, Orzeł Biały, bojówki, judeopolonia, okupacja, rozbiory., żydokomunofaszyści.
Polska2011.11.14 15:51 18:42

Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś.

 

Obóz koncentracyjny Polska.

 
Zwracam się do Polaków, aby przemyśleli formy ochrony własnej przed wyjściem na ulice Polski. Jak widzimy okupanci wypuścili bandytów przebranych za milicjantów i ściągnęli posiłki hitlerowskie do pomocy. Czy to kapo obozowe?!!
 

Nie jestem analitykiem, dlatego zwracam się do koleżanek i kolegów z naszego portalu o konkretne przeanalizowanie naszej sytuacji po 11-11- 2011 roku. Moim zdaniem musimy opracować ten temat w punktach. 

I tak np. 

1) Polską zarządza mafia międzynarodowa z paktu Rybentrop - Mołotow .

Dla wyjaśnienia wszystkim trzeba by było dodać podpunkty a,b,c itd.

a) Polska jest przygotowywana do rozbiorów przez w/w mafię itd

2) Polska flaga narodowa i godło Polski Orzeł Biały jest prześladowany przez okupantów jak podczas IIwś. 

a) Jeśli idziesz z flagą lub Orłem Białym musisz się liczyć, że bojówki niemiecko-milicyjne nasłane przez rządzących cię pobiją, zabiją i nikt za to nie będzie odpowiadał. 

b) Legalna, ludzka samoobrona przed tymi bandytami jest zakazana przez okupanta Polski.

c) Za wszelkie próby samoobrony będziesz wsadzony do więzienia, a tam będą cię bili, albo zabiją - czyli efekt ten sam. 

d) W/w bojowki są pod całkowitą ochroną władz okupacyjnych obecnie pod wodzą ciecia od żyrandoli i her tuska. 

Dopiszę tutaj punkt trzeci jako odezwa miedzynarodowa do prezydenta Bialorusi. 

3) Panie prezydencie Białorusi Łukaszenko - mam nadzieje, że pan obserwuje jak wygląda demokracja pod okupacją kołchozową do której chcą pana wciągnąć. Osobiście mam nadzieję, że nigdy pan do tego nie dopuści. 

Trzeba wierzyc poecie niemieckiemu (wylecialo mi nazwisko) który pisał " nie cieszcie się ze śmierci tego bandyty (hitlera) bo suka która go zrodziła znów ma ruję"

Można tylko dyskutować, czy znów, czy cały czas ma ruję. Ja obstawiam, że cały czas rodzi bandyckie potomstwo. 

Dlatego my jako wolni obywatele Polski traktowani przez okupantów jak jency w obozie koncentracyjnym, musimy podjąć formy samoobrony, aby zachowac życie. Myślę, że życie Polski, życie naszych rodzin, życie naszych dzieci i na końcu jeśli się uda życie własne.

I nie chodzi mi o pisanie, bo pisanie nic nie daje, tylko uświadamia ludzi przed fałszem, zagrorzeniem, bandytami.

Dzisiaj okupant żydokomunofaszystowski wymyślił, że Bóg, Honor, Ojczyzna to faszystowskie hasła.

Dzisiaj okupant żydokomunofaszystowski wymyślil, że Białoczerwona z Orłem Białym to faszystowskie znaki. 

Dzisiaj okupant żydokomunofaszystowski wymyślił, że trzeba zlikwidować historię Polski w Polskich szkołach - bo to historia faszystowska. 

Dzisiaj okupant żydokomunofaszystowski wymyślił, że Polscy pisarze to faszyści i usunął ich wszystkich ze szkół 

Dzisiaj okupant żydokomunofaszystowski który budował obozy zagłady dla Polaków, wymyślil, że to Polskie obozy zaglady. 

Dzisiaj okupant żydokomunofaszystowski robi z Polski Judeopolonię - dlatego te wszystkie posunięcia przeciw życiu Polski, Polaków.

Musimy pamiętać, że Polska do dzisiaj nie odzyskala wolności i suwerenności. Na potwierdzenie tych słów cytat z książki "Sprawa honoru" - Dywizjon 303 Kościuszkowski. o której pisałem - Chciałem tutaj podac link do mojej strony, jednak sekurity preferences mi nie pozwala ( czyli jestem inwigilowany przez okupanta). Kto zechce to znajdzie, pisałem pod tyt ' Czy napewno jesteś Polakiem?!!)

"Polskich pilotów, tak jak miliony Polaków na calym swiecie, najbardziej zdruzgotała swiadomość, że Anglia i Stany Zjednoczone przyłożyły ręke do postanowien w Jałcie. Rząd Polski na uchodzctwie oświadczyl, że doszło do PIĄTRGO ROZBIORU POLSKI, tym razem dokonanego nie, jak w przeszłości, przez jej wrogów, lecz PRZEZ SOJUSZNIKÓW" str 359.

Czy ktoś może zamazac tą hańbę tych narodów- nikt. Tam leżą nasi bracia i siostry, którzy walczyli o weolność Angli i wolność Polski zagwarantowanej przez tych zdrajców. 

Dzisiaj jesteśmy w tym samym miejscu, gdzie pod okiem "przyjaciół", "sojuszników" jest likwidowana Polska i Naród POLSKI!!!

My POLSCY musimy o tym wiedzieć, musimy to widzieć, musimy walczyć o wolną, niepodległą POLSKĘ. Nie możemy, nie mamy takiego prawa, aby pozwolic wrogowi wsadzać Polską flagę w gówno, aby za noszenie Polskiej flagi byc bitym. 

Tutaj muszą być podjęte natychmiastowe i konkretne działania. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków i ludzi nam przychylnym. 

Proszę zobaczyć film pobitego Polaka przez hitlerowców zaproszonych do bitwy przez żydów - Cenzura mi nie pozwala. Poproszę Pawła, aby zamieścił w komencie pod tym art. 

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna -  reszta to obca zgnilizna.  

2798 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.14 o 16:26
Jedno bandyckie kapo uszkodziło sobie reke i jest biedne na zwolnieniu - +wiadomosci.onet.pl
Zobaczcie panstwo jakie durne tłumaczenie. Jeśli to prawda? - nu pewnie film sfałszowany. Pan rzecznik jest mocno zdziwiony - zapewne tym, że udało się ludziom nagrac jednego bandytę. Pan powinien wiedziec ilu takich bandytów wpusciliście w tłumy do przeprowadzenia prowokacji, zamieszek. Następnym razem wszyscy Polacy musicie nagrywać komórkami wszelkie bandyckie prowokacje, aby podac im kompletne listy z nagraniami bandytów. Hitlerowcy wyjechali na urlop za dobrze wykonana robotę - zlecenie żydowskie. Nu, chyba że Blumsztein to Polak. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Adam39, 2011.11.14 o 16:29
Prawdę Zenku napisałeś. Moim zdaniem musimy tworzyć wszędzie gdzie tylko możliwe grupy samoobrony, celem przeciwstawienia się wyraźnie już skierowanej przeciw nam agresji. W przeciwnym razie zrobią z nas bezmózgich niewolników. Nie będzie ani Polski ani Polaków, a naszymi panami będą żydowscy przebierańcy.
Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.14 o 16:47
Adam39
Dokładnie to mam na uwadze. Tylko jak wiesz i tak za dużo piszę. Musimy jednak pamiętać, że mordercy Polaków nigdy nie zostali osądzeni. Czyli możemy się logicznie domyslać, że w ramach zasług dla okupanta rządzą Polską. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.17 o 21:52
Adam39.
Jak zapewne wiesz ja mówię o tym od dawna. Miło poczytać, że coraz więcej ludzi tak to widzi -
Taak,tylko,że po drodze mamy Tuska.
A w przypadku lokalnego buntu na jaki Nas stać, zostaniemy starci na miazgę tak jak Kadafi.Jest już za późno,jedynie budowa silnych niezależnych struktur społecznych,które w przyszłości mogłyby stać się silną partią polityczną może nas jeszcze uratować.Równolegle warto zbudować coś na wzór opozycji podziemnej, tak jak kiedyś mieliśmy "AK",bo nie wiemy co nas czeka,a to czego się domyślamy jest za silne na otwartą konfrontację.Na jednym ze spotkań z polakami w Wielkopolsce,profesor Szeremietiew przedstawił naukowe i teoretyczne dowody na słuszność istnienia w Polsce drugoobiegowych sił samoobrony.Mnogość argumentów za powstaniem takich struktur jest wystarczająca,aby przekonać do tego Naród.Wiem,że takie siły niezależne od władz centralnych tworzą się w Rosji.
nadużycie link skomentuj
Bibrus 17.11.2011 19:54:23
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.14 o 17:04
W obozach koncentracyjnych rozbierali ludzi do naga i wysyłali ubrania dla niemców. A co to jest??? Co robi obóz jewropejski - KE zezwala na używanie skanerów bezpieczeństwa na lotniskach - +wiadomosci.onet.pl
Jak myślicie panstwo. Kto będzie skanowal, rozbierał prwdziwych morderców spod znaku sł. spec. Oczywiście nikt.Jeszcze jedno oszustwo jak w obozach koncentracyjnych do inwigilacji zwykłych ludzi.Numery obozowe już mamy, teraz kolej na współczesność czyli czipy. Wtedy eurofaszyzm bedzie gotowy do wyeliminowania wszystkich myslących. A bydło do roboty za miske wody. Menu już hitlerowcy dawno opracowali i przestestowali.
-
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.15 o 22:39
koment z Nowegoekranu - @WojtekCy.
"..PAŃSTWO chroniło SPOŁECZEŃSTWO przed kontaktem z Goczyńskim i Wesołkiem!.."

To jest coś niesamowitego i przerośliśmy w tym przysłowiową Białoruś, tu mamy do czynienia z odwrotnością państwa z jakąś antypaństwowością z bandyckim antypaństwem. Nie wiem jak to określić ale chyba antypaństwo będzie najbardziej adekwatnym określeniem. Pzdr
nadużycie link skomentuj
Lancelot 15.11.2011 20:19:19
@Beatrycze
"..Wydatny nos, podkreślone kości policzkowe... Macie takie same skojarzenia?.."

Aż zanadto ;)) Pzdr
nadużycie link skomentuj
Lancelot 15.11.2011 20:20:25
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Jacek, 2011.11.15 o 23:11
Oglądam wyjątkowo uroczystości oficjalne w Święto Niepodleglości, patrzę a na Grobie Nieznanego Żołnierza jest tylko Honor i Ojczyzna. Boga już( u nich) nie ma! Jużo dużo wcześniej ktoś o tym pomyślał. To takie nie nowoczesne. A może menora.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.15 o 23:31
Jacek.
Masz rację to wszystko jest szykowane i przeprowadzane już dawno. Przed chwilą podałem film z nowegoekranu - to potwierdza moje przypuszczenia, że to panstwowa- czytaj okupacyjna robota z gestapo na czele.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.15 o 23:28
Gestapo w akcji - +ewidentnyoszust.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Adam39, 2011.11.16 o 00:51
Zenek, koledzy, coraz bardziej widać jak nas Polaków starają się poniżać. I mendia i rządzący. Polak w Polsce jest człowiekiem drugiej kategorii. To co Polskie to jest brzydkie, włącznie z flagą i orłem i że trzeba to likwidować.
Ale mimo ogłupiania od tylu lat, okazuje się że mamy naszą Polską dumę, i młodzież Polska to rozumie. I to jest pocieszające. żydzi Polskości nie są w stanie nawet mając władzę zlikwidować. Zniewolenie nie może trwać wiecznie, tak jak sobie to talmudycznie wymyślili.
Polska się odrodzi, święcie w to wierzę. A Marsz Niepodległości pokazał że uzurpatorzy trzymają się tylko dzięki siłom policji, rozbudowywanej pod różnymi nazwami do ilości wprost zastraszającej. Żyjemy w państwie dyktatury żydowskiej. I musimy się bronić, i zacząć atakować ich zakłamanie i dążenie do przekształcenia nas w niewolników.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Jacek, 2011.11.16 o 08:22
Tak sobie marząc, powinniśmy wszyscy w Polsce wywiesić narodowe flagi przez cały rok w każdym domu. Ciekawe czy wszystkich by aresztowali. Wtedy trzeba mieć dwie lub trzy flagi by były zawsze czyste i nowe. Myśle, że pięknie by to wyglądało.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.16 o 23:48
SSmanskie i NKWDowskie oraz SBeckie bojówki milicyjne żydokomunofaszystów. Zbrodniarze w XXI wieku w centrum Stolicy Polski, w centrum Europy napadają na spokojnych ludzi. Poszkodowani boją się zeznawać na tzw policji czy prokuraturze- czyli zyztem hitlerowski, okupacyjny. Czy Polacy muszą się uzbroić przed wyjściem na ulicę - to już chyba pytanie retoryczne. Musi powstac związek podziemny gdzie trybunał ludowy po wydaniu wyroku bedzie wyjmował bandytów rozpoznanych. Jawny obóz koncentracyjny prowadzony przez tych samych żydokomunofaszystów. +pietkun.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.17 o 22:07
Hitlerowców do Polski zaprosili m.in ludzie ze Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”!
Formalny związek tego stowarzyszenia z MSW, oraz odznaczenie prezesa w czerwcu 2011r. przez Komorowskiego, jest kolejnym dowodem, że prowokacje były organizowane na polecenie ludzi powiązanych z jednej strony z UB/SB a z drugiej strony z Rządem RP!
nadużycie link skomentuj
1normalnyczlowiek
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Paweł Tonderski, 2011.11.17 o 22:21
Oni ostatnio uznali, że Mieczyk Chrobrego jest nazistowskim i antysemickim symbolem, który nawołuje do nienawiści.

:)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.17 o 22:36
Paweł Tonderski.
Sam wiesz, że żydokomunofaszyści nie uznają prawdy i historii. Dlatego potrzebne jest im bajkopisarstwo.
Dobrze, że my wiemy, że te zakłamane pastuchy pustynne pisząc bajki zamieniają prawdę na fałsz.
Mamy najnowszy przykład z Marszu Niepodleglości, gdzie to żydzi zapraszają hitlerowców do Polski w celu przeprowadzenia bandyckich napaści na Polaków. Potwierdza to moje zdanie, że hitlerowcy i żydzi to przyjaciele. Nadal uprawiają razem bandytkę jak w czasie i po IIwś. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jeden dzień 11-11-2011 z KL Warschau - zafundowany nam 66 lat po IIwś. 
Zenon Jaszczuk, 2011.11.20 o 17:02
I już koniec faktyczny, wiadomość (potwierdzenie z ostatniej chwili);

Granty hukowe detonowane przez chuliganów na Placu Konstytucji pochodziły z magazynów policji. Kto im to wydal?

Krzysztof Cierpisz
Calość - +stopsyjonizmowi.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑