słowa kluczowe: Tesla, energia, fizyka, syberia, wielki naukowiec.
Linki, cytaty, nowiny2011.10.01 21:05

Koniecznie zobacz film - to nie o durniach.

(poleca )

TESLA Nikola.

 
Myślę, że ten film trzeba zobaczyć jako odskocznię od tych durni.
 

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/29/nikola-tesla-gospodarz-swiata/.

Pozdrawiam serdecznie

 
 
Ciekawe 

2939 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Zeniu 
w.red, 2011.10.02 o 01:25
Bardzo dobry materiał. Nie ukrywam, że pewne zagadnienie tam poruszane są mi znane. Ale o pewnych aspektach nie miałem pojęcia. Z taką próbą interpretacji pewnych zdarzeń jestem w stanie się zgodzić.
Niewątpliwie temat zasługuje na szersze potraktowanie.
Ale to wyzwanie dla rasowego dziennikarza "z powołania".
My co najwyżej możemy trącić go notką :)

Wydaje mi się, że naprawdę "wibrujemy" w podobnych częstotliwościach :D
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.02 o 10:31
W.red witaj.
Też co nie co slyszałem, ale tutaj zobaczyłem jak mało wiem. Nawet o samym Tesli. I takjakpiszeszjestbardzowszechświatinteresujące ujęcie świata -
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu 
w.red, 2011.10.02 o 11:36
Akurat postrzeganie świata i wszechświata tam przedstawione nie było mi obce ;)
Natomiast nie spotkałem się z powiązaniem eksplozji Tunguskiej z pracami Tesli. Tak jak nie było mi wiadomo o jego pracach dla różnych rządów.
Zważywszy zaś na upływ lat w powiązaniu z możliwością wykorzystania jego prac przez nie. Daje to ogromne pole do przypuszczeń co do stopnia zaawansowania tego procesu i jego efektów. Wiele rzeczy i spraw w pewnym stopniu może to wyjaśnić.
O Tesli wiemy, ale o ilu nie mamy pojęcia ? Tak jak o efektach ich prac. Z tego co czytałem spora część tych ludzi żyła i pracowała na terenach pod władaniem Rosji.
I o ile pamiętam pojawiły się tam prace na temat napędu grawitacyjnego i to ponoć zwieńczone sukcesem (co prawda w małej skali, ale jednak). Wszystko to jednak wrzucono do szuflad tajne/poufne. Tyle że te szuflady te były w różnych biurkach ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.02 o 11:51
W.red
iKomp mi coś szwankuje, jak widzisz po wpisie wyżej. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu 
w.red, 2011.10.02 o 12:41
Spoko, też czasem robi mi się podobny "dżinks". Za szybko piszę i klawiatura czy też program nie wyrabia.
Zwykle pomaga restart kompa i "pomajchrowanie" bateriami w klawiaturze. Nie od rzeczy też byłoby od czasu go "odpchlić" CCleanerem (taki programik czyszczący dostępny bodaj na stronie dobreprogramy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.06 o 19:10
W.red, Paweł, Adam, panowie.
Sorki że nie odpowiadałem na komenty. Błacha sprawa - 'awaria komputera". Okazało się , że jeden z klawiszy był wciśnięty i robił te wszystkie szopki. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Koniecznie zobacz film - to nie o durniach. 
Paweł Tonderski, 2011.10.03 o 11:23
Pomysły Tesli są wykorzystywane przez Amerykanów oraz przez Rosjan do tej pory, w systemach HAARP oraz SURA. :)

Pisałem kiedyś na temat Tesli na Prawicy, w komentarzach dotyczących różnych wydarzeń związanych z niewyjaśnionymi do tej pory anomaliami pogodowymi oraz zachowaniami zwierząt, na przykład wypływanie wielorybów oraz delfinów, orek na wybrzeża, na plaże, przecież te ssaki są wyposażone w echosondy oraz w sonary, jeżeli zaburzy się im ich naturalny namiar poprzez wysyłanie impulsów elektrycznych, a tak przecież działają systemy HAARP oraz Sura i, jeżeli zakłóci się nimi ich działanie w ich mózgach, to głupieją, przecież żadne zwierzę nawet inteligentne ssaki, nie mają czegoś takiego zakodowanego w swoich mózgach, jak chęć popełnienia samobójstwa, a tym bardziej zbiorowego samobójstwa, przecież tylko ludzie są zdolni do popełnienia takiego czynu...

Tesla to był jeden z najwybitniejszych naukowców żyjących do tej pory na Ziemi, jego wynalazki do tej pory wykorzystywane są przez naukowców oraz przez tajne laboratoria naukowe i wojskowe, myślę, że Tesla więcej dokonał podczas swojego życia niż Einstein, no ale przecież jeden to był żyd a drugi to był Słowianin. :)))

Dodać do tego trzeba najnowsze odkrycie związane z wprowadzeniem cząsteczek neutronowych w prędkość większą od prędkości światła. Wiadomość ta pochodzi bezpośrednio z CERN-u, mam na myśli informację o przekroczeniu prędkości światła przez neutrina. To całkowicie wywraca do góry nogami teorię Einsteina o tym, że największą prędkością istniejącą w całym kosmosie - wszechświecie jest prędkość światła, z którą mogą się poruszać inne ciała lub cząsteczki albo strumienie energii, prądu czy jakieś pierwiastki chemiczne lub fizyczne. :)))

Jestem pewny, że przy tych badaniach w CERN-e wykorzystuje się wiele idei oraz pomysłów, które wymyślił sam Tesla prawie sto lat temu, dzisiejsi naukowcy czerpią z dokonań Tesli pełnymi garściami. :)))

Jednak po co ludzie mieliby korzystać za darmo z prądu elektrycznego, który jest wszędzie, który jest wokół nas albo, po co ludzie mieliby korzystać za darmo z internetu albo z pasty do mycia zębów, która powoduje całkowity zanik próchnicy u ludzi? Cały biznes związany z produkcją kosmetyków do higieny jamy ustnej musiałby przestać istnieć, to samo stałoby się ze stomatologią. Cały program fluoryzacji zębów na świecie przestał, by istnieć i zarabiać na siebie. :)) Nie byłoby też masowego ogłupiania i zniewalania ludzi przez WHO, dzięki fluorowi, który jest wykorzystywany w produkcji pasty do zębów.

Przecież do tego nie można dopuścić, przecież na tym straciłby korporacje zajmujące się produkcją lekarstw, przyrządów stomatologicznych oraz artykułów chemicznych. :))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Koniecznie zobacz film - to nie o durniach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.03 o 13:16
Paweł Tonderski.
Osobiście pierwszy raz dowiedziałem się o potędze wiedzy Tesli. Tak jak piszesz, raczej o nim było cicho. yślę, że ci nowi naukowcy dochodzą do tego (sorki) oTesla wiedział ponad sto lat temu. czym Te
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Koniecznie zobacz film - to nie o durniach. 
Paweł Tonderski, 2011.10.03 o 13:52
Panie Zenonie Tesla bez wątpienia był geniuszem, proszę poczytać o silnikach, o turbinach Tesli, które poruszają się bez pomocy paliwa, które "z niczego" generują prąd oraz dzięki niemu potem się poruszają lub mogą napędzać, wprowadzać w ruch maszyny lub samochody, koleje, samoloty. :)))

+www.youtube.com

+www.youtube.com

Polecam do przeczytania:

+jmte.zigzag.pl

+jmte.zigzag.pl

+jmte.zigzag.pl

+www.keelynet.com.

p.s.

Przy pomocy wynalazków Tesli bez żadnych problemów w dzisiejszym świecie można wywoływać trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów oraz inne katastrofalne zjawiska geologiczne i meteorologiczne. :)))
+jmte.zigzag.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Koniecznie zobacz film - to nie o durniach. 
Adam39, 2011.10.03 o 18:21
Gdzieś czytałem, dość dawno temu, tłumaczenia z prasy z tamtych czasów o samochodzie Tesli, fordzie bodajże T, którego silnik spalinowy, zamienił na silnik elektryczny uzyskujący darmową energię z powietrza. Poza tym jak pamiętam, również opisywane były udane eksperymenty Tesli podczas których przesyłał powietrzem, bezprzewodowo energię elektryczną. Zdjęcie tego samochodu było tam zamieszczone. Plany tych rozwiązań zawłaszczył jakiś koncern amerykański od którego uczony ten był finansowo uzależniony. Ponoć zostały zniszczone, by przemysł petrochemiczny mógł zarabiać miliardy, nie zważając na degenerację środowiska. Również, żeby producenci energii elektrycznej i sposobów jej przesyłania mieli eldorado, uzyskane podobnym kosztem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑