słowa kluczowe: Centrum Zrównoważonego Rozwoju, Roman Kafel, Teresa Adamska, afera, afery, energia, gaz, gaz łupkowy, geologia, informacja geoolgiczna, manipulacje, prezentacja, przekręty, łupki.
Linki, cytaty, nowiny2012.01.14 23:17 23:24

Gaz łupkowy

(poleca )
 
Szokujące fakty i mity. Prezentacja p. Teresy Adamskiej z Centrum Zrównoważonego Rozwoju
 


O badaniach wykonanych w latach '60 i '70 słyszałem też od p. Romana Kafla, który zna sprawę z... pierwszej ręki! 

3073 odsłony średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Gaz łupkowy 
Paweł Tonderski, 2012.01.14 o 23:40
Tak, znam tą relację i ten film z portalu "prawica", na marginesie dodam, że Polacy już dwie dekady temu opracowali metodę wydobycia gazu łupkowego, jednak jak dotąd od lewa do prawa nasi tzw. polscy politycy udają, że nic na ten temat do tej pory nie wiedzą, nasze polskojęzyczne media tez w tej sprawie udają Greka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gaz łupkowy 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.15 o 00:31
Mufti.
Ja cały czas o ciągłości okupacyjnej żydokomunofaszystów. Polska nawet za komuny, hamowana ze wszystkich stron i od środka rozwijała się dynamicznie. Nie będę tutaj przypominał, mam nadzieje, że starsi ludzie jeszcze pamiętają. Polska kompletnie zniszczona fizycznie, gospodarczo, ludnościowo, psychicznie przez ostrze miecza IIwś. Kto trzymał i kierował ciosy, pozostawiam do intrpretacji internautom. Warszawa leżała w gruzach, palona przez zbrodniarzy, dom po domu. Polacy błyskawicznie odbudowali stolice, Polske. Pomimo komunistów Polacy jako bardzo zdolny Naród odbudowali gospodarkę i wszystkie dziedziny życia. Mieliśmy- kilka przykładów- najlepsze w swiecie łożyska, opracowano najlepsze odbiorniki radiowe/lepsze od niemieckich/ maszyny budowlane wszelkiego rodzaju, mieliśmy najzdrowszą żywnośc itd. Kierujący mieczem zagłady Narodu Polskiego zaczęli przegrywać ze zdolnym Narodem Polskim. Zastosowano hucpe z Solidarnością, aby nasz rozwój zatrzymac, ludzi wyrzucic na bruk i zrobić z Polski rynek niwolników i rynek zbytu. Wszystkie inne tłumaczenia to oszustwo. Pamietacie panstwo, że Polske i Polaków mordowano w IIwś jako podludzi. A ci podludzie okazali sie mądrzejsi od nadludzi. Dlatego nas kasują następny raz. Itd.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gaz łupkowy 
Leszek, 2012.01.16 o 10:05
kraj taki jak Polska, posiadający zasoby, ziemię i położenie strategiczne ALBO będzie zmilitaryzowany, zdecydowany i silny albo będą nas gwałcić i rabować jak teraz. Myślę, że obowiązująca ideologia nadstawiania drugiego policzka i czynnego przepraszania za niepopełnione winy czyni z nas nałożnicę, która nie tylko da ale i ugotuje. Teraz to jest haracz: gaz za pokój. Ale niedługo ani gazu ani ziemi ani kasy. A konflikt i tak będzie.
Polak jest łasy na kasę. Korupcja, to obok zdrady, problem nr 1. Ale apel w sprawie korupcji jak i sam temat spadł na NE po 30 czytaniach w niebyt.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑