słowa kluczowe: administracja, energia, globcio, klimat, legislacja, stryżenie baranów.
Linki, cytaty, nowiny2013.09.27 10:25

Głupoty ciąg dalszy ?

(poleca )
 
To ja mam równie dobrego o ile nie lepszego "pomysła". Niech administracyjnie zarządzą regulację pogody, tak by średnia była odpowiednia do życia w naszych warunkach klimatycznych (najlepiej ustawą). Pozostanie im wtedy to co lubią najbardziej: karać, karać i jeszcze raz karać. Obawiam się tylko czy matka Naura na to pójdzie :D
 

Dopiero co w Krakówku "samorządowcy" zdecydowali o o dopłacaniu za likwidację "ogrzewania węglem" Bo Krakusy ponoć chcą być "eko"i oddychać "czystym powietrzem" bez szkody dla klimatu dla i innych ludzi.
Nie, nie jestem zawistnikiem Chcą tak, niech i mają tak. Tylko ja się zapytowywuję, dlaczego mam za to płacić? Ba, przepłacać! Tym bardziej, że struktura naszych dochodów jest żałośnie niska i co rusz pojawiają się nowi chętni do "podłączenia się" pod naszą kasę.
Chcesz to masz, tylko za to zapłać i nie ma sprawy (jeśli kogoś na to stać). Ale swoimi pieniędzmi wypracowanymi przez zainteresowanych. Cóż jak widać po "newsie" decydenci "pomysła" zerżnęli żywcem i chcą nas wszystkich nim uraczyć. Tylko jakoś zapomnieli jao tym kto i dlaczego ma za te fanaberie zapłacić. No i dlaczego mamy rezygnować z opalania (w miarę tanim) węglem na korzyść dużo droższego gazu (który musimy importować). Pomijając już efektywność takiego rozwiązania, które jest skrajnie niekorzystne. To ja mam równie dobrego o ile nie lepszego "pomysła". Niech administracyjnie zarządzą regulację pogody, tak by średnia była odpowiednia do życia w naszych warunkach klimatycznych (najlepiej ustawą). Pozostanie im wtedy to co lubią najbardziej: karać, karać i jeszcze raz karać. Obawiam się tylko czy matka Naura na to pójdzie :D


+fakty.interia.pl 

2303 odsłony średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Głupoty ciąg dalszy ? 
Jacek, 2013.10.06 o 19:20
Temat sprzed kilku dni.
Dotyczy wielu z nas.
Rząd planuje wprowadzić zakaz używania węgla do 2020r. Słyszałem to na własne uszy z 1 programu PR.
Mamy zasoby węgla największe w Europie.
+wiadomosci.monasterujkowice.pl
Świetlana przyszłość, nie tylko w Krakowie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Głupoty ciąg dalszy ? 
Piotr Świtecki, 2013.10.06 o 19:30
Bezpośredni link: +wiadomosci.monasterujkowice.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Głupoty ciąg dalszy ? 
w.red, 2013.10.06 o 23:04
Czytałem o rozszerzeniu tego "pomysła"na cały kraj. Wreszcie piewcy Ojro przekonają się ile trzeba będzie wylożyć za głupotę polityków i własną. A to tylko początek. Bo z pewnościa będzie "weselej"

pozdrawiam ciepło ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑