słowa kluczowe: NWO, Polska, destrukcja, polityka, świat.
Blog2011.09.10 00:38

Niesamowita zamiana miejsc ;)

 
 
Mnie osobiście najbardziej wśród tych wszystkich debat, sporów, oraz polityki uderza jedno. Brak w nich miejsca na sprawy istotne z punktu widzenia Polski jako suwerennego państwa i Narodu.
 
Mnie osobiście najbardziej wśród tych wszystkich debat, sporów, oraz polityki uderza jedno. Brak w nich miejsca na sprawy istotne z punktu widzenia Polski jako suwerennego państwa i Narodu. A przynajmniej traktuje się je jako rzeczy bez znaczenia. To rodziło i nadal rodzi skutki o których rzadko kto chciałby myśleć. Dlaczego ? Bo obnaża naturę wielu z nas. Prawdę o nas. Odziera nas ze złudzeń i wystawia na chłostę własnego sumienia.
Milcząco wydajemy przyzwolenie na działania, które prostą drogą wiodą nas ku kresowi gatunku (bo nie dotyczy to tylko naszego kraju).
Skutkiem celowych działań społeczeństwa narodowe tworzące takież państwa są i będą niszczone przez tak powszechne struktury administracyjne. Które z roli służebnej wobec swych społeczeństw przekształciły się w nową klasę "wiodącą". Narody i państwa z podmiotów na rzecz których administracja miała działać zamieniły się z nimi rolami ( w wielu już krajach). I teraz podmiotem ma być jej hierarchia na rzecz której mają pracować społeczeństwa.
Próba jawnego odwrócenia ról w sprawnych i stabilnych państwach musiałaby zaskutkować krwawym przywróceniem istniejącego porządku. Dlatego też państwa narodowe są osłabiane, destabilizowane i w konsekwencji niszczone.
Nie da się jednak zniszczyć państwa dopóki będzie istniał Naród. Czyli ogół społeczeństwa złączony etnicznie, kulturowo i historycznie oraz tradycją i wiarą.
Stąd też całkiem zrozumiałe wydają się działania na rzecz rozbijania degeneracji a w końcu niszczenia społeczeństw narodowych. Po to by zastąpić je tworzonymi ad'hoc społeczeństwami "multi-kulti" charakteryzujących się brakiem jakiegokolwiek zintegrowania, a przez to podatnymi na możliwości sterowania za pomocą różnych środków. To też jest nie do osiągnięcia, dopóki istnieje prawidłowo funkcjonująca instytucja rodziny, oraz istnieją niezachwiane więzi międzyludzkie. Te działania dają się zaobserwować szczególnie teraz w naszym społeczeństwie.
Dość prześledzić wydarzenia ostatnich czasów by dostrzec w jaki sposób realizuje się plan ubezwłasnowolnienia społeczeństw. Zrozumiałe staje się wtedy podłoże wszystkich konfliktów i działania na ich szkodę.
Państwa nie poddające się "obróbce" zostają zlikwidowane niemal w sensie fizycznym (ostatnio Irak, Libia ,a wcześniej inne).
Na tym tle polityka prowadzona względem Polski i naszego Narodu staje się zrozumiała i czytelna. Dlatego też nie budzi już mojego zdziwienia ani kunktatorstwo poszczególnych ekip rządzących, ani bierność partii politycznych. Ani też nawet "traktat lesboński", czy przymiarki gajowego do takiej zmiany Konstytucji która prawnie zabezpieczy interesy struktur nadrzędnych, oraz wymusi posłuszeństwo na niepokornych.

Nie wiem jakie stanowisko mogę zająć wobec tego stanu rzeczy przy braku możliwości przeciwdziałania. Na pewno jednak milczał nie będę. 

3567 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Niesamowita zamiana miejsc ;) 
Paweł Tonderski, 2011.09.10 o 10:01
Redzie ja w ogóle nie oglądam tych debat, ponieważ to strata czasu, nie chcę się przy tym denerwować, żeby nie napisać, inaczej po prostu w......ć. Jednak w czasie przełączania kanałów telewizyjnych pilotem, parę razy zerknąłem na te debaty swoim wzrokiem, zresztą jest bardzo dużo powtórek tych tzw. debat w polskojęzycznych telewizjach, które są moim zdaniem medialną szopką ludzi, którzy są sterowani przez obce wywiady, korporacje i ponadnarodowe syjonistyczne i masońskie loże masońskie, to są kukiełki. Trzeba również zauważyć jedną najważniejszą sprawę, oni już nic nie mówią o Polakach, tylko o tym, czy z nas się śmieją na świecie i w parlamencie europejskim (kuriozalna wypowiedzieć europarlamentarzysty Marka Siwca, notabene żyda) doradcy Kwaśniewskiego i, czy o nas piszą w zagranicznej prasie dobrze czy źle. Oni już nie ukrywają przed Polakami komu służą i czyje interesy tak naprawdę w Polsce chronią i w czyim imieniu sprawują władzę nad Polską i dzięki komu.

Osobiście bym się cieszył, jakby w prasie zagranicznej oraz w ich mediach pisali i mówili o Polsce źle, ponieważ to jest dowód na to, że polski parlament i polscy politycy nie idą na krótkiej smyczy jewuropy i żydo-masońskiej Ameryki. Oczywiście nie żyjemy na pustyni, w próżni i trzeba brać zdanie tamtych państw pod uwagę podczas analizowania naszych interesów narodowych, ale przy tym nie można być sługami i podnóżkami w ich polityce międzynarodowej...

Pozdrawiam.

p.s.

Polecam do obejrzenia doskonały filmik historyczny o Janie Mosdorfie.

Polscy narodowcy: Jan Mosdorf.

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Niesamowita zamiana miejsc ;) 
w.red, 2011.09.10 o 10:10
Od dłuższego czasu już ich nie oglądam bo doszedłem do tego samego wniosku :)
Jednak nawet ich nie śledząc czasami jakieś strzępy "dyskusji" docierają do naszej świadomości. A i nawet te strzępy starczą by stwierdzić że kręcą się one jak pies ...dookoła własnego ogona. Wszystko wydaje im się "ważne" poza rzeczą najistotniejszą - własnym domem. Są już tak otępiali że zdają się nie dostrzegać jak ich własny dom popada w ruinę, wali się . A jego własność przechodzi w inne ręce. Głupcy łudzą się, że na jego miejscu ktoś obcy postawi nowy, lepszy i będą nim zarządzać. Tymczasem owszem własność zostanie przejęta, nawet dom zostanie postawiony. Tyle że nie będzie on dla nich.
Przez pewien czas może i który załapie się na etat ciecia, ochroniarza lub tym podobny. Ale prędzej czy później wylądują na bruku bez swojego miejsca na ziemi.

PS
Dzięki za link. Obejrzę jak tylko uporam się z zajęciami "nie cierpiącymi zwłok" ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Niesamowita zamiana miejsc ;) 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.10 o 13:26
W.red.
Aby nie klepac moich mądrości w koło, to piszę jasno, że zgadzam się z Pawłem Tonderskim. Może tylko nie wszyscy wiedzą, a Paweł tego nie zaznaczył, że tzw prasa zachodnia to też żydowska. Czyli Siwiec nie Siwak a też dziwak i gra durnia dla goi. Ja jak wiesz z oczywistych względów tych śmieci nie oglądam. W czoraj przeczytałem notkę na Onecie. Piszesz, że nie dbają o swój dom. Polska nie jest ich domem a oni są okupantami i dbają o własny geszeft nie zgodny nawet z prawem przez nich uchwalonym. To badziewie nadaje się już dawno do przesiedlenia. Narazie oni Polaków wysiedlają pod mosty i za granicę. Budowa Judeopoloni trwa. Plany narzucone Hitlerowi realizują cały czas. Jeśli coś nie pieprznie skończymy bardzo żle. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zenon 
w.red, 2011.09.10 o 15:26
Pisząc o "własnym domu" miałem na myśli naszych rodaków (niestety, bo jest ich wcale liczna reprezentacja) zapchlonych, skundlonych , zarażonych francą. I tylko dlatego że tak "wypada" i jest w "dobrym tonie". To owczy pęd ku przepaści :/
A może by tak wziąźć przykład z Arabów i pogonić im kota jak oni to zrobili u siebie ? Już płaczą wszędzie, ale też już pakują manele z Egiptu. Nawet pomimo zapewnień USraela o "przywróceniu porządku" (cokolwiek miałoby to znaczyć). Wówczas byłaby szansa że ta umęczona i sponiewierana ziemia odetchnęłaby z ulgą.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Niesamowita zamiana miejsc ;) 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.10 o 15:39
W.red.
A jednak mośki zajmują się istotnymi sprawami dla nich.
- Warszawa: Otwarto wystawę o Róży Luksemburg – żydowskiej działaczce komunistycznej
Aktualizacja: 2011-09-9 11:52 am

W Warszawie przy ulicy Floriańskiej 14, otwarto wystawę żydowskiej działaczki komunistycznej, Róży Luksemburg (córki Eliasza Luxenburga i Liny z domu Loewenstein).

“Prezentacja ma za zadanie ukazanie tej historycznej postaci, przede wszystkim jako Polki, Żydówki i kobiety, osoby o szerokich zainteresowaniach oraz jej wkładu w walkę polskiego proletariatu (uwięzienie w Cytadeli – tłumaczą organizatorzy ze Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Warszawa w Europie.” – pisze Życie Warszawy.

Wystawa w stolicy, która ma być czynna do 7 października, przeniesiona zostanie do Wrocławia, gdzie stanie przed Synagogą Pod Białym Bocianem.

Wznawianie tego typu wystaw w Polsce i przypominanie o ludziach wcielających w życie zbrodnicze ideologie komunizmu, świadczy o utrwalaniu się wpływów sił postkomunistycznych i żydowskich, a określenie “żydokomuna” nie staje się historyczną zaszłością, lecz nabiera nowych mocy. Za - +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zenon 
w.red, 2011.09.10 o 15:51
Temat jest znacznie głębszy Zenku i jego sens też. Nie dziwi mnie ta gloryfikacja tej postaci, gdyż nie tyle z "komunizmu" co z pewnej jego odmiany stworzonego przez tą kobietę. Czerpali swą inspirację "tfurcy" monstrum zwanego dziś UE. Na dobrą sprawę można by oczekiwać, że gdyby "zjednoczona europa" miała zaistnieć. To jej symbolem stała by się właśnie ta osoba (tak jak statua wolności w Stanach Zjednoczonych. Mam nadzieję jednak że los oszczędzi mi tych "wrażeń".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.10 o 21:45
W.red.
Może nie na temat, a jednak.... Wypowiedzi, debaty tych wszarzy mnie nie interesuja z oczywistych względów. Tyle trąbią w Onecie o walce bokserskiej Adamka i Kliczki. Co prawda póżno się "obudziłem" bo dopiero o 21 sobie o tym przypomniałem. Dawaj szukać w programach telewizyjnych , gdzie i o której zobaczę tą walkę. Pomyślałem, że już napewno po walce bo miała się odbyć na stadionie we Wrocławiu. Szukam we wszystkich polskojęzycznych stacjach nic takiego nie ma. Jeszcze raz zaglądam na onet, dowiaduję się z jednego komenta internauty, że transmisję można zobaczyć na Niemieckiej RTL. A wyrażnie te durnie pisali, że walka jest Polaka i Ukraińca we Wrocławiu. Widocznie te wszarze okupacyjne które pchają się do koryta jeszcze wstydzili się podać, że nie we Wracławi tylko w Breslau. Czyli, że jesteśmy pod okupacją żydowską - Judeopolonia_ pod zarządcą Niemieckim. K.....a brak słów na tych wypierdków. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Christophoros Scholastikos, 2011.09.10 o 22:25
Ja nie mogę dziś do miasta jechać bo ulice mi pozamykali - dobrze, że i tak nie chciałem ;).
Walkę można sobie kupić na cyfrze + lub polsacie za 40 zł. A w RTL za darmo, tylko po niemiecku komentują..
Mam wrażenie, że to też takie przyzwyczajanie nas do tego, że wszystko co niemieckie to dobrobyt. Nikt nie dodaje, że tymczasowy. Podobny przykład z lidlem. Najlepszy dyskont aktualnie. Tani. Jakościowo więcej niż przyzwoity. Wojna o handel spożywką trwa.
pozdrowienia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Jacek, 2011.09.10 o 23:00
Ubek i stalinowiec inauguruje KKE we Wrocławiu (NE). Komu potrzebny jest kolejny spęd neolwewicy? Komu potrzebna jest wogóle jakaś lewica? Po tylu latach zamordyzmu? I z innej beczułki. Sejm potrzebny jest do zatwierdzania dyrektyw unijnych. Kabaret. A my się dalej łudzimy , że oni coś dla nas i Polski coś dobrego uchwalą. O naiwności! Bez granic. Po co my ich wogóle wybieramy? Na naszą zgubę? W takim razie wszelka dyskusja o wyborach jest bezprzedmiotowa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Jacek 
w.red, 2011.09.11 o 01:15
Nie, my się od dość dawna przestaliśmy łudzić (co najmniej od czasu "akcesji"). Lesbona tylko pomogła obnażyć rzeczywiste intencje na siłę wpychające nas w jej łapska. Ale też niestety nie wszystkim :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jacek 
Jacek, 2011.09.11 o 10:52
"Sejm potrzebny jest"...to nie pochodzi z sufitu. Wypowiedziała to jedna z posłanek w Rozmowach Niedokończonych RM w zeszym tygodniu. UE- właściwie co to za organizacja? Kto za tym wszystkim stoi? Kto steruje i w którym kierunku? W kierunku rozwoju i lepszego życia czy powolnej zagłady i unicestwienia? Wszystko co dobre okazuje się być przeszłością. Jest to najgorsza prawda jaką odkrywamy. Mieliśmy ale już tego nie ma. Żarty się skończyły.To już jest otwarta wojna. Wojna cywilizacji z antycywilizacją. A wlaściwie dobra ze złem. Inaczej wejście Lucyfera na Ziemię. Czy my stawimy czoła tej walce, czy podołamy? Czy poddamy się bez walki? Czy zachowamy wiarę nie zważając na spustoszenie w Kościele przez wrogie działania od wewnątrz? Ilu ludzi to zauważy i nie porzuci wiary bezmyślnie? Trzecia Tajemnica Fatimska mówi ,że Polska wyjdzie z pożogi najlepiej z wszystkich państw. Jeśli będzie się modlić i zaufa Bogu.Ufajmy w sprawiedliwość Boga.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jacek 
w.red, 2011.09.11 o 12:46
"Lucuś" od dawna jest już na Ziemi ;)
Teraz tylko zebrał odpowiedni potencjał. O tym czym jest UE pisałem poprzednio :)
Czy przepowiednia się spełni ? A nawet jeśli, to na ile pokaże czas.
To co ma nastąpić wedle jakichkolwiek przepowiedni jest tylko jedną z wielu możliwości wersji przyszłości. Stąd też dlatego przepowiednie rzadko się sprawdzają. Bo od człowieka zależy jaka ona będzie (chodzi mi tu o jego postępowanie i skutki jakie to może przynieść). Bo po to by ją kreatywnie tworzyć Bóg obdarzył nas wolną wolą. Stąd jeśli zobaczy że ludzkość nie dokonała żadnych zmian może On trochę się zirytować i zrobić "nowe rozdanie"
w innej rzeczywistości i realiach.
Jedno jest pewne. Bóg istnieje i czyni to co uważa za słuszne. A naszą sprawą jest tylko wierzyć i starać się żyć zgodnie z Jego zasadami :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.11 o 16:35
Jacek. Masz oczywiście rację. Tylko myślę, że fałszywe jest stwierdzenie - po co nam lewica. Bo ona jest w całej jewropie nie tylko w Polsce. Jak pisałem wielokrotnie - Rybentrop - Mołotow wiecznie żywy. To widać na wszystkich frontach. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.11 o 12:00
A oto dzisiejszy koment. - >< jak 10 kilo człek przytyje - to tak to jest== walka w 'breslau'
bo tak RTL informowało- musiała się tak skończyc = PS- ...
~obserw 2011-09-11 11:49:21
Miałem racje, że walka odbyła się w Breslau.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
w.red, 2011.09.11 o 12:30
Mimo odrazy wszedłem dziś na złonet by zobaczyć jaki wynik. Nie poraziła mnie ta porażka Adamka, bo przy tak jawnej dysproporcji było to do przewidzenia.
Jednak bardziej zaciekawił mnie "fotoreportaż". Zwróć uwagę, że są tam jedynie zdjęcia jak Adamek obrywa od przeciwnika. Nie sądzę jednak by przez całe 10 rund zbierał baty nie zadając jednego dotkliwszego ciosu.
Nie zastanawia Cię dlaczego ?
W moim przekonaniu to celowe działanie na podświadomość by zdusić w ludziach chęć przeciwstawienia się "systemowi". To jakby powiedzieć : w starciu z nami nie macie najmniejszych szans. Zważywszy na narodowość obu bokserów to przy istniejącym "kondominium" takie wrażenie się odnosi.
Przynajmniej ja tak mam, może to już chorobowe ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Paweł Tonderski, 2011.09.11 o 13:02
Adamek nigdy nie ukrywał swoich propolskich i narodowych sympatii, dlatego tak go przedstawiono.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Paweł 
w.red, 2011.09.11 o 13:31
Dlatego też uczyniono z niego worek treningowy dla Kliczki. Uznając że będzie miało to swój odpowiedni "wydźwięk"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł 
Christophoros Scholastikos, 2011.09.11 o 14:28
Swoją drogą Adamek fajny chłopak.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł 
w.red, 2011.09.11 o 15:41
:)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.11 o 16:30
W.red.
Pełna zgoda. Jeszcze przed walką przeczytałem na Onecie, że jakiś bokser z zagrabanicy powiedział do prasy chyba "niemieckiej". Niech Kliczko powalczy ze mną a nie z głupim Polakiem. Nie pamiętam nazwiska, bo aż tak się tym nie interesuję. Jednak wydzwięk ten sam o którym piszesz. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑