słowa kluczowe: Bezimienow, NWO, Polska, Swiat, plan, polityka.
Blog2012.02.19 12:28 12:57

Jak zniszczyć Państwo? A może Państwa ?

 
 
Tymczasem wojna już trwa
 
Ludziska przypominając sobie poprzednie wojny nie dostrzegają zagrożenia. Tymczasem wojna już trwa i to co najmniej od czasu "wyzwolenia". Z uwagi na skalę jest to wojna globalna. Wojna o wszystko, bo stawką jest nasze być czy nie być oraz wolność. Nie jestem w stu procentch przekonany czy "agresorem" są znane nam mocarstwa. Czy może raczej wąska grupa ludzi powiązana wzajemnymi interesami, lecz rywalizująca ze sobą o wpływy i władzę.
Bo tu linia podziału jest niezwykle płynna i dynamiczna. Jedno jest pewne, jest to grupa na tyle zwarta i inteligentna oraz posiadająca odpowiednią wiedzę do opracowania długo falowego planu na przestrzeni dziesiątek lat. Potrafiąca nie tylko z żelazną konsekwencją wprowadzać jego podstawowe założenia, ale i na bieżąco dokonywać jego modyfikacji zależnie od rozwoju sytuacji.
Jak dla mnie to Marsjański plan, choć wykonują go częściowo ludzie innych nacji i ras. Ale mniejsza o to.
Pewne światło na sytuację rzucił "Jurji Biezimienov" przypisując autorstwo podobnego planu swoim ziomkom z KGB w odniesieniu do państw wrogich dla tej instytucji (przykładowo USA). Bez wątpienia jest w tym ziarno prawdy, tyle że konsekwencje jego realizacji można dostrzec dziś w wielu krajach (między innymi w naszym). Można oczywiście przypuszczać, że mocarstwa niezależnie od siebie realizują ten sam plan. Gdyby nie to że obserwować można całkowity ich brak reakcji wobec jawnie niekorzystnych dla siebie efektów takich działań. Wręcz sprawia to wrażenie celowego dążenia do realizacji tych planów. Samobójstwo ? Nie sądzę. Dla mnie to wyraźny sygnał że dążenie do destablilizacji i dezintegracji jest celowe i wypływa z "centrum" poza mocarstwami.
Wróćmy jednak najpierw na swoje podwórko. Po "wyzwoleniu" usiłowano najpierw siłą "nawrócić" nasz naród na właściwe tory tyle że Józek potknął się o konsolidującą ludzi więź narodową i wiarę. Skoro nie było można siłą to przestawiono zwrotnicę na inny tor i uczyniono z nas "najweselszy barak w obozie" usypiając naszą czujność. Jednak to były tylko pozory bo w życie wprowadzano w praktyce założenia planu opisanego przez Jurija.
Co zatem widzimy ?
"Demoralizacja" - w/g autora okres ten zawiera się w czasie 15 do 20 lat. Jednak w naszym przypadku trwało to nieco dłużej.
"Destabilizacja" - to co mniej więcej widzimy od dwóch dekad.
Dziś, "szczęśliwie" zmierzamy w stronę z kierunkowskazem "kryzys"
Przed nami perspektywa "normalizacji", tyle że nie będą w niej kart rozdawały mocarstwa. Ale właśnie wspomniana wcześniej wąska grupa.

Dlaczego piszę że nie będą to mocarstwa ? Bo praktycznie mocarstwa przestały w rzeczywistości istnieć. Tak USA jak i dawny ZSRR w równej mierze stały się ofiarą tego planu. Uległy destrukcji i dezintegracji stając się wydmuszką czy może kolosem na glinianych nogach. Dziś pozostały z tych mocarstw jedynie zewnętrzne, złudne oznaki "mocarstwowości" - armie, broń masowego rażenia i to wszystko. Państwa te od dawna przestały nawet udawać że działają w interesie swoich obywateli. Bo w USA od dawna władzę przejęły banksterskie korporacje wyznaczając swoich prezydentów i kongresmenów działających w ich interesie. W Rosji natomiast choć korporacje takie jeszcze się na dobre nie ukorzeniły ich miejsce zajmują nieformalne grupy polityczno biznesowe tworzone na podwalinach ich "służb",mafii.i chazarskich banksterów.
Można z takim oglądem się nie zgadzać dotąd gdy nie zechce się spojrzeć na całokształt sytuacji. Czyż nie można skutków wymienionego przez Bezimienowa dostrzec także w "mocarstwach" ?

A teraz niech każdy sam zada sobie pytanie kto rzeczywiście na tym korzysta ;)

"Zadziałem" gdzieś link do kopii oryginalnego dokumentu. Przeto posiłkuję się linkiem z innego miejsca.

+www.pkgp.fora.pl 

4242 odsłony średnio 5 (9 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jak zniszczyć Państwo? A może Państwa ? 
Leszek, 2012.02.19 o 13:36
tak, i teraz układ jest taki, że właściwie wszędzie jest konflikt mniejszości z większością ale ta mniejszość jest silniejsza bo nie tylko bogatsza ale i solidarna, tzn tłamsząc nas, Marsjanie otrzymują pomoc ziomków zewsząd, i tak po plasterku kroją cały świat a my zdezorganizowani, demoralizowani i bez wsparcia z zewnątrz.

Trzeba działać w tym samym czasie pod różnymi szerokościami, bo inaczej wszyskich pokroją i spożyją lub zaprzęgną do powozu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyć Państwo? A może Państwa ? 
w.red, 2012.02.19 o 14:48
Nie bez powodu usiłują zniszczyć państwa narodowe i zdelegalizować organizacje nacjonalistyczne. Tak jak i nie bez powodu dążą do likwidacji społeczeństw narodowych zastępując je "przypadkowym społeczeństwem" multi kulti.
Moim zdaniem powinniśmy wspierać organizacje nacjonalistyczne i dogadywać się z nimi na gruncie odzyskania podmiotowości i niepodległości.Tylko razem jesteśmy w stanie coś zmienić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyć Państwo? A może Państwa ? 
Leszek, 2012.02.19 o 15:07
no ale w niektórych (wielu) krajach są to organizacje antymuzułmańskie i promarsjańskie, jak EDL w Anglii...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyć Państwo? A może Państwa ? 
w.red, 2012.02.19 o 15:23
W krajach muzułmańskich z pewnością nie ma nacjonalistów anty muzułmańskich. Tak jak w Stanach nie będzie nacjonalistów antyamerykańskich ;)
Rzecz w tym że jedziemy na tym samym wózku i dymają na ci sami ludzie. Zresztą nie przypuszczam by muzułmanin miał coś przeciw Amerykanom jeśli ci nie będą się wtrącać do jego spraw na jego ziemi. Trzeba sobie zdać sprawę z faktu, że naszymi wrogami nie są Amerykanie, Rosjanie, Chińczycy itd. Jeśli już to administracje tych krajów. A to jest istotna różnica. I każdy musi tą prostą prawdę zrozumieć.
Marsjan jestem zmuszony wykluczyć z tego powodu że nie można być nacjonalistą na zrabowanej ziemi. Choć być może nawet u nich uchowali się ludzie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyć Państwo? A może Państwa ? 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.19 o 17:29
w.red.
Jak chcesz to wstaw do swojego art. może młodzież przeczyta

Zenon Jaszczuk, 2012.02.19 o 13:43
Palikot: Polacy muszą się wyrzec swojej polskości -
- +www.bibula.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re:Zenek 
w.red, 2012.02.19 o 20:11
Link otwiera się na SG, a nie na konkretnym artykule.
Zatem nie jestem w stanie się odnieść. A co do zaistnienia to zaistnieje wtedy gdy to naprawisz.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:Zenek 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.19 o 20:46
w.red
+www.bibula.com
Coś pomylilem widocznie.
Zobacz jak Polacy produkują faszystów - +www.bibula.com
A o tym prognozowałem i proszę- Drugi Izrael w Polsce? - +www.bibula.com linki bo nie chce mi sie już na te tematy pisac. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyć Państwo? A może Państwa ? 
Jacek, 2012.02.19 o 19:10
Ciekawe ujęcie: życie na pożyczkach bankowych.
Gdy wprowadzi się inny system monetarny znikną pożyczki i zbrodnicze lichwiarstwo.
Są już pierwsze próby w tym kierunku.
Ludzie jeszcze nie mogą pojąć,że można żyć inaczej.
Wolą być niewolnikami na własne życzenie.
Zajrzyj na Husarz33.fora.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bitsay 
w.red, 2012.02.19 o 20:07
Niestety to prawda. Wszystkie kraje "rozwinięych demokracji zachodu" (choć w różnym stopniu) stały się obiektem eksperymentu. Kraje dawnego "bloku wschodniego" zresztą też. Cel był taki sam, choć metody odmienne. Dziś natomiast usiłuje się wcielić w życie to co stanowi ich zwieńczenie. Stąd też ten "misz-masz" i pozorny bezsens tych poczynań. Ludzie są bezbronni i bezradni nie potrafiąc określić przeciwnika. Mnie to przypomina bezradność klienta usiłującego porozumieć się z automatem "call center". Nawet jeśli po drugiej stronie jest człowiek. Bo jedyne co on może, to powtarzać zatwierdzone procedury.
Jest o prawda iskierka nadziei, bo w "Stanach" i w innych krajach są grupy ludzi usiłujące przebudzić innych. Ale też druga strona nie zasypuje gruszek w popiele.
I zwieksza indoktrynację, tworzy masę nowych korzystnych dla siebie praw. A nade wszystko zwiększa ekonomiczno finansowego Nelsona nałozonego społeczeństwom. Dzięki internetowi do tej pory istniała możliwość wymiany myśli oraz skonfrontowania rzeczywistości. Nie wiem tylko jak dlugo to potrwa bo jakie są zamiary systemu dobrze widać. Tak jak w "Matrixie". Dla systemu może pracować każdy lub nikt. Dla nas jest to nie do rozróżnienia. Możemy oceniać i wartościować jedynie w oparciu o faktyczne działania.
Odbiera się ludziom możliwość zdobywania wiedzy (przynajmniej ich szerokiej masie). Stopień wyedukowania drastycznie zmalał i spada nadal. A indoktrynacji sprawia że kształcenie się stało się wręcz "niemodne".A tam gdzie ta "moda" nie chce się przyjąć za pomocą finansów i ekonomii możliwości te się ogranicza.
Cóż ,łatwiej rządzić baranami. Nawet tymi zdawać by się mogło po wyższych uczelniach. Samoistnie i spontanicznie zawiązują się grupy patriotyczne w wielu krajach i tym przyklejono łatkę "nacjonalistów" czyniąc z nich zło wcielone (przypadek Breivika).
Nie ma łatwo i prosto. Najpierw trzeba się zorganizować i to w skali globalnej. Inaczej stłamszą nas jednych po drugich.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
W.red 
PP, 2012.02.21 o 00:14
Bardzo fajny wpis, ale "Najpierw trzeba się zorganizować i to w skali globalnej". Myślisz, że to możliwe?

Pozdrawiam :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.P 
w.red, 2012.02.21 o 00:49
Uważam że tak. Jest możliwe o ile zachowa się rozsądek.
Trzeba tylko uznać prawo każdego narodu do życia na swoim terytorium w sposób jaki ci ludzie uznają za stosowny.
Wiem, wiem zaraz pewnie powiesz że skoro tak to i Marsjanie mają takie prawo. Tyle że przed wiekami opuścili swe miejsce na Ziemi i ruszyli na podbój świata.
Z resztą o ile wiem ich wiara nie uznaje istnienia swojego państwa. Z tych też powodów akurat ich to nie dotyczy.
Nie widzę przeszkód by patrioci z wielu krajów się porozumieli i stworzyli wspólny front. Wróg jest dla nas wszystkich ten sam bo niszczy nas w takim samym stopniu.
I swoją drogą nie rozumiem dlaczego do tej pory tego nie zrobiono.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.P 
PP, 2012.02.21 o 01:02
"Wiem, wiem zaraz pewnie powiesz że skoro tak to i Marsjanie mają takie prawo. "

Nic takiego nie przyszło mi do głowy. ;)

"Z resztą o ile wiem ich wiara nie uznaje istnienia swojego państwa."
Tak, to prawda. Ale, zdaje się, niewielu z nich wiara obchodzi.

"Nie widzę przeszkód by patrioci z wielu krajów się porozumieli " Ja też nie widzę przeszkód, ale też i nie za bardzo widzę, jak to miałoby się odbyć.

"I swoją drogą nie rozumiem dlaczego do tej pory tego nie zrobiono." Bo nikt tego nie zrobił. Pytanie: czy ktokolwiek zrobi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.P 
w.red, 2012.02.21 o 01:36
No, nie marszcz się bo takie pytanie byłoby zupełnie naturalne :) Zamiast "zaraz powiesz.." można wstawić "ktoś mógłby powiedzieć.." i będzie cacy :)
A że wiar niewiele ich obchodzi stąd i syjonizm ma się jak pączek w maśle. Już się tak nauczyli. Wybierają to co im pasuje a wyrzucają co uznają za zbędny balast.
Na początek trzeba by wyłuskać i poczytać ich strony internetowe. Potem opracować apel i nawiązać fizyczny kontakt.
Czy ktoś to zrobi ? Nie wiem. Nie jestem poliglotą a i narząd nieużywany zanika stąd problemy z językiem.
Potrzebna jest jednak wola do takich działań i jako tak ugruntowana pozycja by być potraktowanym poważnie.
Choć z drugiej strony czy koniecznie musi być to już odpowiednio zorganizowana grupa ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
Adam39, 2012.02.21 o 05:57
Uważam, że wszystkie działania autentycznie wolnościowe, u nas i nie tylko, aby mogły przynieść efekt w postaci pozbawienia marsjan władzy nad nami, wymagają powstania bardzo mocnej i prężnej organizacji potrafiącej skupić liczącą się część społeczeństwa w wielu państwach. A do powstania organizacji potrzeba mądrych i odpowiedzialnych ludzi, oraz środków (kapitału-pieniędzy). Tacy ludzie są, i nie tylko w Polsce. Natomiast oprócz ludzkiego zapału i chęci działania dla dobra społeczeństwa, brak nam jest właściwie wszystkiego co une posiadają. A posiadają władzę nie tylko u nas, ale w najsilniejszych państwach. Na swoje rozkazy mają policje, armie, środki masowego przekazu, i nieograniczoną ilość pieniędzy. I tym się posługują, mniej lub bardziej jawnie. Obecnie już nawet bardzo jawnie, wywołując wojny i niszcząc państwa, ludzi i narody im niewygodne.
Musimy na miarę naszych sił im się przeciwstawiać. Kropla drąży skałę. A oni popełniają błędy i myślę, ze to ich zgubi. Uważam, że w Polsce grunt pod ich nogami staje się coraz bardziej grząski, społeczeństwo zaczyna dostrzegać ich zakłamane dążenia do naszej, Polaków eksterminacji, a i ich możliwości u nas również zaczynają się przez to wyczerpywać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Adam 
w.red, 2012.02.21 o 08:26
Cały "myk" polega na tym by ich wpadki uwypuklić i nie pozwolić na zakorzenienie się w świadomości ludzi "ich" prawdy o rzeczywistości. No i przede wszystkim trzeba przestać pozwalać się dzielić, skłócać i "wrabiać".
Trzeba też przypomnieć sobie o zwykłej ludzkiej życzliwości.
Rozproszony system organizacyjny ma swoje zalety, ale ma też i wady. Bo nie sprzyja realizacji celów w takim stopniu jak może je realizować zwarta organizacja. Używając porównania to tak, jakby sama głowa mogła coś urzeczywistnić. Tymczasem potrzebne do tego są też ręce :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
Adam39, 2012.02.21 o 11:11
Zgadzam się z tobą w 100 procentach.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
w.red, 2012.02.21 o 13:14
Miło mi :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
PP, 2012.02.21 o 13:54
Na te "środki-kapitał" aż zadrżałam.
Za środkami i kapitałem stoją... zawsze? jakieś interesy...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
w.red, 2012.02.21 o 15:26
Jasne. Ale zważ proszę, że "środki i kapitał" jesteśmy w stanie sami wytworzyć i zgromadzić ;) Należy tylko zacząć robić coś sensownego :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
PP, 2012.02.22 o 21:07
Nie chę być tą zawsze wietrzącą problemy ;), ale jak w grę zaczyna wchodzić forsa, ludzie głupieją. Socjalizm też zaczynał się od pięknych idei... :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
w.red, 2012.02.22 o 21:21
Ano..racja, ale nikt nie mówił że będzie łatwo.
Dlatego oprzeć się trzeba na idei i ludziach, a nie na kasie :)
Oj, długa,ciężka i niełatwa droga przed nami :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.21 o 16:30
Adam39.
Zapomniałeś dodać, że my bez pieniedzy muusimy się z nimi podzielić ich pieniedzmi.;-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
Adam39, 2012.02.21 o 18:34
Zenek, jak przyjdzie czas, to nie zapomnimy im tego co nam się należy.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: w.red 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.21 o 21:44
Adam39.
Przecież oni niczego nie produkują tylko nakradli. A więc muszą oddać. Pozdrawiam:-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyć Państwo? A może Państwa ? 
Alfred Rosłoń, 2012.04.07 o 21:34
A co tu można jeszcze zniszczyć,mamy państwo jakie mamy Jarosław dokończy i ........
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyć Państwo? A może Państwa ? 
w.red, 2012.04.07 o 22:59
Więcej wiary w Boską sprawiedliwość i..w ludzi.
Polecam "rapowy" link w polecankach :)
Prawda z wolna ale się przebija. Cierpliwości i wytrwałości. Do wyborów mamy trochę czasu, więc i może uda się spłatać figla tak jednemu jak i drugiemu :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑