słowa kluczowe: Polska, Wybory, barany, bydło, politycy, posłowie, premierzy, prezydenci, senatorowie, uczciwość.
Polska2011.03.28 21:24 03.30 18:55

Jak wybrać coś z niczego?!

 

Wsadzę was tak wysoko, aby wszyscy zobaczyli waszą nicość.

 
Czy myślicie państwo, że nam Polakom przyjdzie z pomocą NATO czy ONZ. Zapewne nie, bo to jest ich obóz koncentracyjny. A oni są od zakładania nowych!!! A to, chyba naczelny obozowy.
 
Prosze panstwa. Jak słyszymy został wybrany - naród wybrany. Jak słyszymy dalej, reszta to bydło. Czyli z czego został wybrany - naród wybrany. Z ludzi nie, bo tylko oni są ludzmi, a więc nie mógł byc wybrany. A więc z bydła, czyli jest bydłem wybranym. Dlaczego o tym piszę?. Bo straszą nas wyborami do rządzenia państwem Polskim. Czyli musimy się zastanowić z czego, kogo, będziemy wybierać.

Zacznijmy od 1989 roku. Ja nie widzę i nie widziałem polityków. A więc jak możemy wybrać polityków z parti politycznych jeśli ich tam nie ma.
Jeśli jestem w błędzie lub się mylę, proszę mi takich polityków wskazać, wyliczyć. Myslę, że to będzie krótka lista, więc nie bedzie problemu. Proszę wyliczyć co dobrego oni zrobili dla Polski i Narodu Polskiego.

To może są jakieś zamienniki polityków - np. karierowicze działający dla dobra państwa Polskiego i Polaków. Ja oczywiście takich nie widziałem i nie widzę. Więc jak możemy wybierać karierowiczów działających dla dobra państwa. Oczywiście nie możemy.
Jeśli jestem w błędzie lub się mylę, proszę mi takich karierowiczów wskazać. Proszę wyliczyć co dobrego oni zrobili dla Polski i Narodu Polskiego.

To może są jacyś ludzie uczciwi na tych stanowiskach, działających dla dobra państwa Polskiego. Ja oczywiscie takich nie widziałem i nie widzę. Jeśli państwo widzicie to proszę ich wyliczyć i pokazać co dobrego zrobili dla Polski i Narodu Polskiego.

To może są jacys wybitni byli prezydenci działający dla dobra Polski. Ja takich nie widziałem i nie widzę. Może się mylę i państwo ich wyliczycie . Proszę wyliczyć ich wybitne zasługi dzięki którym państwo Polskie słynie na świecie dzięki ich dokonaniom.

To może są jacyś byli premierzy (tych mamy już na tony) działający dla dobra państwa Polskiego. Ja takich nie widziałem i nie widzę. Jeśli państwo widzicie, to proszę ich wymienić razem z zasługami dla Polski i Narodu Polskiego.

To może są, byli jacyś wybitni posłowie, senatorowie którzy zrobili coś dobrego dla państwa Polskiego. Ja takich nie widziałem i nie widzę. Jeśli państwo widzicie to proszę ich wymienic razem z zasługami dla Polski i Narodu Polskiego

To może są, byli jacyś ekonomiści wybitni którzy zrobili coś dobrego dla państwa Polskiego. Ja takich nie widziałem i nie widzę. Jeśli państwo widzicie to proszę ich wymienic razem z ich zasługami dla Polski i Narodu Polskiego.

To może ..............

To może zjednoczymy się wszyscy i wyślemy ich wszystkich do specjalnych kopalni węgla. Będą wydobywać węgiel pod specjalnym nadzorem z zamieszkaniem na miejscu. Korzyść powinna być wymierna. Może coś tam zrobią dobrego dla Polski i Narodu Polskiego?!

Nie!!! My jesteśmy uparci, upojeni propagandą żydowską we wszystkich przekaziorach i "wybierzemy" z niewybieralnych tych samych wrogów Polski i Narodu Polskiego. Oni wam potem podziękują, jak Michnikt, to stado baranów idących na rzeż. Czy jak Bartoszewski, to bydło.
Czy oni napewno nie mają racji. Przecież wszyscy widzimy, że oni nie zapewniają, ani Polakom, ani Polsce racji bytu, racji istnienia, racji stanu. Oni oficjalnie prowadzą nas wszystkich na zagładę.Proszę zobaczyc film koniecznie-
-+www.youtube.com

Jeśli to wszystko prawda, to kto nami rządzi. Bo jak? - to widać. Odwrócić trzeba wszystkie światowe tabele - tam jest Polska na "czele".+www.youtube.com 
 
Takie bzdety mohera !!! 

5164 odsłony średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.28 o 23:35
Samostanowienie jest uniwersalnym prawem i należy się wszystkim narodom, jest zakorzenione w duchowym kodzie moralnym każdego społeczeństwa, muzułmańskiego, chrześcijańskiego, świeckiego czy innego. Nie może być odebrane przez obce siły, które nie mają nad nimi żadnej jurysdykcji
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Jacek, 2011.03.28 o 23:47
W tym miejscu należałoby przypomnieć wielką nadzieję i oczekiwanie Polaków z początków pierwszej Solidarności.My ,robotnicy ,pracujacy w pocie czoła,myśleliśmy bardzo naiwnie,że teraz nastanie wreszcie era dobrobytu,samorządności,prawdy,uwłaszczenia itd...Wkrótce się okazało jak złudne to były marzenia i nadzieje.Wystarczy wspomnieć słynne zdanie -"A co to bydło mysli, że dla niego zmieniliśmy ustrój?"Prawie każdy polski robotnik cieszył się że stanie się udziałowcem swojego zakładu poprzez prywatyzację.Co faktycznie oznacza to słowo każdy się przekonał naocznie(wyprzedaż,kradzież,grabież,zniszczenie lub zrównanie z ziemią).Jest to sprawa kryminalna i nie podlegająca żadnym przedawnieniom.Przyjdzie czas że to wszystko będzie osądzone.Srawa następna.Kto tym ludziom dał "prawo"do dysponowania i sprzedaży polskiego narodowego majątku?Jakim prawem sprzedaje się polską ziemię tak ciężko okupioną krwią naszych patriotów?Co to za sejm który działa na szkodę Polski ?Co to za rząd który działa na szkodę Polski.Co to za senat który działa na szkodę Polski?Dla kogo pracują sądy?Boże ratuj Polskę!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
w.red, 2011.03.29 o 01:15
Wszystko racja. Ale by Bóg zechciał nam pomóc najpierw musimy pomóc sobie sami.
Inaczej mówiąc mieć do tego rzeczywistą wolę. A tej w naszym narodzie ostatnio coś kurczę brakuje - "nie dowieźli" czy ukradli ? W moim odczuciu i jedno i drugie :(

pozdrawiam nocnie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 06:20
W.red.
Pamiętam za tzw komuny . Prosi człowiek biedny , modli się do Boga, aby dał mu wygrać w totolotka. Wreszcie Bóg się wkurzył i mówi przestań mi tyłek zawracać, albo wyślij kupon totolotka. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 05:34
Bolek.Witaj.
Zgadzam się na 100%. Pisałem o tym i cały czas tak myślę. Polskę jak zwykle zaatakowano bez wypowiedzenia wojny. Zaatakowano, jak zwykle ze Wschodu i Zachodu i zza wielkiej wody. Tylu agresorów, tylko okupant jeden i ten sam, pod różnymi tylko pseudonimami. Okupanci osadzili się na wszystkich stanowiskach państwowych. Pisanie o zdradzie tych ludzi jest błedem zasadniczym, podstawowym, pisanie nasz rząd, nasz sejm, nasz senat, nasza kultura, nasza nauka, nasze sądownictwo itd jest fałszywe od podstaw. Jednak te oczywiste oszustwa, wciska ludziom wszystkimi przekaziorami okupant. Nie rozumieją tego Polacy mało interesujący się polityką, nie rozumie tego większość internautów. A wystarczy tylko porównać to wszystko z II wś. Ci sami okupanci przyszli wtedy z bronią w ręku z tych samych wszystkich stron. Zniszczyli Naród, zniszczyli gospodarkę, zniszczyli Polskę. Wywozili, kradli wszystko co trafili na swojej drodze. Setki tysiące pociągów załadawanych ukradzionym dobrem Narodu Polskiego wywożono na Wschód i Zachód. Okupanci światowi do dzisiaj nie pozwolili na rozliczenie tych bandytów, złodzieii, morderców. Dlatego zbrodnie, kradzieże nie rozliczone, ośmielają tych samych zbrodniarzy na nowe zbrodnie cały czas przeprowadzane na Narodzie Polskim , na Polsce. To się dzieje obecnie na naszych oczach. Patriotycznych Polaków wymordowano, wywieziono z ojczyzny z biletem w jedną stronę, gospodarkę rozkradziono doszczętnie. Oczywiście to się dzieje po za prawem podstawowym. Jednak Polska, Polacy zostali ubezwłasnowolnieni. Zgadzam się, że to sprawa zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu która nigdy nie zostanie przedawniona dokąd będą żyli Polacy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zwykle - nie "wyrobiłem się" w temacie :( 
w.red, 2011.03.29 o 01:10
Poruszyłeś Zenku istotną sprawę i to przypominającą "węzeł gordyjski". Obojętnie jaką decyzję podejmiemy w sprawie "wyborów" to "per saldo" nie będzie ona korzystna ani dla Polski, ani dla nas. Natomiast wiąże sie to z ryzykiem albo pozostania istniejącego "układu" przy władzy (który w postępie geometrycznym dokonuje demontażu państwa).
Albo wsparcia grupy, która będzie robić to samo tylko w bardziej zawoalowany sposób (o wikłaniu nas w kolejne "wojenki" nie wspomniawszy). O "lewicy" nawet nie mówię bo raz, że już dostatecznie spróbowaliśmy tego "miodu". A dwa, że obecna "lewica" ma tyle z lewicą wspólnego co pięść z okiem lub ..siedzenie z nogą. To tylko popłuczyny po idei.
(Stąd też pewnie wzięła się nazwa "PO" bo w tym ugrupowaniu znajdują się "zlewki" prawie z każdego ugrupowania, których jednoczy jedno - kasa i zapewnienie sobie przyszłości kosztem innych). O "Pawlakowy" stronnictwie też szkoda mówić bo dla nich hasło "żywią i bronią" też od dawna wisi tylko w "izbie tradycji". Pominąć można też istniejące ugrupowania zdawałoby się "pro narodowe". Bo ich "działanie" nie wygląda najlepiej a "liderzy"...skoncentrowali się na "Brukselce".
Porażające jest to, że nikt z nich nawet nie myślał ani nie myśli o wyartykułowaniu prostych i czytelnych zasad jakimi kierowali by się będąc "u steru". Więcej. Nie są zainteresowani nawet dyskusją na takie tematy. Ale żeby tylko "oni". Sami ludzie nie wydają się tym być zainteresowani ograniczając swoje oczekiwania do "programów" o których nie mają bladego pojęcia (inna rzecz że to tylko pustosłowie ogólników oraz "chceń"). Wydawać by się mogło że wszystkim jest wszystko jedno gdzie żyją, w jakich realiach, kto nimi rządzi oraz ku czemu zmierza. Istotne jest tylko by "dzisiaj było co do gara włożyć", trochę "pobrykać" a jutro... Jutro będzie jutro (o ile będzie).
A mnie się wydaje, mnie się "marzi" że "państwo" w pewnym sensie przypomina dom.
Miejsce w którym chce się żyć, do którego che się wracać, gdzie zawsze jest się u siebie. Gdzie przyszłość i swoje życie możemy kreować sami.
Dlatego jak w każdym domu musi istnieć zbiór zasad podstawowych akceptowanych przez wszystkich warunkujących jego istnienie. Bardzo słusznie napisał Krzysztof o podstawowych relacjach którymi trzeba się w nim kierować.
Państwo --> rodzina --> człowiek. Jednak człowiek rozumiejący prawo innych do określania siebie, swoich potrzeb oraz oczekiwań.
Banalnie proste. Wręcz oczywiste. Ale jak widać nie dla każdego.
Latami wspólnym wysiłkiem naszych przodków starano się ten dom wznieść i wyposażyć. Po wielokroć był on przez "sąsiadów" burzony i ograbiany. A jednak wciąż "był". Nawet wówczas gdy starano się wymazać pamięć o nim. On nadal istniał w sercach ludzi. Bo tak na prawdę to ludzie są kwintesencją jego istnienia. W ostatnich dekadach jednak nie dość że ograbiono nasz dom do szczętu z dorobku pokoleń czyniąc z nas niewolników. Nie dość że rozbiera się jego konstrukcję. Ale czyni się to przy milczącej aprobacie nas samych. Zaś robią to nasi "rodacy" (rzecz jasna dla naszego dobra którego nie jesteśmy w stanie pojąć). Co więcej. Wmawiają nam że dziś jest on już zbędnym anachronizmem i balastem.
Skoro sami zatem nie wykazujemy dbałości ani o sam dom, ani o miejsce w którym stoi nie można dziwić się innym że chcą sobie to zawłaszczyć i zagospodarować dla siebie. Na do, swoje miejsce na Ziemi trzeba sobie zapracować i zasłużyć.
Wychodzi na to, że dużej części "Polaków" to się już znudziło.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zwykle - nie "wyrobiłem się" w temacie :( 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 06:09
W.red Witaj.
Myślę, że w tym podstawowym temacie napisałem w odpowiedzi Bolkowi. Nie będę się powtarzał. Oczywiście zgadzam się z tym wszystkim co piszesz. Może po za jednym, tym nawet w cudzyslowie "rodacy". Ja jak zapewne wiesz upodobałem sobie jednowyrazowe określenie tej hołoty - żydokomunofaszyści. Jak widzisz o tym napisano setki, tysiące książek, jaką moc jaką wielkość, pojemność to słowo posiada. Te partie, to jedna partia tych opupantów dla goi podzielona do zabawy w głosowania. Zafundowano Narodowi igrzyska, bez chleba. Myślę, że najkrócej to przedstawię tak. Polska w obecnym stanie jest na takim poziomie jak "obiad" w obozie koncentracyjnym. Ludziom zafundowano dla rozrywki, kolorowe jarmarki, baloniki na druciku, blaszane dzwoneczki, kiełbaski na patyku. Dopóki ludzie nie reagują na wyrzucanie z mieszkania. Nie reagują, że w Polsce jakiś Niemiec mówi do pracownika Polnische schwein. Dopóki nie reagują gdzie Żyd nazywa Polaków mordercami i jest za to prezydentem. Dopóty będa kraść i mordować. Są jeszcze tacy co dla śmiechu okupantów, skargi do nich piszą. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zwykle - nie "wyrobiłem się" w temacie :( 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 06:15
W.red.
Piszesz coś tam o Pawlakach. Jak raz pisałem chyba dwa artykuły o Pawlaku. A tego typu artykuły można napisać o wszystkich, albo o jednym Pawlaku i razy
1 000 czy 10 000. To tylko różnica w przybranych nazwiskach, korzeń ten sam. Pamiętam jak byłem mały, stryjek zaszczepił na jabłoni trzy rodzaje odmian. Korzeń ten sam a trzy rodzaje jabłek. PZPR - PO, PiS, SLD - korzeń ten sam - żydokomunofaszyści. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zwykle - nie "wyrobiłem się" w temacie :(   
Centuria, 2011.03.29 o 07:19
Mam wrażenie, że podobne stanowisko występuje na całym świecie. Chodzi o tę samą grupę. W Stanach powoli zaczęli ujawniać swe oblicze, więc może jeszcze jest nadzieja. Nazywają sie progressives i zaczęli swą dziłalność jakieś 100 lat temu. Sympatyzowali z komunistami, ale są bardziej przebiegli, bo zamiast krwawych rewolucji, robią ewolucję. Powoli zmieniają społeczeństwo, a kiedy ujawnia się prawda, zmieniają nazwę i tak kiedyś zaczęli nazywac się liberałami (zupełnie zmieniając znaczenie tego słowa). Ukrywają sie w obu rządzących partiach w USA i łatwo sie pomylić. Progresywny był Teddy Roosevelt, choć byl ponoć Republikaninem, FDR, Woodrow Wilson (wyjątkowa świnia, choć podręczniki kreują go na bohatera). Progresywny był Bush. Jednym słowem - pozornie zmieniają sie partie, ale tak naprawdę, to to rządzą ci sami ludzie. Jedną z ich idei jest np obalenie finansowe systemu i zastąpienie go tym lepszym - z otwartymi granicami i dzieleniem po równo (oczywiście z wylączeniem siebie samych). Kenijczyk Bambo myślał (wlaściwie myśleli ci, którzy go pociągają za sznureczki), ze ludzie już są przygotowani i za szybko wystartował.

Przepraszam, jeżeli za bardzo często mieszam to co się dzieje za Wielką Kaluża, ale lepiej znam te realia i wydaje mi się, że wiele pasuje i do Europy. Wg postępowych ludzie mają być całkowicie uzależnieni od rządu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Centurio - Bingo!! 
w.red, 2011.03.29 o 08:12
"..bo zamiast krwawych rewolucji, robią ewolucję.."

Właśnie dokładnie w ten sposób. Choć ta "ewolucja" kosztuje więcej istnień a krwi nie widać. Pisze się ona zrujnowaniem życia wielu ludzi i narodów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zwykle - nie "wyrobiłem się" w temacie :( 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 09:57
Centuria.
Dobre masz wrażenie, bo to są fakty. Nam przysłali Radka Sikorskiego, a to wychowanek żydowskich Wolfowitzów. No i Sorosz rujnuje wszystko, a ostatnio czytam, że finansuje tych przewrotowców w Libii. Jedno jest pewne, jeszcze po pierestrojce Libijczycy zapłaczą za Kadafim. On im się nie dawał dlatego go bombardują. A teraz obsadzą swoją agenturą jak w Polsce i nastąpi rozkradanie i rujnacja Libii. O tych partiach tak jak pisałem, masz rację, to są tylko rózne nazwy tych samych łotrów. troche sie dziwię, że prywatna Ameryka jest uzbrojona i nie moga sobie poradzic z tymi gnojami. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zwykle - nie "wyrobiłem się" w temacie :(   
Mik, 2011.03.29 o 10:41
Zeniu,masz racje.Dodatkowo,kaza jeszcze bic brawa,a rece juz mam opuchniete,a tutaj jeszcze tylu kandydatow do tego smutnego Polsce kabaretu.Trzeba dzialac,to znaczy skupiac sie i sluchac tych,ktorzy w przemyslany sposob ukazuja jak z tego wyjsc.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zwykle - nie "wyrobiłem się" w temacie :( 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 11:18
Mik.Witaj.
Z tymi brawami to ja już dawno piszę. Masz rację, będzie jak w Ameryce. Jak zapytają i nie odpowiesz po Amerykansku OKEJ, to bedą zamykać. Nie mam tutaj kogo bronić, zobacz tylko próbkę -
-Z gejami to dajmy sobie spokój"

W lutym w TVN24 pokazano jak Węgrzyn, odpowiadając na pytanie dotyczące legalizacji związków homoseksualnych powiedział: "z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami, to chętnie bym popatrzył". Jak dodał "natura ludzka i człowiek jest tak skonstruowany, że powinien żyć w związku partnerskim zgodnie z naturą właśnie, to jest pogwałcenie praw natury". Dopytywany o tych, którzy "chcą inaczej", odparł: "to jest jego problem, ale niech się z tym nie obnosi".
Partia PO wyrzuca go za te bandyckie słowa z parti. Co nie przeszkadza, że bandyci i złodzieje "rządzą" i mają sie jak pączki w maśle. Takieeee czasyyyyyyy.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zwykle - nie "wyrobiłem się" w temacie :( 
Adam39, 2011.03.29 o 12:22
Zenon, na to co wyprawiają na świecie i tu u nas w Polsce ci banksterscy żydokomuno-faszyści, bezsilna puki co złość człowieka zalewa. Ale mam nadzieję że w końcu nastąpi kres ich rządzenia i spotka ich zasłużona kara.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zwykle - nie "wyrobiłem się" w temacie :( 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 15:50
Adam 39.
Ja też mam taka nadzieję, tylko raczej już nie doczekam. Chociaz dzisiaj świat pędzi szybko do nikąd.
Jeśli ja biedny robaczek widzę, że to wszystko trzeba wystrzelać, to widzi to i swiat. Niby nie wiele trzeba. Tylko kilku polityków z kilku panstw. Oddziały specjalne wyjmują jednocześnie te kreatury w kilku państwach w tym samym czasie. Chwilowo widac, że nie ma tych kilku sprawiedliwych. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Centuria 
Piotr Świtecki, 2011.03.31 o 03:20
Myślę że to co się dzieje za wielką kałużą będzie jak najbardziej przydatne nam tutaj w grajdołku. Wpuści trochę powiewu wielkiego świata, no i ustawi wszystko w realniejszej perspektywie.
Szczególnie że i Ameryka zdaje się mocno się zmieniła od czasów, kiedyśmy się zachwytem nią zachłystywali.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 12:21
Zapewne nie wszyscy to znają, dlatego podaję za Stop Syjonizmowi -
-Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Adam39, 2011.03.29 o 12:29
Zenuś, te obecne Noble dawane swojakom, według mnie posiadają moralną wartość taką jak za przeproszeniem g..no. Myślę że to coraz wyraźniej widać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 16:34
Adam 39
Oczywiście masz rację. Zaraz znajdę wspaniały wiersz i Ci napiszę jak te sprawy wyglądają. To jest taka sama wartośc jak u nas odznaczenia, im gorszy duren, kapuś, pachołek, tym większy order.Pozdrawiam
Znalazłem, już go gdzieś u nas pisałem. Jednak jest tak dobry, ma tak silny ładunek, że z przyjemnością napiszę jeszcze raz Tobie i sobie.
Pani Szymborska - Nobel

Jej wiersze? Zgrabne. Bez wątpienia dobre.
Dystans, ironia, w dowcipu kaskadach.
Ale żeby Nobel? Ale żeby Nobel?
Sorry, ludzkości. To jednak przesada.
Dorobek skąpy. Dziesięc skromnych książczyn.
Wiedza o świecie i ludziach potoczna.
Żadnych wielkich odkryć. Żadnej genialności.
Brak opus magnum. Nobel? Widać można.
To raczej dowóc, niezbity argument,
że Starszy Brat wszystko załatwic potrafi.
Że strasznie daleko, aż trudno zrozumieć,
sięgają macki, ha!!! żydowskiej mafii.
Mówią mi: ciesz się. Wygrała wszak Polska.
cieszę się ogromnie. Z Chwały Polski, znaczy.
Lecz spytajcie Żydów, czy Polką Szymborska.
Zawsze powiedzą: Noblistka jest "z naszych".
Tak jak powiadają, że "z naszych" Mickiewicz.
Zwróćcie uwagę na tę grand-ohydę.
Bo nie mogą pojąć, że ktoś aż tak wielki
mógł być Polakiem. Co innego Żydem.
//Adam Sosnowicz.
Piękny prwdziwy przekaz prawdy - fałszerzy i obłudników. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?!   
Mik, 2011.03.29 o 12:33
Zeniu.
Masz idealny przyklad tutaj,gdzie zostalem debilem.
Uwazam,ze tylko debil bedzie bil brawa bez zastanawiania sie.Nie chce nikogo tym przekonywac,ale
pobudzic jedynie wyobraznie.Mysle,ze tekst,ktory zamiescilem na tvp,a ktory podaje nizej,przyczyni sie do
zauwazenia tego,ze jeszcze znajduja sie kandydaci ze swoimi racjami,ktorym nie wolno zarzucic niczego.

poprzedni | następny

mik
Forumowicz

Wiadomości: 30

Honor czlowieka
25 marca 2011 r., godz. 14:12

--------------------------------------------------------------------------------

W tym temacie,mozna zadac sobie pytanie:Gdzie ON sie podzial? W kontekscie tematu,nie powinienem rozmyslac nad sprawami,ktore nie dotycza juz mnie,gdyz mieszkam poza granicami Polski od wielu,wielu lat.Jednak.W poszukiwaniu odpowiedzi na tematy zwiazane z honorem,a konkretnie z antysemityzmem,dostrzegam zasadnicza roznice w tym pojeciu,ktore to bardziej laczy sie z antypolonizmem niz ma to zwiazek z antysemityzmem.Chylac czola wielkim ludziom
z tej grupy zwacej sie Zydami z wielkim obuzeniem zauwazam,ze to najwieksze szumowiny z tej grupy,typu Gross i jemu podobni zapomnieli o czyms takim co jest przyzwoitoscia czlowieka.To nie sa ludzie warci jakiejkolwiek uwagi,gdyby nie to ze oni w perfidny sposob naruszaja moja godnosc Polaka.Ich krzyk na caly swiat,to nic innego jak placz zasmarkanego,zasranego benkarta,zagubionego w labiryntach cywilizacji.Mozna byc Polakiem z racji zamieszkania
w tym kraju,ale zadne prawo,moralnosc nie zezwala im na szkalowanie kraju,ktory moze nie jest doskonalym,ale wiele wycierpial od hiostorii i takich pryncypalow antypolskosci jak Lis,Szczuka i te kolejne przedstawicielstwa polskiego rzadu,ktore nie potrafia unormowac tych prawd a co niektorzy takim Grossom,wlaza w dupe.W szacunku dla czlowieka,prawdy,moja rola jest akceptowanie wszystkiego,co jest dokumentem,ale nigdy nie pozwole na to dla przykladu,zeby prezydent mojego kraju ryl nosem przy skladaniu wiencow na grobach ludzi wymordowanych przez prymitywne towarzystwo z NKWD i nie koniecznie reprezentujace te narodowosc dla ktorej wlozyli te mundury,a pozniej w imieniu Polakow,jeszcze przepraszal.Za pozno jest na przeprosiny Olek! Tutaj potrzeba prawdy,ktora osadzi juz nie tamtych mordercow,a takich jak ty,wspolczesnych.Temat ten jest tematem nie konczacym sie,chodzi tylko zeby przywrocic porzadek i lad w naszym kraju,POLSCE.

Zgłoś do moderatora | Modyfikuj | Usuń | Podziel


mik
Forumowicz

Wiadomości: 30

Odp: Honor czlowieka
26 marca 2011 r., godz. 10:56

--------------------------------------------------------------------------------

Ilu jest takich,ktorzy nie boja sie prawdy?Stanowczo za malo i stad ta nienawisc do Kaczynskich,ktorzy probowali
troche uporzadkowac ten kraj,Polske.Znam to z autopsji,bo do dzisiaj nie mam sie do kogo zwrocic sie o udokumentowana prawde.Strach ma wielkie oczy,jak mowi przyslowie polskie,ale ten juz strach obrosl w takie piorka,ze decyduje o faktach,ktore z moralnoscia maja tyle wspolnego co ten przyslowiowy palec do ....... .
Jak podlym czlowiekiem trzeba byc,zeby nie chciec zrozumiec tych wszelkich przekretow,morderstw,ktore sie dokonaly i dokonuja za sprawa takich Rychow,Zbychow i im podobnych.Powrot taty,ten wiersz ukazuje nam jak odbieglismy od prawd,honoru,a zwiazany jest z tymi wspolczesnymi bandytami,ktorzy juz zapomnieli nawet,ze istnieja i modly za nich.
Oni juz nie prosza o modly,bo sie uwazaja za boskich.Jak dlugo to jeszcze potrwa,to zalezy wylacznie od ludzi pragnacych tego i dajacych wyrazne sygnaly,ze juz dosyc.Sa tez inne sygnaly,ale na nie nie nalezy zwracac uwage,bo to sa wszy szukajace psa,zeby na nim sie pozywic.Takim psem bedzie zawsze nasz wybrany demokratycznie rzad,ktory bedzie udawal,ze cos robi,a wszami pozostana tacy,ktorzy beda im wtorowac,jak samolt czy ten drugi przyglup,ktorzy nie majac najmniejszego pojecia,honoru,beda zasmiecac te nasze polskie juz i tak wystarczajaco zasmiecone,podworka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 16:09
Mik.
Nie wiem czy czytałeś piękną ksiązkę "Sprawa Honoru" Lynne Olson i Stanlej Clod. Tutaj jest moja cała odpowiedz. Pasuje jak na Twoje zamówienie. Nawet wszarze są na zdjeciu. Poczytaj sam. Tutaj Honor został zamordowany przez zachodnich, swiatowych łachudrów - +jazon.polacy.eu.org
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?!   
Mik, 2011.03.29 o 16:25
Nie,nie czytalem tej ksiazki,Zeniu,lecz widze to normalnie tak,a przeciez nie znam zakulis tej polityki.
Zydzi,chociaz maja prawo,to nie zakladaja swojej partii,
ale krzycza tak,ze trudno jest uslyszec jakis ludzki glos.Druga sprawa jest to,ze ten perfidny Kadafi mial ukryte 180 miliardow dolarow w bankach.My nie wiemy w jakich? ale widzimy,jak te dolary sa zamieniane w bron,ktora pomimo embarga,jakos tam dociera.Gdyby nie docierala,to przestali by strzelac,a oni strzelaja i strzelaja i beda strzelac,bo maja jeszcze rope,ktora ta
demonykracja potrzebuje.Mozna byloby inaczej,ale wtedy nici z tej wymiany.Nowiutkie dulary na stara bron.To,ze Hameryka sie wycofuje,to nic nowego,bo tam te Amerykanie
zaczynaja przkrzykiwac tych demonokratow,a one sie boja.
Europa sie nie boi,wiec wzieli sie za niszczenie starego kontynentu.Duren zawsze gdzies sie znajdzie,tylko trzeba umiec go szukac,Zeniu.Albo mi sie tylko tak wydaje,moze te fakty zle odczytuje,sam juz nie wiem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.29 o 16:40
Mik.
Wszystko sie zgadza, dobrze widzisz. Masz tutaj "całe" kulisy tych morderców światowych.
W "naszym" imieniu" -
-+stopsyjonizmowi.wordpress.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?!   
Centuria, 2011.03.30 o 09:27
Wspaniała książka. Podobno miał powstać film, ale Jewishwood pewnie nie było specjalnie zainteresowane. Co innego bajki o Schindlerze Swindlerze czy szeregowcach Ryanach...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.30 o 10:15
Centuria.
Co ja się opiszę o tych książkach i jakiś mały odzew. A polecam w "Czy napewno jestes Polakiem" naprawdę same rodzynki dostępne na Polskim rynku. Ta książka powinna być we wszystkich Polskich domach. Jak zapewne wiesz filmów nie wolno nagrywac o zdolnym, mądrych, wybitnych Polakach, oraz o prawdziwej historii. Filmy "wartościowe" to filmy idiotów nagrywane z dotacja panstwową, gdzie się wszystko wysmiewa. A lista Schindlera to czytałem, że taka sama bajka jak całośc żydowskich przedsiewzięć w tych tematach. PozdrawiamPozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.30 o 22:53
Wszyscy.
Jesteście panstwo jacyś uparci. Nikt nie widział, nie widzi i nie widzi w wyborach "porządniaków"!!!
A one tyle sobie menda li naprzyznawali.
A ja myślę, że może Stolman pseudonim Kwaśniewski:
wybitny
magister
oszust
pijak
Ale on i papieżem może zostać, treningi przeprowadził z Siwcem i w mobile siedział.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zenon 
Piotr Świtecki, 2011.03.30 o 23:50
Zenon, ale czego Ty chcesz? Żebyśmy bez przerwy jojczyli jak stare baby? Albo tupali jak na Palikota?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.30 o 23:54
Mufti.
Absolutnie nie. Idą wybory i pytam kto, kogo widzicie?.Pozdrawiam
Jeśli ich wszystkich pogonimy to czeka nas bieda jak w Libii (i oczywiscie pomoc hitlerowców)-
-Jesteśmy Ukraińcami, Rosjanami i Białorusinami, ludźmi różnych zawodów (głównie lekarze), pracujący w Libii od ponad roku (od 2 do 20 lat). W tym czasie poznaliśmy życie Libijczyków i państwo, w którym obywatele innych krajów żyją w takim społecznym komforcie jak Libijczycy. Mają oni prawo do bezpłatnego leczenia, a szpitale mają najlepszy na świecie sprzęt medyczny.

Edukacja w Libii jest darmowa, młodzi ludzie mają możliwość studiowania za granicą na koszt rządu. Po ślubie, młode pary otrzymują 60,000 libijskich dinarów (ok. 50.000 USD) pomocy finansowej.

Pożyczki z budżetu państwa są bez odsetek, a jak pokazuje praktyka, bez terminu spłaty. Ze względu na subwencje rządowe ceny samochodów są znacznie niższe niż w Europie, są przystępne dla każdej rodziny. Benzyna i chleb kosztują jeden grosz, nie ma podatków dla tych, którzy pracują w rolnictwie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Piotr Świtecki, 2011.03.31 o 00:09
No, bo już się przestraszyłem ;-))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.31 o 00:17
Mufti.
NATO dozbraja al kaidę, oczywiście dla bydła zwaną rebeliantami.
Ciekawe kiedy nas dozbroją, aby ufoludków wypier... w kosmos. Tylko że to ich ufoludki. Dlatego musimy sami działać, a nie pieprzyć w koło o tym samym. To ktoś inny tu śpi i marudzi. A Jarek jak sekr,gener. chce byc szefem, dyrektorem, skarbnikiem, posłem i senatorem. Lepszy wróbel w garści .... Pozdrawiam:-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon   
Harcerz, 2011.03.31 o 22:14
widzicie . Jak dobrobyt niszczy-

Człowiek głodny będzie walczył .

Libijczycy nażarci zgnuśniali -

Kłopotem było pozyskac pracownika miejscowego -
Teraz będą za...lać za miske ryżu :)
Uczmy się .
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.01 o 01:02
Harcerz.
Ano nic innego ich nie czeka. Już Sikorski obiecał budowę "demonkracji". Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.31 o 21:12
O naczelnym obozowym - na zdjęciu.
Gross i towarzysze – Zbigniew Żmigrodzki - +www.bibula.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.31 o 21:24
Fragment wywiadu radiowego z Louisem Farrakhanem

"I co z Libią? Ile pieniędzy wydaje się na uzbrojenie tzw. buntowników? Są niezadowoleni, ale dlaczego są „niezadowoleni”? Czy mają pracę? Tak. Czy oni mają jedzenie? Tak. Czy Kadafi używa przychody z ropy na budowanie Libii? Tak. Czy Kadafi wykorzystał pieniądze z ropy naftowej i odkrył wodę pod Saharą, i wyprowadził te wodę na powierzchnię, i przeprowadził ją z Bengazi przez cały kraj do granicy, prawie, z Tunezją? Czy wprowadził rolnictwo na pustynię, by mogli wyżywić własny naród? Tak. Czy wydaje miliardy dolarów na budowę domów, mieszkań dla swojego narodu? Tak … Więc coś w tym jest! Więc gdy Ameryka, Anglia, Francja, trzy mocarstwa imperialistyczne, chcą zdestabilizować ten kraj, czy to dlatego jesteś „tak zaniepokojony"
Calość na -+stopsyjonizmowi.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?!   
Centuria, 2011.04.02 o 13:20
Akurat wypowiedziami Farrakhana jako się nie podniecam. Facet to nie tylko rasista ale i komuch. W 2005 roku wynosil pod niebiosa Mao, który "odmienił życie miliarda ludzi". Farrakhan marzył również na głos, żeby taka rewolucja zawitała do każdego amerykańskiego miasta. Ten sam Farrakhan mówil też, ze "nie ma członka czarnej wspólnoty w USA, który nie byłby dumny z Komendanta Fidela". +www2.fiu.edu

Wg Farrakhana - "biały człowiek to diabeł", "Papież to Antychryst", a "Hitler to wielki człowiek".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.02 o 13:57
Centuria.
Jak zapewne się domyślasz, nie znam faceta. Podałem tylko, bo dosyc interesująco mówi w tych tematach. A bardziej pewnie dlatego, że mam podobne poglądy na ten temat. Trudno mi dzisiaj oceniać Hitlera. Za mało o nim wiemy. Jako całość z mojego punktu widzenia jako Polaka, był nr 1 mordercą. Potem rozbierając "go" na kawałki ( czy był desydentem, czy tylko sterowanym Żydem,Austryjakiem,Niemcem ?)można znależć i czyny wielkie. Co prawda nie wierzę, że to jego całkowita zasługa - chodzi mi o skok gospodarczy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?!   
Centuria, 2011.04.02 o 22:37
Czasem pomaga poznać kogoś bliżej, bo wtedy łatwiej ocenić, jakie ma motywy. Zdaje sobie sprawę, że farrakhan nie jest znany w Polsce, bo on jest taki właściwie "lokalny", znany głównie w Stanach. Z cała pewnościa ma dużą charyzmę, bo sporo ludzi go śledzi, ale podobnie było i z Hitlerem, prawda?

Farrakhan jest na czele Nation of Islam (Naród Islamu), czyli jest muzułmaninem. Tyle, ze ten islam jest wymieszany z teologią czarnego wyzwolenia (Black Liberation Theology). Ta ostatnia to religia wymieszana z kolei z marksizmem i jet ona potępiona przez Kościół. Głosi ona, że można doznać zbawienia tylko, jeśli wynagrodzi sie krzywdy pokrzywdzonym. W tym wypadku biali powinni oddać wszystko Murzynom. Poza tym, mowa o zbawieniu zbiorowym, a to - wiadomo - jest niezgodne z naukami Chrześcijaństwa.

Jak pisałam, Farrakhan ma sporą charyzme. Ponoc był wmieszany w śmierć innego "przyjemniaczka" - Malcolma X. Stanęlo jednak na tym, ze oskarżono go o przyczynieniu sie do powstania złowrogiej atmosfery, a ta z kolei dobrowadziła do zabójstwa.

W 2009 roku mówił, ze szczepionka przeciwko świńskiej grypie, to konspiracja mająca na celu depopulację Ziemii. Pojechał do Zimbabwe pomagać Mugabe w zabieraniu ziemii białym rolnikom. Farrakhan powiedział, ze chce się przyczynić do naprawienia niesprawiedliwości dziejowej. Mówił też, że "biały człowiek to śmiertelny wróg i należy mu zgotować piekło".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.02 o 22:53
Centuria.
Rozumię, że jest w jakiejś sekcie. A tego w Ameryce chyba na tony. Muzułmanin a martwi się o murzynów. Może juz sie modlą do niego za kasę. Jak jest lokalny, niech taki zostanie. Jakoś nikt inny nie przedstawił jak żyli Libijczycy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?!   
Centuria, 2011.04.03 o 17:25
Farrakhan jest Murzynem - synem emigrantów z Jamajki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.03 o 20:35
Centuria. To działa chyba "prawidłowo" z dzisiejszą modą. Wszyscy odwracaj ą historie i chcą wracać do tego co było 50-100 lat temu. To jest czysty idiotyzm, ale w Polsce też trwa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak wybrać coś z niczego?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.02 o 21:55
+niepoprawni.pl

"modlitwa" o mienie żydowskie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑