słowa kluczowe: Polska, Prezydent, UE, prezydenci, zbrodniarze, złodzieje, świat.
Humor, satyra2012.10.27 17:27

Gdybym ja był Prezydentem:-)))

 

Polska byłaby drugą ................

 
Jak już państwu pisałem, przy sobocie, po robocie........ mam chwilę czasu. Gdybym ja był prezydentem, tak mi przyszło do głowy. Proszę na mnie glosować. Lista nieznana, przynależnośc partyjna nieznana, ot normalny Polak, dla którego mamona jest bez znaczenia. Istotna jest Polska i Polacy w niej żyjacy.
 

Mamy za sobą następny rozbiór Polski po tzw pierestrojce w 1989 roku. Jak za rozbiorów poprzednich, dzisiaj nie mamy nic. Powiem więcej, dzisiaj jeszcze wstydzą się oglosic oficjalnie, że Polski już nie ma i nie będzie . Okupant nad tym wszystkim czuwa. Kiedyś podobno nas rozebrały niemcy, Austria i Rosja. A dzisiaj kto??? Jeśli jak chcą optymiści jesteśmy w praworządnej UE :-))) Kto??? To ta UE na to wszystko pozwolila i pozwala??? To ta UE milczy na temat zagłady Polski i Polaków, na tzw Smoleńsk. Czytam na onecie, że Polska będzie ukarana za ....... jakieś mało istotne bzdety milionami jewro. Dziwię się, że nie miliardami. A co??? Walcie z grubej rury pachołki śmierdzące. Zrobiliścia zadluzenie Polski miliard?!!! Zrobcie sto, miliard miliardów jewro. Ja jako Polak mam was wszystkich w czterech literach. I nie będę pisał, że to jest holokaust na Narodzie Polskim. Bo holokaust to pryszcz na czterech literach świata i Polski, to mniej niż pryszcz.

A wy opłacone durnie sie tym podniecanie dla śmiechu normalnych ludzi świata i Polski. Tak samo jak homo nie wiadomo jest waszym małżenstwem. Idioci!!! Durnie!!! Błazny!!! A podobno Stalina już nie ma?!!

Pierwszym moim posunieciem jako prezydenta Polski jest rozwiązanie wszystkich "polskich" partii, rozwiązanie natychmiastowe wszystkich antypolskich organizacji żydowskich. Likwidacja całej prasy, radia i telewizji. Rozwiązanie całego MSZ, MSW, sądownictwa, dowództwa wojskowego i tzw służb specjalnych.

Przywrócenie do działalności wszystkich zakladów pracy nadajacych się do uruchomienia. Rozliczenie wszystkich złodzieji Polskiej gospodarki we wszystkich wojewodztwach w ciagu jednego miesiąca. Sprowadzenie złodzieji i bandytów  z całego swiata działajacych poprzednio i obecnie w Polsce i ich rozstrzelanie z pozbawieniem całego majatku. Anulowanie wszelkich długów, pożyczek i innej pseudozobowiązan.

Wyzerowanie finansowe gospodarki, finansów państwa itp i zaczynamy od nowa budowę silnej i wolnej Polski. Takiej jakiej chcieliśmy w 1989 roku

Wszystko co działo się i dzieje do tej pory jest wielkim oszustwem, wielką okupacją Polski przez UE i świat tzw cywilizowany. A wiec zaczynamy jak po wojnie antypolskiej. Oczywiście pamiętamiy o zbrodniarzach niemieckich, sovieckich, żydowskich , o zbrodniarzach na Narodzie Polskim. Są matematycy i straty mogą policzyć od nowa. No, nie mogą nam zbrodniarze mówić, co my Polacy mamy robić, jak ak żyć, co sadzić, co siać, jakie trzymać zwierzęta. Obecne przepisy to świadoma zagłada Polski i Polaków.

Tylko nie pie..... , że głosowanie na PiS, PO, PSL, SLD coś zmieni!!! Nic nie zmieni. Nie ma takiej obcji!!! Jeszcze raz przypominam, pisałem o tym wielokrotnie. Tutaj pomaga mi poeta -                               więc popatrz na siebie

jeśli Ci tego widoku nie zasłania krata

to Ciebie wloką nagą z poszarpanym ciałem

pod oknem Europy…przez dziedziniec świata…

To musicie mieć zakodowane w głowach, w sercu, albo nas, was nie będzie.

Wszyskich lisów, tchórzy rozliczmy zgodnie z ich zasługami. Wszyscy budujemy Polske taką jaką ma być w/g nas Polaków a nie takich malutkich 'prezydentów" jak na załączonym zdjęciu. Po co nam takie pachołki bez znaczenia, bez honoru, bez sumienia, bez...... Mamy zdolną kadrę inżynierów, budowlanców itp. Nie potrzebni są nam włuczędzy swiatowi. Wszystkich obecnych historyków zatrudniamy w kamieniołomach , łącznie z idiotami na temat holokaustu, polskich obozów koncentracyjnych, antyfaszystów i tym podobnych błaznów. Możemy zastosować prawo żydowskie, tylko, że zgodnie z naszym Polskim rozumieniem prawdy i oszustwa. nie chxcę więcej pisać, bo jak panstwo widzicie. Jeśli ściągne link z wielkimi literami to potem takimi samymi muszę pisać. A to wygląda fatalnie. jakoś nie mogę sobie z tym kantem dać rade. Pozdrawiam  i oczekuję na pełne uzupełnienie tematu- gdybym był....

 
 
!!! 

2867 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Gdybym ja był Prezydentem:-))) 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.27 o 18:02
Za zdrowie koleżanek i kolegów. Szklanka miodu, szklanka soku wyciśnieta z cytryn i szklanka bimbru na jesienno zimowe wieczory. Dla panów trzeci skladnik razy iks. Powiem państwu o sobie, nie lubie zmyslać. Zmarzłem dzisiaj na ryneczku jak cholera. Ludzi coraz mniej. Miodem tzw Chińskim zawalone wszystkie markety zydowskie za grosze. Polskiego miodu nikt nie skupuje. Czyli następna, świadoma likwidacja POLSKIEJ gałezi gospodarczej. Ja to wiem, jak zlikwidują polski miód to wtedy Polacy zobaczą ile w supermarketach żydowskich bedzie kosztował "kit miodopodobny" jak papierosy, cukier itd Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gdybym ja był Prezydentem:-)))   
bydzio63, 2012.10.27 o 18:20
Zenku masz mój głos poparcia, może nie w 100% ale zawsze za.

Musisz na jakimś poczytnym przez Polaków portalu dać ogłoszenie (może nawet tu i przyjmować zamówienie)
że sprzedasz miodzik taki a taki i za tyle. Raz w miesiącu dać informację że odbiór w takim a takim dniu i miejscu.A osoby z daleka od Ciebie ktore nie mogą odebrać osobiście to zaproponuj wysyłke pocztą lub kurierem za dopłatą i tyle.
Polacy to wspanała nacja choć w większości skromnie żyjąca - taki (nie)rząd.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gdybym ja był Prezydentem:-))) 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.27 o 19:51
Bydzio63.
Widze, że tylko my obaj ostatnio rozmawiamy. Reszta goni świat, goni życie, czyli leci biegiem do starości, do śmierci. Nie mają czasu się zatrzymać nad naszymi Polskimi, zwykłymi sprawami. Wczoraj zerknąłem na temat w onecie - zdrowa żywnośc/pomidory/. Wiedziałem że to gó...... ale nie miałem pojecia, że aż takie. Stwierdzam kategorycznie, że jesteśmy swiadomie truci przez włuczęgów światowych. To samo dotyczy miodów. Byłem ze dwa miesiące temu w tzw biedronce/czyli żydowskim markecie/przy samej kasie paleta z "miodem" . O ile pamiętam wielki słoik za coś jedenaście złotych:-)))Oczywiście cały rok płynny. Widzę po klientach że holooszustwo zjedli, bo mowią że miód skrystalizowany to jest scukrzony. Czyli kryształki miodu to jest cukier. Pszczelarze muszą podgrzewać miód aby taki głupek go kupił. Nie chcę pisać, że gotować i tym samym robić miód bezwartościowym. osobiscie podgrzewam tylko miód wielokwiatowy dla "znawców" tematu, dla lemingów, dla upartych osłów. Jeszcze raz poruszę ten temat - dla normalnych obserwatorów. Bedąc wielokrotnie w marketach żydowskich oglądam miody na regałach. Śmiech mnie ogarnia jak widzę często informację pod miodem " miód w czasie krystalizacji" . Widzę w tym miodzie takiego fluka, jakby łyzeczkę prawdziwego miodu w całym słoiku cholera wie czego. Zobaczcie panstwo sami, taka zawiesina mętna- czyli to ma być krystalizacja miodu. Proszę panstwa miód krystalizuje od góry, co nie jest zauwazalne dla ludzkiego oka. Kryształki skrystalizowanego miodu opadają do dołu. Czyli my jako widzowie naszym okiem widzimy, że miód staje się powoli mętny calościowo. Tylko jak to wytłumaczyć paszojadom!!! Bydzio. Odemnie brali koledzy miod z całej Polski / oczywiście z naszego portalu/ Jak narazie wszyscy byli zachwyceni. Mam tylko nadzieje, że to nie przez grzeczność tylko fakt dobrego miodu. Pozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gdybym ja był Prezydentem:-)))   
bydzio63, 2012.10.27 o 20:56
Zenku
To są prawa dżungli, Nasz kraj jak wiesz opanowali Uny i doprowadzili sam widzisz do czego!
Tak masz rację z tymi warzywami, miodem i ogólnie z żywnością, to co oni Nam serwują to
w czystej postaci trucizna inaczej mówiąc pokarmopodone produkty.
Niestety cierpimy My wszyscy bo jak wcześniej pisałem społeczeństwo jest biedne i szukają pokarmu niezważając na pochodzenie ale na cenę.
To przykra prawda.Ja sam mieszkam w mieście lecz większość warzyw kupuję od rolnika i na bazarach.Przynajmniej wiem że to pokarm prawdziwy bez chemii.
Wiesz zboże kupuję i potem sam mielę mąkę, chleby piekę od 8 lat zawsze na zakwasie własnej produkcji i nie wyobrażam sobie jeść tej chemicznej gliny którą Nam serwują w sklepach.
Jeśli chodzi o krystalizację miodu to się nie znam lecz znam się na przetworach , jak wiesz żyłem dość długo za granicą i jak to ze mną bywa słuchałem starszych ludzi.
Ojciec mojego przyjaciela z Italii zdradził mi sporo tajników i ja je zapamietałem.
A co najważniejsze wprowadziłem je w moje życie.
Jestem wdzięczny im za to co mi przekazali.
Wierzę że dzięki takiej żywności jaką spożywam jestem zdrowy.
Mam nadzieję że i Ty myślisz podobnie.
Pozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gdybym ja był Prezydentem:-))) 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.27 o 21:44
Bydzio63.
Oczywiście masz rację. Trują nas na wszystkich frontach. Ja mam dośc lat aby pamiętać zapach i smak pomidora komunistycznego. Dzisiaj to jest go... trujące zapakowane w piękny papierek. Pisałem o tym - jest prowadzona wojna z Polską wsią. Chłop już się poddał, sprzedał, kupuje mlekopodobne art w marketach, kupuje jajka kurze, kupuje pseudokiełbase itd. Dzisiaj chlp podjeżdza mercedesem pod żydowski market i ciągnie cały wózek paszy do samochodu, a pod pachą najnowszy telewizor. Ja się oficjalnie śmieję, mówię panowie ten telewizor wyp..... prosto do rzeki /płynie obok/Patrzą na mnie okiem nowobogackich idiotów. Tzn, że ja jestem idiotą a chłop jest panem i basta. I o to chodziło i chodzi aby chłopa zniszczyć a tym samym nas wszystkich. Dzisiaj nie trzeba strzelać, korporacje żydowskie umówią się jak za komuny, wstrzymujemy paszę dla Polski i giniemy z głodu. Za komuny nas wszystkich wieś wyżywiła / kartki na wszystko/ To był poligon doświadczalny wluczegów na narodzie polskim. Dzisiaj już wiedzą jak zagłodzić cały naród. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gdybym ja był Prezydentem:-)))   
bydzio63, 2012.10.27 o 22:51
Ich nie doczekanie.
My Polacy mamy sposób (twierdzę tak na swoim przykładzie) mamy weka na cały rok!!!!Suszone warzywa i owoce (ja tak robię) a na dodatek mam zebrane nasiona wszystkich warzyw które sadzę.
Łącznie z pocieszaczem czyli dobrym bimberkiem. Nawet gdyby coś się zaczęło to bimberek też jest dobry do odkażania ran! !!!jak by co!!!
A co najważniejsze to mamy siebie! !!!! Razem nie zginiemy !!! ani z głodu ani z braku usług!
Tak więc te Żydy niech zaczną myśleć.Nasza Tolerancja dobiegła końca! !!!
Ktoś kiedyś powiedział takie słowa po odkryciu nowego świata "dajcie mi 10 Polaków a będzie tu nowy świat cywilizowany"
Zenku damy radę. Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodziny
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Gdybym ja był Prezydentem:-))) 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.27 o 23:03
Bydzio.
Dzięki i pozdrawiam. Może jutro coś dopiszę. Dzisiaj "walnołem" tekstów na cały tydzień:-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑