słowa kluczowe: Bronisław, Donald, Niemcy, Radek, Urban, Wieś, bieda, odszkodowania, soviety, zebranie, Żydzi.
Humor, satyra2011.03.16 20:53

Zebranie wiejskie, a odszkodowania.

 

Żyd po "zbiory" idzie na wieś

 
janekk - specjalnie dla ciebie. Jak to chorego Zenona odwiedził Jan w domu. Opowieść o zebraniu wiejskim pod specjalnym nadzorem.
 
Puk, puk. Proszę. Dzień dobry. Dzień dobry panie Janie. Zapraszam, co was do mnie sprowadza? Spaceruję i spaceruję i nie moge pana spotkać. Pomyślałem idę zobaczyć, co tam u pana słychać. To dobry z pana sasiad. Miałem gości panie Janie nie palących. Wychodziłem na ławeczkę zapalić, a pogoda zdradliwa i złapałem przeziębienie. W związku z tym musiałem przerwać spacery i przymusowo leżakować. A zwolnienie lekarskie, pan ma? Pan wie, że ja nie pracuję, po cholerę mi zwolnienie lekarskie? Może być potrzebne, że się nie pracuje to może być za mało. Chciałem i o tym z panem porozmawiać. Widzę, że pan przez tą chorobę nic nie wie.
Od kilku dni na wsi wisiały ogłoszenia o obowiązkowym zebraniu wszystkich mieszkanców, pod odpowiedzalnością karną. Panie Janie, czegoś takiego to i za komuny nie było, a tym bardziej obecnie. To się pan grubo myli panie Zenonie. Coś mi sie widzi, że to będzie norma w "naszej" demonkracji. Wie pan co? Łzy to ja wylałem przez katar, a pan mnie jeszcze rozśmiesza. Bajki zostaw pan jak wyzdrowieję, to sie razem pośmiejemy. No dobra, to czego dotyczyło to zebranie? Znow napadliśmy na spokojnych Niemców, czy sovietów? A może kataklizm jaki, albo elektrownia wybuchła której nie mamy? Bo o trzęsieniu bym wiedział.
Gorzej panie Zenonie, Żydzi. Jacy Żydzi panie Janie, przecież pan wie, że ich w Polsce nie ma. No te Żydy amerykańskie. One chcą nie wiem już drugi, trzeci czy ...... któryś raz z kolei Polskę okraść z pieniędzy. Tym razem drugi raz chcą odszkodowań za II wś. Co pan powie, byli Żydzi na zebraniu? Na zebraniu niby ich nie było, był tylko jeden warsiawiak z kurduplami po metr pięćdziesiąt w czarnych kominiarkach. Widac bardzo ważny gość, bo aż tylu go pilnowało. On powiedział, że to zebranie jest tajemnicą panstwową taką samą jak wizyta Tmatołków w Izraelu. Jak pan nie ma zwolnienia, to wsadzą pana do paki, za lekceważenie zebrania, wagi panstwowej.
Cholera to muszę jeszcze lecieć załatwiać wsteczne zwolnienie lekarskie. No dobra, mów pan co dalej.
Panie Zenku, powiedzieli, że już raz nam darowali mord sześciu milionów Żydów w 1919 roku.
A oto dowód dla tych państwa którzy nie znają tematu -
- cytat za bibuła. com
1) W 1919 r. Martin Glynn, gubernator Stanu Nowy Jork, opisywał w swoich publikacjach “holocaust sześciu milionów Żydów i 800 tys. żydowskich dzieci”, spowodowany przez “tyranię wojny i pragnienie żydowskiej krwi” w Polsce i na Ukrainie. W tym samym czasie The New York Times oraz inne żydowskie media donosiły, że Żydów palono całymi tysiącami żywcem w synagogach (później się okazało, że Żydzi wraz ze swoimi synagogami przetrwali nietknięci I wojnę światową). Dlatego też, tacy przywódcy jak Roosevelt, Churchill, Eisenhower czy Pius XII, pamiętając o tej fikcji, byli ostrożniejsi i nie wspominali już o 6 milionach ofiar Holocaustu przez duże “H”, które miały zginąć w czasie II wojny światowej, zwanym również Hubrn w jiddisz lub Shoa po hebrajsku"

Co pan mówi panie Janie? Przecież to oszustwo. No chyba prawdy się pan po nich nie spodziewa?! Panie Janie, wiemy, że ich bracia komuniści po wojnie wypłacili im odszkodowania za nacjonalizację gruzów pozostawinych przez Niemców. One mówią, że wtedy nie było demokracji i one nie uznają takich rządów. Dlatego chcą obecnie od "nowych" rządów demonkratycznych niewielkiego wsparcia dla biedoty żydowskiej. Polacy piszą, że to oszustwo, bo biedotę żydowską sami z Niemcami wymordowali, a bogaci uciekli. Ale one gadają, że te bogate co uciekły do Ameryki zdziadziały ze wsiem. Może to i być prawdą bo jeszcze za komuny Urban im wysyłał materace, śpiwory i namioty. Widocznie już te darowizny rozleciały się od starości. Tylko one już materaców nie chcą, tylko pieniądzów. Może za te pieniądze zrobią zamówienie w żydowskich zakładach amerykańskich - powstrzymując ich przed upadkiem. Bo widzisz pan, Ameryka zeszła na psy, gdzie nie słyszysz to jeden upadek i dziadostwo. Co oni zrobili z tą Ameryką? Panie kiedyś jak dziady Polskie jechały do Ameryki, to wracali panami. A patrz pan bogate Żydy wyjechały i wracają dziadami. Tam musiało przejść nie jedno tsunami, tylko wstydzą się o tym mówić.
Patrząc na tą biedę z nedzą, już "nasz" rząd zlitował się nad Żydami. Pojechał do Izraela obiecać pomoc. To Żydy jadą po obiecaną pomoc. A tutaj kasa pusta. Bo "nasze" już nie liczą ile ukradły. No to Tusek mówi naukowo, że z pustego i on nie naleje. Niby ma dla nich jeszcze jedną cukrownię, ale to wramach innych "odszkodowań".
Cholera wie co robić. Sześć milionów Żydów cośmy zamordowali w 1919 roku, darowali, ale tych drugich sześć milionów z II wś nie darują. Mnie tylko zastanawia, co to za bankier liczy tych wymordowanych. Czy on wyliczył, że tyle wymordowali, czy dał rozkaz tylu wymordować.
Zrobił się w remizie szum i ten warsiawiak, mówi, że przeprasza za tak bezczelnie domaganie się pieniędzy od Polski. Gadał, że spotkali się z Tuskiem w celu wyjaśnienia. I dzisiaj wie, że Polska jest goła i wesoła. Nie wiem co on gadał, że miastowe po pierestrojce już dostali po du.. jako klasa pracująca miast. A na wsi chłopstwo cieszy się nadal nie zasłużonym bogactwem.
 Dlatego ministerstwo zagłady przemysłu i niegospodarności rolnej, przy pomocy ministerstwa fałszywych pieniędzy opracowało nowy plan.
Ponieważ nie powiodły się stare plany pt "Wykańczanie chłopa nieopłacalnością produkcji rolnej w Polsce".
Wprowadzone zostaje nowe uprzywilejowanie do dodatkowych opłat przy kwartalnym podatku rolnym. Wysokość jest do wyboru przez rolników, 999,99 złotych, 1000 złotych albo 1000,99 złotych. Oczywiście całe te środki mają być przekazywane amerykańskim głodującym Żydom.
Chłopy jak to chłopy, zrobili szum jeszcze większy, że świnie po dwa złotych, że produkcja nieopłacalna (jak by oni o tym nie wiedzieli), że z czego wezmą itd. Nawet w tej złości i Radek wstał i krzyczał, kto mu zapłaci za Żydów których całą wojnę przechowywał i karmił, pomimo ogromnej biedy. Jednak warsiawiak mu przerwał, bo mówi, że to zebranie takich pytań wcześniej nie uzgodnionych nie przewiduje. Wreszcie zerwał się Bronisław i mówi, że już jak im Niemcy te kamienice zamienili w gruzy to może cegłę będziem robić. Tam w Ameryce nie mają gdzie mieszkać (namioty zgniły) a u nas gliny jest pod dostatkiem. Chłopy po wsiach się skrzykną cegłę wypalą a i prosiaka wsadzą do wszystkich parti idących na Amerykę. Bronek ty głupi jesteś krzyczy Donald, przeca one koszerne. Zrobił się rejwach jak na żydowskim jarmarku. Wpadli te mosadki w kominiarkach z samochodu i zabrali warsiawiaka. Tylko krzyknął na koniec, że przedstawi tą propozycję z cegłami kahałowi w warsiawie.
Czekaj pan panie Janie, zrobię kawę i po sztachanie krzakówki machniemy. Może przeziębienie wygoni z organizmu. 
 
Tak to Żydzi bawią się Polską. 

4621 odsłon średnio 5 (9 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.16 o 21:30
Popatrzcie państwo - draństwo nie zna granic. A mogli ci zdrajcy siedzieć cicho.
"Rząd USA wzywa Polskę do restytucji mienia żydowskiego
dzisiaj, 19:52
POg / PAP
Biały Dom, fot. AFPAdministracja USA wyraziła "rozczarowanie" wstrzymaniem przez Polskę procesu uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej i wezwała rząd polski do restytucji prywatnego mienia żydowskiego, choćby w formie rekompensat rozłożonych w czasie.

Na konferencji prasowej w środę specjalny doradca sekretarza stanu ds. Holocaustu Stuart Eizenstat powiedział, że USA rozumieją wymogi budżetowe Unii Europejskiej, na które powołuje się rząd polski wstrzymując restytucję, ale zauważył, że sytuacja gospodarcza Polski jest lepsza niż wielu innych krajów europejskich.

Rabin: odmowa zwrotu własności jest niemoralna


Podkreślił jednocześnie, że Waszyngton pragnie "w drodze dyplomatycznej" przekonać rząd RP o potrzebie restytucji mienia zagrabionego przez Trzecią Rzeszę i rządy PRL."
Za +wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
janekk, 2011.03.16 o 22:12
"- Powitalibyśmy z uznaniem jakiekolwiek rozsądne rozłożenie wypłat na raty. Zdajemy sobie sprawę z kosztów - powiedział."

Że też tusko sam na to nie wpadł, ale od czego są doradcy. Przy okazji jakieś procenty za rozłożenie na raty a może też odsetki za zwłokę nie mówiąc o prowizji za doradctwo.
A puki co aby biedactwa z głodu nie poumierały może Owsiak by pomógł.

ps. Zenon, życzę abyś do wiosny wyzdrowiał i dalej działał w terenie. (Trzeba wyjść do ludzi?):)
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.16 o 22:14
janekk.
Zadedykowałem dla ciebie, bo się martwiłeś o mnie i Jana. Wyjść do ludzi jest najprościej, tylko znależc człowieka !!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
janekk, 2011.03.16 o 22:36
Zenon,
Dzięki za dedykację! (pamiętliwy jesteś).
Z tym hasłem towarzyszy (Musimy wyjść do ludzi) akurat w pełni sie zgadzam (aby ktoś nie pomyślał że to złośliwa uwaga).
Mam nadzieję ze ludzie kiedyś zrobią ze swoimi telewizorami to co Jan ze Stachem i zaczną się organizować a nie być organizowanymi przez cwaniaków.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.16 o 22:42
janekk.
Kiedyś pisałem na jakimś portalu. Brak było zrozumienia. Kto zna najtańsze drukarki. W zasadzie chodzi o te "proszki", tusze do nich. Co z tego , że kupiłem drukarkę na tusz drogi jak cholera. Jak wydrukuję książkę z neta to jakbym kupił w księgarni - tyle tuszu pożre. Opracować odezwy, plakaqty i kleić po całej Polsce. itd. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Piotr Świtecki, 2011.03.16 o 22:48
Zenon, Ty chyba ciągle liczysz na to, że ruszysz masy. A tymczasem sterowanie masami to "ony" mają już obcykane. Inżynieria społeczna, cybernetyka. "Ony" też się uczą, na błędach też.
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.16 o 23:03
Mufti. Masz rację, tylko widocznie nie do końca im się udało. Bo ty, ja, my wiemy swoje. Zapowiedzi tego wszystkiego mają już ponad sto lat. "Protokoły mędrców Syjonu", czy książka Henry Forda "Międzynarodowy Żyd".
Myślę, że to jest motto portalu Stop Syjonizmowi -
- " Jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem. Henryk Pająk " Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Piotr Świtecki, 2011.03.16 o 23:13
Zenon. A komu ta wiedza szkodzi? Nikomu. Najwyżej nam. No to sobie możemy wiedzieć, i nawet pisać i dyskutować. Nu, niczewo!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.16 o 23:18
Mufti.
Napiszemy petycję (tylko nie wiem czy do Hall czy do kahału centralnego), że chcemy wyjść na ulice z kagankiem oświaty. Zezwolenie jak w banku, jeszcze michnikt to roztrąbi i będziemy górą. :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.16 o 23:49
Mufti, wszyscy.
Znalazłem dobry tekst na Stop Syjonizmowi
Początek końca. Cezary Żbikowski-
- Fragment - "Następnym tematem, który według Żydów jest odpowiedzialny za wzrost nienawiści wobec nich jest ich żebractwo połączone z szantażem. Innymi słowy szwendanie nie z wyciągnięta łapą, aby wymusić od każdego w zasięgu ich wzroku haracz za straty związane z holokaustem, mając oczywiście za sobą stale Wujka Sama z pistoletami u boku. To taka żydowska wersja dawnych warszawskich zbirków, których ulubioną formą wyłudzania pieniędzy było „Kup pan cegłę” albo otrzymaj ją za darmo po łbie. Czy wy możecie w to uwierzyć, że są ludzie w Szwajcarii, Francji, Niemczech, Polsce i innych krajach europejskich, co śmią opierać się wypłaceniu haraczu Żydom za to, że kiedyś narażali swe własne życie, aby bronić ich przed zagłada!? "
Całość na - +stopsyjonizmowi.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania.   
Mik, 2011.03.17 o 09:03
Zeniu
A moze by tak zaczac udawac zyda?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 13:27
Mik.
Pewnie udawać Żyda nie jest łatwo komuś wychowanemu w innej kulturze, w innym systemie wartości itd. Łatwiej mi "udawać" Zenona, bo nim jestem. Łatwiej mi udawać Jana, bo takich Janów znam, bo w zasadzie sam też nim jestem, może z tej innej strony. Może mógłbym spróbować naśladować tych Żydów uczciwych, których mamy śladowe ilości. Oni mają ten sam, lub podobny system wartości. Widzę ilu Żydów udaje Polaków i zawsze w moich oczach są tylko marnymi błaznami. Tak swobodnie, nie da się grać kogoś innego.
Ja Żydów dość szybko rozpracowuję na portalach. Bo on napisze, cos ujmie w taki sposób który Polakom jest obcy. A to widać. Pozdrawiam :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania.   
Mik, 2011.03.17 o 13:42
Zeniu.
Duzo czerpalem z humoru zydowskiego,jezeli to mozna nazwac humorem.Dla mnie liczy sie tylko czlowiek.Wartosci,ktore okreslaja czlowieczenstwo,dobrze poznalem.Nie wiem czy pamietasz taki wiersz"Stefek Burczymucha"Zobacz jak ten wiersz jest aktualny do dzisiaj.Ilu takich Stefkow widzimy,slyszymy-dzisiaj.Co do udawania zyda,mozna zapytac,jakiego,ktorego?Podobnie jest z kazda inna nacja.Dzisiaj my wszyscy mamy w sobie cos z aktorow.
Jedni udaja lepiej,inni nie udaja,bo sa tacy jacy sa.W sumie stalismy sie smieszni i zarazem niebezpieczni dla siebie.Nie mam najmniejszego pojecia w jaki sposob ta trgikomedia sie skonczy i kiedy?Jedno wiem napewno,brak jest nam racjonalnego myslenia i stad ten wielki swiatowy,niebezpieczny teatr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 13:56
Mik.
Obym ja nie miał racji. Widzę raczej czarno. Podam przykład. Widzę obóz niewolniczej pracy, widzę strażników w obozie, widzę szefów. Działalnośc prototypów możemy prześledzić na najbardziej nam znanych, czyli Sovieckich łagrach, czy Niemieckich obozach zagłady. W obecnej chwili zakładają obóz w Polsce, potem rozciągną na inne kraje. Przecież oni to robili, będą robili i mówią o tym - my jesteśmy panami, reszta to parobki. Wystarczy likwidacja miejsc pracy (jak w Polsce) i przejęcie produkcji i dystrybucji żywności - i od jutra możemy jeść trawę ugotowaną na wodzie, przećwiczone w obozach. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania.   
Mik, 2011.03.17 o 14:17
Zeniu.
Wiem co mowie.Nie jest wina to Zyda Chinczyka czy innego.Za wszystko winie paparucha,ktory dorwal sie do wladzy i chce zmienic prawa,ktore zostaly ustanowiona wieki temu,a ktore sluza do istnienia nam wszystkim i co najwazniejsze,sa oparte na mocnych fundamentach moralnosci czlowieka rozumnego.Inna sprawa jest,ze w kazdej epoce jak i w kazdej grupie spolecznej rodza sie
tacy,ktorzy uwazaja,ze swoimi metodami,naprawia swiat.
Wina jest po naszej stronie,gdyz my jako wiekszosc pozwalamy takim indywidom na rozwoj,ktory w brew wszelkim prawom natury jest niemozliwy.Stad te wszystkie wzniosle rewolucje i marny ich koniec.Jezeli znasz jakies pozytywne przyklady tych swiatowych przemian,daj znac.Pamietaj,ze to napisalem w kontekscie globalnym z szacunkiem dla homo sapiens.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 14:51
Mik.
Aż musiałem zobaczyć , co zacz paparuch?
Synonimy -paparuch
paparazzi
nierób
poplecznik
dupowłaz
paparuchu
darmowy obżarciuch
łapiduch
konfident
sprzedajczyk
protegowany
leniuch
dwulicowiec
lizus
uchol
safanduła
Muszę ci przyznać rację, za celne określenie tego badziewia. To jest cały skład tego szamba. To są "rządziciele Polską". Jakie efekty pozytywne może przynieść, coś takiego. Rozkładając tego paparucha na czynniki pierwsze. Efekty widzimy w Polsce. To jest dno dna. Szkoda czasu na omawianie wszystkich po koleji, bo to często trzy, pięć a może i więcej w jednym. Trochę zły wątek ciągniemy, raczej wolę ludzi umacniać niż dołować. Nie wiem czy czytałeś książke " Poligon szatana" Igora Bunicza. Tam jest opis tego wszystkiego. Książka !!! - bardzo warta przeczytania. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Piotr Świtecki, 2011.03.17 o 13:52
Zenon.
Jest też coś takiego jak "zażydzenie" mentalne (a z tego - zażydzenie prawa, mediów, sztuki, polityki itd. - ogólnie, relacji społecznych - to już Koneczny podnosił).
Jest też prosta głupota i ślepe naśladownictwo.

Zenon, nigdy się nie pomyliłeś w tym rozpoznawaniu Żydów? Nie działa to aby tak jak "antysemityzm" - że Żydem jest ten, kogo Zenon uważa za Żyda? Komplement to nie jest w Twoich ustach, więc chyba trzeba uważnie go używać?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 14:05
Mufti. Gdzie drwa rabią tam wióry lecą. Ja nie jestem wyrocznią, nie jestem dzięki Bogu selekcjonerem. Jeśli Żyd Hitler mówił, że to ja decyduję kto jest Żydem. To ja nie decyduję, tylko się domyślam. Dla mnie to o niczym nie świadczy, jeśli osobnik zachowuje się normalnie, w moim pojęciu. Jeśli zachowuje się dziwnie, to wszyscy sobie zadają pytanie- dlaczego? Jak widzisz, tyle piszę i nikogo nie pytam, czy jesteś Żydem. Dla mnie jest internautą. Tyle i aż tyle. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
w.red, 2011.03.17 o 09:01
Jak to by teraz wg skali można ocenić ? Chyba wzorowy ^^
A swoją drogą Mufti sugerowałbym przyznanie ikonki pióra Zenkowi w uznaniu za wkład i całokształt. Myślę że mu się należy :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Piotr Świtecki, 2011.03.17 o 12:46
Pewnie że mu się należy :)

A przy okazji, gdzieś w internecie widziałem wezwania do zapłacenia przez rząd Stanów Zjednoczonych odszkodowań Murzynom i Indianom ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 13:36
Mufti, panowie.
Doprawdy wystarczą mi wasze dobre słowa i cieszę się, że czytacie to co piszę. Dlatego dziękuję wszystkim za wszystko, a najbardziej za przymknięcie oka na niektóre moje ułomności. . Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 13:14
W.red.
Witaj. Nie wiem co powiedzieć. Dziekuję za uznanie, to jest chyba najwyższa nagroda dla piszącego. Miło mi jeśli się ludziom podoba, to co piszę. A nie wiem skąd mi się to berze. Przyszła jakaś myśl i chwilowo się zadomowiła we mnie, oby jak najdłużej. Pozdrawiam serdecznie :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Krzysztof J. Wojtas, 2011.03.17 o 09:41
Zenuś
Ja tam bym zaproponował wypłacić jednorazowocałą kwotę - w złotówkach.
Tylko prośba, że by nam przysłali papier (stosownej jakości) na wydrukowanie pieniędzy.

Potem zmieni sie rząd i wymieni pieniądze. Za wymiane starych złotych na nowe marki - jakaś drobna opłata manipulacyjna.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 13:33
Krzysztow.
Oni i tak zrobią co zechcą. Ja już napisałem, nie chcę rozwijać tematu. Żyd ma prawo chcieć, tylko ten co jego chciejstwo zatwierdzi, przegłosuje, powinien być rozstrzelany w imieniu Rzeczpospolitej Polski.Te sprawy zostały uregulowane po wojnie. Koniec, kropka. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 14:08
Krzysztow.
Zapomniałem zapytać, jak zdrówko? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Krzysztof J. Wojtas, 2011.03.17 o 17:01
Zdrowie?
Powoli umieram - ale to jeszcze trochę potrwa;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 17:29
Krzysztow.
Wiem, że powoli umieramy od narodzenia, a nawet wcześniej. Bo ja "umierając" dwa dni w łóżku, już zaczynam żyć, czyli wolniej umierać - jak wolisz. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Krzysztof J. Wojtas, 2011.03.17 o 18:16
Gratuluję, że po 2 dniach jest ci lepiej (Może lepiej nie mówić?).
PS. Pilnuj się - w naszy wieku strasznie powoli wraca się do normy.
Pozdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 20:05
Krzysztow. Dziękuję i wzajemnie.
Miód cały dzień trzymany w ustach - ssac jak cukierek. Czosnek, cytryny. Dopiero na trzeci dzien pojechałem po polopiryne S. Pomaga moczenie nóg. Pozdrawiam i do zdrowia namawiam :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.17 o 23:43
Kiedyś pisałem ofacecie, który przyjeżdzał do nas z Warszawy i nie bał się milicji. Dzisiaj znalazłem jego nazwisko w głowie. Wpisałem w google -
- +wyborcza.pl
O Boże, widzę dlaczego się nie bał !!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Ignacy Czeżyk 
Piotr Świtecki, 2011.03.18 o 00:23
Dlaczego?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ignacy Czeżyk 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.18 o 07:17
Mufti.
To samo żydostwo pod ochroną na wczasach - +wyborcza.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ignacy Czeżyk 
Piotr Świtecki, 2011.03.18 o 11:00
Gabriel Janowski chyba nie?.. +wyborcza.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ignacy Czeżyk 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.18 o 11:10
Mufti.
To sami "polscy" rewolucjoniści. "Żydów" jak wiemy giermek wygonił za granicę z biletem w jedną stronę
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ignacy Czeżyk 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.18 o 12:25
Kurcze, same Rumcajsy...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ignacy Czeżyk 
Piotr Świtecki, 2011.03.18 o 13:11
A zdjęcia jakie kolorowe... Wtedy już kolorowa fotografia była powszechna?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ignacy Czeżyk 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.18 o 13:17
Była. Sam przemycałem błony ORWO z enerdówka :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ignacy Czeżyk 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.18 o 18:52
Jarek.
Dokładnie Rumcajsy i to nie Czeskie. Do nas przybywał jak gośc, wygolony. Dzisiaj tak myśle musiał mieć "paszport" o nietykalności dla MO. No i jak czytam narazie załapał się do PO. Fujjjj Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.18 o 22:33
Zobaczcie państwo, gdzie nas cywilizacja żydowska budowniczych zaprowadziła -
-Polska gorsza od Namibii. "To kompromitujące"
dzisiaj, 18:21
PG / PAP
- Rząd Donalda Tuska degraduje pozycję Polski na arenie międzynarodowej i jest "kulą u nogi" dla polskiej gospodarki - uważają europosłowie PiS Ryszard Czarnecki i Tomasz Poręba. Ich zdaniem, spadek Polski w rankingach światowych gospodarek odbije się na kieszeniach Polaków.

Europosłowie PiS na konferencji prasowej w Sejmie przywoływali ranking "Doing Business 2011", który znalazł się w corocznym raporcie Banku Światowego. Polska w tym rankingu zajęła 70 miejsce na 183 kraje. Nasz kraj wyprzedzają m.in. Namibia, Białoruś, Ghana, czy Samoa.

Według Poręby, rząd PO-PSL nie reformuje Polski, co widać coraz bardziej w ocenach naszego kraju w różnego rodzaju rankingach światowych, w których pozycja Polski jest coraz słabsza.


Podkreślił, że najgorzej w Polsce sklasyfikowano załatwianie zgody na budowę. - Zajmujemy miejsce 164 - tak naprawdę kompromitujące, bo na 183 kraje. Za nami jedynie Sierra Leone, Sri Lanka, Gwinea i Zimbabwe - powiedział europoseł PiS.

Jak zauważył, aby w Polsce cokolwiek zbudować, trzeba przejść przez 32 procedury, co średnio zajmuje aż 311 dni.

- To pokazuje degradację polskiej pozycji w różnego rodzaju rankingach międzynarodowych oraz brak skuteczności modernizacyjnych poczynań rządu Donalda Tuska. To pokazuje także brak jakichkolwiek reform i jakichkolwiek działań, które miałyby służyć wzmocnieniu polskiej pozycji w Europie i na świecie - uważa Poręba.

- Powinniśmy w tym momencie zadać pytanie Donaldowi Tuskowi: skoro jest tak dobrze jak on uważa, to dlaczego jest tak źle? - pytał europoseł PiS.

Według Czarneckiego, spadek Polski w rankingach międzynarodowych jest kosztowny i odbije się na kieszeniach wszystkich podatników i przedsiębiorców. - Ten rząd jest kulą u nogi dla polskiej gospodarki i rankingi przez nas przedstawione najlepiej to pokazują - podkreślił europoseł PiS.

+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zebranie wiejskie, a odszkodowania. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.30 o 08:36
Żydzi z Polski chcą zwrotu swoich majątków
+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑