słowa kluczowe: Song Hongbing, ekonomia, pieniądz, rekacja pieniądza, wojna o pieniądz.
Linki, cytaty, nowiny2016.11.21 13:17

Song Hongbing, autor Wojny o pieniądz w Polsce!

(poleca )
 
Pod koniec listopada na zaproszenie wydawnictwa Wektory przyjedzie do Polski autor kultowej książki Wojna o pieniądz – Song Hongbing.
 
Przyjazd Song Honbinga do Polski odbywa się pod hasłem: “Wojna walut a światowy kryzys. Przyczyny, następstwa co dalej”. W ciągu trzech dni, chiński gość wystąpi w Warszawie i Wrocławiu. W stolicy 29 listopada o godzinie 11.00 w Sejmie RP – w sali kolumnowej, odbędzie się konferencja, której organizacji podjął się poseł Jacek Wilk. Udział w niej wezmą prof. Witold Modzelewski, prof. Paweł Bożyk, oraz poseł Janusz Szewczak, znany również między innymi, jako główny ekonomista Kasy Krajowej SKOK.

30 listopada w Akademii Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 57/59, o godzinie 16.00 odbędzie się wykład otwarty Song Honbinga, a jego moderowania podjął się były minister finansów Grzegorz Kołodko.

Czwartek 1 grudnia będzie dla chińskiego gościa dniem najbardziej pracowitym. W tym dniu odbędą się aż dwa wykłady z jego udziałem we Wrocławiu. Najpierw o godzinie 12.00 autor Wojny o Pieniądz zagości na Uniwersytecie Wrocławskiem. Współorganizatorem tego wykładu jest Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim. O godzinie 17.00 nasz ekspert wystąpi również na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Więcej: +konserwatyzm.pl 

1197 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑