słowa kluczowe: Michalkiewicz, Michnik, Protokoły Mędrców Syjonu, ekonomia, hasbara, manipulacje, pieniądz, razwiedka, służby, wojna informacyjna, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2013.03.06 23:03

Michalkiewicz jest dla mnie bezspornie agentem hasbary

(poleca )

Szczypior pisze na prawda2.info

 
“Najlepszy sposób na kontrolowanie opozycji to stanąć na jej czele.”
Władimir Lenin

 
Lenin sam tego nie wymyślił. To myśl, której przejawy stosowania można prześledzić już w czasach Babilonu. Nie wiemy skąd ona pochodzi, ale pewnie jest tak stara jak wszelkie zorganizowane społeczeństwa.

W Rosji w mistrzowski sposób stosował tą metodę przed Leninem wielki rosyjski patriota Wiaczesław von Plehwe. Von Plehwe jako minister od spraw wewnętrznych próbował chronić cesarstwo przed żydowskim terroryzmem i sam zakładał organizacje mające przyciągnąć politycznych bandytów. Von Plehwe zginął w chyba czwartym z kolei zamachu na swoją osobę, zamachu zorganizowanym przez terrorystów których jego ministerstwo pomogło zgrupować.


Nawet śledzenie lokalnej polskojęzycznej polityki (choć uważam je za jałowe) pozwala na obserwację tej zasady w działaniu. Kim jest Kaczyński? Kim był Lepper? Nawet jeśli Lepper był naturszczykiem, to został wypromowany przez mass-media, zapewne był uwikłany i ostateczne został uciszony na wieki za "fikanie". W ten sposób robi się politykę we wszystkich krajach demokratycznych.


Michalkiewicz jest dla mnie bezspornie agentem hasbary. Został wypromowany przez rabina Michnika który publicznie oskarżał Michalkiewicza o “antysemityzm”. Oskarżenia Michnika były szeroko rozpowszechnianie. Śmiem twierdzić że oskarżenia te zostały rozpowszechnione właśnie w celu wypromowania Stanisława Michalkiewicza wśród naiwnego ludu dla którego etykieta “antysemity” przyciąga jak magnes. Wcześniej Michalkiewicz był tylko mniejszym Korwinem-Mikke. UPR osiągnął sukces wyłącznie wśród pryszczatych młodzieńców i trzeba było Michalkiewiczowi rozszerzyć publikę. Michnik przyszedł z pomocą.

Pszek pisze że warsztat naszego nadwornego “antysemity” jest dość ubogi. Od wielu lat pisze on o razwiedce i złowrogim zimnookim Putinie. Faktycznie trochę monotonnie, ale publiczność to kupuje bo temat odpowiada jej frustracjom wynikającym z rozpadu państwa. Michalkiewicz coś wspomni półgębkiem o Żydach i jest swoim człowiekiem. Tani chwyt a działa. Nic dziwnego – jesteśmy sprowadzani na poziom debili od wieku przedszkolnego – Michalkiewicz więc używając debilnych mechanizmów uchodzi za wirtuoza publicystyki.

Michalkiewicz pisze o rosyjskiej razwiedce w sytuacji gdy Polska jest używana przez różne gangi sterowane z Nowego Jorku czy Tel-Avivu do atakowania Rosji i rosyjskich interesów (np. eksport gazu ziemnego). JerzyS analizuje losy 3RP i rzeczywiście trudno w nich doszukać się dominacji interesów rosyjskich. Pomijam fakt, że strategiczne interesy Rosji nie są sprzeczne z interesami Polski a Polska w Imperium Sowieckim była traktowana dużo uczciwiej niż aktualnie w Judeo-Amerykańskim.
 

str. 1 z 3   następna strona »
6164 odsłony średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Michalkiewicz jest dla mnie bezspornie agentem hasbary 
Adam39, 2013.03.07 o 08:21
Bardzo dobrze że Mufti zamieścił ten artykuł. Daje on dodatkowy impuls do myślenia na temat tak zwanej "razwiedki". Natomiast na temat "Austriackiej" szkoły ekonomicznej, aby móc wejść w polemikę z autorem tekstu trzeba ją znać.
Ciekawa była by opinia naszego kolegi Matiego, który jakby optuje za tą właśnie szkołą.
Prawidłowy adres polecanego filmu :
+www.youtube.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Michalkiewicz jest dla mnie bezspornie agentem hasbary 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.07 o 15:12
Miło mi znów przeczytać, że ktoś popiera to co pisałem dawno o Michalkiewiczu, Ziemkiewiczu itp. Takie "obce pawie" nie brylowałyby na salonach, w telawizjach itd. Szalom chłopcy.... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Michalkiewicz jest dla mnie bezspornie agentem hasbary 
Toja, 2013.03.09 o 12:33
Prawda!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Michalkiewicz jest dla mnie bezspornie agentem hasbary 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.09 o 19:37
Toja.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi tak wskazują. To tzw były UPRowiec, zastępca Korwina Mikke. Wiele innych spraw. Ja zawsze pamiętam o - my mamy swoich ludzi na prawicy, na lewicy i po środku. I taka trojka będzie sobie włosy darła w telawizji, aby otumanić goi. Potem idą na setę i się dobrze bawią. To jest oczywiście tylko moje zdanie ( co prawda, jak widać, nie tylko moje) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...] 
MatiRani, 2013.03.09 o 21:11
Szanujemy język, jesli nie w ogóle, to przynajmniej pod biało-czerwoną. +sjp.pwn.pl
(Piotr Świtecki 2013.03.07 21:19)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć   ocenzurowany
Re: Michalkiewicz jest dla mnie bezspornie agentem hasbary ( mnie - to kogo?) 
MatiRani, 2013.03.09 o 21:15
Duzo prawdy, ale nie wszystko. Niby jak zawsze, ale... Kossecki rzuca falszywki pod przykryciem analiz glebokich, P.E. 1984 nie lubi wspomnien o Wykletych czy Zapomnianych, Michalkiewicz naskoczyl na Wielgusa... nie ma swietych krów?

Np. to stwierdzenie jest nieprawdziwe: "( Austryjacka Szkola Ekonomii ) przyznaje prywatnym bankom kluczową rolę w tworzeniu pieniądza w gospodarce."
Równiez koncentruje sie na krytykowaniu SM piszacego o razwiedce... ale pomija wiele artykulów w których SM krytykuje USrAel...
Lepper zaczal od protestów jako rolnik zdefraudowany przez polityków broniac takich jak on... myle sie? Jest spora róznica miedzy "zawsze czerwonym" Kaczynskim a Lepperem.
Dalej kolejna bzdura: "wiemy że pieniądze są tworzone z niczego przez banki (także przy zachowaniu standardu złota!)" ... autor nie zna prac Huerta de Soto czy innych austryjaków. Nie wiem czy std zlota jest najlepszy, ale zdecydowanie celem ASEkonimii jest wyeliminowanie tworzenia pieniedzy "out of thin air"...
pomieszanie z poplataniem obliczone na efekt.
No i chetnie bym dowiedzial co pozytywnego autor sugeruje... bo pozycja "wszystkie k-rwy nawet mamusia" jest wygodna dla piszacego i bezuzyteczna dla nas.
pozdr

P.S. Mufti - jestes, byles i, prawdopodobnie, bedziesz... ( )
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑