słowa kluczowe: Afganistan, LGBT, Pasztuni, Pasztunowie, gejoza, homoseksualizm, sex.
Linki, cytaty, nowiny2014.11.28 20:34

Muzułmańskie plemię homoseksualistów-pedofilów utrudnia walki w Afganistanie

(poleca )
 
Wśród Pasztunów panuje usankcjonowany kulturowo homoseksualizm, który ma wpływ na znacznie większą część populacji niż pierwotnie sądzono.
 
Ów homoseksualizm bierze się z radykalnego odseparowania kobiet od mężczyzn oraz zwyczajów plemiennych dotyczących zasad zawierania małżeństw – tylko bogaci mężczyźni mogą sobie pozwolić na zawarcie małżeństwa i utrzymanie rodziny.

Inną przyczyną powszechnego homoseksualizmu mężczyzn jest dawna tradycja plemienna, zgodnie z którą młodzi chłopcy w wieku od 9 do 15 lat są brani przez starszych i zamożnych Pasztunów na „kochanków”.

Do upowszechnienia homoseksualizmu przyczynia się także zwyczaj poddawania siedmioletnich chłopców męskiej inicjacji seksualnej. I chociaż teoretycznie islam zakazuje stosunków homoseksualnych, to w przypadku Pasztunów mamy swobodną interpretację przepisów Koranu, gdyż wielu imamów nie zna arabskiego a wśród pozostałej ludności panuje ogromny analfabetyzm.


Całość: +www.pch24.pl


[Oldnews... Co do kuchni internetowo-dzennikarskiej, "Data publikacji" to 2014-11-28 17:30, a "Data aktualizacji" 2014-11-28 08:28:00. Czyli temat jest traktowany ostrożnie, tekst musiał nabrać "mocy urzędowej". No, i jeszcze ciekawe, czy to zdjęcie przedstawia owych "młodych chłopców", i czy to przystoi katolickiemu serwisowi ich pokazywać ;) MT] 

2847 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Muzułmańskie plemię homoseksualistów-pedofilów utrudnia walki w Afganistanie 
Marek Stefan Szmidt, 2014.12.02 o 12:02
Polskie plemię homosiów i wesołków opanowało Słupsk, który - wobec tego - proponuję oddać Krzyżakom (prawo Kaduka od 1308), lub ich spadkobiercom, czyli Konserwatyście (od 1995)
:-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑