słowa kluczowe: LGBT, geje, gender, homoseksualizm, homoseksualiści, homosie, pedały, pederaści, postęp, płeć, seks, sex, tolerancja, zboczeńcy.
Linki, cytaty, nowiny2011.06.18 13:40

Geje napadli na kościół (Włochy)

(poleca )
 
Homoseksualiści przerwali mszę w kościele św. Józefa w Mediolanie. „Precz z klechami", „Zamknijcie kościoły", „Ojcze Albercie, idź się leczyć" – skandowali.
 
Odprawiający Mszę pijar miał wcześniej twierdzić, że homoseksualizm jest uleczalną chorobą. To właśnie było powodem ataku intruzów.

Zakłócanie uroczystości religijnych jest we Włoszech karalne. Mimo to, mediolańska prokuratura nie zdecydowała się na rozpoczęcie dochodzenia, choć do incydentu doszło 5 czerwca. Ta sama prokuratura 2 lata temu wszczęła natomiast śledztwo przeciw deputowanej do Parlamentu Europejskiego Daniele Santanche za zakłócenie islamskiego nabożeństwa. Gdy muzułmanie wynajęli mediolański teatr na potrzeby nabożeństwa kończącego ramadan, Santanche protestowała przed budynkiem przeciw zmuszaniu islamskich kobiet do noszenia burek. Została poturbowana i obrzucona wyzwiskami, ale i to nie spowodowało reakcji prokuratury.

Źródło: +info.wiara.pl

I przy okazji drugi tekst, tamże: Propozycja spotkania w Knesecie z gejami i lesbijkami wywołała zdecydowany sprzeciw polityków, gdyż jest to obraza dla honoru izraelskiego parlamentu oraz wszystkich muzułmanów i Żydów. Całość: +info.wiara.pl 

3677 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Geje napadli na kościół (Włochy) 
w.red, 2011.06.18 o 18:34
Koniec świata! Kto by mógł pomyśleć, że w tej kwestii chrześcijanin, islamista i żyd będą jednomyślni.
Czyżby początek "dialogu" ? ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑