słowa kluczowe: Anglia, Francia, Hitler, IIwś, Polaków, USA, finansjera, niemcy, niszczenie Polski, reparacje, Żydzi.
Polska2011.01.22 19:51 20:00

Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia.

 

Polacy, głowy noście wysoko.

 
W związku z nasileniem się ataków przedstawicieli żydowskich i "świata" na Naród Polski, jeszcze raz zabieram głos. Winni szukają winnych. Kaci oskarżają zamordowanych, okradzionych. Przestępcy nadal u władzy świata. Śmiejmy im się w nos. Oni wiedzą, że są oszustami. Tego nie zmieni najlepszy bajkopisarz przez nich zatrudniony. To są tylko ludożercy !!!
 
Polacy bądzcie wyprostowani, noście głowy dumnie i wysoko. To nie Polacy zaplanowali II wojnę światową. To nie Polacy mordowali i grabili narody. Nigdy nie słuchajcie wrogów Polski i Polaków którzy jako zbrodniarze, chcą i przypisują nam własne zbrodnicze dokonania. Musicie dla dzisiejszego dobra i dla dobra przyszłych pokoleń zakodować sobie i dzieciom w głowach prawdę. Prawdę, że dzisiaj winni szukają winnych, kaci osądzają ofiary, złodzieje szukają złodzieji. Oni postanowili naszym kosztem się oczyścić. Na coś takiego pozwolić nie możemy, nie mamy nawet takiego prawa. Chyba, że znacie kogoś zamordowanego, ograbionego, wygonionego z domu, czy jak ktoś pisał, nie wywiezionego na Syberię do obozów, tylko na wczasy. Może ktoś taki was upoważnił do wziecia odpowiedzialności na siebie, do zdjęcia odpowiedzialności z tych morderców i obciążenia nimi zamordowanych w bestialski sposób. Pamietaj zawsze, że to mordercy twoich dzieci, twoich sióstr i braci, twoich matek i ojców, twoich babć i dziadków chcą, obciążają ich dzisiaj odpowiedzialnością. Jak raz mamy dzien babci i dziadka - ilu milionom ludzi odebrano radość z tego święta. My którzy żyjemy, musimy bronić dobrego imienia przodków. Nie ma zgody Narodu Polskiego i nie będzie na takie hucpy. Nie udała się wielka, tysiąc letnia rzesza niemiecka. I to my obecnie musimy tysiąc lat pamiętać o tej hańbie tych morderców. Nie jeden z nas, zadaje sobie pytanie. Dlaczego szkalują nas najbardziej Żydzi ?. I to Żydzi zarówno w Polsce jak i na świecie. Całe szczęście, że i tam wśród Żydów trafiają się rodzynki, ludzie normalni, ludzie uczciwi, ludzie piszący prawdę. To oni dają swiadectwo, że są tak samo ludzmi. Oni nie chcą mieć nic wspólnego z robactwem. Bo czy przedstawiciele "narodu" żydowskiego który doswiadczył na sobie tych wszystkich przestępstw, mają prawo dzisiaj kłamać. Według jakiego prawa, jakiej religi jakich talmudów. Jednak kłamią we wszystkich dostępnych przekaziorach światowych, których są właścicielami. Jaki jest w tym cel, jakie przyczyny ?.
Historia II wś jak "wiemy" została dośc dokładnie opisana. Taki maruda jak ja, od razu stawia następne pytanie. Czy napewno dokładnie ?. Co ja zrobie, że jestem z tych szukających drugiego dna. A no dlatego, że mamy swiadomość, że tą historię nie opisują tylko piszą z sufitu ludzie wyselekcjonowani przez rządzących.
A jeśli tak, to jaką prawdę mogli napisać wybrani "historycy" podlegający mordercom sovieckim, niemieckim i pożytecznym idiotom. Przecież ci ludzie okupowali Polskę do 1989 r. ku jak chcą nie którzy, bo dla mnie to trwa do dzisiaj do godziny 18:13. Złudne są dzisiaj tak samo jak wczoraj, okrzyki: Ameryka, Ameryka, Anglia, Anglia, Francja, Francja itd i be Rosja. Musimy sobie zdawać sprawę, że wojny nie wywołał Hitler ot tak sobie, z dnia na dzień. A może mu się przyśniło, że wywołam wojnę i będę "Bogiem" i wywołał. A może mają rację ci dzisiejsi, od mielenia muzgów, że to był wariat, psycho jakiś tam. W/g mnie to wszystko jest za proste, to oni chcą abyśmy tak myśleli. Czytalismy tyle lat, jak to Anglia, Francja, Ameryka miały nam pomóc, tylko biedni nie mieli czym. Ta pomoc była oszustwem wtedy i dzisiaj. To była pomoc papierowa, która z założenia miała być nie realizowana. Dzisiaj wiemy, jak ja to nazywam, że Hitler i niemcy zostali wybrani przez "sprawców nie znanych" , sfinansowani, przygotowani do wojny przez finansjerę tych państw [a tym samym przez rządzących] , które miały nam "pomagać".
Wojny nie wywołuje się dla samej wojny, wojny nie wywołuje jakiś mały, prosty człowiek. Wojny są potrzebne finansistom, marzycielom o rządach światowych. Wojny są planowane, przygotowywane w ich gabinetach, latami. Wojna dla finansistów to "czysty" zysk. Gdzieś mam zapisaną wypowiedz, jednego z tych finansistów [ chyba wiem którego, ale nie chce strzelać w ciemno] "najwieksze pieniądze płyną z krwią ". I takie są fakty, reszta to bajka dla dzieci. A śmierć ludzi, to statystyka. Nawet jestem przekonany, że był zrobiony bilans wojenny, zyski i koszty przychodu. O tym mówi nam mądrość, po trupach do władzy, czyli po trupach do pieniędzy. Trupy, to tylko "produkt uboczny produkcji" zysku. Można zapytać jakie to zyski odniosły; USA, Anglia, Francja, niemcy itd. Tak proszę państwa, niemcy. Wiemy, że niemcy oficjalnie przegrały wojnę, czyli powinni pójść z torbami. Czy to nie dziwne, że z torbami poszła zwycięska Rosja, Polska, Czechoslowacja itd. Proszę zwrócić uwagę, że niemcy ograbiły "cały" świat. Kto ich po wojnie rozliczał, a no USA, Anglia, Francja, soviety [nie Rosja]. Jak to się stało, że chwilę po wojnie, przegrane niemcy znów stają się mocarstwem światowym. Chyba nie wierzycie państwo w przekrzyczaną nadpracowitość niemców. Pomijam tzw pomoc Marschala. Jak wynika z moich zapisków, w książce prof Gotza Alyego "Państwo Hitlera" czytamy. Prof udowadnia, że w latach 1939 - 1945 r. esza uzyskała minimum dwa [2] biliony euro z grabieży krajów okupowanych
Dzisiaj wiemy, że niemcy zostały "ukarane" dla śmiechu, na pokaz dla gawiedzi światowej [ tzw reparacie wojenne]ustalono na 20 mld$ [ nigdy nawet tej sumy nie wypłacili]. Kto był tym sprawiedliwym w Jałcie i Poczdamie. A no, jak wiemy to ci finansiści co dzisiaj wrzeszczą na Polaków i chcą odszkodowań za wszystko. Ja im odpowiadam, usiądzcie jeszcze raz do stołu, jak przy planowaniu wojny, i obliczcie. Ile jesteście winni, razem z niemcami Polsce i Narodowi Polskiemu za wymordowanie i wyniszczenie. Zachowujecie się jak gówniarze, co to liczyć nie potrafią.
Pomijam pomoc Zachodu Hitlerowi w czasie trwania wojny i wiele innych spraw, ale nie lubimy dłużyzn. To wymaga kilku artykułów. Dzisiaj sie zastanawiamy, kto nam znów pomoże - Wschód czy Zachód i co nam z tego zostawią.
Pamietajmy, że historia jest matką nauk. Wiedząc o tym wróg w Polsce likwiduje lekcje histori. Dlatego musimy tą lekcję odrabiać sami, bardzo pilnie i wszyscy Polacy. Bo ja widzę, że jesteśmy sami, jak w 1939 r. ku. Może gorzej bo wróg jest już zakorzeniony w Polsce, w samym sercu Polski. Plany na Polskę i tym razem , mają już opracowane. Jeszcze rozszarpują resztki nie zrabowane w czasie II wś i wypracowane przez Polaków pod okupacją soviecką. Im to wszystko sie "należy". Dzisiaj nie mamy nic. Potęga finansowa Zachodu łamie Polskę doszczętnie.
Prosze państwa, jednak wszyscy mamy kregosłup na złamanie którego Polacy nie mogą sobie pozwolić. Bądz Polaku wyprostowany wśród tych co na kolanach. Pozdrawiam serdecznie 
 
Zapraszam do uzupelnień i zabrania głosu.
niemcy z małej litery bo nie zasługują na szacunek. 

5323 odsłony średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
janekk, 2011.01.22 o 22:22
Zenon, to manifest który powinno się wygłaszać do ludzi, do narodu otumanionego przez obcego pasożyta i okupanta. Pasożyt i dywersant mówiący polskim językiem to najniebezpieczniejszy wróg z którym nawet zwykły żołnierz nie jest w stanie sobie poradzić, nie mówiąc o cywilach. Polska chyba nie ma służb które potrafiłyby z taką dywersją walczyć albo służby takie już są opanowane przez dywersantów, bo efektów ich działania nie widać. Powiesz coś na takiego żyda to zaraz odezwą się różne organizacje, nawet nie musisz mówić tylko nie chcesz tańczyć jak ci zagrają i już jesteś niedobry, a potem się dziwią że ich nigdzie nie lubią. Zniszczą naszą cywilizację i sami wraz z nią bo nie będzie miał kto za nich walczyć ani pracować a tylko ludzie naszej, łacińskiej cywilizacji dają się tym dzikusom, dla których liczą się tylko pieniądze, wykorzystywać. Chińczycy nie dają im się już teraz a czas będzie działał na ich korzyść. Dla nas jak na razie czas działa na niekorzyść. Nawet z Duńczykami odrobiliśmy 5 bramek straty a przegraliśmy 1 bramką, jak pech to pech.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.22 o 23:10
janekk.
W tym cały sęk, że nigdzie nie widać choć odprysku Polskości. Całe służby są w ich rękach. Ja się pocieszam, że już przerabialiśmy; wasze ulice, nasze kamienice. Obecnie znów Żydzi swiętują ; nasze fabryki wasze chodniki, kanały, śmietniki. Jak przyslowie i historią mówią, wszystko do czasu; do czasu dzban wodę nosi .......... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.22 o 23:20
Może to przypadek ale w linkach wkleiłem książkę, która powinni znać wszyscy Polacy.
kiedyś miała być nawet lektura uzupełniającą ale już michnikoidy wystarały się o swoje...
Zenek, co ja tu mam komentować z Twojego tekstu? Chylę czoło.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.22 o 23:41
Jarek Spiritku.
Szlag człowieka trafia na tych wszarzy. Tak patrzę i patrzę na tych durni i raz śmiech, raz złość. Ta tragikomedia nie nadaje się nawet dla przedszkolaków. Jedni durnie za Ameryką, drudzy durnie za sovietem, a potem zmiana, ale zawsze razem przeciw POLSCE.Jak można tego nie widzieć. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Piotr Świtecki, 2011.01.23 o 00:03
No i ja tak samo - chylę czoła!

Ale mam też pytanie. Wiadomo jak "rzetelnie" pisze książki "nasz" profesor Gross. Ale skąd wiadomo, że na przykład ten wymieniony w artykule profesor Gotz Aly pisze tylko szczerą, samą prawdę? "uzyskała minimum dwa [2] biliony euro z grabieży krajów okupowanych" - jak to zostało oszacowane? Bo z takimi danymi to bywa tak, że z pozoru to twarde liczby (robiące wrażenie), ale jak pogrzebać głębiej w sposobie liczenia, to czasem wychodzą na jaw niespodzianki. Np. odruchowo człowiek przyjmuje, że to zrabowane dobra, a może się okazać, że wliczono i dobra i pracę niewolniczą, na dodatek wycenioną dość swobodnie w górę. (Przepraszam, bo mimowolnie jadę Palikotem, ale "tylko pytam".)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Paweł Tonderski, 2011.01.23 o 00:04
Mufti jestem pełen podziwu dla Twojego zawsze wyważonego zdania oraz zdrowego rozsądku oraz wiedzy, którą posiadasz. Poważnie. Chwała ci za to, że stworzyłeś to miejsce.

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Piotr Świtecki, 2011.01.23 o 00:25
Pawle, to oczywiście miłe co mówisz, widocznie przez sieć nie rzucają się aż tak w oczy moje niedoskonałości ;-)

Natomiast to nie jest "wyważone zdanie", tylko rozpacz, że tak niewiele jestem w stanie rozpoznać z rzeczywistości. Dlatego czasem wiercę dziurę w brzuchu kolegom, jak wygląda na to, że mają o czymś pojęcie i są do swojego zdania przekonani.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 00:39
Pawel Tonderski.
Mufti potrafi zadać pytanie, czy napewno ten Żyd jest, czy był Żydem. I weż człowieku "mu" wytłumacz. Ten typ tak ma, dociekliwy. Ja wiem, że dociekliwy nie dla siebie. Mufti widzi trochę dalej. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Piotr Świtecki, 2011.01.23 o 00:48
A się uwzięliście dzisiaj Muftiego chwalić! ;-)

Zenonie, nieskromnie uważam, że tu akurat moja niewiedza i dzielenie włosa na czworo może się przydać o tyle, że więcej ludzi ma podobne wątpliwości i pytania, tylko ich nie zadaje.

No.

A jakbym "przeginał" z mędrkowaniem, to po prostu mi zwróć uwagę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 01:05
Mufti
Dlatego napisałem, że widzisz dalej. Ja cię nie chwalę, tylko stwierdzam fakty. A że fakty są pochwałą, jest mi bardzo miło. Wolę jak większość wolnych wewnętrznie ludzi dyskutować w miłej atmosferze, niż być nazywanym od wszystkich oszołomem -to jedno z przyjemniejszych określeń. Sam wiesz.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 00:07
Mufti.
Ja nic nie pisze o tym profesorze, tylko podaję jego wyliczenia, czyli taki suchy fakt matematyczny. A dlaczego się zgadzam. Dlatego, że czytałem opracowanie jakiegoś Polaka, prof na temat strat Polski w wojnie. O ile pamiętam to około biliona chyba dolarów - oczywiście mogę tutaj się mylić, bo głowa jest zawodna. Możesz jednak przedstawić, ile Polska dostała odszkodowań- zapewniam cię, że ilości kabaretowe.Pozdrawiam i dzięki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Paweł Tonderski, 2011.01.23 o 00:17
Polska nie dostała żadnych odszkodowań tylko zapomogi w postaci jałmużny i to tylko od państwa niemieckiego. Polscy komuniści, czytaj żydzi, zdecydowali zaraz po zakończeniu II wojny światowej o tym, że nie będą brali po wojnie od Niemców z zachodu żadnych odszkodowań, przecież te pieniądze potem i tak trafiły w ich żydowskie ręce. A, ile pieniędzy powinien nam wypłacić rząd sowiecki? Za Lwów, za Wilno i za inne polskie miasta na polskich kresach? A, ile za majątek, który nam gwarantował układ poczdamski, który został wywieziony przez Sowietów z Polski, aby potem znaleźć się po wojnie na terenie ZSRR?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 00:34
Paweł Tonderski, Mufti.
Ja się z wami zgadzam. Nawet biorę pod uwagę pomyłkę profesora. Mufti, niech ci będzie, że to jest dwa biliony miliard. Ja nie jestem drobiazgowy i plus minus daruję profesorowi zaniżenie kwoty końcowej. Panowie, tak jak napisałem, dałem sygnał, wszystkiego nie sposób napisać w tak krótkich tekstach. A długich nie piszę, bo sam takich nie lubię czytać. Oczywiście, że niemcy mieli ogromne zyski niewolnicze. A jak ogromne zyski miały zakłady "powiedzmy amerykańskie w niemczech z pracy niewolników" . A jakie zyski miał tate Preskot, dzisiaj tata i dziadek słynnych Buschów itd. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 20:51
Paweł Tonderski.
Masz oczywiście rację, to jest ten sam łańcuszek żydowski zamocowany w ich bankach. Wystarczy
rozpatrzeć, kto finansował rewolucje, II wś, oczywiście niemcy i sovieta, potem te wszystkie odszkodowania. Żydzi sfinansowali, Żydzi zrezygnowali z odszkodowań od Żydów. Tak jak piszę iść po ogniwie tego łańcuszka, dojdziemy do jednego banku. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Piotr Świtecki, 2011.01.23 o 00:19
No ale Zenonie zauważ, że straty Polski wcale nie oznaczają zysku Niemiec. Nie są równe, bo wojna niszczy. (np. budynki - wliczą się do strat Polski, ale do zysków Niemiec nie)
Oczywiście tego tu nie rozwikłamy w detalach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 20:55
Mufti.
Możemy się spierać w tym temacie. Ja "wynajmę adwokata" co zna się na tym. Myślę, że udowodni zyski z rozwalonych budynków. Bo suma sumarum to są koszta poniesione w zysku. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.23 o 00:29
Mufti, jak by nie liczył to i tak wychodzą niebotyczne kwoty. Choć faktycznie ciężko operować konkretnymi cyframi i lepiej tego nie robić. Istnieje także coś takiego jak "utracone korzyści". A to można liczyć na wiele sposobów...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: SL & consorses 
w.red, 2011.01.24 o 02:00
Drodzy Panowie, a nie odnosicie wrażenia że dzielicie skórę na dychającym póki co niedźwiedziu ? ;)
Pamiętajmy że tak stanowienie prawa jak i obrót finansowy są niepodzielnie związane z władzą i siłą. A samo wirtualne przeniesienie z konta na konto nie nastręcza żadnych trudności. Tym bardziej że "środki finansowe" w obecnym systemie powstają z powietrza i dobrego humoru "zarządzającego".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: SL & consorses 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.24 o 07:43
W.red
My nic nie dzielimy, tylko opisujemy. Pieniądze jak wiesz za "szkody" należa się tylko Żydom. Niech się nawet domagają, tylko od braci bankierów "amerykańskich". Jak już kiedyś pisałem, Żyd niczego nie potrafi ukryć. To wszystko "kłótnia", selekcja w rodzinie prowadzona przez żydowskich bankierów. Dla niedowiarków podam do wiadomości. Z ostatnich moich obserwacji wynika, że Żydzi sami przystawili do tego co piszę pieczęć. A mianowicie palą menory, świętują w: Warszawie, Moskwie, Paryżu, niemczech pod bramą Brandenburską , pod białym domen w USA. Czego więcej potrzeba. Jak pies zaznaczają swoie miejsca.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
w.red, 2011.01.27 o 00:28
Powiem może tak. Pies trącał tę ich kasę razem z nimi. Byleby tylko wynieśli się z tego kraju. Ale to tylko marzenie bo sami dobrowolnie nie oddadzą łatwego łupu.
Zaś najprostsza metoda by się pozbyć tego garba to pozbawić ich kasy.
Gdzieś tu jarek zamieścił ciekawe opowiadanko o bankierze na bezludnej wyspie.
To jedyna metoda. By to jednak przyniosło efekty świat musi się ocknąć i dopiero wówczas odetchnie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.27 o 15:46
W. red.
Narazie mają się jak w jajku. Zgadzam się z twoim ostatnim zdaniem. Musi coś piep..nąć w większej skali, nie tylko w Polsce.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: SL & consorses 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.24 o 07:48
W.red
Zapomniałem jeszcze dopisać, dla tych co nie wiedzą. To nikt inny jak prezydent Kaczyński, pierwszy zapalał menorę w pałacach prezydenckich- osz to taki mały, wielki patriota, razem z Kalinosiami, Fotygami itd.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 20:40
janekk.
Znalazłem taki cytat. "Antysemityzm jest niezbędnym warunkiem istnienia narodu żydowskiego " - według prekursora syjonizmu Teodora Herzla, z książki "Czarna sieć" Wł. Zieliński str 37.
Moim zdaniem jeśli rozpatrujemy, dyskutujemy o "antysemityzmie" to nigdy nie powińniśmy o tym zapominać. "Antysemityzm" to wynalazek żydowski o który się dba i pieczołowicie rozwija. Pisałem o tym, moim zdaniem na Polskę zostało rzucone przedsiębiorstwo pod kierownictwem Michnikta, dbające i rozwijające "antysemityzm". Dlatego wszelkie treści tzw antysemickie, mnie osobiście śmieszą. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
janekk, 2011.01.24 o 09:53
Zenon,
weźmy takie owce albo inne zwierzęta stadne, one się trzymają w kupie aby łatwiej się obronić przed wilkami. Gdyby nie było wilków to by się stado rozlazło. Jak wilków nie ma a chcemy mieć swoje stadko to trzeba wilki stworzyć. Inna metoda utrzymania stada to psy pasterskie.
Dobrym przykładem są tu wycieczki żydów do Polski - dzikiego, pełne wilków kraju gdzie bezpieczeństwa owieczek pilnują dodatkowo psy pasterskie dbające aby jakaś owieczka nie oddaliła się od stada i nie została zaatakowana przez wilka czyli groźnego polskiego antysemitę.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.24 o 10:06
janekk
Jak widzisz to jeszcze jedna metoda, utrwalania "miłości" Żydów do innych a przede wszystkim do Polaków. Przedsiębiorstwo "antysemityzmu" dba o reklamę i praktyczne ćwiczenia. Co oczywiście przynosi skutek w umacnianiu nienawiści. Czyli tego z czym w świecie Żydzi oficjalnie "walczą"- tolerancja w wydaniu żydowskim dla goji.
Już nie wspomnę, kto Polską rządzi wpuszczając do Polski obcych uzbrojonych bandytów. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Paweł Tonderski, 2011.01.23 o 00:02
My Polacy musimy dać świadectwo, jesteśmy dumni i, dlatego będziemy swoje głowy zawsze nosić podniesione do góry.
Nie oznacza to, jednak , że nasze głowy będziemy kładli pod każdy topór, bo tak nam, to każą zrobić jacyś niekoniecznie Polacy.

Panie Zenonie, barwo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 00:17
Paweł Tonderski. Dziękuję.
Ja jestem tym niepoprawnym, który wierzy w Polskę, Polki i Polaków. Obecnie Polska doświadcza nawałnicy światowej, tsunami. Jak na Haiti tylko dość długo trwającej. I u nas wszystko "zmyło". Fala z takich czy innych względów, musi się cofnąć. Posprzątamy, odbudujemy. Wbrew wrzaskom żydowskim my jesteśmy Orłami, a nie kurami czy gęśami jak oni chcieli w historii. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.23 o 00:23
"Ja jestem tym niepoprawnym"

Zenek, znowu sie do Kukiego i Juranda zapisałeś?
Koniec świata...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Piotr Świtecki, 2011.01.23 o 00:26
Hehehe :-))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Paweł Tonderski, 2011.01.23 o 00:38
No ja tam cały czas operuję. ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Paweł 
w.red, 2011.01.23 o 00:44
Widziałem, widziałem ;)
Ale nie wróżę Ci tam raczej przyszłości tak jak i sobie ^^
Jesteśmy że tak się wyrażę o jeden krok przed koszem ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł 
Paweł Tonderski, 2011.01.23 o 00:57
Zobaczymy, ja tam dopóki mnie nie zbanuję będę walczył z wiatrakami. Ostatnio hun już mnie chciał zbanować, dzięki homosiowi, ale jakoś mu przetłumaczyłem, żeby homosia trzymali ode mnie z daleka na smyczy, a najlepiej na łańcuchu i to w kagańcu. ;)))

Myślę, to na poważnie, ze nie można wszystkich na niepoprawnych szufladkować, i jeszcze jedna sprawa, Twoje komentarze na niepoprawnych są , żeby Ci nie cukrować wypisz wymaluj tak jakbym to ja napisał, pan Zenon, Ty Redzie, teli oraz Spirito myślicie i macie poglądy takie jak ja...A Mufti musi wkładać swój kij w mrowisko, przecież musi być jakaś polemika na "Polacy.eu.org"...Dzisiaj trochę "popisałem się" na prawicy w wątku o polskich kibicach i ustawkach...Nikt mnie nie chwali, to sam się muszę pochwalić. ;) Żona już chce ze mną rozwód brać. ;)) Że tylko blogi i ratuje Polskę, a co z rodziną i życiem osobistym i kasą?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.23 o 00:59
Ty... Ja bym moją słyszał...
Zgadały się?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 21:00
Paweł Tonderski.
Nie jest to najlepsze rozwiązanie, jednak. Żona musi mieć drugi, własny komputer. Wiem coś o tym. Jednak nie jest to cement rodzinny, a raczej dynamit itd Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Paweł 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.23 o 00:47
I chwała Tobie, walcz z ciemnogrodem!
Ale Zenek... Toć to były i są drożdże naszego nowego kącika.
Ja nawet nie mogę sprawdzić co tam się wyrabia :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 00:51
Jarek
Zobacz niżej, to samo w tym samym czasie napisałem. A niech to.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 00:49
Jarek.
Dobrze gadasz, pośmiałem się. Wiesz, że dla niepoprawnych byłem za niepoprawny. Taki ze mnie chudziak a w ich ramkach się nie mieściłem. I dobrze wiesz, że to była iskra organizacyjna, właśnie tych wspaniałych Polaków. Pomijam siebie, bo ja jestem normal. A proszę w jak zacnym towarzystwie moich obronców. I to ja wam dziekuję, bo gdybyście się za mną nie ujęli, to napewno bym tutaj nie pisał. Pozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zenek 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.23 o 00:52
Nikt by tu nie pisał...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł T 
w.red, 2011.01.23 o 00:48
Jest dokładnie jak mówisz. Nikt się nie uchyla od obowiązku byleby był w tym jakikolwiek sens.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł T 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 00:54
W.red
Panowie, ja i w naszą młodzież wierzę. Tylko oni też chcą dostać konkretne zadanie do wykonania. I zapewniam, że wykonają. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł T 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.23 o 00:57
Dokładnie.
Tu nawet jeden taki, Spirytek podobno, rzucił jakieś hasła ale odzew mizerny...
A tu trza kopać i gryźć. Nie tylko dzielić kłaka na cztery.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 01:11
Panowie.
Mufti pisze, że go chwalimy. Tak. Jednak tyle co ja dzisiaj dostałem pochwał - czy to nie z uprzejmości na dzień dziadka :-}}}}} Pozdrawiam i dzięki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.23 o 20:28
Przeglądam zeszyt z zapiskami i trafiłem na taki cytat.
"Tak hitleryzm, jak i komunizm czy globalizm to systemy tworzone przez zbrodniarzy żydowskich, pozbawione uczuć ludzkich, duszy człowieczej, a oparte na ślepym materialiżmie, z którego amputowano człowieczeństwo"
Cytat pochodzi z gazety Tylko Polska Nr 26[65] str. 7 art. "U. Europejska".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.27 o 20:35
Podaję do wiadomości, tym którzy nie znają tego tematu- za bibula.com
+www.bibula.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Paweł Tonderski, 2011.01.27 o 21:08
Polecam do obejrzenia:

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mordercom i złodziejom - prosto w ślepia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.27 o 21:43
Paweł Tonderski.
Tego bym sie nie spodziewał po prof. Wieczerkowiczu. A jednak, miłe zaskoczenie. Szkoda tylko, że uczciwi Żydzi nie mogą wydać na cały świat prawdziwej historii IIwś. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2019   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑