słowa kluczowe: Koniec Polski, Mafja, PO, Polska.
Linki, cytaty, nowiny2011.1.10 21:38

POleje się krew

(poleca )

Gotowe plany

 
Polecam, pokazana sytuacja Polski.
 
Za Niepoprawni.pl- zib1
niepoprawni.pl/blog/2571/poleje-sie-krew
Polecam, bo bliskie widzenie spraw do moich. 
 
Zapraszam 

1752 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
POleje się krew (wklejam treść artykułu) 
Piotr Świtecki, 2011.01.11 o 20:13
Przeklejam linkowany przez Zenona tekst dla tych, co zostali przez Niepoprawnych.pl uczczeni skutecznym banem
_ _ _

Patrzycie w przyszłość i wydaję się Wam że wciąż są szanse. A to może jak nie te to następne wybory,a to jakiś wybuch narastającego niezadowolenia, który zmiecie ekipę szmaciarzy.
Wszystko to na nic, wszystko już zostało POstanowione i zatwierdzone.
Kiedy nastąpi koniec/?/, kto to wie, zresztą może już nastąpił, tylko tego nie widzimy.
Jeszcze tylko parę deali i tak jak POlitycznie, tak i gosPOdarczo będzie POzamiatane.
Z jednej strony kompletna dezintegracja Polskiego Państwa , której symbolami stały się kolejne „zdane przez państwo egzaminy”.
”Zdane” nie tylko w obliczu bezprecedensowej katastrofy, ale nawet w następstwie kolejnych „straszliwych klęsk” spadających niesPOdziewanie na nasz biedny, opuszczony przez resztki rozumu i logiki kraj.
Klęski POwodzi i suszy na przemian z klęskami niedostatku i urodzaju.
Klęski 20-to centymetrowych opadów śniegu/w dodatku wyobraźcie to sobie , opady śniegu w grudniu!!!/, klęski wzrostu i spadku wartości waluty, klęski,klęski ….. .
Klęską jest nawet próba ułożenia rozkładu jazdy przez ten z pewnością najlepszy w historii/POd względem autoreklamy/, ale z tą samą pewnością nie mający nic wsPOlnego z interesem przeciętnego Polaka, czy też Polski jako suwerennego bytu, nieRząd.
Od dwudziestu lat nie istnieje, bo nigdy nie POwstało, Polskie Sądownictwo.
Polska Armia została skutecznie zlikwidowana. Policja jest w stanie ścigać jedynie wykroczenia drogowe. Prokuratura PO „uniezależnieniu” stała się zależna od obcej agentury.
Nie ma praktycznie polskich banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Nie istnieją polskie media.
Resztki wypracowanego przez nas i naszych przodków majątku jest likwidowane, a POzostałości oddawane za darmo kolegom Królika/ a może kolegom kolegów kaczora/.
Co więcej ,nie ma nadziei na przyszłość bo skutecznie, paroma przemyślanymi reformami zlikwidowano polskie szkolnictwo wraz ze szkolnictwem wyższym. Kształcimy i będziemy kształcić funkcjonalnych debili, którzy wprawdzie będą znali hymn unii iewropejskiej, ale nie będą znali daty I-szego rozbioru Polski,bo przecież PO co im to.
Dodajmy do tego fakt że wszystkie najważniejsze stanowiska na wszystkich szczeblach administracji państwowej obsadza organizacja o cechach związku przestępczego, czyli zwyczajna, POsPOlita mafia.
Nie zaPOminajmy o tym że „najważniejszy” człowiek w kraju suwerennie może sobie POdjąć decyzję że wyjeżdża na wczasy z czego zresztą korzysta bez umiaru, ale w tej sytuacji trudno mu się dziwić, też od czasu do czasu chce burak sobie coś zarządzić.
Koncepcje sPOsobów przeprowadzania „wolnych i niezależnych” wyborów zostały przećwiczone kilkukrotnie. Wypróbowano różne warianty sterowania POspólstwem .
Od nagonki medialnej, POprzez zorganizowane akcje fałszowania na POziomie komisji różnych szczebli /z PKW włącznie/ , do kuPOwania głosów. Wszystko przećwiczone, a schematy działania na kolejne wybory gotowe.
Niestety nie istnieje też realna oPOzycja. Realna,czyli taka,która ma instrumenty i możliwości aby władzę zdobyć. Dzisiejsza oPOzycja jest tolerowana tylko i wyłącznie dlatego że nic nie wskazuje na to aby mogła być dla kierownictwa mafii jakimkolwiek realnym zagrożeniem.
Gdy takim zagrożeniem się stanie, szybko przestanie istnieć, scenariusze na ten temat też zostały już sprawdzone.
Tyle w wielkim skrócie o uwarunkowaniach wewnętrznych, zewnętrzna sytuacja geoPOlityczna też niestety nie jest nam/Polakom/ zbyt sprzyjająca.
Ostatni żandarm, przynajmniej w jakimś stopniu- obrońca światowej demokracji -USA, sam się z tej roli wyautował wybierając na przywódcę klauna. Jedyne państwo na świecie,które mogło i było w stanie przeciwstawić się naszym odwiecznym przyjaciołom Niemcom i Rosji, a raczej rządzącymi tymi krajami spadkobiercami Bismarka i POtomkami Stalina nie jest dziś w stanie prowadzić żadnej/POza POlityką ustępstw/sensownej POlityki o znaczeniu globalnym.
I choć wydaję się że romans USA z bananową POlityką radosnej administracji sPOd baraka nie POtrwa zbyt długo to dla nas już jest zbyt POźno.
Niemcy z Rosją piją sobie z dziobków.
NATO w brataniu się z Rosją nie przeszkadzają setki POlitycznych morderstw POpełnionych przez POchodzące z KGB „demokratyczne władze Rosji”. Dla władz skundlonego NATO nie ma znaczenia nawet dokonany w kwietniu zeszłego roku bezPOśredni sowiecki atak z zabiciem generałów natowskich włącznie.
Rosja już wie ze wszystko może i nikt nie kiwnie palcem. Nikt z Paryża czy Brukseli nie odda życia za Rygę, Warszawę czy Kijów.
Ostatnie POsunięcia KGB/mak i sowiecka prokuratura/ , kpina z cywilizowanych zasad prowadzenia śledztwa, unieważnienia zeznań i zastęPOwanie ich wygodniejszymi dla siebie, czy informacje o tym że pewnych dowodów nie ma, choć jeszcze wczoraj były, są niczym innym jak POliczkiem wymierzonym każdemu kto czuje się Polakiem. Są czymś więcej, są rewanżem, POkazaniem nam gestu Kozakiewicza.
KGB nam mówi , wiecie Polaczki swoje i co z tego/?/, i tak nam nic udowodnicie, a nawet jak wykopiecie te swoje trumny i okaże się że nic w nich nie ma to i tak możecie nam naskoczyć. Jesteście znowu nasi i nikt się za wami nie ujmie. A jak będziecie POdskakiwać to Iskandery gotowe.

Wolności nie zdobywa się przy okrągłym stole, wolność kosztuje drogo, my też się o tym przekonamy.

zib1
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POleje się krew (wklejam treść artykułu) 
Zenon Jaszczuk, 2011.01.11 o 20:33
Mufti
Cosik mi się zdaje, że mamy podobne widzenie. O jakich zbanowanych piszesz, o nas. Czy kogoś następnego zabanowali. Ten zib1 przydał by się u nas. Może ktoś go zaprosi przez pocztę. Ja, my banici nie mamy tam dostępu do poczty i pisania. Zib1 dobrze to opisał. Ja pisałem, że zielona wyspa jest pdtrzymywana do wyborow przez kroplówkę. Potem to wszystko pier.... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POleje się krew (wklejam treść artykułu) 
Piotr Świtecki, 2011.01.11 o 21:01
Zaprosiłem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POleje się krew (wklejam treść artykułu) 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.01.11 o 21:08
"...uczczeni skutecznym banem"

To chyba o mnie :D)))

Dzięki Ci o Dostojny! Na znak wdzięczności będę wdziewał w postne dni zamiast arafatki - turban.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POleje się krew (wklejam treść artykułu)   
Marek Kajdas, 2011.01.12 o 14:16
Nie dajcie się tak banować, nieraz można daną myśl ująć "ładniej i poprawniej", bo szkoda mieć zamknięte tak dobre miejsca jak popularni Niepoprawni, widać po ilości komentarzy że tam ruch jak Salonie24 prawie. Nie mam tam na razie konta, nie wiem jak i czy mnie przyjmą. Moja obecność jest zawsze odczuwalna, nie zginę w tłumie ;)

A sam artykuł, standard w naszych środowiskach należy do cyklu "już przegraliśmy i pozamiatane". Otóż nie! Nie przegraliśmy póki żyje choć garstka Polaków gdziekolwiek na świecie. Żydzi potrafili wrócić do Palestyny, to dopiero projekt! A my z rozbiorów też się podnieśliśmy w 1918, zatem nadzieja nie umiera, nie umrze nawet jeżeli nie daj Boże zaliczymy kolejną wojnę, nawet atomową rzeź, czy inną mniej spektakularna w efektach wizualnych.

Istotne jest zorganizowanie się, rozumiem to także przez systemy mediów niezależnych czyli takie bierne wspólnoty polegające na czytaniu, oglądaniu, słuchaniu. Dobre i to. Jednak to mało, brakuje wielkich wspólnot które mogłyby wpływać na partie polityczne, a nawet z nimi konkurować. Takie miejsca jak to i te już starsze, popularniejsze muszą się jakoś federalizować. Konieczne są portale z tekstami i materiałami najbardziej wartościowych, przegląd profilowany, zarządzanie treściami, filtrowanie pereł z piasku.

Jest zalew tekstów, miliony, miliardy komentarzy, ludziom należy podsuwać jedynie wartościowe, robimy złą robotę tym całym SZUMEM INFORMACYJNYM. Gówniarstwo i mam poczucie że niestety sam to samo robię. Śmieciami zasnuwam sieć. Ważne są teksty takiej jak ten:

+www.portal.arcana.pl

"natchnienia może dostarczać to, co Ronald Reagan nazwał w swym najsłynniejszym przemówieniu politycznym (w brytyjskim parlamencie w 1983 roku) tradycją „dumnej niezgody na zniewolenie”, tradycją walki o wolność, od Konfederacji Barskiej do „Solidarności” To są owe powstania, które dzisiaj tak powszechnie się potępia jako „głupie, nierealistyczne”...

portal.arcana.pl: I zawadzające wielkim potęgom...

A.N: Tak. Dlatego wracam do myśli nieco innej od zasadniczej treści pytania Wydaje mi się to dzisiaj bardzo ważne w obliczu zmasowanego ataku na całą polską tradycję romantyczną, która moim zdaniem rozstrzyga wciąż o sile i atrakcyjności polskiego ducha. Bez niej po prostu ten duch umiera, a bez niego umiera Polska.

Polska wspólnota zastyga, bo nie ma w sobie niczego ciekawego. Wtedy pozostaje pytanie: dlaczego być Polakiem? Może lepiej być Niemcem? W Niemczech są lepsze drogi, jest lepsza opieka społeczna, a może lepiej być kimkolwiek innym – jeśli wszystko mamy sprowadzić do czynników materialnych."

Tu jest nawet podpowiedź, od walki zbrojnej, przez taktykę Solidarności (pomijając że agenci na czele i michnikowszczyzn) do... tego co musimy wymyślić teraz, czego jeszcze nie było. Polityczna rewolucja, przebudowa sceny politycznej poprzez raczej przekonanie PiS do koalicji z innymi siłami, musi być wygrana z 2/3 mandatów i zmiany konstytucji, które będą początkiem oczekiwanego przełomu. Bez koalicji (premia za zjednoczenie) nie wygrają wyborów, bez PiS zaś inne siły nie wejdą do parlamentu. Symbioza. Jeżeli PiS się na to nie odważy i przegra wybory, to po nich. Wtedy należy budować konfederację polityczną już alternatywną z zamiarem samodzielnego startu nawet gdyby PiS błagał o koalicję w 2015 roku. Teraz można koncepcję takiej konfederacji tworzyć. Nie może ona objąć samych organizacji, partii, bytów prawnych (jako zarejestrowane media, portale) ale też ludzi, zwykłych ludzi którzy chcą być w konfederacji Polaków bez wskazywania w którym nurcie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑