słowa kluczowe: Szymon Majewski, geje, gejoza, gejoza intelektualna, homopropaganda, homosie, humor, inteligencja, pedały, satyra.
Linki, cytaty, nowiny2013.04.12 08:14 09:03

Ogejku! Homoseksualiści są wszędzie!

(poleca )
 
Szymon Majewski w krótkim clipie YouTube z serii SuperSam, tym razem o gejozie intelektualnej.
 


Źródło: youtube.com 

2518 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Ogejku! Homoseksualiści są wszędzie! 
w.red, 2013.04.12 o 21:31
Sorry Efendi. Wszystkiego się spodziewałem, ale nie widoku tej fizjonomii na naszym portalu i to w polecankach. Dla mnie "to to" nie istnieje jako człowiek przeto czuję się wolny od komentowania. Zapytam tylko niesmiało co "to to" tu robi u nas ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ogejku! Homoseksualiści są wszędzie! 
Piotr Świtecki, 2013.04.12 o 22:52
Odpowiedź na to pytanie jest przecież bardzo łatwa do uzyskania :) A sama odpowiedź znacznie lżejsza i prostsza, niż np. w przypadku podanej niedawno w "likach, cytatach" wypowiedzi antykatolickiej.
Ale wszystko na miarę sił i odporności - przymusu oglądania/czytania nie ma.
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ogejku! Homoseksualiści są wszędzie! 
w.red, 2013.04.13 o 09:27
jasne, jasne. Tylko że "linia programowa" Interii" czy "Złonetu" jest nam obca i nie zamierzamy tabloityzować naszego kątka. A "kliki" w danym temacie moim zdaniem nie są najważniejsze.
Pewnie że odpowiedzieć mogę sobie sam tylko że wtedy musiałbym skorzystać z informacji i sprzeniewierzyć się samemu sobie. Wybór jest zawsze. Ale to nie znaczy że jest on istotny, bo i tak wybierając pomiedzy guanem i guanem nie zmieni to faktu że obojetne jakiego wyboru dokonam będzie to guano. A zatem promowanie go poprzez samo zaistnienie w naszej świadomości to de facto podwiązywnie usera.

Odpozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ogejku! Homoseksualiści są wszędzie! 
Piotr Świtecki, 2013.04.13 o 16:26
?
Ja naprawdę coraz mniej rozumiem - albo co się pisze, albo piszących ludzi.

1. Majewski Szymon mówi zdaje się wbrew obowiązującym trendom i rozsądnie. Czy to nie jest samo w sobie ciekawe?

2. Mamy chować głowę w piasek? Zamykać oczy i udawać, że nas nie ma? Przepraszam, ale to to już na pewno nie jest droga informacyjnych ninja ;)

Kłaniam się!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ogejku! Homoseksualiści są wszędzie! 
w.red, 2013.04.13 o 19:03
ad. pkt 1. - Nie słuchałem ani nie czytałem dlatego nie określę stanowiska. Może być i tak że "rewolucyjna "zmiana poglądów" mogła mieć miejsce z powodu braku zajęcia i kasy. Dla mnie jak pisałem "to to" nie istnieje bo sam zrezygnował z istnienia popełniając publiczne samobójstwo.
Było wolno jemu to uczynić, to i mnie wolno go nie dostrzegać. A że szkodliwość jego programów i poprzednich wypowiedzi była znaczna dlatego olewam platfo lewusa. Wolno mi i niech zbiera puszki po piwie.
Takich i POdobnie "nawróconych" pewnie jest więcej (np niejaki M. Kondrat), a zapewne niedługo będzie ich jeszcze więcej. (Tusk, Arabski itp, czy niejaki Buzek lub guru Balcerek). Sami jednak się skazali na niebyt. Dlatego nie są w stanie wykrzesać nawet minimum mojego zainteresowania (poza swoją egzekucją). Bowiem jak się kogoś nie zauważa to go nie ma. Czyż nie ?
i czy nie jest to bardziej "humanitarne od KS ?
Ad pkt2 - To nie jest chowanie głowy w piasek tylko egzekucja. A "ninja" byli zawsze niezwykle efektywni i skuteczni czemu zawdzięczają zapisanie się w dziejach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑