słowa kluczowe: Banki, Naród, Same sukcesy, bezrobocie, emeryci, okupant, renciści, rząd.
Humor, satyra2013.04.03 22:47 23:04

Nie udało mi się napisać o sukcesach rządu na primaaprilis

 

Może dzisiaj?!!

 
Zastanawiam się?. To za dużo powiedziane. Poczytałem po łebkach dzisiejsze doniesienia. Chcę napisać na ten temat kilka słów. Jan śpi to nie będę go budził :-))). Ja bym wyrzucił tą palmę w Warszawie i tam postawił złoty cielec Balcerowicza z przydupasami za osiągnięcia ekonomiczne.
 

Wszyscy Polacy narzekają (ci co się nie boją reżimu). Jest tylko zasadnicze pytanie, czy słusznie? Moim zdaniem nie. Spójrzmy innym okiem na te dokonania ekonomiczne wybitnych wybitności (już ci z narodu przebranego):-)))

Przypomnij sobie rodaku jak za komuny musiałeś harować za - poproszę pięć deko szynki w ziarkach (śmiech) a co, kto pracuje to sobie nie żałuje - pamiętacie?

To dzieki "Balcerowiczowi" mamy dzisiaj dobrobyt jakiego nie znaliśmy za komuny. Można powiedzieć, że nam wszystkim Polakom zafundowali wieczne wczasy do śmierci.

Zlikwidował pan Balcerowicz i spóka zakłady pracy. Jesteś teraz Polaku na emeryturze, na rencie. Częśc niedobitków jeszcze pracuje.

Mamy pocieszające dane z urzędów dezinformacji. Jest np stała constans - bezrobocie utrzymuje się na stałej 15 % wielkości. A to jest dobra wiadomośc, bo to znaczy, że nie jest żle, jest prawie idealnie. Oczywiście przez przegapienie drobnej sprawy. Zapominają dodać, że rocznie opuszcza Polskę + - milion Polaków udających się za chlebem w obce niezbyt przyjazne nam strony.

A więc jest proszę panstwa dla Polski nadzieja, że jak ostatni milon Polaków wyjedzie z Polski to bezrobocie spadnie do zera.

Jak państwo wiecie, a raczej nie wiecie to ten wybitny mózg ekonomiczny ma rację. Ja oczywiście ciemny zaścianek się na tym nie znam. Jednak jak widzę, że wszystkie głąby światowe i miejscowe odznaczają Balcerowicza - to gdzie mnie tam do takiej mądrości. Przeca to ludzie z dyplomami!!! Racja musi być po ich stronie - gamonie i ja gamoń. Dopiero dzisiaj mnie natknęła gwazdka jasności. Osz!!!

Jak szybko może nastąpić zerowe bezrobocie one nie podają. Widocznie do tyla liczyć nie potrafią. Ale jak by co szło nie tak to mają drugi plan. Bo prawdziwe naukofce zawsze mają kilka wariatów oczywiście wariantów.

Jak czytam na 222 państw świata pod względem dzietności jesteśmy jak wszędzie na czele (tylko trzeba odwrócić tabelę) czyli na 212 miejscu. A więc jesteśmy w ścisłej czołówce- takie oczko, strzał w dziesiątkę. Nu, ale to oczywiście moje teorie spiskowe. Mufti- oczywiście, że to wina lelijów bo nie chcą się ......... kochać.

Co nas jednak obchodzi co będzie potem.

Istotne jest jeszcze to, że naukofce ekonomiczne z przydupasami ogołocili przy okazji fundusze emerytalne. Ludzie nie pracują nie płacą składek. To oczywiste jak byk. Dlatego wybitne wybitności i tutaj znależli rozwiązanie. Znależli mianowicie durnych banksterów i biorą pożyczki na wypłatę emerytur. Myślicie państwo, że tzw menel dostanie pożyczkę bo jest głodny. O co to to nie. To musi być menel państwowy.

Gadają, że bangstery to też wybitne wybitności - to już nie będę pytał dlaczego tym menelom dają pożyczki. Może one mają tyle ukradzionego grosza z Polski w bankach zagrabanicznych, że spłacą te długi które biorą. Bo przeca bezrobotni Polacy, Polska bez przemysłu dych pożyczków nigdy nie wypłaci. A gadają, że dzisiaj nie ma Samarytaninów. Są, proszę państwa są.

Tylko cholera one mają i swoje sundy. Czytam dzisiaj, że te sundy uznały, że mogą obcy bandyci w mundurach nas pozostałych za długo w Polsce pilnować- cobyśmy z głodu nie zdechli.

Ja słyszałem za tzw dobrej komuny, że tacy obcy, tylko w Polskich mundurach tyż nas pilnowali. No, ale obecnie bedą legalnie. Ni ma to jak być zgodnie z prawem.

(nie) Wesołe czasy idą drodzy rodacy. A to by było na tyle, zapewne coś przegapiłem, ale naukofcy nam to będą przypominać. Pozdrawiam państwa.

 
 
!!! 

2373 odsłony średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Nie udało mi się napisać o sukcesach rządu na primaaprilis 
Zenon Jaszczuk, 2013.04.03 o 23:00
Ach, proszę państwa jeszcze przegapiłem dzisiejsze grożby pana Dudy ze solidarności. Gada, że wyrzuci rzund Tuska. Jeszcze tylko zapyta bezrobotnych czy strajk jak już pisałem na raty - pielęgniarek, biurokratów, policjantów itd czy strajk generalny. Nu, panie Duda generalny oczywiście. Widocznie Tusk już zrobił swoje i ma pan zezwolenie na zmienił stryjek z siekierki na kijek :-))) Pozdrawiam państwa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nie udało mi się napisać o sukcesach rządu na primaaprilis 
Zenon Jaszczuk, 2013.04.04 o 18:06
Proszę państwa. Człowiek już tyle żyje a dzisiaj zobaczyłem przy tzw świątecznym stole dla ptaków, nie znane mi osobniki. Dlatego usiadłem do internetu. Okazało się, że są to jemiołuszki - zobaczcie państwo jakie piękne i pierwszy raz ich widzę. Dwa dni temu przyleciały Kwiczoły. Wczoraj dumnie kroczyły dwa bażanty. Tak więc z gościnnego stołu korzystają już -
Sikorki, wróble, kosy, dzięcioły, szczygły, kwiczoły i jemiołuszki. Widok piękny. Pozdrawiam państwa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nie udało mi się napisać o sukcesach rządu na primaaprilis 
Zenon Jaszczuk, 2013.05.27 o 08:27
~Lunatic : jeszcze lemingi
Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem, może przynajmniej części lemingów otworzą się oczy
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑