słowa kluczowe: Holocaust, Holokaust, Shoah, Zagłada, historia, holocaust industry, kłamstwo oświęcimskie, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2013.03.03 10:59

Nowe szokujące dane o miejscach niemieckich zbrodni

(poleca )
 
...nawet pracownicy muzeum i Żydzi mieszkający w Stanach Zjednoczonych przecierali oczy ze zdumienia, nie mogąc uwierzyć w nowe dane.
 
Od 1933 do 1945 w Europie kontrolowanej przez niemieckich nazistów istniało ponad 40 tys. miejsc zniewolenia - wynika z badań Amerykańskiego Muzeum Historii Holokaustu. W tej liczbie znajdują się nie tylko obozy śmierci, getta i obozy pracy, ale też domy publiczne, fabryki i tzw. "centra opieki". Do tej pory sądzono, że istniało ok. 7 tys. takich miejsc - pisze "New York Times".

Całość: +www.tvn24.pl

(Zastanawia, czy okraszenie doniesienia najbardziej oklepanym, pozowanym zdjęciem nie jest porozumiewawczym mrugnięciem oka ze strony redaktorów TVN24.pl. Skoro "nawet pracownicy muzeum i Żydzi mieszkający w Stanach Zjednoczonych przecierali oczy ze zdumienia"... Tekst i zdjęcie pobrano o 10:55. Dopisek MT) 

2484 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Nowe szokujące dane o miejscach niemieckich zbrodni 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.03 o 13:12
Nowa bajkohistoria przedsiębiorstwa holoniewiadomo. Już kilka lat temu czytałem, że musi powstać nowa historia żydowska. Przyczyny są proste. Jak wszyscy wiedzieli w Oświęcimi i kilku innych obozach wymordowano 6 000 000 żydów. Potem te 6 000 000 zaczęło topnieć do miliona. Czyli trzeba rozproszyć tzw zagładę okolo 5 000 000 żydów. Dlatego lawinowo rośnie liczba obozów. Geszeft jest geszeft. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nowe szokujące dane o miejscach niemieckich zbrodni 
Toja, 2013.03.03 o 22:15
Zenonie!
Wyglada na to ze masz racje.Nastepne w kolejce do zawladniecia to np.miliony ofiar w Rosji.W kazda niedziele daja program wolajacy o pomoc dla zydow pozostalych w Rosji.Placz pod Niebiosa !Jak bardzo byli i sa przesladowani od czasow przewrotu bolszewickiego po dzisiejszy dzien.Zydowska przewrotnosc i zaklamanie nie zna granicy.
Serdecznie pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nowe szokujące dane o miejscach niemieckich zbrodni 
Zenon Jaszczuk, 2013.03.03 o 22:36
Toja.
No cóż to jakby nie nowość holobajki wśród bajkopisarzy. Im bardziej żydostwo niszczy narody tym bardziej wrzeszczy jaką ma biedę. To tak jak złodziej się pierwszy drze, łapaj złodzieja i goni pierwszego napotkanego :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑