słowa kluczowe: agentura bolszewicka, czyny karalne, narodowy-komuznizm, p.e.1984, prowokacje, zamknięcie polacy.eu.org.
Polska2013.02.18 21:57 22:07

Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne

 

udawanie Działaczy Narodowych

 

„…zarówno konstytucja RP, jak i Kodeks karny zakazują szerzenia komunizmu, faszyzmu i innych ustrojów totalitarnych.”


 

Agentura bolszewicka, zamierzając sparaliżować wszelką Myśl Narodową i Niepodległościową stosuje prowokacje umożliwiające sądowne zamykanie niewygodnych witryn internetowych.

 

Jednym z takich tricków (ang. oszustwo) jest udawanie Działaczy Narodowych i przy tej okazji przemycanie treści  sprzecznych z kodeksem karnym III RP.

 

Cechą charakterystyczna działania takich prowokatorów, jest ich anonimowość, tłumaczona „zagrożeniem ingerencją służb” w ich „dzieło narodowe”.

 

Anonimowości tej, agentura bolszewicka, wroga nowopowstającym Ruchom Narodowym – między innymi RN Pana Roberta Winnickiego – broni jak „lwica swych kociaków”, kierując wszelkie dyskusje ad’ absurdum i - dla niepoznaki – miotając oszczerstwa na wszystkich innych wkoło, byle tylko odwrócić uwagę Czytelników od swojej działalności. O okazaniu źródeł zarobkowania, poprzez publikację PIT, już nie wspominając.

 

Czy jednak anonimowość w Necie w ogóle jest możliwa? Czy można się ukryć przed służbami swoją, prawdziwą tożsamość? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam inteligencji Czytelnika…

 

Mechanizm tych prowokacji opisałem w szkicu „Jak zdelegalizować Roberta Winnickiego”, więc nie będę się w kółko powtarzał (http://naszeblogi.pl/35129-jak-zdelegalizowac-roberta-winnickiego) pozostawiając ocenie Czytelnika następujący fragment „zwierzeń” typowej prowokatorki, aktywnej wszędzie tam, gdzie jeszcze nie zablokowano jej możliwości publikowania karalnych treści:

 

Cóż jest takiego kompromitującego w "socjalizmie narodowym", poza tym, że tak ochrzczono hitlerowski totalitaryzm? I czym Pana zdaniem jest w ogóle "narodowy socjalizm"? Czytelnik ma w głowie asocjację - "nazizm" "Hitler" "narodowy socjalizm". Problem w tym, że to wygodne zestawienie propagandowe, tyle że we współczesnej debacie nad optymalnym narodowym systemem społeczno-ekonomicznym służące wyłącznie nieuczciwemu manipulowaniu dyskusją. Katolicka nauka społeczna to nic innego jak socjalizm, tyle że odarty z podstaw w teorii ekonomii.” p.e.1984 na portalu http://prawica.net/32438#comment-554105 (niestety już skasowanym przez Adminów.

 

Zwracam uwagę, iż każde wybielanie systemów totalitarnych, a w tym stalinizmu oraz propagowanie narodowego-komunizmu – co jest specjalnością tego typu prowokatorów i prowokatorek, - należą do „czynności” karalnych w III RP, o ile prowadzone są publicznie. (Portal jest publiczny).

 

Odpowiedzi na kwestie: czy na Polacy.eu.org – pod pozorem walki z hasbarą i międzynarodowym żydostwem etc. – nie są przemycane treści karalne i czy nie może to doprowadzić do karnego zamknięcia Portalu, pozostawiam „smakowi” i domysłowi Czytelników…

 

PS. Karalnym jest także wszelkie nawoływanie do wieszania Obywateli Polskich oraz do zrzeczenia się suwerenności państwowej III RP na rzecz np. Rosji, będące „specjalnością kuchni” prowokatorskiej, ale to już – podobnie jak dyfamia i rzucanie podejrzeń o agenturalność  - „tylko odprysk” z wielostronnej taktyki prowadzenia wojny informatycznej z Myślą Narodową i Niepodległościową.

 

Ceterum censeo Conventum esse delendum.

 

5842 odsłony średnio 3,5 (8 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne   
esperance, 2013.02.18 o 22:30
A tutaj całe patriotyczne towarzystwo dało się uwieść, na razie osobie p.e.1984. Może w kolejnym kroku osoby przesłaniu? Na pewno będą osobie czynione awanse, bo umiejętnie wali w Żydów. Ideologia przed moralnością.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.18 o 23:03
esperance.
Nie chcę komentować humoru pana Szmidta w prywiślańskim kraju zmartwionym przestrzeganiam "konstytucji".
Jednak zapytam Ciebie. Kogo to i w którym miejscu pan p.e uwiódł towarzystwo patriotyczne. Możesz kilka konkretów. Bo jestem ciekaw wywołany do tablicy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Szanowny Panie Zenonie 
Marek Stefan Szmidt, 2013.02.18 o 23:07
Konserwatysta nie będzie udawać, że ten twór nie istnieje, ani "ignorować" kodeksu karnego :-)
Pozdrawiam Pana Jak Najserdeczniej
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowny Panie Zenonie 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.18 o 23:13
Rozumię.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne   
esperance, 2013.02.18 o 23:37
Twój artykuł to jeden wielki przykład, wszak aż cytujesz tam osobę p.e.1984. Ten fragment Ci się spodobał, a pochwała PRL-u i zmiękczanie roli Rosji oraz dezawuowanie polskiej tożsamości i określanie Polaków jako debili w innych komentarzach nie dały Ci do myślenia? Może dla odmiany przeanalizuj teraz wszystkie wypowiedzi osoby p.e.1984 pod wpisem p. Szmidta "O co chodzi biednej SzPetce..." i załóż kolejny wątek, bo wielbiciel komuny zasługuje na potępienie - czyż komuna to nie Żydzi? Pod kilkoma wypowiedziami p.e.1984 znajdziesz wyrazy poparcia, pod zbyt wieloma - brak reakcji patriotycznego towarzystwa, gdy być powinna. Dobrze, że znalazły się trzy osoby reagujące, ale to te spoza Twojej jedenastki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Szanowna Pani 
Marek Stefan Szmidt, 2013.02.19 o 10:31
interesuje Mnie legitymizacja - użytego przez Panią - pojęcia "patriotyczne towarzystwo".
Istnieją jakieś certyfikaty, legitymacje, wykazy, czy Kapituła Generalna nadająca taki tytuł? Jakie są kryteria doboru i oceny Osób? (Czy przypadkiem nie uzyskuje się miana "towarzystwo patriotyczne" dzięki mieleniu klawiaturą o....?
Jako, że nie jestem demokratą, więc poparcie, lub jego brak niewiele Konserwatystę interesują. Przyjmuję do wiadomości postawy pewnych - zwykle anonimowych Osób - i tyle. Nie liczę "gwiazdek", ani zwolenników :-)
Jedyne co czynię, to informuję o Moim zdaniu w pewnych - interesujących Mnie - tematach, celem odsiewania Elit.
Czasami jednak oddaję się starczej słabości i trochę popyskuję, chociaż przyznam szczerze, iż za najlepszy sposób na oszczerców i paszkwilantów uważam zwykłe, warszawskie mordobicie, dla którego utrzymuję wysoką sprawność fizyczną i techniczną (rozmiar "desantówek" 46,5 +forum.gram.pl
:-)))))
pozdrawiam Panią serdecznie
i z góry przepraszam za niesłuszne wrażenie
zadzierania nosa
:-)
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowna Pani 
Piotr Świtecki, 2013.02.19 o 13:52
"Patriotyczne towarzystwo" to jest takie, które - jak sama nazwa wskazuje ;) - zajmuje się Żydami. W specyficzny sposób, oczywiście, ale za to wyłącznie.
Coś Myśl konserwatywna niezbyt lotna dzisiaj?.. ;-P
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowna Pani 
Hindukusz-Milena, 2013.02.19 o 14:08
Mufti Turbanator,
Powiedziałeś :"Patriotyczne towarzystwo" to jest takie, które - jak sama nazwa wskazuje ;) - zajmuje się Żydami. W specyficzny sposób, oczywiście, ale za to wyłącznie."


To chyba sam zaliczasz się do tak zdefiniowanego grona bo jesteś autorem lub polecającym największej liczby takich właśnie tematów.
Jak ktoś chce, może to po prostu przeliczyć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowna Pani 
Piotr Świtecki, 2013.02.19 o 14:49
A zwróciła Pani uwagę na dwa, kluczowe dla zrozumienia mojej wypowiedzi, jeśli nie docenienia ironii, słówka? Mianowicie "w specyficzny sposób" i "wyłącznie"? Najwyraźniej nie.

Natomiast już bardziej serio, dziękuję za docenienie. Ale oczywiście każdy paranoik sobie z takim, wspomnianym przez Panią faktem, da radę ;-) Przecież chodzi tylko o "uwiarygodnienie" Muftiego ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowna Pani 
Hindukusz-Milena, 2013.02.19 o 15:25
Mufti Turbanator,
Ja po prostu trzymam się faktów. Nic poza tym.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowna Pani 
Piotr Świtecki, 2013.02.19 o 15:58
Fakty są takie, że nie potrzeba Żydów - Polacy sami wszystko zniszczą i jeszcze się na deser oplują.

Wystarczy byle wariat albo agent, byle zajadle jojczył na Żydów. Polacy od razu za nim jak w dym. (Oczywiście ci Prawdziwi, a nie jakieś podróbki Mufti, Christo i Paweł. No, bo to przecież jest kryterium polskości: Polacy to nie-żŻydzi. Styknie. Nie będziemy tu przecież "uprawiać semantyki". O ugorach rozsądku nie mówiąc ;)

Właściwie to już mam tylko jedno pytanie: ludzie, czy wyście się szaleju najedli?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.19 o 15:06
esperance.
Na tym poprzestanę. Ja podałem fragment który mi się podobał. Jak sama wiesz pan p.e 1984 pisze długie komenty. A ja przy takiej ilości linków, ich nie czytam. Tylko jak by cały mój art. dotyczy całkiem innej sprawy. Ja nigdzie nie napisałem, że chwalę czy wyzywam pana p.e 1984. No, ale potrzeba minimum chęci aby to zobaczyć.No wybacz, że nie będę pisał petka
szpetka czy o Szmidtcie petek szmetek. Ja ludzi nie oceniam i nie wyzywam. Dyskutuję z tym co napisali - takie było nasze KREDO. Dlatego przywołałem ten fragment cytatu bo się z nim zgadzam i o tym możemy dyskutować. Wszystkie inne zarzuty do mnie są wymysłem i nie na temat. Oby do wiosny, do zobaczenia. Apropo mojej jedenastki. Ja nie mam jedenastki, jedynki, piątki itd. To też wynika z art. Ja nie piszę proszę się stawić jedenastko-moja. Tylko proszę państwa o zabranie głosu w danej sprawie, ale......można i tak. Nie esperance- tak nie można, pomimo, że Cię rozumię. Pozdrawiam i na tym kończmy tą dyskusję nie na temat.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Piotr Świtecki, 2013.02.19 o 16:11
Jakoś nie widzę, żebyś dyskutował z tym, co pisze p. Szmidt. Wsiadłeś "po całości" na osobę.
Już chyba ja wyraziłem więcej zastrzeżeń do pisania p. Szmidta (w komentarzach).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.19 o 16:23
Mufti.
Szkoda, że nie czytasz tylko udajesz, że dyskutujesz. jeśli chcesz to znajdę i ci zacytuję dlaczego nie dyskutuję z panem Szmidtem. Jednak nie o cytat ci chodzi jak mniemam. Tylko o to aby cokolwiek napisać. Pozdrawiam
Ps. Widzę, że już przestałeś odpowiadać na pytania. Wstawiasz za to sytuacje Tobie wygodne. Pytałem ostatnio po zarzucie mi, że ocenzurowałem (zgłoszone do cenzury)wypowiedzi pana Szmidta. Chciałem więc je przywrócić, niech ludzie czytają wypowiedzi tego inteligenta. Jednak ślad po nich zaginął. Nic nie wiesz na ten temat. Jeszcze raz pytam? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Piotr Świtecki, 2013.02.19 o 16:31
To faktycznie, nie ma co dalej udawać, że dyskutuję :) Szczególnie z głosami w cudzej głowie. Czy w opcji "zarządzanie danymi" masz link "logi administracyjne"? Jeśli masz, to tam wszystko jest napisane. Przywróciłem komentarze p. Szmidta, bo nie zauważyłem w nich nic wymagającego ocenzurowania. A moja wypowiedź dotyczyła tylko zaskoczenia, że ocenzurował je najcierpliwszy dotąd i największy piewca swobody.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.19 o 16:41
Mufti.
Słusznie widzisz. Jak nie ocenzurowałem bydzia byłem łotrem, jak ocenzurowałem dla spokoju pana Szmidta - jestem łotrem. Jak nie skoczę dupa z tyłu i mam to w d.... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Piotr Świtecki, 2013.02.19 o 16:46
"...byłem łotrem" - no, to już sobie sam dośpiewujesz.

Moim zdaniem żaden z Panów nie kwalifikował się do ocenzurowania (chociaż z zupełnie różnych powodów).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.19 o 16:59
Mufti.
A więc rezygnuję z "przyjemności" bycia cenzorem. Bo moim zdaniem ja nigdy nie trafię " z moim zdaniem". A jak słusznie piszesz, zawsze byłem i jestem przeciw cenzurze. Jeśli możesz to popraw w programie - aby było wiadomo kto zgłasza tekst do ocenzurowania. Bo o dziwo po ocenzurowaniu wypowiedzi pana Szmidta, pan p.e 1984 napisał, że niepotrzebnie ocenzurowałem - niech ludzie czytają. A więc nie wiem nawet kto zglosił.
Gdzieś dzisiaj czytałem bardzo ciekawą wypowiedz-perspektywę, chyba jankka jeśli chodzi o portal. Weż tą wypowiedz w ramki i zachowaj. Kiedyś nam ją udostępnisz. Bo widzę, że na naszych oczach przypuszczenie jankka staje się realem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Piotr Świtecki, 2013.02.19 o 17:34
Zenon.

popraw w programie - aby było wiadomo kto zgłasza tekst do ocenzurowania

Siejesz dezinformacje podobnie jak MatiRani? Wszystko jest widoczne dla uprawnionych: +polacy.eu.org

Co do wypowiedzi p. janekka, to może sam ją zachowasz, albo nawet użyjesz w artykule? Po co odsyłanie innych do roboty? A jesli nawet, to dobrze by było, jakbyś konkretnie powiedział, o którą chodzi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Szanowna Pani 
Marek Stefan Szmidt, 2013.02.18 o 23:03
Walenie i to umiejętne w Żyda wychodzilo najlepiej Policji żydowskiej w Gettach, jako że atawizm rodzinny jest jednym z najsilniejszych.

Te same żydki w służbie sowieckiej udają Dzialaczy Narodowych tropiących spiski syjonistyczne.

Zabawa setna, kasa płynie strumieniami, a katownie czekają
Pozdrawiam serdecznie
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowna Pani 
Hindukusz-Milena, 2013.02.19 o 14:12
Marek Stefan Schmidt,
..."katownie czekają
Pozdrawiam serdecznie"
MStS

Jakie to urocze i w pańskim stylu.
Czy ktoś już mówił Panu, że jest Pan sympatyczny?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Szanowna Pani Mileno 
Marek Stefan Szmidt, 2013.02.19 o 15:15
moja Żona
:-)
uszanowania
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
janekk, 2013.02.19 o 07:49
pańskie zachowanie nie wspominając o pisaninie to godne politowania gówniarstwo. Wydaje mi się że mimo posiadania kilku sprzymierzeńców jak choćby niezawodna Esperanca, traci pan tylko czas i energię na tym portalu choć obserwując postępy niewykluczam że niedługo prorocy całkowicie zdominują portal.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Szanowny Panie janekk 
Marek Stefan Szmidt, 2013.02.19 o 10:35
jeżeli uważa Pan, że Moja pisanina to gówniarstwo etc., to proponuje spotkanie w świecie realnym, gdzie będzie miał Pan możliwość szerszego skrytykowania Mojej Osoby, Jej zachowań, etc.
zapraszam serdecznie
MStS
PS. proszę o wybaczenie, ale inwektywy Anonima nie robią na Mnie żadnego wrażenia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowny Panie janekk 
janekk, 2013.02.19 o 12:00
panie Smidt,
dla zwykłego użytkownika każda osoba w internecie jest anonimowa podobnie jak dla odpowiednich służb żadna nie jest anonimowa, więc panie Szmidt czy Detko argument anonimowości to żaden argument.
Zresztą jak Nieanonim wyzywa innych od mend to automatycznie jest w porządku?
Jeżeli pan Szmidt jest podobnie jak ja jest osobą realną to wymiana uwag odbywa się w świecie realnym.
Moje zdanie wyraziłem na podstawie pańskiej intrnetowej działalności i inne ewentualne pańskie walory mnie nie interesują więc wątpię aby spotkanie z panem sprwiło mi jakąś satysfakcję nie mówiąc o zmianie mojej wcześniej wyrażonej opinii.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Ojej "menda" to rzeczywiście jest epitet 
Marek Stefan Szmidt, 2013.02.19 o 12:08
Szanowny Panie,
myli się Pan, gdyż użyte przeze mnie określenie "menda" to nie epitet, ale tylko zwykły eufemizm :-)
Oczywiście, użyty w stosunku do Osoby wymyślającej Mi od zdrajców i żydów - to za ciężka obelga... Fakt...
Łączę się wraz z Panem w żalu, za obrażoną Cnotą SzPetki, kolaborantki bolszewickiej
:-)))))))))))))))))))))))))))))
MStS
PS. wcale Mnie nie dziwi Pańska odmowa spotkania w świecie realnym, proszę Pana...
To takie typowe...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Witaj Mendo, 
janekk, 2013.02.19 o 15:11
dzięki Mendo za wyjaśnienia znaczenia słowa "menda" .Pozwolisz że będę używał tego pieszczotliwego eufemizmu zwracając się do Ciebie,
Najserdeczniej pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Napisałeś Witaj i przedstawiłeś się z Nazwiska 
Marek Stefan Szmidt, 2013.02.19 o 15:22
bardzo ładnie :-)
Janek. K. Mendo
pięknie i patriotycznie :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowny Panie janekk 
Paweł Tonderski, 2013.02.19 o 12:37
Panie jannek, ale ja nie jestem ze służb specjalnych i nie mam takich możliwości jak oni. :)))) Nie wiem kim pan jest, tak jak nie wiem, kim jest pan lub pani p.e 1984, nie wiem kim jest pan MatiRani, tak jak nie wiem, kim jest pan Marek Detko, oceniam ludzi na podstawie tego co piszą lub gdy ich poznam osobiście. Jednak dopiero w chwilach próby okazuje się w rzeczywistości, z jakiej gliny jesteśmy zbudowani. :)) Pan tak nie lubi komuchów a wspiera i popiera narodowych komunistów, tylko dlatego bo walą w żydokomunę? Czym niby różni się ubek żydek od ubeka Polaka, który tak jak ten żydek miał na swoich rękach krew Polaków?

Oczywiście Polak jest bliższy mojemu sercu, ale przecież to nie o to w tym przypadku chodzi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Propagowanie komunizmu i faszyzmu są karalne 
Piotr Świtecki, 2013.02.19 o 13:53
Recenzent się wypowiedział :-D
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑