słowa kluczowe: Fikcja, Francja, Holand, Polacy, Sarkozy, UE, Wybory, demokracja.
Polska2012.05.16 03:57

Miejsce Polaka w Polsce?!!

 

Czy jest miejsce dla nas Polaków w Ojczyżnie?!!

 
Pytanie wydaje się idiotyczne. Jednak czy napewno?!! Następne pytanie, czy czujecie sie panstwo we własnym domu?!!
 

Zapewne większość powie tak. Mogę się tutaj mylić. Ja osobiście doceniam Polaków nie biorących działu w farsie wyborów. Jak raz kilka dni tem zostałem znów czpionem, bo nie popieram PiSu(czpion z rosyjskiego to szpicel, agent). Ot jakaś nasłana, lub nawiedzona Olga wykryła we mnie szpiega. Mało tego, wykryła we mnie antypolaka, bo nie popieram żydowskiego PiSu. Chciałoby się powiedzieć, Boże obyś to ty miała rację. A moje pisanie jest wielką pomyłką, pomyłką która nie ma wpływu na bieg hisori. Jak już pisałem, zawsze bronię (czasami wbrew sobie) Polski i Polaków. Bo oto zobaczcie państwo sami, że ci "durni" Polacy nigdy nie mogą wybrać dobrych Polaków do rządu. Zawsze wybiorą żle!!!

Kto mnie zna, to wie co ja myślę o wyborach. Wybory to fikcja, to oszustwo. Ja to wiem, ze wzgledu na swoje 60 lat zycia. Innych dowodów nie posiadam.  To potwierdza historia Polski i swiata. Zapewne czytali państwio często a bo głupi Naród tak wybrał. Nic bardziej mylnego!!! Jeszcze raz piszę Naród niczego, nikogo nie wybiera. To wszystko jest fikcja!!!

Zobaczcie państwo na przykładzie Francji. U nas zagraniczne to i gów.no śliczne. Co, kogo, "wybrali" francuzi. Osz, jaka wielka kultura.Tylko nie wpadenijcie w zachwyt.

Wystawili francuzom dwóch żydów- Sarkozego i jakiegoś Holanda. W żydowskiej prasie giwałt- "wygrał"osz, przeciwnik Sarkozego. Nu, żydy i tak się cieszą bo nasz sąd i rząd. Tylko kto to rozumie?!!. Gw. żydowska gazeta na Polskę napisze mądrzy francuzi i głupi Polacy!!!

Z ciekawości zaglądam na Onet. Dzisiaj usłyszałem od kolegi, nie wiem czy widziałeś w TV bo podobno nie oglądasz, ale może pocichu....... Nie, nawet pocichu, poprostu nie oglądam, bo rzygać mi się chce. Na tym onecie możecie się państwo dowiedzieć tego wszystkiego, czego w Polsce nie ma, a powinno być dla uciechy żydów. A więc wszystkie pseudoantsemityzmy, wszelkie zboczenia, anomalie itd ( oczywiście to wszystko popierane oficjalnie w swiecie, a w Polsce negowane jako "antsemityzm"). O anrtsemityżmie sporo już pisałem. Napiszę dla jasności, że oficjalnie mam go w d....pie jak wszyscy znający ten temat

Jak państwo widzicie, jak zwykle nie piszę na podstawowy temat. Czy jest miejsce dla Polaków w naszym domu- Ojczyżnie?!! Oczywiście to jest nasz dom. Tylko do niego przyszli zbuje i chcą nas wyrzućić. Wyrzucają nas codziennie ; z domów, z pracy, z Ojczyzny, z rodziny, z życia.  Chcą, przejmują nasze posiadłości, nasz dorobek, nasze zakłady, nasze i naszych dzieci i wnuków życie. Przejmują wszystko.

Mam podstawowe pytanie!!! Dlaczego na to pozwalacie, pozwalamy?!! Szyderczy śmiech, macie drugą Irlandię w Irlandii, macie drugą Japonię w Japonii, macie ......... A czy nie czas ich wszystkich wysłać do drugiego-pierwszego Izraela?!! Długi, dłuższe od długów. A wystarczy odzyskać Polske i powiedzieć won wszarze. Długi są zerowe!!!Przepraszam państwa, że tak myślę. Widocznie tylko ja zachorowałem na Polską Polskę, a wy?!!!

Wy!!! Amerykanie, Irlandczycy, Japończycy. Wy!!! Niewolnicy świata!!! Bez domu, bez Ojczyzny, bez rodziny. WYYYYYY!!!!

Czytam często, wstydzę się , że jestem Polakiwm. Ja tylko mam nadzieję, że to piszą żydzi. Nie chcę powiedziedż, że wszyscy Polacy to ideały, ale nie powiem, że wszyscy to durnie.

Pozdrawiam państwa

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

2873 odsłony średnio 4,6 (10 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Miejsce Polaka w Polsce?!! 
Christophoros Scholastikos, 2012.05.16 o 08:34
Miejsce Polaków powinno być w Polsce zapewnione. Gdyby mieli ochotę lecieć do wyspiarzy i im pracować, to można. Tylko, większość wyjechanych ma głęboki żal, że muszą wyjeżdzać. Chcieliby mówić, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Czasami tak mówią, ocierając się o granicę heriozmu, czy mając na myśli już li tylko relacje między ludzkie, rodzinne i przyjacielskie.

Dlatego gdy rozmawiamy z wyjechanymi to trzeba im zawsze mówić, wracajcie, razem coś tu chociaż trochę pozmieniamy, a Wasze doświadczenia będą bardzo pomocne.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miejsce Polaka w Polsce?!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.16 o 11:19
Christo.
Jak często czytam - wyjeżdzam bo to nie jest kraj do życia. Robi mi się trochę byle jak. Bo ci ludzie nie rozumieją, że okupantowi właśnie o to chodzi. Ja bym to nazwał nieświadomą kolaboracją. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miejsce Polaka w Polsce?!! 
Christophoros Scholastikos, 2012.05.16 o 11:41
+www.youtube.com

Link do filmy "To nie jest kraj dla młodzych ludzi".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miejsce Polaka w Polsce?!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.16 o 12:51
Christo.
Jeśli są to Polacy lub ludzie oddani Polsce, to są wspaniali. Tylko my to wszystko wiemy. Aby wprowadzić normalność dla Polski i Polaków musimy pozbyć się okupantów. Ci ludzie mają u mnie stanowiska decyzyne, rządowe i powiedzmy pięć, dziesięć lat na błyskawiczne zmiany wszystkiego. Wykluczam tylko Ziemkiewicza, bo tak. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miejsce Polaka w Polsce?!!   
bydzio63, 2012.05.16 o 09:21
Witam serdecznie
Twoje przemyślenia są jak najbardziej bliskie Nam! tym co Kochają Polskę i Polaków.
Jestem jednym z tej mniejszości.W przeciwieństwie do Ciebie oglądam tv bo w rodzinie też jestem mniejszością! I wiesz, faktycznie gdzie nie przełączę to występują same żydy!!.
Ciągle powtarzam czy to Polska czy żydownia? przecież Nasi ojcowie i dziadkowie nie walczyli za taką Polskę.
Twój pomysł jest OK lecz sam zobacz co te bydlaki robią, wymyślili geszeft i nie dość że
szkalują Nas Polaków (myśmy ich ukrywali w czasie wojny) to jeszcze wymyślili zwrot zagarnietęgo mienia żydowskiego za co chcą teraz kasę!.
Oczywiście nasi rządowi przedstawiciele(każde wybory zfałszowane!!) przepraszają za coś czego nie zrobiliśmy!(Jedwabne) inny pozwala zapalać ichne świeczuszki w sejmie a przed sejmem budują sobie swój świecznik!
Itd itp.....!
Wymieniać można bardzo wiele.
Niestety masz też słuszną rację że My jako Naród po klęsce z 1939r. nie działamy tak prężnie jak to miało miejsce we wcześniejszej Naszej wspaniałej zresztą historii.
Powodem tego jest lęk i strach który zasiali Nasi oprawcy (zakamuflowani POP i żydzi!!!)
Zbyt wielu Naszych wspaniałych Patriotów zginęło lub przesiedziało w wiezieniach.
Dziś każdy myśli tylko o kasie i pozycji życiowej!zapominając o Ojczyźnie!.
A wracając do żydów zobacz jaką większością są w sejmie?pisalem z Joe Chal i uświadamiał mnie że jest ich ponad 50% !!.Już sam ten wynik daje do myślenia.
To że jakieś mendy piszą że nie kochasz żydoskich partii to sorrki ale olej to!
Nasz rząd to same żydy!tak więc rozumiem Cię i popieram!
Lecz pamiętaj że są tam też prawdziwi Polacy którzy Kochają Polskę i Polaków tak jak Ty i ja i inni.
Pozdrawiam Cie serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miejsce Polaka w Polsce?!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.16 o 11:23
Bydzio63.
Witaj. Zgadzam się z Tobą w 100%. Na te wszystkie tematy pisałem i piszę. Szkoda, że miliony Polaków ucieka z Polski. To wzmacnia okupanta i osłabia Polskę i pozostających Polaków. A im o to właśnie chodzi. Pozdrawiam, powodzenia życzę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miejsce Polaka w Polsce?!! 
Adam39, 2012.05.18 o 07:58
Zenek, zawsze z uwagą czytam twoje artykuły. Jak wiesz mamy podobne a często tożsame opinie o obecnej rzeczywistości. Dla naszych wrogów jest wygodniej wygonić nas Polaków z kraju, by mogli swobodniej rządzić i ustalać swoje porządki. A może nawet założyć judeopolonię. Próbują nam wmówić wady, których nie mamy, przyklejać rożne gęby. Ale nie doczekanie ich, tym bardziej, że już poprzez doznanie od nich tylu krzywd i poniżeń, znamy ich dążenia i ich sposób rozumowania. Myślę że już niedługi czas, kiedy będą musieli zdać rachunek ze swoich uzurpatorskich bezprawnych rządów. Nie koniecznie po dobroci - by Polska i Polacy mogli odzyskać swoją tożsamość.
PS
Z moim zdrowiem jakby lepiej, obyło się bez operacji. Teraz, jeżeli czas pozwoli, będę częściej udzielał się na naszym forum. Tobie Zenku, również życzę lepszego zdrowia i mniej kłopotów.
Serdecznie pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miejsce Polaka w Polsce?!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.20 o 10:06
Adam39.
To dobrze że czujesz się lepiej.Ja pisząc w tej chwili czuję się fizycznie 'bezsilny", psychicznie jeszcze gorzej. Życie daje mi kopa, widocznie na to zapracowałem. Może się wygrzebie. Do tego stopnia żle, że właśnie walnąłem już lufę. Od rana wybieram sie aby krętnąć miód i nie mogę wystartować. Chyba dzisiaj odpuszczę, a to zły znak. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Miejsce Polaka w Polsce?!! 
Jacek, 2012.08.17 o 07:22
Zenku, miejsce może by się znalazło.
Z jednym ale. Dwa tygodnie temu, w jednym z niemieckich zakładów filialnych w Polsce (polska załoga) na tablicy ogłoszeń został umieszczony taki tekst:
" Usilnie tworzyć entuzjazm i zachwyt u klientów.
Aby to osiągnąć pracujemy ciężko i ciągle"
Autorka jest przedstawicielem unii ds integracji i zrównoważonego rozwoju, Niemką, finansowaną przez
właściciela firmy (?)
Przypominają się sekretarze partii lub komisarze ludowi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑