słowa kluczowe: Co powiedział Jarosław Kaczyński, PIS, Uchwała w sprawie jedności prawicy, aborcja, eutanazja, groźby o niezapominaniu, jądro partii, jądro prawicy, ma być jedność, odwoływanie się, skupianie się, życie.
Humor, satyra2012.03.26 14:09 15:39

Ja-ro-sław! Tuskowi pęka

 

"Zwycięstwo może zapewnić tylko prawo i sprawiedliwość".

 
"Uchwała Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości z dnia 21.03.2012 r. w sprawie jedności prawicy" - w luźnym tłumaczeniu: siły skupiające się we wspólnym wysiłku wokół jądra odwołującego się i niezapominającego, powinny głosić gwarancje zwycięstwa, zamiast uszczuplać.
 
+www.piswroclaw.pl

Nareszcie długo oczekiwana ofensywa centralnego ośrodka "prawicy". PIS podjął uchwałę o jedności prawicy. Ma być jedność! Krótko mówiąc.

"Od paru miesięcy Polska pogrąża się w kryzysie społecznym. Większość Polaków boleśnie odczuwa pogarszające się warunki życia. Rosną ceny, rośnie bezrobocie, rośnie inflacja. Rząd Tuska i Pawlaka okazuje się bezradny wobec gospodarczych problemów..."

Czyli jest źle, oj bardzo źle.

"Po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawia się realna szansa na odsunięcie od władzy specjalistów od pustych obietnic i szkodliwych decyzji."

Wicie rozumicie, wcześniej się nie dało, bo dopiero teraz po raz pierwszy pojawia się realna szansa. Były co prawda wybory, no ale wybory nie są realną szansą, wicie rozumicie.

"Może tego dokonać tylko zjednoczona prawica, dysponująca alternatywnym programem gospodarczym i odwołująca się do tradycyjnych wartości, takich jak uczciwość, pracowitość, odpowiedzialność za państwo i naród, patriotyzm."

Pamiętajcie! Odwołująca się! Zawsze trzeba się odwoływać, nie ważne co się robi! Grunt żeby prawica była odwołująca się! Czyli jak "prawica" robi coś niedobrego (np. powrót żydowskich masonów) to nie szkodzi! Oby ona była ODWOŁUJĄCA SIĘ!

"Jedynym ugrupowaniem, zdolnym przeciwstawić się planowemu osłabianiu polskiego państwa i demoralizowaniu jego obywateli.."

No przecież wiadomoooo. Prawica zjednoczona wokół lewicy prawicy.

"..które scala różne prawicowe oraz centrowe nurty i środowiska."

Oj jak scala, wręcz rozbija i pochłania!

"Tylko skupienie się wokół PiS wszystkich, których łączy troska o pomyślną przyszłość niepodległej Polski, gwarantuje możliwość uzyskania realnego wpływu na funkcjonowanie państwa."

Tylko skupienie się przed Jarosławem i pokłon, za"gwarantuje". Jak dobrze, że jest nowa gwarancja. Stara się przeterminowała.

"Łudzenie wyborców mirażami personalnych przetasowań przez grupy, które nie mają szans na wejście do Parlamentu, szkodzi sprawie zwycięstwa prawicy."

I to właśnie wszyscy musicie zrozumieć! Nie można chcieć wejść, ani próbować! Nie można robić miraży personalnych! Wszystko może zaszkodzić. Nic nie można robić w obliczu gwarancji! Można się jedynie skupiać w koło, ee tzn wokół.

"Politycy, którzy odmawiają współpracy w ramach jednej formacji lub opuścili szeregi Prawa i Sprawiedliwości, działają na rzecz partii szkodzących Polsce."

To jest co prawda myślenie sekty, ale nie przejmujcie się, inni szkodzą Polsce, a my nie. Skrajne oszołomstwo, powiedzą niektórzy. Starajcie się im nie uwierzyć. Pis ma swoje minusy. No ale wicie rozumicie, chodzi o to, żeby te minusy nie przesłoniły plusów.

"W czasie, gdy pęka koalicja rządowa, a na ulicach coraz częściej pojawiają się tłumy demonstrantów, tym bardziej konieczne staje się dążenie do jedności."

W czasie gdy Tuskowi pęka co nieco i ludzie demonstrują, jeszcze bardziej niż wcześniej konieczne jest dążenie do skupienia w koło Macieja *1, eee wokół Jarosława!

"Prawo i Sprawiedliwość gotowe jest do współpracy z tymi przedstawicielami prawicy, którzy w trwającej dziesięciolecia działalności wykazali się zaangażowaniem i wypracowali w oparciu o głębokie przemyślenia własny pogląd na fundamentalne kwestie dotyczące współczesnej kondycji Kościoła, człowieka, obywatela, a także miejsca Polski w świecie."

Pis jest gotowe by mu służyć i zasilać. Zasilić może każdy kto coś tam kiedyś tam, a grunt żeby się we własnym poglądzie ODWOŁYWAŁ!

"Jednocześnie wzywamy tych naszych, do niedawna, kolegów partyjnych, którzy opuścili nasze ugrupowanie bez poważnych merytorycznych i programowych powodów, do szybkiego powrotu w szeregi Prawa i Sprawiedliwości."

Tych, którzy odeszli wzywamy do skupienie wokół Jądra partii tj. Jarosława. Ci co się obrazili niech przestaną bo jest uchwała! Ci co mieli powody merytoryczne, ee no, ee ci niech zapomną te powody!

"Wymaga tego dobro Ojczyzny, które musi być traktowane jako ważniejsze od osobistych interesów i ambicji. Tworzenie organizacji, działających na marginesie politycznych wydarzeń, ale uszczuplających elektorat prawicy choćby o ułamki procentów, jest szkodliwe i służy przeciwnikom Polski silnej, dostatniej, sprawiedliwej i liczącej się w świecie."

Dobro ojczyzny, dobro ojczyzny, nie wolno nic robić oprócz skupiania się wokół jądra, które to się odwołuje. Dobro ojczyzny wymaga by nie działać na jego rzecz z pominięciem ustalonych nie posiadających osobistych interesów i ambicji działaczy pis. Nie uszczuplać! Nie rodzić! Nie marzyć! Nic nie robić! Eutanazja dla tych którzy od dziesięcioleci. Chyba, że się skupią. Aborcja dla tych, którzy myślą, że miraż personalny coś da. Dla tych, co mają nową nadzieję, nowy pomysł, nowe przedsięwzięcie, dla nich ABORCJA. Jak się nie skupią pod skrzydła jądra partii. I nie zapominajcie! Jesteśmy by się odwoływać. Teraz do wartości zwanej "życie"! Odwoływać się trzeba zawsze!

"Kto się na taki krok decyduje nie będzie mógł w przyszłości liczyć ani na zapomnienie błędów, ani na kandydowanie z list Prawa i Sprawiedliwości."

No niestety. Musicie się liczyć z tym, że na was nakrzyczymy. Później jak się coś zmieni, to i my zmienimy zdanie odwołując się.

"Zwycięstwo zapewnić może jedynie Prawo i Sprawiedliwość."

Dla tych co mają na sztandarach, że zwycięstwo, gdy przyjdzie, będzie zwycięstwem błogosławionej Maryi Dziewicy *2, prosimy by przeszyli sztandary według klucza partii. Spokojnie, odwoływać się nadal będzie można. W PO i SLD i PaliRuchu przykładowo nie można. Wiec skupić się..

"To zwycięstwo nastąpi tym szybciej, im więcej sił skupi się we wspólnym wysiłku."

Na koniec oczywista oczywistość. Gwarancja zwycięstwa jest gwarantowana tym szybciej im więcej.

Siły skupiające się we wspólnym wysiłku wokół jądra odwołującego się i niezapominającego, powinny głosić gwarancje zwycięstwa, zamiast uszczuplać. 
 
*1 +polacy.eu.org
*2 +www.przk.pl 

3900 odsłon średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
Piotr Świtecki, 2012.03.26 o 15:20
Hahah :-DD Doskonałe! Ja-ro-sław! Ja-ro-sław! :))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.26 o 18:18
Mufti panowie.
Ja-ros, czyli on sie przyznaje, że jest z Rosów jednokorzennych.
Ja-ro-sław- sław imię Polski a nie wszarzy żydowskich.
Jarosław won z żydostwem do nory.
Ostatnio obiło mi się o uszy nazwisko Kosiński. Czy to nie pomiot 'politykierski" tego Kosinskiego od "Malowany ptak". Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
w.red, 2012.03.26 o 15:50
Podzielam aplauz Muftiego :) Widać że autor wziął "korka" z nie tak dawno minionej przeszłości. Zatem wnioski i narracja są bezbłędne :D
A ja tylko zawołam za Cejrowskim - "wszyscy won!"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
Jacek, 2012.03.26 o 22:40
Cejrowski? Też się raz zdradził.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
w.red, 2012.03.27 o 18:27
Przybliż temat bo jakoś nie pomnę. Poza tym nie idzie o autora lecz o myśl.

pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
Christophoros Scholastikos, 2012.04.01 o 22:38
Panie Jacku, zaciekawienie odnośnie Cejrowskiego, którego i ja dość lubię, sięgnęło zenitu :). Prosimy o informację co to znaczy, że się zdradził i jak?
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
Jacek, 2012.04.01 o 23:28
W jednym z wywiadów negatywnie wyrażał się o katolikach i Polakach. Nie pamiętam jednak strony, niestety.
Znajduje się też na polonice(odpowiednia lista)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
Christophoros Scholastikos, 2012.04.01 o 23:37
No, ale negatywna wypowiedź nie musi być zła. Przykładowo ja myślę, że katolicy często są niewierzący, a Polacy idą po najmniejszej linii oporu. Trudno jednak przypisać Cejrowskiemu antypolskość. Sensowny konserwatysta.
Łazi na bosaka, niedługo rozpocznie się na to sezon u nas :).
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
PP, 2012.03.31 o 17:16
To ja zmilczę, jako prawdopodobnie jedyna osoba na tym forum, która ma do Kaczyńskiego słabość. :)
Ale o co chodzi z tym Cejrowskim?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
Christophoros Scholastikos, 2012.03.31 o 21:26
Smaczne zmilczenie równie dobre jak smaczna rozmowa :). Wierzyło się Jarkowi i głosowało, ale się przestało, nieodwracalnie.
Serdeczności
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ja-ro-sław! Tuskowi pęka 
Alfred Rosłoń, 2012.04.07 o 20:40
Bardzo ładny tekst, niestety wiekszość społeczeństwa nie jest w stanie zrozumieć że podziemne struktury Solidarności zakładali SBecy.Skąd sie wziął PiS.? Z porozumienia CENTRUM a wcześniej z GRUP POLITYCZNYCH WOLA. Więcej będzie jak już będę mógł wstawiać swoje teksty.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑